חסידישקייט  ישי ריבו  יוסי דייטש  סקר
הרל"ש של הראשל"צ חיתן את בנו • צפו בגלריההרל"ש של הראשל"צ חיתן את בנו • צפו בגלריהכיכר השבת22
בירושלים נערכה אמש (שני) שמחת החתונה לבנו של איציק אלחרר, ראש לשכת הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף בהשתתפות דיינים, רבנים, פוליטיקאים ואישי ציבור (ברנז'ה)
החזן דובל'ה הלר ברמץ את בנו • צפו בגלריההחזן דובל'ה הלר ברמץ את בנו • צפו בגלריהכיכר השבת5
החזן דובל'ה הלר ורעייתו אשת התקשורת שושי הלר חגגו בר מצווה לבנם נועם אלימלך • באירוע השתתפו רבנים, אישי ציבור, אנשי תקשורת וחברי מוזיקאים • צפו בגלריה (ברנז'ה)
קוואי ג'יימס, משמאלקומיקאי לעג לילד חסידי ויבקר בבורו פארקכיכר השבת
קוואי ג'יימס, קומיקאי וכוכב רשת אמריקני, פרסם סרטון שבו לועג לתספורתו החסידית של ילד בבורו פארק. הסרטון הפך לויראלי אך לאחר שהותקף - התנצל וביקש סליחה (ברנז'ה)
יוסי כהן בכניסתו לרכבמה חיפש ראש המוסד יוסי כהן בבני ברק?ישראל כהן41
תושבים חרדים נדהמו לראות הבוקר (שלישי) ג'יפ שחור עוצר במורד רחוב ירושלים בבני ברק וממנו יורד יוסי כהן, ראש המוסד, יחד עם בנו כשהם מלווים במאבטח • תמונות (אנשים)
ומי הפיק את האירוע הנוצץ של האמריקנים? החרדיםומי הפיק את האירוע הנוצץ של האמריקנים? החרדיםכיכר השבת13
צמרת הממשל האמריקאי חגגו בערב גאלה מיוחד במלון וולדרוף אסטוריה • בחגיגה השתתפו: השגריר, ג'ארד ואיוונקה, שלדון אדלסון ועוד • ומי הפיק את האירוע? חברה חרדית (ברנז'ה)
ישראל ג'רופי והדרי ע"ההאבא כתב ספר תורה לזכר בתו הקטנה ע"היאיר טוקר1
זמר החתונות ישראל ג'רופי איבד לפני כשנה את בתו הדרי ע"ה לאחר מחלה קשה במיוחד. מאז הוא שקד וכתב בעצמו ספר תורה לזכרה שיוכנס ברוב עם והדר ביום השנה (אנשים)
אושוויץ כפי שלא ראיתם מעולם • צפואושוויץ כפי שלא ראיתם מעולם • צפוכיכר השבת3
אמן הצילום עזרא לנדאו, מלווה בתיעוד אמנותי מטלטל את מסע השואה הייחודי של קבוצת אישים חרדים • עזרא לנדאו מציג: אושוויץ - משכנו של השטן (אנשים)
השרה מירי רגב מוכרת את 'שמלת ירושלים'השרה מירי רגב מוכרת את 'שמלת ירושלים'יאיר טוקר15
שרת התרבות מירי רגב הקימה אתר מיוחד בו העמידה למכירה פומבית את "שמלת ירושלים" הידועה. הכסף שיתקבל ממכירת השמלה שעוררה תגובות רבות יוקדש לפיתוח ירושלים (אנשים)
מ'נשות הכותל' ישירות לראשות מר"צמ'נשות הכותל' ישירות לראשות מר"צאבי רבינא11
עורכת הדין ריקי שפירא-רוזנברג מראשי נשות הפרובוקציה בכותל המערבי הודיעה כי תתמודד על ראשות רשימת מרצ לעיריית ירושלים כנגד חברת המועצה לורה ורטון (אנשים)
הדובר החדש עם הרב הראשיהכירו: הדובר החדש של הרב הראשי לישראלישי כהן10
אבי סויסה, מי ששימש בשלוש השנים האחרונות סגן הדובר של ארגון 'איחוד הצלה', נכנס לתפקידו החדש בו הוא יהיה אמון על מערך הדוברות בלשכת הרב הראשי הגר"ד לאו (ברנז'ה)
אלקין ובן שבת בתפילת שחריתבמטוס בדרך לפוטין: השר וראש המל"ל בתפילת שחריתישי כהן3
השר זאב אלקין וראש המל"ל מאיר בן שבת שהצטרפו למשלחתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו במסע למוסקבה התפללו תפילת שחרית במהלך הטיסה שיצאה בלילה (אנשים)
העיתונאי אמנון לויאמנון לוי: "חילונים עשירים חוסמים חרדים"יאיר טוקר18
איש התקשורת אמנון לוי תקף את המתנגדים להפרדה באקדמיה החרדית ואמר כי מדובר בדרך כלל בחילונים עשירים שמעוניינים לחסום חרדים מלהיכנס לשוק העבודה (אנשים)
"אם לא אהיה בכנסת, אלמד תורה חצי יום""אם לא אהיה בכנסת, אלמד תורה חצי יום"כיכר השבת13
יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם התראיין ל"ערוץ הכנסת" ונשאל מה היה עושה אם לא היה בכנסת. התשובה שלו הייתה מפתיעה: "ללמוד לפחוד 3-4 שעות ביום תורה". צפו (ברנז'ה)
כבש את קיסריה: סולד אאוט למופע של ריבוכבש את קיסריה: סולד אאוט למופע של ריבונתנאל לייפר1
הזמר והיוצר ישי ריבו, מבסס את מעמדו כאחד היוצרים המצליחים בישראל, כשעשרה ימים לפני המופע הוא הודיע כי הכרטיסים למופע שלו בקיסריה אזלו לחלוטין (ברנז'ה, אנשים)
עוצמתי: גלריה מרהיבה מזיכרונות התופתעוצמתי: גלריה מרהיבה מזיכרונות התופתכיכר השבת4
יומן מצולם מטלטל: מיידנק, ציונם של האדמו"ר מקוצק והחוזה מלובלין זי"ע וישיבת חכמי לובלין • היום השני למסע השואה הייחודי בפולין, של קרן 'רק התחלנו' ומכון 'שם עולם' (ברנז'ה)
מסע מטלטל: גבורת הרוח היהודית בשואהמסע מטלטל: גבורת הרוח היהודית בשואהכיכר השבת
קבוצה חרדית בכירה יצאה למסע שואה מטעם קרן 'רק התחלנו' ומכון 'שם עולם', וגילתה: מסע שואה יכול להיות סיפור על עוצמה יהודית מטלטלת (חרדים)
לפידות וספר התורה לצדוה"אורח" המפתיע שישב ליד לפידות בטיסהיאיר טוקר8
הזמר ישי לפידות נסע לאירוע ייחודי ביבשת אפריקה ונאלץ לטוס בטיסה פנימית ב"מטוס בן 90 שנה של חברה קיקיונית עם טייסים אפריקאים" כשרק ה"אורח" הרגיע אותו (אנשים)
"הרב מהפייסבוק": הרב איתן בגדדי התחתן"הרב מהפייסבוק": הרב איתן בגדדי התחתןשאול כהנא21
הרב איתן בגדדי, מי ששיעוריו הבלתי שגרתיים זוכים לפופולריות רבה ברחבי הרשת ושהתבטאויותיו עוררו לא אחת סערות תקשורתיות, נישא אמש לבחירת ליבו ב"אווניו" (ברנז'ה)
ישראל ירטבשעה טובה: איש החסד ישראל ירט התארסישראל כהן6
שמחה גדולה: העסקן ישראל ירט בן ה-35 התארס הערב בשעה טובה. "ישראל תמיד פנוי לעזור ולסייע לכל מי שזקוק ועושה זאת בלב רחב" סיפרו חבריו של ישראל (ברנז'ה, אנשים)
ליפא שמעלצר. ארכיוןליפא: "חשבתי לעזוב את הקהילה החסידית"כיכר השבת40
האמן הצבעוני-חסידי ליפא שמעלצר צולם לכתבה מיוחדת בערוץ הפופולרי "Great Big Story" שלו מעל 2 מיליון מנויים רשומים. "בגיל 21 שמעתי בפעם הראשונה שיר לועזי" (וידאו)
השר בנט. ארכיוןסערה ברשת: האם השר בנט אכל לא כשר?ישראל כהן80
הרשתות החברתיות סערו האם יו"ר הבית היהודי ושר החינוך נפתלי בנט אכל בשבת אוכל טרף, אך הבוקר מתברר כי אכל רק אוכל כשר • לשכתו: "מדובר בסיפור שלא קיים" (אקטואליה)
הג"ר אלבז, אמשסימני השלום: רבני ובכירי ש"ס בשמחת אלקסלסייאיר טוקר15
הראשל"צ הגאון רבי שלמה משה עמאר, חבר מועצת החכמים הגאון רבי ראובן אלבז, רבני ערים, ראשי ישיבות, דיינים ובכירים בש"ס השתתפו אמש בשמחת בר המצווה לבנו של ניסים אלקסלסי - מקורבו של הגר"ש, צפו בתיעוד (חרדים)
מרדכי פרימן ז"להלך לעולמו איש התקשורת מרדכי פרימןיאיר טוקר
איש קול ישראל, מרדכי פרימן, הקול מאחורי "פסוקו של יום" ששודר במשך שנים בערוץ הראשון הלך לעולמו בירושלים בגיל 86. פרימן עסק שנים בקידום המסורת בתקשורת (אנשים)
נתניהו עם חנניההיועץ החדש של ביבי: "אני יהודי אוהב יש"ו"אלי רוטמן77
חנניה נפתלי, יועץ הניו-מדיה החדש של ראש הממשלה, מוגדר בפי מכריו כ"כוכב"; מוכשר בתחומו. במקביל, נפתלי למרבה ההפתעה לא מסתיר את אמונתו באותו האיש (ברנז'ה)
שולי רנד מגלה: אני סובל  עד שהשירים באיםשולי רנד מגלה: אני סובל עד שהשירים באיםיאיר טוקר18
הזמר והיוצר שולי רנד מפתיע שוב בקטע סטנד-אפ משעשע על חיי היצירה שלו וההתמודדות עם הקריירה המדשדשת והיחסים המורכבים עם השירים הבאים והולכים (אנשים)
הווילה ברחוב גוטמכרלב לבייב מכר את הווילה שלו בבני ברקכיכר השבת16
איש העסקים לב לבייב עוזב את בני ברק, ומכר את הווילה ברחוב גוטמכר לאיש העסקים שמוליק הלפרין ולשותף נוסף, תמורת 13 מיליון שקלים. במקום ייבנה פרויקט מגורים (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז15