אין חתונות יש חסד: הזמר התגייס לעזרהאין חתונות יש חסד: הזמר התגייס לעזרהאיציק אוחנה11
הזמר אבי מילר, שנמצא בימי שלושת השבועות, ימי החופשה של הזמרים והמוזיקאים באשר הם, בחר הערב להקדיש את החופשה שלו לסיוע לפגים זעירים שנזקקו להעברה (אנשים)
נתניהו עם הרבי מליובאוויטשנתניהו חגג יום הולדת וצייץ את ברכת הרבייאיר טוקר15
לציון יום הולדתו, צייץ בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מכתב ברכה שקיבלו הוריו מהרבי מליובאוויטש לאחר הולדתו. הרבי הוסיף בכתב ידו: "ויאיר מזלם" • המכתב המלא (ברנז'ה)
סמוטריץ' בילה 'ליל שישי' עם ידידי "אחוות תורה"סמוטריץ' בילה 'ליל שישי' עם ידידי "אחוות תורה"כיכר השבת4
למרות המתיחות הפוליטית בימין וההמתנה להכרעה, בחר שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ', להגיע לכנס של ידידי 'אחוות תורה' בבית שמש ולכבד את לומדי התורה (ברנז'ה, אנשים)
שרה נתניהו, לצד בנות חרדיותנתניהו על עבודתה בבי"ס חרדי: 'חינוך נהדר'איציק אוחנה25
בעקבות "היחס החם" שהיא מקבלת מהנשים החרדיות, כפי שצייץ בעלה, העניקה שרה נתניהו ראיון ארוך ל'כפר חב"ד', בו היא סיפרה גם על עבודתה כיועצת פסיכולוגית בי-ם (ברנז'ה)
הסכסוך שמסעיר את עולם הפיוט המזרחיהסכסוך שמסעיר את עולם הפיוט המזרחיאיציק אוחנה11
סערה בעולם הפיוט המזרחי בעקבות מכירתו של קורס המקאם של הפייטן והמוזיקאי הנודע זיו יחזקאל שמתנגד באופן ברור למכירתו של הקורס וטוען כי זה שלא על דעתו (אנשים)
הרב יגאל כהןמי מונע ערך ב'ויקיפדיה' על הרב יגאל כהן?איציק אוחנה25
מאמציהם של תלמידי הרב יגאל כהן, מגדולי מחזירי התשובה, לפתוח על הרב ערך באנציקלופדיה המקוונת, 'ויקיפדיה', נכשלים - והערך על הרב מוסר שוב ושוב מהרשת (ברנז'ה)
עיריית בני ברק נפרדה מאברהם טננבויםעיריית בני ברק נפרדה מאברהם טננבויםכיכר השבת3
רבנים, אישי ציבור, ראשי עיריית בני ברק בהווה ובעבר ובכירי עיריית בני ברק השתתפו בטקס פרידה מרגש ממזכיר העירייה והדובר המיתולוגי, אברהם טננבוים, לרגל פרישתו לגמלאות (אנשים)
החבר החרדי של בוריס ג'ונסון: הוא ציוני בדםהחבר החרדי של בוריס ג'ונסון: הוא ציוני בדםאיציק אוחנה13
איש העסקים החרדי בני רוזנבוים, ממקורביו של בוריס ג'ונסון שנבחר אתמול לראשות ממשלת בריטניה, מספר כיצד הכיר אותו, על תמיכתו ביהודים ובמדינת ישראל ועל הברקזיט (עולם)
חנוך אלבלקהזמר שריגש עם "ונתנה תוקף" הלך לעולמואיציק אוחנה3
חנוך אלבלק, שביצע ראשון את הלחן של "ונתנה תוקף" המוכר מבתי הכנסת בתפילת יום הכיפורים. הלך לעולמו בגיל 84 בקיבוץ בית השיטה • צפו בביצוע המרגש של אלבלק (אנשים)
שלדון אדלסון ביקר בישיבת פוניבז' • תיעודשלדון אדלסון ביקר בישיבת פוניבז' • תיעודאיציק אוחנה25
המיליארדר שלדון אדלסון ורעייתו ד"ר מרים אדלסון, הגיעו הערב (שלישי) לסיור מיוחד בישיבת פוניבז', בבני ברק. אדלסון הסביר את ההצלחה בעסקים - בזכות לימוד התורה (ברנז'ה)
משפחת נתניהו, במסיבת ההפתעה"שמע בקולה": הגימטריאות מהחגיגה לביבייאיר טוקר9
חבר הכנסת שלמה קרעי, בוגר ישיבת 'כיסא רחמים' וחבר הליכוד, העלה חיוך על פניהם של ראש הממשלה ורעייתו במסיבת הפתעה להם - כשהפליג בשלל גימטריאות (ברנז'ה)
עוזר מאמן נבחרת ישראל התברך ע"י הגר"חעוזר מאמן נבחרת ישראל התברך ע"י הגר"חאיציק אוחנה13
"אני יודע מה זה אמונה, צדיקים וחכמים, ואני משתדל לשמור שבת", מספר ל'כיכר השבת' אלון חזן, עוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורגל, ומתאר את התרגשותו מברכת הגר"ח (ציצית)
הדיילת פישלה, טוקר נאלץ להישאר בארץהדיילת פישלה, טוקר נאלץ להישאר בארץאיציק אוחנה19
משפחת שדר הרדיו החרדי הפופולרי המריאה לחופשה במיאמי, אך בשל טעות של דיילת 'אל על', נאלץ מנחם טוקר להישאר בישראל, למרות שהפעיל את כל ה'קשרים' (ברנז'ה)
מ.ב.ד נטש את הבמה ויפצה את הלקוחותמ.ב.ד נטש את הבמה ויפצה את הלקוחותיאיר טוקר50
הזמר החסידי מרדכי בן דוד, נטש את הבמה באמצע אירוע יוקרתי לאחר שבקשותיו להפסיק לעשן באמצע האולם לא נענו. מנהלו: "מרדכי חש ברע ונאלץ לרדת מהבמה" (אנשים)
צפו: כוכב הרשת החרדי השתיק את רון קוביצפו: כוכב הרשת החרדי השתיק את רון קובייאיר טוקר56
שוקי סלומון, פגש את ראש עיריית טבריה, הוכיח אותו על המלחמה שלו בקדושת השבת ועל הפילוג שהוא עושה בעם • וכמה צופים יש לכל אחד מהם בשידורים החיים?. צפו (ברנז'ה)
נועה ירון מתייחסת לראשונה: "לא היה קל"נועה ירון מתייחסת לראשונה: "לא היה קל"כיכר השבת54
נועה ירון סיפרה בכנס הנשים של 'מאמע' על החודשיים האחרונים, על התחושה שנשארה 'אחת מול כולם' ועל תהליך ההתבוננות שעשתה אחרי שילדיה נפלטו מהמסגרת (ברנז'ה)
הפוליטיקאים והעיתונאים - בעוד 30 שנההפוליטיקאים והעיתונאים - בעוד 30 שנהכיכר השבת46
טרנד ויראלי חדש מציף את הרשתות החברתיות - תמונות שלנו מהעתיד. באדיבות האפליקציה FaceApp, בדקנו כיצד ייראו פוליטיקאים חרדים - ועיתונאים - בעוד 30 שנה (ברנז'ה)
תיעוד: שרה נתניהו בחתונת בן 'הבוררת'תיעוד: שרה נתניהו בחתונת בן 'הבוררת'יאיר טוקר43
רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו השתתפה אמש (שלישי) בחתונת בנה של הרבנית ברוריה זבולוני, מי שזכתה לתואר 'הבוררת', שם פגשה את רב הסלבס מרדכי חסידים. צפו (ברנז'ה)
הגאון רבי ראובן אלבזבדינר: חיים ישראל הפתיע בתרומה נכבדהחנני ברייטקופף22
הזמר חיים ישראל הופיע בדינר של ישיבת "אור החיים". במהלך ההתרמה עבור המוסדות, תרם אחד המשתתפים בשם חיים ישראל 150 אלף שקלים, וגרם לבלבול (ברנז'ה, אנשים)
ליברמן בשבע הברכותהזמר לליברמן: ישבת איתנו ואז יצאת וטינפתיאיר טוקר10
הזמר פיני אינהורן תקף בחריפות את ליברמן שפרסם את תמונת ליצמן ונתניהו בסעודה וכתב כי 'ממשלת הלכה מעבר לפינה', אך מתברר שבאותו השולחן ישב ליברמן עצמו (ארץ)
גיא פלגגיא פלג איים על יאיר נתניהו: תחטוף תביעהיאיר טוקר6
לאחר שבנו של ראש הממשלה כינה את כתב המשפט של חדשות 12 "דמבו", הגיב גיא פלג באיום כי אם יכנה אותו כך שוב - יחטוף תביעה • הרקע: חשיפת חקירות נתניהו (ברנז'ה)
הרצל וחברים, אתמול"ילד של הרבי": ברית מרגשת בכפר חב"דיוסי נכטיגל8
בכפר חב"ד נערכה אתמול ברית מילה מרגשת במיוחד לבנו של איש התקשורת הרצל קוסאשוילי. לפני שבועיים חשף הרצל בהתוועדות של חב"ד, את המופת המרגש בציון הרבי (ברנז'ה)
מה הסתיר שגריר ישראל בברזיל בצלחתו?מה הסתיר שגריר ישראל בברזיל בצלחתו?יאיר טוקר11
שגריר ישראל בברזיל, יוסי שלי, צייץ תמונה שלו עם הנשיא הברזילאי כשהם סועדים יחד, אלא שהוא "טרח" לטשטש את הצלחות בקשקוש מרושל כדי להסתיר את מה שאכלו (אנשים)
צבי יחזקאלי בציון, היום.צבי יחזקאלי בקברו של ר' נחמן מהורדנקאיאיר טוקר5
ראש דסק ערבים של חדשות 13, צבי יחזקאלי, נצפה בבית העלמין העתיק בטבריה, בתפילה על קברו של ר' נחמן מהורדנקא, "איש סודו" ותלמידו חביבו של הבעש"ט (אנשים)
במלון התל אביבי: הרבי בירך את רב 'הסלבס'במלון התל אביבי: הרבי בירך את רב 'הסלבס'יאיר4
רב הסלבס מרדכי חסידים פגש השבוע את האדמו"ר מבויאן בשמחה בת"א. לאחר שליווה אותו, אמר הרבי: "אתה זכית לשמש את מרן הגר"ע יוסף, אסור להשתמש בשרביט של מלך" (ברנז'ה)
לפידות מארח: כהן, סלומון, גרוזמן וארי גלהרלפידות מארח: כהן, סלומון, גרוזמן וארי גלהרהכיכר המרכזית19
בתכנית הרביעית של 'הכיכר המרכזית', מארח ישי לפידות את הרב בצלאל כהן מישיבת 'חכמי לב', את כוכב הרשת שוקי סלומון, העיתונאי מענדי גרוזמן והאסטרטג ארי גלהר (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16