ילד פגע..  מורדכי בן..  מורדכי בן..  מנדי שיף
אופיר ואיילת שקדבעלה של איילת שקד נחשף לראשונהכיכר השבת37
עד היום לא היה ניתן לפרסם את פניו של אופיר שקד, בעלה של שרת המשפטים איילת שקד. כעת זה אפשרי, עם סיום שירותו כטייס חיל האוויר - לאחר 26 שנים (ברנז'ה, אנשים)
חסידים בבורו פארקהסלבים שגדלו ברחובות שכונת בורו פארקיוחנן בלייך6
לא רבים יודעים, אבל ברחובותיה המיתולוגיים של שכונת בורו פארק, גדלו מפורסמים רבים בשנות החמישים, עוד טרם הפכה השכונה למעוז החרדי של ארצות הברית (ברנז'ה, בעולם)
שבע ברכות לבן יוסי אליטוב בהשתתפות רבנים ושריםשבע ברכות לבן יוסי אליטוב בהשתתפות רבנים ושריםיאיר טוקר6
העיתונאי יוסי אליטוב חיתן בשבוע שעבר את בנו, בשמחת שבע הברכות הגיעו לברכו הגרי"מ לאו והשרים שקד, ליברמן, ארדן וגלנט לצד בכירים נוספים במערכת הפוליטית (אנשים)
הגראמער לליפא: מתגעגע לשירים הישניםהגראמער לליפא: מתגעגע לשירים הישניםיאיר טוקר17
מוזיקאים וידידים התאספו לקומזיץ בבית המפיק יוסי רובין. ברגע השיא ערכו ליפא שמלצר ואברהם מרדכי שוורץ גראמען מרגש, בו ביקש שוורץ שיחזור למוזיקת העבר שלו (אנשים)
מה עשה הזמר מתיסיהו בחנות הכובעיםמה עשה הזמר מתיסיהו בחנות הכובעיםיאיר טוקר13
מתיסיהו, זמר הרגאיי הפופולרי שעורר בעבר סערה כשהסיר את כיפתו ופאותיו לאחר כ-15 שנים של חזרה בתשובה, נצפה בחנות כובעים בעת שהגיע לרכוש מגבעת לילדו, לקראת בר המצווה שלו, בליווי מעצב האופנה החרדי מנדי סאכו (ברנז'ה)
הנסיך הארי והדוכסית מייגןאביה של מייגן מרקל: "היא כפוית טובה"יוחנן בלייך13
תומס מרקל, תקף את בתו הדוכסית, וטוען שמאז שנישאה לפני כחודשיים אין לו דרך ליצור קשר עמה • "אולי אם אמות זה יקל עליה", זעם האב בראיון ל'דיילי מייל' (חדשות, בעולם)
'נרננה' שרו בלדינו בשבע הברכות לאליטוב'נרננה' שרו בלדינו בשבע הברכות לאליטוביאיר טוקר2
מקהלת נרננה הפתיעו בשירת לדינו בשמחת השבע ברכות לבנו של איש התקשורת יוסי אליטוב אמש. המקהלה ביצעה את השיר הידוע והעתיק 'אברהם אבינו' • צפו (אנשים ברנז'ה)
רבי אופיר מלכהבשעה טובה: בן - לפוסק הספרדי הפופולריישי כהן6
הגר"א מלכא, מחברם של סדרות ספרי הלכה רבי מכר ומגיש התוכנית הפופולרית 'חידון הלכה למעשה' ברדיו קול חי, חובק בן חדש, שנולד לו במהלך השבת האחרונה. מזל טוב! (ברנז'ה)
הלהיט החדש של 'המשפיע': בואו לאמריקההלהיט החדש של 'המשפיע': בואו לאמריקהיאיר טוקר4
רגע לפני שעלה על מטוס לארה"ב, המשפיע החסידי המפורסם ר' מענדל ראטה הלחין את השיר "קים צי אמריקע", ואמש בקאנטרי הוא ביצע אותו לראשונה בקומזיץ מיוחד בביתו של הנגיד ר' שלומי פיידר. צפו (ברנז'ה)
כאחד האדם: אריה דרעי והנכדים בעכו העתיקהכאחד האדם: אריה דרעי והנכדים בעכו העתיקהיאיר טוקר76
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי נופש בימים אלו, ימי בין הזמנים, בביתו בישוב 'ספסופה', כאשר בשעות היום יוצא השר עם הנכדים לפארקים שבצפון הארץ (ברנז'ה)
האמן עזרא לנדאו תיעד את חתונת אליטובהאמן עזרא לנדאו תיעד את חתונת אליטובכיכר השבת7
העיתונאי יוסי אליטוב חיתן בליל שישי את בנו בבנייני האומה בירושלים. צפו בחתונה בה השתתפו רבנים ואישי ציבור דרך עדשת המצלמה של האמן עזרא לנדאו (אנשים, ברנז'ה)
המנכ"ל חיתן את בנו כולם הגיעו לברך • צפוהמנכ"ל חיתן את בנו כולם הגיעו לברך • צפוכיכר השבת8
קהל רב השתתף בחתונת בנו של מנכ״ל המקומות הקדושים הרב יוסף שווינגר, שהתקיימה אמש (חמישי) באולמי "עולמיא" בירושלים בהשתתפות רבנים ואישי ציבור רבים (אנשים)
יוסי אליטוב חיתן וכולם התייצבו לברך •  צפויוסי אליטוב חיתן וכולם התייצבו לברך • צפוכיכר השבת10
העיתונאי יוסי אליטוב, עורך משפחה, חיתן את בנו עם בתו של שליח חב"ד באמסטרדם הרב דניאל ואנפראג. בשמחה השתתפו הרבנים הראשיים ואישי ציבור רבים (אנשים, ברנז'ה)
ראש העיר פרוש והדוברהכתב והדובר ברמץ את בנו, כולם התייצבו • צפוכיכר השבת5
חיים לוריא, כתב עיתון "המבשר" ודובר עיריית אלעד, ערך אמש (שלישי) בר מצווה לבנו בהשתתפות אישי ציבור, חביר מועצה ואנשי תקשורת • צפו בגלריה מהשמחה (אנשים)
איוונקה טראמפאיוונקה טראמפ סוגרת את מותג האופנהשירות כלכליסט5
בתו של נשיא ארה"ב סוגרת את המותג, שסבל מחרמות, וזאת ארבע שנים לאחר הקמתו • טראמפ מתוסכלת מההגבלות שהוטלו עליה בניהול העסק מאז כניסתה לתפקיד (ברנז'ה)
הרב לאו מנחםרבנים, אישי ציבור ואמנים ניחמו את ישי לפידותישראל כהן5
אלפים עלו לבית משפחת לפידות בפתח תקווה לנחם את הרב אהרון לפידות ורעייתו, את בנו - היוצר והזמר ישי לפידות ואת אחיותיה של המחנכת יעל לפידות ע"ה • צפו בתמונות (אנשים)
הברכה של אורי אריאל לשחקני הכדורגלהברכה של אורי אריאל לשחקני הכדורגלישי כהן4
שר החקלאות אורי אריאל פגש בתפילת הבוקר את שחקני קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע ובירכם בברכת הכהן לניצחון במשחק הכדורגל מול קבוצת דימנו-זאגרב • תיעוד (אנשים)
צפו: כולם התייצבו בברית לבנו של דוד עמרצפו: כולם התייצבו בברית לבנו של דוד עמריאיר טוקר8
רבני ערים, דיינים ואישי ציבור השתתפו אמש (חמישי) בשמחת ברית המילה לבנו של דוד עמר, יועץ שר הדתות ומקורבו של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף. ויקרא שמו: יצחק (ברנז'ה)
כ"ק האדמו"ר מגור וחיים לוינסוןהרבי מגור השפיע: עיתונאי 'הארץ' מתחזקיאיר טוקר14
חיים לוינסון, שנפגש אמש עם הרבי מגור ויצא נרגש מהשיחה, הודיע הבוקר כי קיבל על עצמו שלא לנסוע ברכב בשבת הקרובה: ידוע כמה האדמו"ר חשובה לו שמירת שבת (ברנז'ה)
לחיצת היד בגמר המונדיאלהיהודי שלחץ ידיים בגמר המונדיאל: פרופסור אפרים קרמרישראל כהן25
מאות אלפים שצפו בגמר המונדיאל תהו לפשר היהודי על המגרש שלחץ את ידי המאמן הצרפתי אחרי הניצחון • מדובר בפרופ' אפרים קרמר, רופא מיוהנסבורג, המתמחה ברפואת ספורט (אנשים, חדשות)
אחמד טיבי: "מילה של גפני זו מילה" • צפואחמד טיבי: "מילה של גפני זו מילה" • צפוכיכר השבת20
במהלך דיון בוועדת הכספים על נושא חוק הלאום וח"כ אחמד טיבי פרגן ליו"ר הוועדה ח"כ משה גפני בעקבות חוק המואזין שנקבר ואמר על גפני כי "מילה שלו זו מילה" • צפו (אנשים)
מוטי בסטודיו"הציבור החרדי יודע להעריך אמנות". ראיוןיוחנן בלייך5
יוחנן בלייך עלה לסטודיו של הצייר, הקריקטוריסט והמאייר כדי לקבל תובנות מאחורי הקלעים על אומנות, השראה ועמל • "אשתי היא הבום החזק בקריירה שלי" • ראיון (ברנז'ה, אנשים)
שכטר מקבל תעודת הצטיינות מראש אכ"אדובר צה"ל החרדי חזקי שכטר סיים את תפקידוכיכר השבת7
אחרי שנתיים ו-8 חודשים, השתחרר דובר צה"ל למגזר החרדי, חזקי שכטר מתפקידו. "גאה בתקופה הנפלאה שחוויתי ומלא גאווה שעלה בידי לייצג גוף כה מורכב וחשוב" (ברנז'ה, אנשים)
גפני ודרעי ברכבברכבו של אריה דרעי: ח"כ משה גפני • צפוישראל כהן17
לאחר סיום ישיבת ראשי הקואליציה תועדה נסיעה שמעוררת תהיות וסקרנות במסדרונות הפוליטיים. ח"כ משה גפני נכנס לרכבו של השר אריה דרעי והשניים נסעו יחד • צפו (ברנז'ה)
אחרי 25 יום: יהודה גליק הפסיק לשבות רעבאחרי 25 יום: יהודה גליק הפסיק לשבות רעבדניאל הרץ4
חבר הכנסת יהודה גליק שבחר לעשות שביתת רעב בניסיון להכריח להעלות את המס על טבק לגלגול, הודיע על סיומה של השביתה לאחר 25 ימים - מתוך דאגה לבריאותו (חדשות)
צפו בווידאו: העוזר של  ביבי מחקה את  הבוסצפו בווידאו: העוזר של ביבי מחקה את הבוסיאיר טוקר14
טופז לוק, אחראי ניו מדיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ביצע חיקוי מוצלח של הבוס ו"התנצל" באוזני לשכת השרה מירי רגב ש"נדחפה" לקצה השולחן עם רה"מ (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16