שולי רנד: נראה לכם שאנחנו רוצים למות?שולי רנד: נראה לכם שאנחנו רוצים למות?
ז' בניסן תשפ | 01.04.20
בפוסט כאוב בחשבון הפייסבוק שלו, התייחס הזמר והיוצר שולי רנד להסתה נגד הציבור החרדי בימים אלו: במקום לנצל את המצב הזה למסר של כבוד וחמלה מסר של הושטת יד וחמלה אנחנו מעמיקים את הקרע (אנשים)
מני גירא שוורץ יסביר לחרדים על הקורונהמני גירא שוורץ יסביר לחרדים על הקורונהיאיר טוקר
העיתונאי הפך ליועץ הסברה במגזר החרדי למטה החרדי במשרד הבריאות, כדי להסביר לחרדים עד כמה חשוב להקפיד על ההנחיות למניעת המשך התפשטות נגיף הקורונה (ברנז'ה)
'ברית קורונה' למשב"ק הגרב"מ אזרחי • צפו'ברית קורונה' למשב"ק הגרב"מ אזרחי • צפואיציק אוחנה7
בניו התאומים של הרב יעקב גרוסברד, נאמן ביתו של חבר ה'מועצת' וראש ישיבת עטרת ישראל הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, התקיימה בהתאם להנחיות ממשרד הבריאות (ברנז'ה)
ידידיה וסיוון רהב מאיר שבו חזרה לישראלידידיה וסיוון רהב מאיר שבו חזרה לישראלאיציק אוחנה7
זוג אנשי התקשורת ששהו בשנת שליחות בארה"ב החליטו לחזור מוקדם מהצפוי לישראל בשל החשש מפני התפשטות הנגיף בארה"ב. "השליחות ממילא מתקיימת בזום" (אנשים)
להתמודד עם הפחד: צבי יחזקאלי מחזק .צפולהתמודד עם הפחד: צבי יחזקאלי מחזק .צפואיציק אוחנה7
איש התקשורת צבי יחזקאלי בסרטון חיזוק מיוחד בעקבות מצב החירום בישראל בשל התפשטות נגיף ה'קורונה. "גם אם קורה עכשיו דברים לא טובים - זה לא אומר שזה לא טוב" (אנשים)
צפו בחתונתו הייחודית של המפיק החסידיצפו בחתונתו הייחודית של המפיק החסידיאיציק אוחנה5
חתונה בצל התפשטות נגיף הקורונה בישראל: בסוף השבוע האחרון התקיימה חתונת המפיק והאמרגן נטע לוין שהתחתן עם רבקי ורקר בשעה טובה ומוצלחת (אנשים ברנז'ה)
מרגש: הילדים המיוחדים התפללו על אלי בירמרגש: הילדים המיוחדים התפללו על אלי ביריאיר טוקר1
רבים מתפללים לרפואת נשיא ומייסד ארגון איחוד הצלה. בתיעוד שהגיע לידי 'כיכר השבת', ניתן לראות קבוצה של ילדים מיוחדים, אומרים תהילים לרפואתו של אלי ביר (אנשים)
"אחרי התחלופה באתר": אלי שלזינגר עוזב"אחרי התחלופה באתר": אלי שלזינגר עוזבאיציק אוחנה
"שלזינגר חש תחושת מיצוי באתר בחדרי חרדים, והחליט לפנות לאתגרים חדשים - שלא במסגרת העיתונות", מסביר חברו ל'כיכר' את פשר עזיבתו את מקום עבודתו הותיק (ברנז'ה)
תחת החופהברחוב צדדי בכפר: מנדי גרוזמן התחתן • צפואיציק אוחנה24
איש התקשורת החב"די, שהיה אמור להתחתן ברוב פאר והדר בשבוע הבא, נישא לבסוף ברחוב צדדי בכפר חב"ד, לצד 10 בני המשפחה, בעקבות המצב. השאר - צפו ביוטיוב (ברנז'ה)
התפשטות הקורונה: ח"כ טסלר נכנס לבידודהתפשטות הקורונה: ח"כ טסלר נכנס לבידודאיציק אוחנה1
חבר הכנסת יעקב טסלר, הוא הח"כ החרדי השלישי שנאלץ להיכנס לבידוד לאחר ששהה ליד חולה קורונה - כך הודיע קצין הכנסת. בבדיקת קורונה שערך, התוצאה הייתה שלילית (ארץ)
הרב גרוסמן התפלל בכותל, וסידר קידושיןהרב גרוסמן התפלל בכותל, וסידר קידושיןאיציק אוחנה2
עו"ד קובי אלתר, שאמור היה להתחתן ברוב פאר והדר באולמי 'אווניו', ביטל את האירוע בעקבות המצב - וערך חתונה מצומצמת על גג מול הכותל • הרב גרוסמן קרא לאחדות (אנשים)
הזמר חלה בקורונה, החלים וישב לשיר • צפוהזמר חלה בקורונה, החלים וישב לשיר • צפונתנאל לייפר8
הזמר והיוצר אלי שוובל, מלהקת 'לב טהור', חלה בקורונה והיה מאושפז בבית החולים בארה"ב. כעת הוא החלים ב"ה וישב לשיר ולהודות להשם ליד הפסנתר בביתו (אנשים וברנז'ה)
כשהפייטן שמעון סיבוני שימח חתן וכלה. צפוכשהפייטן שמעון סיבוני שימח חתן וכלה. צפוכיכר השבת
החתונה ברמת בית שמש ג', בערב שבת קודש, שלוותה בברכות מהניידת המשטרתית, נערכה בהשתתפות הטנור העולמי שמעון סיבוני ששימח את החתן והכלה • צפו (חדשות)
למצולם אין כל קשר לכתבההכירו: החרדים שנלחמים בשאננות הציבור מ'הקורונה'כיכר השבת8
בזמן שהציבור החרדי, הראה שאננות מהנגיף המסוכן, החליטו במשרד הבריאות להקים אגף ההסברה שגייס את יד ימינו של השר ליצמן מוטי בבצי'ק ויועצו הבכיר אבי דזד'ק, יחד עם היועצים האסטרטגיים יעקב איזק וחיים גריידינגר (ארץ)
בשידור חי: מנחם טוקר עבר בדיקת קורונהבשידור חי: מנחם טוקר עבר בדיקת קורונהאיציק אוחנה36
לאחר שבתו אובחנה כחולה בנגיף ה'קורונה', איש התקשורת החרדי מנחם טוקר עבר בצהריים (חמישי) בדיקת קורונה במהלך שידור חי בתוכניתו 'זמן אוויר' ב'קול חי' • צפו (ברנז'ה)
בבלפור: הגר"ד לאו חיתן את דוברת רוה"מ. צפובבלפור: הגר"ד לאו חיתן את דוברת רוה"מ. צפואיציק אוחנה ואבי רבינא16
בעקבות נגיף ה'קורונה' שיר כהן, דוברת ראש הממשלה, התחתנה בצהריים בבית רוה"מ בירושלים, בהשתתפות הרב הראשי הגר"ד לאו שכובד בסידור קידושין • בלעדי (אנשים)
הזמר איתי לוי קרא תהילים בשידור חי • צפוהזמר איתי לוי קרא תהילים בשידור חי • צפואיציק אוחנה38
הזמר הישראלי איתי לוי הופיע בשידור חי ב'קשת 12' להעלות את המורל של האזרחים בגלל ה'קורונה', ובסיום המופע אמר פרק תהילים מול מאות אלפי צופים • צפו בווידאו (ברנז'ה)
בנצי פורגסהאח החרדי שמקדש שם שמים ב'איכילוב'כיכר השבת16
בנצי פורגס, חסיד בעלזא בן 35 הוא אב לשישה ילדים קטנים ותושב בני ברק, המשמש גם כאח בחדר המיון בבית החולים 'איכילוב' בתל אביב הנמצא בחזית המאבק ל'קורונה' (אנשים)
מנחם טוקר באולפן כיכרמנחם טוקר - בבידוד; בתו חלתה בקורונהאיציק אוחנה20
בתו של שדרן הרדיו ואיש התקשורת החרדי מנחם טוקר אובחנה כחולה בנגיף הקורונה, בעקבות כך נכנס טוקר יחד עם בני משפחתו לבידוד • צפו בתוכניתו מאולפן כיכר (אנשים)
שיר כהן מאחורי ראש הממשלהפרסום ראשון: דוברת רה"מ תתחתן בבלפוראבי רבינא3
בשל הקורונה חתונת שיר כהן, דוברת רה"מ נתניהו, הועתקה מאולם אירועים לבית בבלפור, שם תעמוד היום תחת החופה. בסידור חופה וקידושין כובד הרב הראשי הגר"ד לאו (אנשים)
הפרשן לענייני בריאות, בבידוד בגלל הקורונההפרשן לענייני בריאות, בבידוד בגלל הקורונהאיציק אוחנה
רן רזניק, כתב ופרשן הבריאות של "ישראל היום", נכנס הערב לבידוד ביתי, לאחר שהתראיין בצד למנהל מחוז ירושלים במד"א שאובחן כחולה בקורונה (אנשים)
אלי ביר למתנדבים: כנראה נדבקתי בקורונהאלי ביר למתנדבים: כנראה נדבקתי בקורונהיאיר טוקר7
נשיא איחוד הצלה נפגש עם עם חולה במיאמי וחש ברע. בהמשך עבר בדיקות, ולפי מכתב ששיגר למתנדבי ארגונו, הוא ככל הנראה נדבק בנגיף הקורונה בשל המגע עם אותו אדם (אנשים)
החלים מה'קורונה' וזעק 'שמע ישראל' • צפוהחלים מה'קורונה' וזעק 'שמע ישראל' • צפואיציק אוחנה65
מאיר כהן, הבעלים של חנות "הפיראט האדום", שוחרר מבית החולים לאחר שהחלים לחלוטין מהנגיף, ובראיון ל'חדשות 12' הביע התרגשות באמירת 'שמע ישראל' ו'שהחיינו' • צפו (אנשים)
מזל טוב: חתונה בלשכה של משה ליאון. צפומזל טוב: חתונה בלשכה של משה ליאון. צפוכיכר השבת18
בלשכת ראש העיר ירושלים, משה ליאון, נערכה חתונתם של אהרון ומרים הלוי, בטקס צנוע. ליאון, בירך את הברכה השביעית, ואמר: "אנו נמצאים בזמן קשה אבל נעבור את זה יחד" (אנשים)
שדרן הרדיו פינה חולה קורונה וישדר בבידודשדרן הרדיו פינה חולה קורונה וישדר בבידודאיציק אוחנה3
‏שדרן רדיו 'קול חי' אשר גרייבר, המתנדב במד"א, נכנס לבידוד ביתי ביממה האחרונה לאחר שבא במגע עם חולת קורונה במסגרת פינויה לבית חולים. הוא ישדר כעת מביתו (ברנז'ה)
בגלל הקורונה: נתניהו בירך את המזכיר בצ'טבגלל הקורונה: נתניהו בירך את המזכיר בצ'טאיציק אוחנה2
מזכיר הממשלה ערך אמש בר מצווה לבנו, אך בשל ההגבלות החדשות המונעות כינוס של יותר ממאה אנשים במקום סגור, לא השתתף ראש הממשלה בחגיגה - אלא איחל בוידאו (בארץ)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16