הרב קנייבסקי לשמלצר: "זה שיר לשידוכים"הגר"ח קנייבסקי לליפא שמלצר: "זה שיר לבחורים שצריכים שידוכין"
י"ט באב תשפא | 28.07.21
הזמר ליפא שמעלצר, המבקר בארץ, התקבל במעונו של מרן שר התורה. בשיחה עם 'כיכר' הוא חושף את תוכנה: "הוא בירך אותי: מזל טוב, זה שיר טוב לבחורים שצריכים שידוכים (חרדים)
רפאל כהן, הפוליטי של 'כיכר' התחתן עם רות כהןרפאל כהן, הפוליטי של 'כיכר' התחתן עם רות כהןאיציק אוחנה16
רפאל כהן, הכתב הפוליטי של 'כיכר השבת' התחתן אמש בשעה טובה ומוצלחת עם רות כהן • ראש הממשלה בנט, שר החוץ לפיד ועוד, התקשרו טלפונית לאחל מזל טוב (ברנז'ה)
הרגעים והזיכרונות של הברנז'ה מרוני דניאלהרגעים והזיכרונות של הברנז'ה מרוני דניאליאיר טוקר4
המשנה בפרקי אבות שהייתה תלויה במשרדו, התגובה למנפצי רכבו בפינוי עמונה והשיחות על יהדות עם שרקי • פוליטיקאים, עיתונאים וחברים נפרדים מהפרשן רוני דניאל ז"ל (ברנז'ה)
בנימין ושרה נתניהו עם דדי גראוכרכך חגגו יום הולדת 60 לדדי גראוכר • תיעודאיציק אוחנה60
ראש האופוזיציה בנימין נתניהו ורעייתו, אישי ציבור, זמרים ובכירי תעשיית המוזיקה השתתפו במסיבת יום הולדת בהפתעה לדדי גראוכר, במלאות לו 60 שנים • תיעוד (ברנז'ה)
הפייטן משה לוק הכניס את בנו לברית • צפוהפייטן משה לוק הכניס את בנו לברית • צפואיציק אוחנה5
בשעות הצהריים, התקיימה שמחת הברית לבנו השני של הפייטן המצליח משה לוק. בברית שנערכה באולמי 'אווניו', השתתפו בני משפחה וחברים מתעשיית המוזיקה (אנשים)
מדוע הציב המנכ"ל את תמונתו של  הגראי"למדוע הציב המנכ"ל את תמונתו של הגראי"לכיכר השבת5
מנכ"ל המשרד לירושלים ומורשת החדש, נתנאל איזק, הציב במשרדו לצדו בצעד מסקרן את תמונתו של הגאון הרב אהרן יהודה לייב שטיינמן זצוק"ל, כעת הוא מסביר מדוע (אנשים)
בר המצווה לבנו של נאמן ביתו של נשיא המועצתבר המצווה לבנו של נאמן ביתו של נשיא המועצתדוד הכהן6
רבנים ואישי ציבור השתתפו אמש שמחת בר המצווה לבנו של מאיר פנחס, נאמן ביתו של נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן, שהתקיימה בבני ברק • תיעוד (חרדים)
ב'דיזיין סנטר'שוקי סלומון וניסים בלאק ב"שיר החתונות"איציק אוחנה69
תיעוד בלעדי: שלב אחר שלב - מאחורי הקלעים מהצילומים של הקליפ "שיר החתונות", בהשקעה גדולה במיוחד הכוללת רכבי יוקרה, רחפנים, רקדנים ותלבושות מיוחדות • צפו (בארץ)
הגר לישי ריבו: בזכות השירים שלך התגיירתיהגר לישי ריבו: בזכות השירים שלך התגיירתיאיציק אוחנה18
גר צדק, שנפצע לפני תקופה בתאונת דרכים קשה, ניצל בנס ובימים אלו הוא מאושפז במחלקת השיקום של בית החולים 'תל השומר'. הזמר והיוצר ישי ריבו הפתיע אותו בביה"ח (אנשים)
אלי קליגמן על מגרש הבייסבולעוד שומר מצוות בליגה: אלי קליגמן בן ה-18יוסי נכטיגל4
יממה לאחר שיעקב שטיינמץ מניו יורק נבחר כשחקן בייסבול בליגה הלאומית של ארה"ב, התבשר הנער האורתודוקסי מלאס וגאס כי גם הוא ברשימה - והבהיר שלא ישחק בשבת (ברנז'ה)
ליפא שמלצער הגיע לישראל לאחר שנתייםליפא שמלצער הגיע לישראל לאחר שנתייםאיציק אוחנה16
כוכב הזמר החסידי, ליפא שמלצר, הגיע אמש (שלישי) מביתו שבארצות הברית לביקור בישראל, אחרי כמעט שנתיים שלא היה בארץ בעקבות משבר נגיף הקורונה (אנשים, ברנז'ה)
הליגה בהכרזה על השחקן החדששחקן אורתודוקסי ראשון בליגה האמריקניתיוסי נכטיגל16
יעקב שטיינמץ בן ה-17 מניו יורק נבחר הלילה כשחקן שומר המצוות הראשון בהיסטוריה של ליגת הבייסבול הלאומית בארה"ב - והדגיש: "אני לא נוסע למשחקים בשבת" (ברנז'ה)
השדרן מנחם טוקר בתיעוד מזירת האסוןהשדרן מנחם טוקר בתיעוד מזירת האסוןאיציק אוחנה14
שדרן הרדיו הבכיר מנחם טוקר מרדיו 'קול חי' השוהה בימים אלו בחופשה במיאמי - פלורידה, קיבל אישור מיוחד להגיע לצלם ולתעד את פעילות כוחות החילוץ בזירת האסון (ברנז'ה)
טיביאחמד טיבי נותח ב'הדסה' בהרדמה מלאהיאיר טוקר17
לאחר ששוב חש ברע, הובהל היום יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ אחמד טיבי למרכז הרפואי 'הדסה' בירושלים, ועבר ניתוח בהרדמה מלאה להסרת אבן מהכליה, שתם בהצלחה (אנשים)
לוינסוןתביעת דיבה נגד העיתונאי, על ציוץ בטוויטרשלומי מלוביצקי2
עיתונאי 'הארץ' חיים לוינסון שוב חוטף תביעת דיבה. הפעם מערוץ 20, בטענה שהפיץ פייק בשמם תוך שלועג להם. הוא התייחס וכתב: "תביעה מפגרת, בהצלחה לצדדים" (חדשות)
הסתובב באנונימיותכנשיא: רובי ריבלין התחפש והסתובב חופשייאיר טוקר63
שירות הביטחון הכללי מפרסם, רגע לפני סיום כהונתו, כי הנשיא ה-10 של מדינת ישראל הסתובב כמה שעות באנונימיות מוחלטת לאחר שחופש • וישנה גם תמונה (אנשים)
ח"כ בן גביר ומשפחתומי הגיע לבקר את ח"כ איתמר בן גביר? • צפויאיר טוקר30
רעייתו וארבעת ילדיו של הח"כ הגיעו לראותו בכנסת, לאחר שנעדר מביתו כמה ימים בשל לילות הפיליבסטרים הארוכים בדיונים השונים בכנסת; ואיך הוא הגיב למראה ילדיו? (אנשים)
רגע לפני סיום: כהונתו של ריבלין במספריםרגע לפני סיום: כהונתו של ריבלין במספריםדוד הכהן23
1,830 חנינות, 7 פגישות עם בני מלוכה, 30 סיורים ביו"ש, 47 שעות התייעצויות להרכבת ממשלה • רגע לפני שריבלין עוזב את משכן הנשיא, הנה המספרים שעשו את הקדנציה (אנשים)
לפידלפיד שוב מביך: בירך ארה"ב בדגל הלא נכוןיאיר טוקר59
כשענייני החוץ של מדינת ישראל בידיו של יו"ר 'יש עתיד': לפיד בירך את אמריקה לרגל יום העצמאות ה-245 שלה, רק שהתבלבל בדגל וצייץ דגל דומה. אנשי נתניהו עקצו (מעניין)
מדוע כרע הנשיא ביידן ברך לפני רבקה רביץמדוע כרע הנשיא ביידן ברך לפני רבקה רביץאיציק אוחנה72
נשיא המדינה היוצא רובי ריבלין, טס השבוע לפגישת עבודה אחרונה עם נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן יחד עם ראש הסגל שלו רבקה רביץ שקיבלה מחווה בלתי צפויה מהנשיא (אנשים)
כזה עוד לא היה: שידור תוך גלישה בסנפלינגכזה עוד לא היה: שידור תוך גלישה בסנפלינגאיציק אוחנה36
מנחם טוקר רגיל לשדר מאזורים שונים, מאתרים בלתי שגרתיים, ובכל זאת כך גם הוא עוד לא שידר. מאזינה חולה ביקשה ממנו שיגלוש בסנפלינג, והוא? עמד במשימה (מעניין)
מוורשה, פוליןפולין: השחקנים מישראל ערכו יום תפילהאיציק אוחנה5
השחקנים הבכירים של קבוצת הפועל באר שבע, השתתפו ביום חיזוק מיוחד, אותו ערך שליח חב"ד בוורשה, במחנה האימונים שלהם בפולין • צפו בשחקנים מתחזקים (ברנז'ה)
ליפא שמלצער בתפילה מוזיקלית על מיאמיליפא שמלצער בתפילה מוזיקלית על מיאמיכיכר השבת4
הזמר והיוצר ליפא שמלצער מלווה בזמר מוישי שוורץ בתפילה מוזיקלית על אסון קריסת הבניין בעיירה סרפסייד שבמיאמי בו נעדרים עשרות יהודים מתחת להריסות הבנין (אנשים, ברנז'ה)
עודה לצד בן גביר"תביא אזיקים ודרכון": הטיפ של בן גביר לעודהיאיר טוקר16
אחרי 12 שנה בתפקיד, נתניהו מתקשה להתרגל לתוארו החדש. כך לפחות ניכר מהזמנה ששוגרה בשמו לחברי האופוזיציה. ואיך יו"ר 'המשותפת', הגיב להזמנה? (מעניין)
האלוף וראש אכ"א ביקר ב-770 והניח תפיליןהאלוף וראש אכ"א ביקר ב-770 והניח תפיליןכיכר השבת5
קצין צה"ל מוטי אלמוז, עד לפני חודשים ספורים ראש אכ"א, ביקר אמש ב-770 המפורסם של חב"ד בברוקלין, בליווי כמה מתלמידי הישיבה המקומית, ואף עצר להניח תפילין (חסידים)
התזמורת תקפה את נהרי בגלל פוסט מזויףהתזמורת תקפה את נהרי בגלל פוסט מזויףאיציק אוחנה22
תזמורת 'פירקת אלנור' מיהרה לתקוף את החזן יחיאל נהרי בשל תגובה כנגדה מחשבון על שמו, אלא שלטענתו של נהרי מדובר בכלל בחשבון ישן שלו שנפרץ לפני כמה שנים (אנשים)

עוד כתבות

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook