מנחם טוקרמנחם טוקר לשוטר: 'לא יכולתי ללמוד תורה'
כ' בתמוז תשפ | 12.07.20
הפיצוצים הנשמעים בירושלים בשל חגיגות הפלסטינים, הביאו את שדר הרדיו הפופולרי להתלונן במוקד המשטרה • השר אמיר אוחנה הגיב לו בטוויטר: "אעביר את פנייתך" (אקטואלי)
צביקה כהןצביקה כהן אושפז ב'הדסה': מצבו קל ויציבישי כהן6
מ"מ ראש עיריית ירושלים, צביקה כהן, שנדבק בנגיף הקורונה הובהל אמש לבית החולים 'הדסה עין כרם' בעיר, שם אושפז כשמצבו קל ויציב. ביה"ח:"אינו נזקק לתמיכת חמצן" (ברנז'ה)
בני אלבז מספר על תרופה לקורונהבני אלבז מציג: "זו התרופה היחידה למגיפה"יאיר טוקר81
הזמר המפורסם מאשים שוב "מיליארדר ידוע" בהפצת הקורונה כדי לדלל את אוכלוסיית העולם, מסביר את האינטרס הכלכלי של בתי החולים ומציג את התרופה לנגיף. צפו (אנשים)
מדוע ויתרה איוונקה על מקומה בבית כנסת?מדוע ויתרה איוונקה על מקומה בבית כנסת?יאיר טוקר38
הרב לוי שמטוב, שליח חב"ד בוושינגטון, סיפר על תפקידו כרב בית הכנסת בו מתפללים חתנו היהודי של הנשיא ואשתו: "המעשה הזה של איוונקה השפיע על צעירות רבות" (אנשים)
השף חיים בורנשטייןהשף החרדי נשלח לשווא לבידוד: "נזק רב"איציק אוחנה5
מאז חזרו איכוני השב"כ למלחמה ב'קורונה', מתרבות התלונות על שליחה לבידוד - לשווא. השף החרדי חיים בורנשטיין, ניסה לתפוס את משרד הבריאות - אך ללא הצלחה: "כאוס" (ברנז'ה)
יאיר שרקי הותקף באבנים כבדות בירושליםיאיר שרקי הותקף באבנים כבדות בירושליםאיציק אוחנה9
העיתונאי יאיר שרקי הותקף הלילה בירושלים על ידי ערבים שיידו לעברו אבנים גדולות. שרקי ניצל בנס ולא נפגע כלל, רכבים לידו ניזוקו קשות מהאבנים ושמשתן נופצה (אנשים)
המגישים על רקע 'הארץ'המגישים תהו: למה 'הארץ' סופרים כיפות?יאיר טוקר5
אראל סג"ל וקלמן ליבסקינד ניסו להבין בתכניתם, מדוע עיתון 'הארץ' סופר כמה חובשי כיפה מתמנים לתפקידים בכירים, וכותבי העיתון מזדעקים וטורחים לספר זאת לקוראיהם (ברנז'ה)
תיעוד: כשאברהם גרנט ופיני גרשון נפגשותיעוד: כשאברהם גרנט ופיני גרשון נפגשואיציק אוחנה4
מאמן הכדורגל הלאומי, אברהם גרנט, ומאמן הכדורסל האגדי, פיני גרשון, נפגשו היום (רביעי) בביקור משותף במשרדיו של העסקן החב"די ר' יעקב גלויברמן, בלוד. כך זה נראה (ברנז'ה)
עמי מימון חושף: "חליתי בקורונה; זה זוועה"עמי מימון חושף: "חליתי בקורונה; זה זוועה"איציק אוחנה34
מגיש 'חידודון' ברדיו קול ברמה מספר ל'כיכר השבת' כי למרות שהקפיד על ההנחיות, נדבק בנגיף - אך לא יודע היכן, ויש לו מסר חשוב לציבור • דניאל סימן טוב: "זה השבית אותי" (בארץ)
אנשים טובים באמצע הדרךכששוקי, רחלי ורולי יצאו לעשות חסד עם אנשי החסדכיכר בשיתוף תפוצ'יפס7
שוקי סלומון, רחלי גרוס ורולי דיקמן בחרו לחשוף את גומלי החסד • אנשים טובים באמצע הדרך שאמנם לא רואים אותם אך הם שם תמיד, בעיקר בתקופת הקורונה (ברנז'ה, מקודם)
ברגע האחרון: הפיצוץ בין טוקר ל'קול ברמה'ברגע האחרון: הפיצוץ בין טוקר ל'קול ברמה'איציק אוחנה57
הקמת 'קול פליי' והתחרות המתחדשת בין תחנות הרדיו החרדיות, עושה טוב לשדרנים המובילים המקבלים הצעות שכר גבוהות • טוקר קיבל הצעה לערוק - ובסוף סירב (ברנז'ה)
ישי לפידות נפרד מ'קול חי' והתרגש בשידורישי לפידות נפרד מ'קול חי' והתרגש בשידוראיציק אוחנה14
אחרי שחתם על מעבר ל'קול פליי' מבית קול ברמה, נפרד האמן והיוצר ישי לפידות ממאזיני תכנית הרדיו שלו ב'קול חי', סיפר כיצד החל בקריירה הרדיופונית והודה בהתרגשות (בארץ)
ישי לפידות עורק מרדיו 'קול חי' ל'קול ברמה'ישי לפידות עורק מרדיו 'קול חי' ל'קול ברמה'איציק אוחנה61
אחרי 22 שנות שידור ברדיו קול חי, עובר ישי לפידות לתחנת הרדיו המוזיקלית של קול ברמה, קול פליי - שם יגיש תכנית חדשה גם במוצאי שבתות, בתחרות מול מנחם טוקר (אנשים)
אליהו ברוכי והצוותהכירו: זה הצוות שילווה את ח"כ אליהו ברוכיאיציק אוחנה12
חבר-הכנסת אליהו ברוכי, הצהיר אמונים במליאת הכנסת והפך לח"כ החמישי של 'דגל התורה'. "כיכר השבת" מציג את צוות הלשכה החדש: ישראל מאיר, דניאל זומר ובני דרוק (ברנז'ה)
צפו: נתניהו בירך ילדה חולה לקראת טיפולצפו: נתניהו בירך ילדה חולה לקראת טיפולאיציק אוחנה20
לאחר שנתיים של התמודדות עם סרטן אלים, טסה סבינה בת החמש לטיפול רפואי שיכול בעזרת השם להציל את חייה, ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר ברכה אישית (אנשים, ברנז'ה)
בצל הסגר: מ"מ רה"ע אלעד חגג בר מצווהבצל הסגר: מ"מ רה"ע אלעד חגג בר מצווהכיכר השבת8
יו"ר ש"ס באלעד ומ"מ רה"ע, יהודה בוטבול, חגג אמש (שלישי) בר מצווה לבנו בעיר אלעד, בצל הסגר שהוכרז על העיר, בהשתתפות רנבים, ח"כי ואישי ציבור • צפו בגלריה (ברנז'ה)
הרב יגאל כהן ורב הסלבס בסעודת ר"חהרב יגאל כהן ורב הסלבס בסעודת ר"חיאיר טוקר27
רב הסלבס, מרדכי חסידים, השתתף אמש (שלישי) בסעודת ראש חודש תמוז יחד עם הגאון רבי יגאל כהן, מגדולי מחזירה התשובה וראש מוסדות 'יביע אומר' • תיעוד (ברנז'ה)
אמנון אברמוביץ' מותקף בהפגנת הימין"שונא ישראל": צעקות על אמנון אברמוביץ'איציק אוחנה29
פרשן חדשות 12 שהגיע לסקר את הפגנת הימין, הותקף בצעקות וחולץ מהמקום על ידי שוטרים • בתגובה לתיעוד, הנשיא ריבלין ושר הביטחון גנץ הוציאו הודעות גינוי (אקטואלי)
חגיגת לחיים עם הח"כ החמישי של דגל. צפוחגיגת לחיים עם הח"כ החמישי של דגל. צפואבי רבינא14
במעמד "לחיים" לכבוד הח"כ החמישי של 'דגל' אליהו ברוכי, בהשתתפות ראשי ישיבות, מנהלי מוסודת ואישי ציבור, נחשף מה באמת עניין את הח"כ החדש, ערב המינוי • תיעוד (ברנז'ה)
פרופסור רוטשטיין, היוםמנהל הדסה רוטשטיין חש ברע - והתאוששדניאל הרץ4
מנכ"ל בית החולים הדסה, פרופסור זאב רוטשטיין חש שוב ברע, אך חזר לעבודתו. כדי להזים שמועות על פטירתו, הצטלם במשרד - כשבידיו עיתון עם תאריך מסומן של היום (אקטואליה)
הרל"ש והפעיל: הצוות של הח"כ החדש בוסוהרל"ש והפעיל: הצוות של הח"כ החדש בוסואיציק אוחנה9
מי שכיהן עד היום, כיו"ר סיעת ש"ס בפתח תקווה וסגן ראש העיר, אוריאל בוסו, הושבע אחר הצהריים במליאת הכנסת והצהיר אמונים לכנסת ישראל • פרופיל של עובדי לשכתו (ארץ)
שדרן בכיר בקול ברמה נדבק בנגיף הקורונהשדרן בכיר בקול ברמה נדבק בנגיף הקורונהאיציק אוחנה8
אחד השדרנים הבכירים, בתחנת הרדיו החרדית 'קול ברמה', אובחן כחולה בנגיף הקורונה, כך נודע ל'כיכר השבת'. ביום חמישי האחרון השתתף במסיבה לאחד העורכים שפרש (מדיה)
בת השופט ובן הפרקליט נישאו, הרב הראשי קידשבת השופט ובן הפרקליט נישאו, הרב הראשי קידשאיציק אוחנה20
שלומית סולברג, בתו של שופט בית המשפט העליון נעם סולברג, התחתנה הערב עם מיכאל למברגר בנו של המשנה לפרקליט המדינה שלמה למברגר. הרב לאו קידש (אנשים)
ח"כ יצחק פינדרוסגרינצייג ופרידלנדר; זה הצוות של פינדרוסאיציק אוחנה14
עם חזרתו המחודשת אל הכנסת, חבר-הכנסת יצחק פינדרוס, מרענן את צוות הלשכה - לצד משה רבר ומשה מילר, מצטרפים אנשי התקשורת אבי גרינצייג וחיים פרידלנדר (מדיה)
הצוערת החרדית הראשונה במשרד החוץהצוערת החרדית הראשונה במשרד החוץאיציק אוחנה46
הדסה אייזנשטרק היא החרדית הראשונה שהתקבלה לקורס הצוערים של משרד החוץ. "יש בי דחף עצום ליטול חלק בעשייה המדינית, להשפיע", היא אומרת על השילוב (אנשים)
עומר אדם חיזק את הקהילה היהודית בדובאיעומר אדם חיזק את הקהילה היהודית בדובאיאיציק אוחנה12
הזמר הישראלי המצליח פנה לקהילה היהודית המפתיעה בדובאי בסרטון שהופץ בין היתר על ידי משרד החוץ הישראלי. בסרטון בירך אדם גם את מנהיגי האמירות הערבית (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
שולי רנד באירוע 'צמאה', השנה
אלעזר ובר
הפשטות של שולי רנד // אלעזר ובר
י"ד באייר תשפ26
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66