"מנחם..  %D7%9E%D7%..  euch  fsurh
ליפא והדיין מסקווירא התפייסו בעת הטיסהליפא והדיין מסקווירא התפייסו בעת הטיסה
י"ד באדר א' תשעט | 19.02.19
11 שנה לאחר שנודה ועזב את חסידות סקווירא, נפגש הזמר הצבעוני ליפא שמלצער עם הדיין הרב ישראל יעקב אייזנברג, מי שעמד מאחורי החרמתו והשניים התפייסו (אנשים, ברנז'ה)
מזל טוב. יעקב ליצמןבצל החקירות: יעקב ליצמן אירס את נכדתואבי רבינא3
סגן השר יעקב ליצמן חגג אמש את שמחת האירוסין לנכדתו, בת לבנו שלמה בצלאל ליצמן - מנהל 'בית יעקב'גור בבית שמש. החתן: פנחס אהרן ברלינר, מישיבת פאר ישראל (בארץ)
צמרת המדינה בחתונת בת יצחק ורבקה רביץצמרת המדינה בחתונת בת יצחק ורבקה רביץכיכר השבת26
בבני ברק התקיימה שמחת החתונה לבתם של רבקה רביץ, ראש הסגל בלשכת נשיא המדינה, ויצחק רביץ ראש מועצת קרית יערים - טלז סטון, בהשתתפות צמרת המדינה (ברנז'ה)
הח"כ המיועד יעקב טסלר חיתן את בתו. צפוהח"כ המיועד יעקב טסלר חיתן את בתו. צפוכיכר השבת1
אדמו"רים, רבנים, אישי ציבור, ראשי ערים, בכירי מערכת הבריאות, וקהל רב השתתפו בשמחת החתונה והשבע ברכות לבת הח"כ המיועד יעקב טסלר, נציג חסידות ויז'ניץ (ברנז'ה)
רגובי וערבליךדרמה: היועץ המוערך יעזוב את "עזר מציון"שאול כהנא30
הרב שמעון רגוביי, בעל ותק רב בתחום הייעוץ הרפואי, ישמש מנהל המחלקה הרפואית של ארגון 'למענכם', לצד הרב יוסי ערבליך • "מעמודי התווך של עולם הייעוץ הרפואי" (ברנז'ה)
אריה דרעי, אמשבוטלה החגיגה החשאית שתוכנה לשר דרעיישי כהן27
בני המשפחה הקרובה, שרים בכירים ואפילו ראש הממשלה הוזמנו לחגיגה חשאית שתוכננה לשר אריה דרעי החוגג 60 • ברגע האחרון, דרעי חשף את החגיגה והורה לבטלה (ברנז'ה)
משה חבושהניחום אבלים אצל הפייטן משה חבושה. צפוכיכר השבת13
המונים ובתוכם רבנים, דיינים, ראשי ישיבות וכן אישי ציבור עלו בשבוע שעבר לנחם את החזן והפייטן רבי משה חבושה שישב שבעה על פטירת אביו רבי דוד חבושה ז"ל | תיעוד (ברנז'ה)
"החתונה החרדית" של קורין גדעון • צפו"החתונה החרדית" של קורין גדעון • צפוכיכר השבת54
הערב ישודר בערוץ 12 סרט "החתונה החרדית שלי" ובו תיעוד מנישואיהם של מנחת הטלוויזיה קורין גדעון עם חילי סורוצקין - בן למשפחה חרדית, והחיבור שעשו בין העולמות. צפו (אנשים)
ההפתעה של נתן גושן ליומולדת של ישי ריבוההפתעה של נתן גושן ליומולדת של ישי ריבויאיר טוקר48
הזמר והיוצר ישי ריבו חוגג בימים אלו את יום הולדתו ה-30. ידידו הזמר והיוצר נתן גושן, עמו הוא מופיע רבות הצליח להפתיע את ריבו עם מתנה שימושית ומשמחת • צפו (ברנז'ה)
האדמו"ר הציוני בוועדת עיטור יקירי ירושליםהאדמו"ר הציוני בוועדת עיטור יקירי ירושליםיאיר טוקר5
הרב הושע פרידמן מי שמכונה ה"אדמו"ר הציוני", מונה על ידי עיריית ירושלים לוועדת עיטור יקירי ירושלים. האדמו"ר תושב שכונת גילה הירושלמית כבר שנים רבות (אנשים, ברנז'ה)
איתי תורג'מן ודני שטג בכותל המערבי. צפואיתי תורג'מן ודני שטג בכותל המערבי. צפויאיר טוקר3
השחקנים איתי תורג'מן ודני שטג הגיעו בסוף השבוע לתפילה ברחבת הכותל המערבי בירושלים, יחד עם חברם - רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אוחנה, זילברברג וישראל כהן ,רגע לפניאנשי התקשורת ניצלו בנס מתאונה • צפוכיכר השבת50
אנשי התקשורת החרדים, ישראל כהן, איציק אוחנה ומוטי זילברברג ניצלו בנס מתאונה קשה, בעת שעשו את דרכם להופעה של ליפא שמלצר בטבריה • תיעוד דרמטי (ברנז'ה)
דויטש עם רבו הרב מילצקיבן בכור לחבר המועצה החרדי הצעיר ביותרשאול כהנא12
חבר המועצה החרדי הצעיר ביותר בישראל, שוקי דויטש, חבר מועצת קרית יערים - טלז סטון, בן ה-25, חבק הלילה בשעה טובה בן בכור, כשנה וחצי לאחר נישואיו. מזל טוב (אנשים)
יונתן רזאל חבק בן והלחין שיר במחלקה. צפויונתן רזאל חבק בן והלחין שיר במחלקה. צפויאיר טוקר13
הזמר והיוצר יונתן רזאל חבק הלילה בן שנולד בשעה טובה בבית החולים 'שערי צדק' בירושלים. לרגל המאורע וכפרגון לצוות המיילדות הלחין יונתן שיר חדש ספונטני • צפו (ברנז'ה)
כשביבי ערך סיור לילד חולה בלשכת רוה"מכשביבי ערך סיור לילד חולה בלשכת רוה"מכיכר השבת31
בימין נתניהו סייר עם עידו רפאל וקנין בן ה-3, ועם בני משפחתו, בלשכת ראש הממשלה בירושלים, בעקבות בקשתו של הילד החולה: "רוצה להיפגש עם ביבי". צפו (ברנז'ה בארץ)
הצעיר במאה שערים, היוםרק במאה שערים: לבש מכנס ירוק והותקףקובי רוזן39
צעיר דתי שהגיע להתפלל בשכונת מאה שערים בי-ם הותקף על ידי קיצונים שהקיפו אותו בשל הטענה כי מדובר בחייל צה"ל. הסיבה? לבש מכנס ירוק. האמת? 'אזרח רגיל' (חרדים)
בחיוך: ארדן התבלבל אדלשטיין השתעשעבחיוך: ארדן התבלבל אדלשטיין השתעשעיאיר טוקר
אנשי הדיגיטל של השר גלעד ארדן ביצעו "פדיחה" בטוויטר, אנשי הדיגיטל של יולי אדלשטיין ששמו של הבוס שלהם שורבב לעניין הצטרפו והעלו חיוך על שפתי הגולשים (אנשים, ברנז'ה)
אבי רבינא התארס: כולם הגיעו – ומי הבריז?אבי רבינא התארס: כולם הגיעו – ומי הבריז?יאיר טוקר10
הכתב אבי רבינא חגג אמש את אירוסיו בירושלים בהשתתפות אנשי תקשורת רבים, רבנים ואנשי ציבור שהגיעו כדי לברך את החתן הטרי. צפו בגלריה מתוך האירוע החגיגי (אנשים, ברנ'ה)
בית החולים 'סורוקה'התפללו: העיתונאי ניסים קינן מורדם ומונשםכיכר השבת8
ניסים קינן, הכתב הוותיק של רשת ב' וכאן 11 בדרום, מאושפז בבית החולים 'סורוקה' בבאר שבע על רקע דימום מוחי בו לקה. בנו: "מודים לכולם על הדאגה ועל התפילות" (ברנז'ה)
אשר גרייבר משחזר: "הכל עף בתאונה"אשר גרייבר משחזר: "הכל עף בתאונה"יאיר טוקר14
השדרן אשר גרייבר, שנפגע בתאונת דרכים קשה בשבוע שעבר, מתאושש מהפגיעה. בפוסט מרגש סיפר על התאונה והרגעים שהגיעו לאחר מכן, עד לשחרורו אמש לביתו (אנשים)
תיעוד: שמחת הברית לבנו של עמי כהןתיעוד: שמחת הברית לבנו של עמי כהןכיכר השבת4
הקלידן עמי כהן הכניס ביום שישי האחרון את בנו בבריתו של אברהם אבינו ע"ה.בסנדקאות כובד הרב שלמה מחפוד • ויקרא שמו בישראל: נועם • צפו בתקציר משמחת הברית (ברנז'ה)
איזנקוט, נתניהו והחלק מהקידוחזו מתנת הפרידה שנתניהו קיבל מאיזנקוטכיכר השבת16
צה"ל נפרד היום מהרמטכ"ל ה-21 גדי איזנקוט ומינה את רב-אלוף אביב כוכבי לרמטכ"ל ה-22. רגע לפני הפרידה, העניק אינקוט מתנה מיוחדת לראש הממשלה נתניהו (אנשים)
איבד את זה? לפיד, כפי שעוד לא ראיתם. צפואיבד את זה? לפיד, כפי שעוד לא ראיתם. צפוכיכר השבת49
יו"ר יש עתיד, שנאבק בימים אלו על כוחה של מפלגתו ההולכת ומצטמקת בשל כניסתו של בני גנץ למשבצת ה'מרכז' הפוליטי, מצא לו זמן לצפות - ולהתלהב - ממשחק ספורט • צפו (ברנז'ה, אנשים)
אבי יוספיראש הממשלה שכר יועץ לתקשורת החרדיתיאיר טוקר12
איש התקשורת החרדי אבי יוספי מונה לראש מטה החרדים במערך ההסברה של מפלגת 'הליכוד' • יועצת רה"מ החרדית רבקה פאלוך ממשיכה בתפקידה בלשכת נתניהו (ברנז'ה)
רב הסלבס בקביעת מזוזה בבית האח הגדולרב הסלבס בקביעת מזוזה בבית האח הגדוליאיר טוקר12
רב הסלבס מרדכי חסידים, קבע הערב (מוצ"ש) מזוזה בפתח בית 'האח הגדול' VIP בנווה אילן, תוכנית ריאליטי הזוכה לרייטינג גבוה בקרב המגזר הכללי. לצד חסידים, השתתף מגיש התכנית גיא זוארץ (ברנז'ה)
כשהחתן אבי רבינא הופתע בצילומי התכניתכשהחתן אבי רבינא הופתע בצילומי התכניתכיכר השבת17
כתבנו אבי רבינא, שהתארס הערב בשעה טובה, היה בטוח שישי כהן שותפו להגשת התכנית 'ישי ורבינא בכיכר' לא יודע שזה הולך לקרות. אז חשב • צפו ב'תקרית' באולפן כיכר השבת

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16