ישי ריבו  קול תורה  באבוב  גבעת זאב
המשפיע לגרושתו שהתארסה: "שיהיו לך חיים יפים"המשפיע לגרושתו שהתארסה: "שיהיו לך חיים יפים"יאיר טוקר24
המשפיע החסידי הלא שגרתי חשף בפוסט לא אופייני בדף הפייסבוק שלו כי ביום שהודיע כי הוא רוצה לשמוע שוב שידוכים, הודיעה גרושתו על אירוסיה. "צריך להיות אטום לב בשביל לא להרגיש שיש כאן מהלכים מאוד עמוקים ונסתרים" (אנשים)
מרגי והרכב לאחר התאונה - מרגי נפצע קל בתאונה; 'נכנס בי ג'יפ מאחור'מרגי נפצע קל בתאונה; 'נכנס בי ג'יפ מאחור'ישי כהן2
יו"ר ועדת החינוך של הכנסת ח"כ יעקב מרגי נפצע אמש באורח קל לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים. "נכנס בי ג'יפ מאחור העיף אותנו על רכב אחר מקדימה", סיפר מרגי (ברנז'ה)
רבנים וזמרים בחתונת בתו של רכניץ • צפורבנים וזמרים בחתונת בתו של רכניץ • צפוישראל כהן12
בחתונת בתו של הנגיד שלמה יהודה רכניץ בלוס אנג'לס, התייצבה סוללת נגידים, רבנים, ראשי ישיבות וענקי הזמר החסידי • השיא: דואט של בנו עם איציק דדיה • צפו (אנשים)
גבאי והרצוג במעונו של הרב גרוסמן, היום - גבאי והרצוג ביקרו את הרב גרוסמן: "צריך אחדות"גבאי והרצוג ביקרו את הרב גרוסמן: "צריך אחדות"ישי כהן6
יו"ר 'המחנה הציוני' אבי גבאי ויו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג ביקרו הצהרים במעונו של רבה של מגדל העמק הגאון רבי יצחק דוד גרוסמן: "אם יש אחדות - זה היסוד שלנו" (ברנז'ה)
שוואקי ורובשקין - החגיגה נמשכת: יעקב שוואקי שר עם רובשקיןהחגיגה נמשכת: יעקב שוואקי שר עם רובשקיןישראל כהן5
"סוף כל סוף! הצלחנו לשיר את השיר שלו בבית, אחרי כל כך הרבה שנים וכל כך הרבה דמעות" כתב שוואקי בדף הפייסבוק שלו. צפו בשירה בבית האסיר המשוחרר (ברנז'ה, אנשים)
קובי אריאלי ליוסי גרין: אל תטפל בגרון שלךקובי אריאלי ליוסי גרין: אל תטפל בגרון שלךיאיר טוקר2
איש התקשורת התייחס בצורה משעשעת במיוחד לקולו הצרוד והייחודי של המלחין יוסי גרין שחגג אמש בתל אביב את השקת נוסח התפילה החדש שלו בהובלתו של אברימי רוט (אנשים)
רב הסלבס קבע מזוזה בביתו של יעקב אילוןרב הסלבס קבע מזוזה בביתו של יעקב אילוןיאיר טוקר21
רב הסלבס מרדכי חסידים הגיע השבוע לביתו של חברו הטוב, איש התקשורת יעקב אילון, בכדי לקבוע מזוזה בפתח הבית החדש • לאחר מכן שתו השניים 'לחיים', צפו (ברנז'ה)
מביך: ארה"ב לא אישרה כניסה לעמיר בניוןמביך: ארה"ב לא אישרה כניסה לעמיר בניוןיאיר טוקר12
הזמר הישראלי הוזמן להופיע באו"ם בטקס יום השואה הבינלאומי, אך הקונסול האמריקאי סירב לאשר לו כניסה לארה"ב בטענה שלא שוכנע כי בניון יחזור לישראל (אנשים)
השר מעונד בעניבה סגנו - כשכחלון נאלץ לשאול עניבה מאיציק כהן • צפוכשכחלון נאלץ לשאול עניבה מאיציק כהן • צפויאיר טוקר9
לאחר הסיכום בין השר כחלון לשר ליברמן בענייני התקציב, יצאו השניים לצילום משותף, אך כחלון שהיה ללא עניבה שאל עניבה מסגנו איציק כהן, אך זו היתה קטנה עליו (ברנז'ה)
נתניהו "הפיל בפח" את אמן החושים • צפונתניהו "הפיל בפח" את אמן החושים • צפודניאל הרץ25
נתניהו היה אמור "לשחק את המשחק" עם אמן החושים ליאור סושרד ולאפשר לו לנחש מה צייר אך הוא הפתיע אותו והותיר את סושרד נבוך • נתניהו: "זאת הטעיה ישראלית" (אנשים)
אריה דרעי בסנדקאות לנכדו - וייקרא שמו בישראל: אריה מכלוף סננסוייקרא שמו בישראל: אריה מכלוף סננסישי כהן13
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי חגג הצהריים את שמחת ברית המילה לנכדו. הוא כובד בסנדקאות והתרגש כאשר הכריזו "ויקרא שמו בישראל אריה מכלוף". ח"כים מש"ס הגיעו ללא קיזוז (ברנז'ה)
הדואט של האחים - כשאברהם פריד פרגן לדואט של ילדים • צפוכשאברהם פריד פרגן לדואט של ילדים • צפוכיכר השבת1
בבר מצווה לבנו של שלום רוחם, הפתיעו החתן אלעאי ואחיו הקטן מלאכי בדואט לשירו של בעל המנגן אברהם פריד "אוצר של יראת שמיים" • צפו בדואט ובתגובה של פריד (ברנז'ה)
נתניהו בניחום האבלים, היום - ראש הממשלה ורעייתו ניחמו את היועץ הדתיראש הממשלה ורעייתו ניחמו את היועץ הדתיישראל כהן1
ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע אמש לנחם את יועצו יונתן אוריך, היושב שבעה על פטירת אביו אדוארד (אדי) ז"ל. הערב הגיעה גם רעייתו, הגב' שרה נתניהו, לניחום האבלים (ברנז'ה)
דרעי והקריקטורה - כש"דרעי" שוחח עם עמוס בידרמן • האזינוכש"דרעי" שוחח עם עמוס בידרמן • האזינוכיכר השבת47
בתוכנית 'זמן אוויר' של מנחם טוקר המשודרת ברדיו 'קול חי', נערכה מתיחה לקריקטוריסט 'הארץ' עמוס בידרמן, כשאלעד כהן חיקה את "אריה דרעי" בשיחה עמו • האזינו (ברנז'ה)
כשדיקמן ניצח על החזרות דרך... סקייפ • צפוכשדיקמן ניצח על החזרות דרך... סקייפ • צפוכיכר השבת8
סופת השלגים בארה"ב הביאה לביטול טיסתו של המנצח יואלי דיקמן, כך שאת החזרות לקראת מופע ההאסק שייערך מחר, הוא ביצע דרך... סקייפ • צפו בתיעוד בלעדי מהחזרות (ברנז'ה)
הזמר חיים ישראל חגג ברית לבנו • גלריההזמר חיים ישראל חגג ברית לבנו • גלריהכיכר השבת31
הזמר חיים ישראל ורעייתו תקוה הכניסו את בנם בבריתו של אברהם אבינו. ויקרא שמו בישראל: יוסף • בחוגגים: חיים משה, יואב יצחק, הפרויקט של רביבו וישי לפידות • צפו (ברנז'ה)
אריה דרעי ויענקי ביכלר - יענקי ביכלר מסיים את תפקידו בלשכת דרעייענקי ביכלר מסיים את תפקידו בלשכת דרעיישי כהן12
לאחר למעלה משנה בה שימש כדוברו החרדי של יו"ר ש"ס אריה דרעי, יענקי ביכלר הודיע לאחרונה לשר כי בכוונתו לסיים את תפקידו בלשכה בכדי להתפנות לבחירות לרשויות (ברנז'ה)
אילוסטרציה - צעירה מתל אביב קיימה מצוות השבת אבידהצעירה מתל אביב קיימה מצוות השבת אבידהיאיר טוקר3
מגישת החדשות יונית לוי איבדה תכשיטים בעלי ערך כספי רב, והתלוננה על כך כי חשדה שאלו נגנבו ממנה. היום התברר כי הן נמצאו לפני שבועיים אלא שהמוצאת שהתה בחו"ל (ברנז'ה)
מתגודדים סביב כתב "חברת החדשות". אילוסטרציה - שרקי: "החרדים אוהבים לראות איך מסקרים אותם"שרקי: "החרדים אוהבים לראות איך מסקרים אותם"יאיר טוקר4
יאיר שרקי, הכתב לענייני חרדים של "החדשות", שפיאותיו המסולסלות המסודרות לו בצדעי פניו הפכו לסימן ההיכר שלו, מתאר את יחסו של הציבור החרדי לתקשורת הכללית (ברנז'ה)
השחקן זאב רווח השתתף בטקס השבעת הנכד החרדיהשחקן זאב רווח השתתף בטקס השבעת הנכד החרדייאיר טוקר12
השחקן הישראלי זאב רווח הגיע בסוף השבוע יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים לרחבת הכותל המערבי בכדי להשתתף בטקס ההשבעה לנכדו החרדי - נחמן, שהתגייס ל'נצח יהודה' (ברנ'זה)
נתניהו התקשר למשה נוסבאום והתנצלנתניהו התקשר למשה נוסבאום והתנצליאיר טוקר13
ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר לעיתונאי משה נוסבאום והתנצל על החיקוי שעשה לגבות שלו במהלך טקס הדלקת נרות עם פעילי הליכוד. נוסבאום: "לא נפגעתי" (ברנז'ה)
הרב הראשי הגר"ד לאו בשמחה, אמש - רבנים ואישי ציבור בחתונת בת היועץ למינוי דייניםרבנים ואישי ציבור בחתונת בת היועץ למינוי דייניםישי כהן4
רבנים ואישי ציבור השתתפו בשמחת חתונת בנו של עו"ד הרצל יחזקאל, יו"ר הבית היהודי בירושלים ויועצה הבכיר למינוי דיינים של שרת המשפטים איילת שקד, צפו בתיעוד (ברנזה')
אבי גבאי באירוע - אבי גבאי הכניס ספר תורה לע"נ אביו ז"לאבי גבאי הכניס ספר תורה לע"נ אביו ז"לישראל כהן19
ביום שני ערך יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, מעמד מרגש של הכנסת ספר תורה במלאות שנתיים לפטירתו של אביו משה ז"ל • "אבא שלנו, משה ז"ל, היה איש חזק" • תמונות (ברנז'ה)
קובי פרץ בכניסתו לכלא - קובי פרץ דרש אוכל של בד"ץ ואיים על הרבקובי פרץ דרש אוכל של בד"ץ ואיים על הרבדניאל הרץ47
הזמר שמרצה עונש של 18 חודשי מאסר בכלא על עבירות מס זעם על כי בקשתו לאוכל בהכשר הבד"ץ לא התקבלה ואיים על רב הכלא כי "ילכלך" את שמו בתקשורת החרדית (אנשים)
דוד חכם, ארכיון - הפתעה ב'כאן': החוזה עם דוד חכם לא יוארךהפתעה ב'כאן': החוזה עם דוד חכם לא יוארךכיכר השבת14
בתאגיד השידור הישראלי 'כאן' החליטו שלא להאריך את החוזה עם השדרן דוד חכם שהגיש מדי בוקר תוכנית אקטואלית ב'כאן מורשת' • חכם: "חבל לי מאוד שעניין זה הסתיים" (ברנז'ה)
איוונקה, ג'ארד והילדים - כך משפחת קושנר חוגגת חנוכה בבית הלבןכך משפחת קושנר חוגגת חנוכה בבית הלבןכיכר השבת6
בתמונה שהעלתה איוונקה טראמפ, בתו היהודייה של הנשיא, נראים בני משפחת קושנר עומדים לצד נרות החנוכה, בבית הלבן. נשיא ארה"ב שיגר ברכה חמה ליהודי העולם (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14