חם בטוויטר: נתניהו ועמית סגל מתכתשיםחם בטוויטר: עמית סגל ויאיר נתניהו מתכתשים
כ"ג בטבת תשפ | 20.01.20
ציוץ שכתב - ומחק - בנו של ראש הממשלה, הביאה לציוץ ציני של הפרשן הפוליטי ומכאן, הדרך להתכתשות סוערת שהתחדשה הערב אחרי הפוגה, הדרך הייתה קצרה (אנשים)
מנחם טוקרחשיפה: ההצעה של קול ברמה למנחם טוקראיציק אוחנה2
מנחם טוקר, השדרן הפופולרי של רדיו 'קול חי', קיבל הצעה מפתה מרדיו 'קול ברמה' - הכוללת חוזה מנופח במיוחד, אך לאחר מספר פגישות החליט להקפיא הכל • כל הפרטים (מדיה)
הגנב והחיפושים ברמאללהצפו: חיפושים ברמאללה אחר רכבו של טוקראיציק אוחנה7
מספר ישראלים ערכו הלילה חיפושים ברמאללה אחר רכבו של יועץ התקשורת ירח טוקר, אך הם מצאו רק את מכשיר ה'איתוראן' שפורק. טוקר ל'כיכר': "פירצה ביטחונית" (ברנז'ה)
ירח טוקררכבו של יועץ התקשורת החרדי - נגנב • צפואיציק אוחנה11
רכבו של מנהל האסטרטגיה של 'דגל התורה', ירח טוקר, נגנב מביתו בהר שמואל ובאיתוראן רואים שהוא בכפר קלנדיה אך לטענתו המשטרה לא עושה מאומה עם המידע הזה (אנשים)
אשת השר עונה לעיתונאי: "תפסיק ללכלך"אשת השר עונה לעיתונאי: "תפסיק ללכלך"יוני גבאי22
קלמן ליבסקינד פרסם טור בו תקף את התנהגותו הפוליטית של נפתלי בנט מול עוצמה יהודית, והאשים אותו בכישלון הימין כולו. גלית בנט הגיבה בפוסט חריף: 'אתה מונע מאגו' (פוליטי)
בפתיחת סניף 'ישראל ביתנו': תפילין עם חב"דבפתיחת סניף 'ישראל ביתנו': תפילין עם חב"דיאיר טוקר2
מ"מ ראש העיר נוף הגליל, אלכס גדלקין, פתח היום את מטה הבחירות של המפלגה המסיתה נגד המגזר החרדי, אך לא ויתר על הנחת תפילין: "לפני הפוליטיקה - אנחנו יהודים!" (אנשים)
הסוף להשמצות. יאיר נתניהו מאיים לתבועהסוף להשמצות. יאיר נתניהו מאיים לתבועיאיר טוקר1
בנו של ראש הממשלה מושמץ באופן קבוע כי אינו עובד וחי על חשבון משלם המיסים. כעת, נמאס לו, ולאחר עוד ויכוח עם עיתונאי ברשת הטוויטר הודיע כי יתחיל לתבוע דיבה (ברנז'ה)
שלמה ארצי התרגש מסיום הש"ס: "הרטיט"שלמה ארצי התרגש מסיום הש"ס: "הרטיט"יאיר טוקר11
הזמר הישראלי המפורסם כתב על סיום הש"ס בארה"ב בהשתתפות 90,000 יהודים, וחשף את הקשר המשפחתי שלו לרבי מאיר שפירא: "היה אח של סבתא שלי, רוחל'ה" (אנשים)
אנשי התקשורת הימניים שרו לשבת: ידיד נפשאנשי התקשורת הימניים שרו לשבת: ידיד נפשאיציק אוחנה4
איש התקשורת ינון מגל מידי שבוע מפרסם שיר יהודי לכבוד שבת, הפעם הוא צירף למסורת את חבריו העיתונאים מהימין, שמעון ריקלין ואראל סגל לשירת "ידיד נפש" (אנשים, ברנז'ה)
מנחם טוקר היה בשידור ברדיו וניצל מהקנסמנחם טוקר היה בשידור ברדיו וניצל מהקנסאיציק אוחנה5
איש הרדיו המוערך, מנחם טוקר, ניצח בבית המשפט המחוזי את המשטרה וזוכה מכל עבירות התנועה שיוחסו לו לאחר שהצליח להוכיח כי היה באותן שעות בכלל בשידור (אנשים)
עו"ד אלי זהר ז"ל"משפטן ייחודי": עורך הדין אלי זהר נפטרענת רואה
עו"ד אלי זהר, מבכירי עורכי הדין בישראל, הלך היום (רביעי) לעולמו, והוא בן 80 בפטירתו. זהר, מבכירי עורכי הדין בישראל, היה ראש פירמת גולדפרב זליגמן ונחשב לליטיגטור בולט (אנשים)
תיעוד: הברית לבן המשב"ק של הראשון לציוןתיעוד: הברית לבן המשב"ק של הראשון לציוןיאיר טוקר3
מאיר עמר, עוזרו של הראשון לציון, הגאון רבי יצחק יוסף, הכניס את בנו בבריתו של אברהם אבינו • רבנים, דיינים ואישי ציבור עלו לאחל מזל טוב • הראש"ל כובד בסנדקאות וראש עירית ירושלים משה ליאון בעמידה לברכות (ברנז'ה)
כך הפתיע אביב אלוש את סיון רהב מאירכך הפתיע אביב אלוש את סיון רהב מאיראיציק אוחנה6
במהלך ועידת 'ידיעות אחרונות', הפתיע השחקן והזמר אביב אלוש את אשת התקשורת סיון רהב מאיר בעת שעמדה לידו על הבמה. רהב מאיר קיבלה את אות 'ספר הזהב' (אנשים)
צפו: הזמר החרדי הרקיד את חיילי צה"לצפו: הזמר החרדי הרקיד את חיילי צה"ליאיר טוקר11
הזמר יובל טייב הגיע לגבול רצועת עזה, שם שימח והרקיד את חיילי פלוגת חתולי הפלדה. "זכות גדולה לשמח אותם בימים גשומים אלו כשהם שומרים עלינו בתנאים קשים", מסר (אנשים)
שרה ואבנר נתניהו הפתיעו את הטסים מיווןשרה ואבנר נתניהו הפתיעו את הטסים מיווןאיציק אוחנה5
רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו ובנה אבנר, חזרו בטיסה מאתונה לישראל ובחרו לטוס במחלקת תיירים שם שוחחו עם הנוסעים המופתעים ואף הצטלמו איתם "סלפי" (ברנז'ה)
קנס לבית"ר ירושלים: הדליקו נרות עם ליאוןקנס לבית"ר ירושלים: הדליקו נרות עם ליאוןאיציק אוחנה1
בנימוק כי אסור היה להם להעניק חשיפה לדמות פוליטית, נקנסה קבוצת הכדורגל בסכום של 15,000 ש"ח בשל השתתפות ראש העיר ירושלים בהדלקת נרות חנוכה (ברנז'ה)
מי העלים את הגרב למלך הקומזיצים? • צפומי העלים את הגרב למלך הקומזיצים? • צפואיציק אוחנה13
ה'מנטלדוס' החרדי, אמן החושים מני הולנדר, השתתף באירוע הוקרה לבני ישיבות במגדל העמק, ואותגר על-ידי הזמר פיני איינהרון. בתגובה, הצליח להעלים לו את הגרב • וידאו (אנשים)
סגר"ע בני ברק ביקר בבית רבני משפחת בן שמעוןסגר"ע בני ברק ביקר בבית רבני משפחת בן שמעוןכיכר השבת5
סגן ראש עיריית בני ברק, עו"ד גדליהו בן שמעון בביקור חג חנוכה אצל רבני משפחת בן שמעון שליט"א. בראשם נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן גיס הרבנים בן שמעון, הגאון רבי שלמה בן שמעון, רב העיר הספרדי בבני ברק הגאון רבי מסעוד בן שמעון והגאון רבי ניסים בן שמעון ראב"ד תל אביב
צפו: ברכת ליפא לפצוע מהתאונה הקשהצפו: ברכת ליפא לפצוע מהתאונה הקשהאיציק אוחנה
חבריו סיפרו כי אפרים מעריץ גדול של שלמצר והוא אוהב את השירים שלו. ליפא נענה בחיוב לבקשה, שיגר סרטון מחזק ואף הבטיח ליטול חלק במסיבת ההודיה שתתקיים בעז"ה (אנשים)
הזמר והמלחין האהוב החליט להפתיע ב...ספרהזמר והמלחין האהוב החליט להפתיע ב...ספרנתנאל לייפר
מוזיקאי, מלחין, תמלילן, מעבד מוזיקלי וכעת גם סופר: אהרון רזאל בספר חדש – "החיים כניגון" על הסיפורים שמאחורי שיריו, מסעו האישי והמשפחתי וסיפורים מהקריירה הארוכה (אנשים)
הנשיא, השופטת ובני משפתהכשהשופטת החרדית התארחה אצל הנשיאאיציק אוחנה24
האישה החסידית שהתפרסמה ברחבי העולם בשל עובדת היותה החרדית הראשונה בארצות הברית המכהנת כשופטת, התקבלה בכבוד רב על ידי הנשיא ריבלין במשכנו בי-ם (ברנז'ה)
הכתב החרדי חילק מטבעות שוקולד בבית הלבןהכתב החרדי חילק מטבעות שוקולד בבית הלבןאיציק אוחנה1
ג'ק טורקס, הכתב הפוליטי של המגזין החרדי 'עמי', הניח קערה עם מטבעות שוקולד בבית הלבן. "זה ממש כמו נס פך השמן בחנוכה, רק בדיוק להפך", אומר ל'כיכר השבת' (אנשים)
לראשונה בחייו: נתניהו עשה 'חלאקה' לילדלראשונה בחייו: נתניהו עשה 'חלאקה' לילדאיציק אוחנה42
יניב מלול, הביא את בנו בן השלוש לכנס תמיכה בראש הממשלה, שם עשה לו נתניהו חלאקה. "הילד יודע טוב מאוד מי זה ביבי למרות הגיל", סיפר האב המרוגש ל'כיכר השבת' (חדשות)
המאפרת החרדית של ביבי הגיעה עם התינוקהמאפרת החרדית של ביבי הגיעה עם התינוקאיציק אוחנה17
המאפרת של משפחת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, חני מלכא מכפר חב"ד, הגיעה עם בנה התינוק לעבודה: "מחמם את הלב לקבל ברכת מזל טוב ממשפחת נתניהו על הלידה", כתבה (אנשים)
בראשות הרב מאזוז: יום הולדת 57 לאלי ישיבראשות הרב מאזוז: יום הולדת 57 לאלי ישיאיציק אוחנה6
ראש ישיבת כסא רחמים אמר כי בחודש כסלו אירעו 2 דברים משמחים: הקימו את הישיבה, ונולד אלי ישי • הרב צמח מאזוז: "אני מכתיר אותו בתואר היקר ביותר "שר התורה"" (אנשים)
יצחק תשובה חיזק את הילדים החולים • צפויצחק תשובה חיזק את הילדים החולים • צפואיציק אוחנה5
איש העסקים יצחק תשובה כובד בהדלקת הנר השלישי חנוכה בבית החולים 'שניידר' ולאחר מכן חיזק את הילדים החולים: "תאמינו בחלומות שלכם ובעזרת השם הם יתגשמו" (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16