צפו בגלריה: חנוך זייברט חיתן את בן הזקוניםצפו בגלריה: חנוך זייברט חיתן את בן הזקונים
ט"ז בחשוון תשפב | 22.10.21
רבנים, אדמו"רים ואישי ציבור השתתפו בשמחת החתונה לבן הזקנוים של חנוך זייברו, ממלא-מקום ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל'; שוקי לרר השתתף ותיעד (ברנז'ה)
גפן בהרצאתו היוםאביב גפן בווידוי: הרגע שבו אחזור בתשובהאיציק אוחנה47
היוצר שהיה סמל לחילוניות ולאחרונה שינה את דעותיו, דיבר על בנט ושקד, הקשר הקרוב עם אברהם פריד, היחסים עם החרדים והפגישות עם רבנים: "מחכה שהיהדות תיגע בי" (TV)
לוקח פסק זמן. ריקליןריקלין עוזב את ערוץ 20: "בודק אם מתאים"איציק אוחנה2
ליותר ממאה אלף עוקביו ברשתות החברתיות, הודיע המגיש הקולני בערוץ 20 שהוא לוקח הפסקה מתקשורת, לפחות לחודש וחצי • בשיחה עם 'כיכר השבת' הוא מסביר למה (ארץ)
מה חיפש נתניהו בשכונת הר נוף? • תיעודמה חיפש נתניהו בשכונת הר נוף? • תיעודאיציק אוחנה51
לאחר העלייה לקברו של שמואל בן ארצי ז"ל, אביה של שרה נתניהו, לרגל היארצייט, הגיעו בני הזוג נתניהו לשכונת הר נוף, לסעודה מיוחדת בבית בנו של חברו הקרוב; צפו (אנשים)
מזל טוב: יקי אדמקר חגג ברית לבנו • תיעודמזל טוב: יקי אדמקר חגג ברית לבנו • תיעודאיציק אוחנה18
בשעות הצהריים (שני), התקיימה שמחת הברית לבנו של איש התקשורת החרדי יקי אדמקר - כשנה וחצי לאחר פטירת בתו רננה חיה ע"ה; ויקרא שמו בישראל: נחמן; תיעוד (ברנז'ה)
רכבו המחוץ של פריימן, אמשהיועץ החרדי יצא מהתאונה הקשה בלי פגעאיציק אוחנה6
"מי שרואה את התמונות מהרכב, לא מאמין", אומר יעקב פריימן, יועץ תקשורת חרדי שניצל אתמול בנס מתאונה קטלנית שבה היה מעורב רכבו • צפו בתיעוד הדרמטי (ברנז'ה)
המופע בסוף השבוע, בירושליםבתו של דרעי לזמרת החילונית: 'ריסקת אותי'איציק אוחנה42
בירושלים התקיים ערב ושירה ראשון מסוגו לנשים. 'כיכר' עם המכתב ששיגרה בתו של אריה דרעי לזמרת מירי מסיקה. "ישבנו חילוניות גמורות ליד חרדיות מהכי מיינסטרים" (אנשים)
מזל טוב: עמירן דביר חיתן את בנו • תיעודמזל טוב: עמירן דביר חיתן את בנו • תיעודאיציק אוחנה6
מתנאל דביר, בנו של הזמר והיוצר הוותיק עמירן דביר, התחתן בשעה טובה ומוצלחת, עם הבחורה עדי גרינפלד; בסידור חופה וקידושין כובד הרב הראשי הגרי"מ לאו; תיעוד (ברנז'ה)
הרב פרץאחרי הפוליטיקה: הג'וב החדש של רפי פרץקובי אטינגר4
חצי שנה אחרי שסיים את כהונתו בכנסת ואת תפקידו כמנהיג מפלגת 'הבית היהודי', רפי פרץ ממשיך הלאה לתפקיד הבא - הפעם מחוץ למערכת הפוליטית (ברנז'ה, אנשים)
מאיר בריאיון לכיכרזה מה שידידיה מאיר החליט להתחיל לשווקאיציק אוחנה6
איש התקשורת ידידיה מאיר פרסם מוקדם יותר פוסט היתולי - אבל רציני מאוד, שבו הוא מנסה "לשווק" לציבור להצטרף היום ללימוד המסכת החדשה בדף היומי, מסכת ר"ה (ברנז'ה)
יובל המבולבלעם טלית ותפילין: כוכב הילדים הגיע לאומןאיציק אוחנה7
כוכב הילדים הישראלי המפורסם, הגיע היום להתפלל בציונו של רבי נחמן מברסלב זי"ע. לאחר התפילות, התיישב הכוכב בציון עם גיטרה והחל בנגינת שירי רגש • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
פרידהמופע של פריד לילד החולה ב'הדסה' • צפומענדי קורטס9
הוא מילא השבוע את בנייני האומה להופעות ענק עם רבבות תלמידי ישיבות, הוא חורך את הבמות הגדולות בעולם, אבל בזמן הפנוי משמח ילד חולה; כך זה נראה בליל אמש (אנשים)
שמלצר בחתונה. אילוסטרציהמקורי: כך הכריז ליפא על הרכב שחוסם בחוץאיציק אוחנה22
פתק שהוגש באמצע הופעה לזמר החסידי הצבעוני, בבקשה שיכריז על רכב שחונה בחוץ וחוסם את הרחוב לתנועה, הוביל לשינוי השיר באופן משעשע וגרר גל של חיקויים מוזרים (עולם)
מזל טוב! הזמר המפורסם חגג ברית לבנומזל טוב! הזמר המפורסם חגג ברית לבנואיציק אוחנה33
כוכב הזמר המזרחי אייל גולן ורעייתו הידוענית דניאל גרינברג, חגגו היום בצהריים את שמחת הברית לבנם הטרי. האירוע נערך בבית בהרצליה לצד סלבס וידוענים נוספים (ברנז'ה)
בבר מצווהחבר המועצה הירושלמי בירמץ את בנו; כולם באואיציק אוחנה3
אלחנן גרוסבוים, חבר מועצת העיר ירושלים מטעם 'דגל התורה', חגג אמש את בר המצווה לבנו הבכור באולמי בית ישראל בירושלים • צפו בגלריה של הצלם שלומי כהן (ברנז'ה)
אחרי 20 שנה של נתק: הזמר והחזן השלימואחרי 20 שנה של נתק: הזמר והחזן השלימואיציק אוחנה12
נהרי וטייב, שהיו בנתק במשך שנים רבות, הניחו למשקעים ובחרו בדרך השלום. במהלך פגישה מרגשת הם חלקו חוויות מהתקופה בה הופיעו יחד בארץ ובעולם • צפו בתיעוד (אנשים)
ליברמןזאת המועמדת המפתיעה של שר האוצרכיכר השבת
שר האוצר אביגדור ליברמן ושרת התחבורה מרב מיכאלי יכריעו בקרוב על זהות מנכ"ל נת"ע הבא - החברה הממשלתית שאחראית בין היתר על הקמת קווי הרכבת הקלה (חדשות)
בן הרב התארס עם בת יו"ר זק"א ישראל; צפובן הרב התארס עם בת יו"ר זק"א ישראל; צפואיציק אוחנה26
בבני ברק נערכה שמחת האירוסין לבן הרב יונה מצגר, הרב הראשי לשעבר, עם בת איש העסקים ישראל מורגנשטרן, יו"ר ארגון 'זק"א ישראל', בהשתתפות אדמו"רים ורבנים; צפו (אנשים)
ישי אמנו"הנינג'ה החרדי", ישי אמנו הלך לעולמואיציק אוחנה98
המאמן ישי אמנו, שכונה 'הנינג'ה החרדי' נפטר לאחר שנדבק וחלה בקורונה. אמנו, שהיה איש חסידות ברסלב והתגורר בראש העין. בבית החולים טוענים שלא התחסן כלל (ברנז'ה)
ישי אמנוהתפללו: 'הנינג'ה החרדי' - במצב קשהאיציק אוחנה15
המאמן ישי אמנו מחסידות ברסלב, המכונה 'הנינג'ה החרדי', מאושפז בבית החולים במצב קשה לאחר שנדבק בנגיף הקורונה; אמנו שהה בראש השנה באומן (אנשים)
המגישה בערוץ 12 חשפה: כך למדתי חומשהמגישה בערוץ 12 חשפה: כך למדתי חומשאיציק אוחנה6
לפני שנה, בשיא הסגר בחגים, ערכה עמליה דואק סדר בביתה ומצאה את התנ"ך שקיבלה בבת המצווה שלה. היא התחלה לעלעל בו, ומפה לשם סיימה את כל פרשיות השבוע (אנשים)
מסיבת יום הולדת 41 בהפתעה לראש העירמסיבת יום הולדת 41 בהפתעה לראש העיראיציק אוחנה7
בכירי עיריית אלעד ערכו אמש מסיבת יום הולדת 41 בהפתעה לראש העיר ישראל פרוש. באירוע שנערך בסוכת סגנו, אבי דיין, השתתף כמובן אביו, מאיר פרוש שגם נשא דברים (אנשים)
תיעוד: שמחת חג בסוכת ח"כ מיכאל מלכיאליתיעוד: שמחת חג בסוכת ח"כ מיכאל מלכיאליכיכר השבת12
רבנים, אישי ציבור, חברי כנסת ואנשי תקשורת השתתפו אמש (רביעי) בשמחת חג בסוכתו של יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, ח"כ מיכאל מלכיאלי; צפו בתיעוד מהחגיגה בסוכת הח"כ (ברנז'ה)
יונתן שינפלדהזמר יונתן שינפלד חלה בנגיף הקורונהאיציק אוחנה41
לאחר שקרוב משפחתו לא חש בטוב בימים האחרונים, הזמר והיוצר יונתן שינפלד ביצע בדיקת קורונה וקיבל גם הוא תשובה חיובית לנגיף • מצבו טוב והוא שוהה בבידוד בביתו (ברנז'ה)
כשישי ריבו שר ליד מיטת יצחק סעידיאן; צפוכשישי ריבו שר ליד מיטת יצחק סעידיאן; צפואיציק אוחנה13
הזמר והיוצר ישי ריבו הגיע לשיר ליד מיטתו של הלוחם יצחק סעידיאן, נכה צה"ל שהצית עצמו במשרדי אגף השיקום בפתח תקווה, ומאושפז במצב אנוש; המשפחה התרגשה; צפו (מדיה)
תיעוד: האתרוג של רב הסלבס לראשון לציוןתיעוד: האתרוג של רב הסלבס לראשון לציוןיאיר טוקר7
רב הסלבס, מרדכי חסידים, הגיע למעונו של הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף להעניק לו אתרוג מהודר לחג הסוכות, מנהג אותו הוא החל לפני שנים רבות עם מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצ"ל • בסיום הפגישה העניק הראש"ל לחסידים את ספרו על שנת השמיטה (ברנז'ה)

עוד כתבות

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook