אאא

מעתה, במקום להוריד תמונה מחשבון אינסטגרם כלשהו, ולהעלותה מחדש לבלוג שלכם, תוכלו פשוט להטמיע: הרשת החברתית בתמונות אינסטגרם, הוסיפה היום שירות חדש למשתמשיה, אופציה של הטמעת תמונות באמצעות קוד. 

כזכור, לפני תקופה קצרה השיקה אינסטגרם את שירות הסרטונים, שמאפשר להעלות לאפליקציה גם קטעי וידאו קצרים של עד 15 שניות, כעת, מלבד הטמעת תמונות כאמור, תוכלו להטמיע גם סרטונים שעלו לאפליקציה. 

הצעד נעשה ככה"נ בניסיון להגדיל את תפוצת התכנים המועלים לרשת האינסטגרם, מעתה, גולשים יוכלו לצפות בתכנים העולים לחשבונות השונים לא רק באפליקציה, אלא גם באתרים ובלוגים שייבחרו להטמיע את התמונה או הסרטון. 

יצויין, כי בכדי להטמיע תמונה או סרטון, תיאלצו להיכנס לגרסת שולחן העבודה של אינסטגרם, ולא לגרסת המובייל, ואז להעתיק את הקוד שיופיע, ולהטמיע באתר.

 (צילום: יוסף פאר)
אינסטגרם (צילום: יח"צ)
הגדלה

הבעיה: מעתה, תוכלו למצוא תמונות של ילדיכם ששיתפתם באפליקציה בבלוג סיני או באתר תאילנדי. מה עושים בכדי להימנע ממצב כזה? לא ממש ברור.  

אינסטגרם אמנם מבהירה כי זכויות היוצרים על תמונות העולות לאפליקציה שייכות למעלה התמונה, אולם היא לא מאפשרת אופציה של מניעת הפצת תמונה, האופציה היחידה שיכולה לסייע במניעת הפצת תמונה היא הפיכת התמונה ל'פרטית'.