אאא

ההסתה החמורה שמשתוללת בכלי התקשורת נגד הציבור החרדי, ממשיכה לתת את אותותיה במקרים שונים בהם מותקפים בני הציבור החרדי.

את נחת זרועה של ההסתה, הרגישו הבוקר (שני) היטב גם בסמינר 'שירת חנה' בתל-אביב, שם בוצע פוגרום חמור במהלך הלילה האחרון.

אלמונים, העלו אבנים גדולות לגג הסמוך לסמינר, ויידו את האבנים לעבר גג הסמינר, שאינו עשוי מבטון. כתוצאה מידויי האבנים, נשבר גג המבנה.

אותם פורעים לא הסתפקו בכך, והמשיכו ליידות אבנים אל תוככי הסמינר, ובכך פגעו בציוד וריהוט יקר ערך בו משתמשות למעלה מ-130 תלמידות הסמינר.

בשל שבירת גג הסמינר, חדר במהלך הלילה גשם רב למבנה, הציף את חדר המחשבים, חדר המורות והמנהלת, הרס עשרות תלבושות של התלמידות וכן ריהוט וציוד חשוב.

בשעות הבוקר, ניגשה מנהלת הסמינר הרבנית שולמית וולפא לתחנת המשטרה בתל אביב, והגישה תלונה נגד תקיפת מבנה הסמינר. המשטרה הגיעה למקום יחד עם ביטחון של העירייה, לקחה טביעת אצבעות ופתחה בחקירת המקרה.

בשיחה עם "כיכר השבת", אומרת הרבנית וולפא כי "היה נזק כבד מאוד לסמינר, מחשבים, שולחנות ותלבושות נהרסו". לדבריה, בכל התקופה האחרונה לא היה להם שום ריב או תקרית עם אדם זה או אחר, כך שאין סיבה נראית לעין בגינה הותקף מבנה הסמינר.

"רואים שזו התנכלות מכוונת לשם ההתנכלות", אומרת הרבנית וולפא, "הם סחבו אבנים גדולות לגג סמוך, שלא ברור לי איך הם הרימו אותם, ומשם יידו אותם לעבר גג הסמינר. הם גם לא לקחו שום דבר אלא רק הזיקו והלכו, זו הוכחה ברורה לכך שמדובר בהתנכלות ברורה".