לאחר עשרות שנים: עמיר פרץ הוריד השפםלאחר עשרות שנים: עמיר פרץ הוריד השפםיאיר טוקר12
הלסתות באולפן נשמטו כאשר עמיר פרץ נכנס בלי השפם המיתולוגי שלו כאשר באמתחתו היה הסבר ברור למה הוא החליט אחרי עשרות שנים להוריד את מה שזיהה אותו (אנשים)
הילד ואביו עם גיא לררמגיש הטלוויזיה התגייס עבור ילד חרדי חולהאיציק אוחנה21
איש התקשורת והטלוויזיה, גיא לרר, התגייס לעזרתו של ילד חרדי חולה שזקוק לקנאביס כדי למנוע את התקפי האפילפסיה שלו. לרר אסף עבורו את התרופה האסורה על פי חוק (ברנז'ה)
האנטישמים השתמשו בתמונת הרב בטוויטרהאנטישמים השתמשו בתמונת הרב בטוויטרכיכר השבת
הרב בנימין גולדשמידט, מחשובי רבני מנהטן, ומגיש 'כיכר גלובל' נדהם לגלות כי תמונות משמשת להפצת חומרים אנטי ישראל ואנטישמיים כחלק מרשת להפצת אנטישמיות (אנשים)
זו הסיבה שחולדאי ענה אמן ובירך 'שהחיינו'זו הסיבה שחולדאי ענה אמן ובירך 'שהחיינו'איציק אוחנה10
80 מזוזות חדשות נקבעו באיצטדיון הכדורגל בלומפילד הממוקם בתל אביב. האיצטדיון שעבר חידוש מקיף נפתח היום מחדש בטקס יהודי מרגש בניהולו של הרב גלויברמן (ציצית)
ישי ריבוישי ריבו ואתי אנקרי - זכו בפרס שר החינוךכיכר השבת12
שר החינוך, הרב רפי פרץ, הודיע היום (חמישי) לאתי אנקרי וישי ריבו על זכייתם בפרס שר החינוך ליוצרים בתרבות יהודית בתחום מוסיקה ע"ש אורי אורבך לשנת 2019 • צפו (ברנז'ה)
שוורץ עם בנטהחרדי של 'ימינה' רצה לגשת לעמוד - וסורבאיציק אוחנה35
יואל שוורץ, רצה להיות החזן במוצאי שבת, בשבוע בו חל היארצייט של אמו שנרצחה בפיגוע הזכור בקו 2, אך הזכות נמנעה ממנו. בשיחה עם 'כיכר השבת' הוא משחזר (חדשות)
מתוך הוידאולפידות: בזכות מקלב הלכתי ל'אור ישראל'חנני ברייטקופף9
במהלך אירוע לילדי חינוך מיחד בכפר סבא, הפתיע ח"כ אורי מקלב את הזמר ישי לפידות בחידה, ובתגובה, חשף לפידות כי בזכות מקלב הוא הלך ללמוד בישיבה חרדית. צפו בווידאו (ארץ)
משכן הכנסתאלו החרדים עם אישור כניסה קבוע - לכנסתיאיר טוקר18
מהגרי"ד גרוסמן דרך משפחת פרוש ועד דודו עמר ויוסף חיים כלף • כל המקורבים, הבכירים והעיתונאים החרדים שנמצאים ברשימת הזוכים לאישור קבוע לכניסה למשכן הכנסת (ברנז'ה)
אלישיב רבין ואהוד אולמרטחברי האגף מ'מעשיהו' - נפגשו בבני ברקאיציק אוחנה10
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, מאיר רבין, אלי שמחיוף והרב יונה מצגר - חברי האגף המיוחד ב'כלא מעשיהו', השתתפו בבר מצווה לבנו של עו"ד אלישיב רבין. צפו (רבנז'ה)
הברכה של מירי רגב ל"חוזה המנהרות". צפוהברכה של מירי רגב ל"חוזה המנהרות". צפואיציק אוחנה36
בחגיגת יום הולדת 40 למקובל "חוזה המנהרות" הרב נתנאל שריקי, השתתפו ניר ברקת, רמי גרינברג, אוריאל בוסו ואחרים. צפו בברכה של מירי רגב ובתפקיד אותו היא רוצה (ברנז'ה)
היחצ"ן החרדי הפתיע את ועדת הבחירותהיחצ"ן החרדי הפתיע את ועדת הבחירותיאיר טוקר20
יוסי רוזנבוים דיבר בוועדת הבחירות המרכזית בדיון על פסילת 'כחול לבן' והתרעם על השיח המפלג: "אני עובד 17 שעות ביממה - מעל מחצית ההכנסות שלי הולכות למדינה" (ברנז'ה)
איילת שקד קיבלה 'תניא' מהטנקיסט. תיעודאיילת שקד קיבלה 'תניא' מהטנקיסט. תיעודיאיר טוקר6
יו"ר 'ימינה', איילת שקד, נכנסה ל'טנק' של חסידי חב"ד, שמעה מהם על פעילותם לאורך השנה ועל בקשת האדמו"ר מליובאוויטש לשמור על שלושת השלמויות • תיעוד (ברנז'ה)
סגן ראש העיר בני ברק הוסמך לעורך דיןסגן ראש העיר בני ברק הוסמך לעורך דיןיאיר טוקר18
גדליהו בן שמעון קיבל את ההסמכה והרשיון משר המשפטים אמיר אוחנה ואמר: "השאיפה שלי להגיע לכס השיפוטי בישראל. הציבור החרדי חייב להשתלב בבתי משפט" (ברנז'ה)
שטיינמץ: "דידן נצח". חיים ישראל: קידוש ה'שטיינמץ: "דידן נצח". חיים ישראל: קידוש ה'איציק אוחנה21
לפני שעלו להופיע בפני קהל היושב בהפרדה מליאה, הגיבו הזמרים החרדיים לסערה שליוותה את המופע • חיים ישראל, שלא הגיב עד כה, התייחס לראשונה: נעשה קידוש ה' (בארץ)
רני רהבהמשטרה עצרה את מנקבת רכבו של רני רהבאיציק אוחנה2
המשטרה עצרה היום אישה בחשד כי ניקבה עשרות צמיגים של כלי רכב בעיר תל אביב, בהם של איש היח"צ רבי רהב שהודה לשוטרים: "הם מוכיחים שהם הטובים ביותר" (אנשים)
צפו: יו"ר הסוכנות היהודית בקריאת 'איכה'צפו: יו"ר הסוכנות היהודית בקריאת 'איכה'איציק אוחנה4
יו"ר הסוכנות היהודית יצחק (בוז'י) הרצוג בקריאת מגילת איכה בבית כנסת 'עתירת יצחק' שבראשות הרב חיים הורביץ רב שכונת 'צהלה' בתל אביב • צפו (ברנז'ה)
הזמר הבינלאומי נזכר באחותו וריגש אלפיםהזמר הבינלאומי נזכר באחותו וריגש אלפיםאיציק אוחנה6
הזמר והחזן הבינלאומי, שולם למר, ריגש את אלפי העוקבים שלו בפוסט מיוחד שכתב לזכר אחותו ציפי שנהרגה בתאונת דרכים בגיל 23. "החלל עדיין ריק וכואב כל כך" (אנשים ברנז'ה)
אלי רוט, בתוכנית וביום יוםהנינג'ה החרדי: "לא באתי לייצג את המגזר"איציק אוחנה43
אלי רוט, חסיד מירושלים, השתתף בתכנית ריאליטי המשודרת ב'קשת 12', ובשיחה עם 'כיכר השבת', מספר מה לו ולתוכנית הספורטיבית ואיזה תגובות הוא מקבל על כך (ברנז'ה)
תביעת הענק של השדרן החרדי מנחם טוקרתביעת הענק של השדרן החרדי מנחם טוקראיציק אוחנה31
איש התקשורת החרדי מנחם טוקר, תובע כחצי מיליון שקלים מאיש העסקים מאיר גורביץ', בשל עסקת תיווך שלטענתו עשה עבורו למכירת ווילה בסביון, ב-22 מיליון שקלים (ברנז'ה)
יאיר הופמן משחקאלוף ישראל הצעיר ויתר בשל שמירת שבתאיציק אוחנה67
יאיר הופמן, נער דתי בן 14 הוא אלוף ישראל בשחמט דבר שהקנה לו כרטיס כניסה כמתחרה באליפות אירופה ואליפות העולם אך הוא בחר לוותר על כך בשל שמירת השבת (אנשים)
צבי יחזקאלי מספר: למה חזרתי בתשובה?צבי יחזקאלי מספר: למה חזרתי בתשובה?איציק אוחנה12
ראש הדסק לענייני ערבים של חדשות 13, העיתונאי צבי יחזקאלי, סיפר בראיון על תחושת הריקנות שליוותה אותו לפני שחזר בתשובה, עד אשר פגש את התורה והחסידות (ברנז'ה)
העיתונאי החרדי בא לעירייה ועוכב במשטרההעיתונאי החרדי בא לעירייה ועוכב במשטרהאיציק אוחנה19
העיתונאי החרדי שמעון כהן, שידוע כמי שנלחם נגד הכפייה החילונית בטבריה, הגיע הבוקר (ראשון) לפגישה עם מנכ"ל העירייה עופר אזרד ועוכב על ידי שוטרים. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
'דגל' חגגה באירוסי בתו של מנחם שפירא'דגל' חגגה באירוסי בתו של מנחם שפיראאיציק אוחנה4
רבני 'דגל התורה', חברי הכנסת ונציגי המפלגה השתתפו בשמחת האירוסין לבתו של מנחם שפירא, סגן ראש עיריית בני ברק ומנהל המחלקה המוניציפלית של המפלגה. צפו (ברנז'ה)
חברי הפאנל של 'הכיכר המרכזית'בתכנית: אוסדיטשר, ארנטל, צוריאל ואליקיםהכיכר המרכזית7
בתכנית החמישית של 'הכיכר המרכזית', מארח ישי לפידות את חיים ארנטל מ'זכרון מנחם', את צוריאל קריספל מאלעד, העו"ד ואיש התקשורת משה אוסדיטשר ואליקים ביננשטוק (ברנז'ה)
טוקר: "אם דרעי וישי יתאחדו - אצביע ש"ס"טוקר: "אם דרעי וישי יתאחדו - אצביע ש"ס"איציק אוחנה55
שדר הרדיו פרסם את מספר הטלפון של אלי ישי בקריאה לאריה דרעי להרים אליו טלפון ולהשלים. בשיחה עם 'כיכר השבת' הסביר את שלושת השיקולים העיקריים שלו (ברנז'ה)
הזמר מאור אדרי התברך ממרן שר התורההזמר מאור אדרי התברך ממרן שר התורהאיציק אוחנה10
מאור אדרי, שזכה לברכת בו"ה ממרן הגר"ח, התרגש ובירך בשם ומלכות 'שחלק מחכמתו ליראיו'. הנוכחים סיפרו לר' חיים כי אדרי מקדש שם שמיים ברבים ואינו מופיע בשבת (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16