ארי פולד  www.cnfysl..  אומן  סובול
החזנים ביקשו סליחה ונפרדו ב"אבינו מלכנו"החזנים ביקשו סליחה ונפרדו ב"אבינו מלכנו"
ח' בתשרי תשעט | 17.09.18
גדולי החזנים השוהים בארה"ב נפרדו מ"מחיה החזנות" מרדכי סובול בנמל התעופה ניוארק שבניו ג'רזי. ארונו הועלה למטוס והלווייתו תיערך בערב יו"כ בבית העלמין ירקון • צפו (אנשים)
כשזלמן שטוב ביקש סליחה מ... זלמן שטוב. צפוכשזלמן שטוב ביקש סליחה מ... זלמן שטוב. צפוכיכר השבת28
הזמר זלמן שטוב התיישב לצד רשימה והחל בעריכת טלפונים לבקשת סליחה לקראת יום כיפור, לאחר שקיבל את סליחת אהרן רזאל, פנה לבקש סליחה מ...עצמו • צפו בסרטון (אנשים)
איש הפרסום החרדי בירמץ את בנו • גלריהאיש הפרסום החרדי בירמץ את בנו • גלריהיאיר טוקר1
רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור, אנשי תקשורת ובכירים במשק השתתפו בשמחת בר המצווה לבנו של אברהם איסר בריסק מפרסום בולטון • צפו בגלריה מהאירוע (אנשים, ברנז'ה)
ראש העיר משה אבוטבול הודיע: "אני פורש"ראש העיר משה אבוטבול הודיע: "אני פורש"אבי רבינא22
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול התעייף מקבוצות הוואטסאפ הרבות אליהן הוא מחובר, והודיע כי הוא פורש ומבקש שלא לצרפו אליהן מחדש - אלא ברשותו (אנשים)
מה משך את ח"כ יהודה גליק להיכל פוניבז'?מה משך את ח"כ יהודה גליק להיכל פוניבז'?אבי רבינא15
חבר הכנסת יהודה גליק הפתיע את תלמידי ישיבת פוניבז' כשהגיע והחל ללמוד בין תלמידי הישיבה. לדבריו, אין כל זכר למחלוקת המדוברת שסוקרה בתקשורת (אנשים, ברנז'ה)
"האבן יצאה": הנס הגלוי של הזמר ירון בר"האבן יצאה": הנס הגלוי של הזמר ירון בריאיר טוקר6
סולן להקת 'להבה' חשף את הנס הגלוי שאירע לו הלילה בביתו לאחר שהחליט השנה באופן חריג שלא לנסוע לאומן בשל בקשת בני משפחתו. פוסט מרגש במיוחד (ברנז'ה, אנשים)
הקליפ המפתיע של שרת התרבות מירי רגבהקליפ המפתיע של שרת התרבות מירי רגביאיר טוקר3
שרת התרבות בחרה שיר מפתיע במיוחד עבור קליפ ברכת השנה טובה שלה. הביצוע של שדרני רדיו קול חי לקראת השנה החדשה הבעל"ט בלחנו של אלי קליין (אנשים, ברנז'ה)
אבי יוספיהדובר החרדי של השר זאב אלקין: אבי יוספיאבי רבינא5
איש התקשורת ויחסי הציבור אבי יוספי מצטרף למטה הבחירות של המועמד לראשות העיר ירושלים השר זאב אלקין. יוספי ירכז את פעילות המטה החרדי וינהל את מערך הדוברות במגזר (ברנז'ה)
הזמר אברהם פריד מחפש קריירה חדשה?הזמר אברהם פריד מחפש קריירה חדשה?איר טוקר7
גדול הזמר החסידי אברהם פריד, הופיע אמש בקרית אתא. ההופעה שהתקיימה באולם כדורסל עוררה את תאבונו של פריד לנסות ולקלוע את הכדור אל הסל • צפו בתיעוד (אנשים)
העיתונאי דרור אידר מונה לשגריר ברומאהעיתונאי דרור אידר מונה לשגריר ברומאיאיר טוקר3
חוקר ההיסטוריה ועורך מדור הדעות של "ישראל היום" ייכנס לתפקיד בקיץ הבא. "כפי שעשיתי בעיתונות ובתפקידים אחרים, אשתדל להשקיע את כל מרצי וידיעותיי" (אנשים)
פלאטו שרון. ארכיוןאיש העסקים פלאטו שרון במצב קשהכיכר השבת4
איש העסקים שמואל פלאטו שרון, בן ה-88, אושפז אמש (ראשון) במצב קשה בבית החולים 'איכילוב' בתל אביב כשהוא מורדם ומונשם לאחר שלקה באירוע לבבי (ברנז'ה, אנשים)
הברנז'ה אמרה סליחות ראשונות בהאדיטש • צפוהברנז'ה אמרה סליחות ראשונות בהאדיטש • צפוכיכר השבת5
לרגל שבת יום הולדתו של כ"ק מרנא האדמו"ר הזקן-בעל התניא זי"ע, התקבצו המונים בהאדיטש, ובמוצאי שבת נערכה במקום אמירת הסליחות הראשונות. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
שמחת הווארט, אמששמחת הווארט לבנו של יו"ר 'יחד' אלי ישיישי כהן27
אמש (חמישי) התקיימה שמחת הווארט ליאיר ישי, בנו של יו"ר 'יחד' אלי ישי עם בתו של הרב שבתי דיין, מבכירי המועצה הדתית י-ם. בין המשתתפים: הראשל"צ הגר"ש עמאר (ברנז'ה)
החזן הראשי הגיע להתברך בבית שר התורההחזן הראשי הגיע להתברך בבית שר התורהיאיר טוקר
החזן הוותיק והמוערך, ר' חיים אדלר הגיע עם הנהלת בית הכנסת הגדול בתל אביב להתברך ממרן הגר"ח קנייבסקי. אדלר חוזר לת"א לאחר שנים רבות בירושלים ובחו"ל (אנשים)
בציון רבי נחמן באומן: מוטי שטיינמץ • תיעודבציון רבי נחמן באומן: מוטי שטיינמץ • תיעודכיכר השבת21
אמן הרגש החסידי מוטי שטיינמץ נצפה בתפילה בציון רבי נחמן מברסלב זצ"ל בעיר אומן שבאוקראינה, כשלראשו קסקט כמנהג המקומיים. בין היתר אמר את התיקון הכללי (ברנז'ה)
שר הביטחון חבש כיפה ובירך: "יוצר האדם"שר הביטחון חבש כיפה ובירך: "יוצר האדם"אבי רבינא14
שר הביטחון אביגדור ליברמן כובד אמש לברך את ברכת 'יוצר האדם' מתחת לחופת בנו של יו"ר סיעת 'ישראל ביתנו' בחדרה. בסידור הקידושין כובד הרב בנצי נורדמן • צפו בווידאו (ברנז'ה)
יחיאל אברהםדובר סיעת ש"ס בעיריית י-ם פורש מתפקידואבי רבינא9
לאחר שלוש שנים בתפקידו כדובר סיעת ש"ס ירושלים, יחיאל אברהם, הודיע על פרישתו מהתפקיד - חודשיים לפני הבחירות המקומיות • יחיאל אברהם: "פניי לאפיקים חדשים" (אנשים)
סטלה הנדלר מנכ"לית בזקמנכ"לית בזק סטלה הנדלר עוזבת את החברהיואב סטולר, כלכליסט3
הנדלר הודיעה על פרישתה כבר בחודש מרץ, בעקבות החשדות החמורים בפרשת בזק. היא תסיים את תפקידה באופן רשמי בסוף אוגוסט, ותקבל פיצויי פיטורים בסך 950 אלף שקל. עפ"י הערכות שכרה המצטבר של הנדלר הסתכם בכ-24.5 מיליון שקל (אנשים)
המעריצים שאגו ודרעי הזמין את עומר אדםהמעריצים שאגו ודרעי הזמין את עומר אדםישי כהן79
"יש לי את הכבוד להזמין, את מי שאתם מחכים ומחכות לו כל כך הרבה, את עומר אדם!" הודיע דרעי והקפיץ את אלפי המשתתפים, השר שיבח את הזמר על שמירת השבת (ברנז'ה)
ניסים אצל הגר"חהגר"ח: "להיות כהה עור - יתרון, לא חיסרון"יוחנן בלייך6
הראפר החסידי האפרו-אמריקאי התקבל לביקור אצל מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, שבירך אותו במאור פנים • ניסים בלאק סיפר: "זה הרגיש לי כאילו העולם עצר מלכת" (אנשים)
קוסטליץ חיתן, אדמו"רים ורבנים השתתפוקוסטליץ חיתן, אדמו"רים ורבנים השתתפואבי רבינא
אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות, אישי ציבור וקהל רב השתתפו בשמחת החתונה לבן הרב שלמה קוסטליץ, יו"ר הסיעה הכלל חסידית בעיריית בני ברק ומנכ"ל ישיבת חזון נחום (ברנז'ה)
וייס. מדווח מהשטחאלימות לאחר הדקירה: הכתב החרדי הותקףאלי רוטמן56
בחורים מישיבת 'ר' הלל', בה אירעה היום הדקירה, כילו את זעמם בכתב החרדי של תאגיד השידור הציבורי 'כאן', עקיבא וייס, על כך ש"העז" לצלם מחוץ לזירת ההתרחשות (ברנז'ה)
אורי אבנרי והרב איקא ישראליכשהרב איקא ישראלי ואורי אבנרי התעמתוכיכר השבת26
חזרתו בתשובה של הרב איקא ישראלי ז"ל הכתה בהלם את עולם הבידור. ראיון שנערך איתו הוציא את אורי אבנרי מכליו, אך למרות זאת פרסם את תגובתו • חילופי הדברים (אנשים)
מני גירא שורץ. ארכיוןמני גירא שורץ מונה לדוברו ויועצו של דייטשיאיר טוקר21
איש התקשורת מני גירא שורץ, מונה ליועץ התקשורת ודוברו האישי של המועמד לראשות העיר ירושלים, יוסי דייטש • דייטש: "שמח ומברך" • שורץ: "הזדמנות אדירה" (ברנז'ה)
זירת התאונהעוזרו של רב הכותל נפצע בתאונת דרכיםישראל כהן23
בתאונה שהתרחשה הבוקר בכביש רמות בירושלים נפצע יוסי בלוך, עוזרו הקרוב של רב הכותל והמקומות הקדושים, הגאון רבי שמואל רבינוביץ. הוא פונה במצב קל עד בינוני (חדשות)
צפו: כשיוסי דייטש "הותקף" בשירי ירושליםצפו: כשיוסי דייטש "הותקף" בשירי ירושליםאבי רבינא24
במהלך חתונת אחייניתו, הקדישו הזמר זאנוויל ויינברגר ומקהלת "יחד" בליווי הקלידן שמוליק לוטרמן, מחרוזת שירי ירושלים, לכבודו של המועמד החרדי יוסי דייטש • צפו (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז15