יעקב שוואקי  ישי ריבו  אברהם פריד  מלך..
דרעי בתוכנית הסאטיריתאחרי ביבי: דרעי ינסה להצחיקישי כהן2
לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף בתוכנית טלוויזיה סאטירית, גם יו"ר ש"ס אריה דרעי ישתתף הערב בתוכנית וינסה להצחיק. את הגיגיו כתב בעצה אחת עם קובי אריאלי (אנשים)
ראשי חב"ד מסתופפים בצלו של נתניהוצפו: נתניהו הצטלם עם חב"דניקיםישי כהן89
לאחר שהפך עצמו לאויב הציבור החרדי בשל אחריותו להטלת הסנקציות הפליליות, התקבל רה"מ בנימין נתניהו בכפר-חב"ד על-ידי ראשי חסידות חב"ד. בחב"ד דוחים את הביקורת של גורמים חרדים עלומי-שם. דובר חב"ד ל'כיכר השבת': "חב"ד סבורה כי הדרך להשפיע על יהודי איננה על-ידי חרמות ועלבונות" (חרדים)
ישעיהו וייןימות המשיח: עורך הפלס בבית חב"דצביקה גרוניך11
מסעיר את הביצה הליטאית: סגן עורך "הפלס", ישעיהו ויין, ביקר במהלך סוף השבוע האחרון בבית חב"ד בויניצה שבאוקראינה. לצדו שהו בביקור מספר עיתונאים חרדים (ברנז'ה,אנשים)
שמואל אבואבשמואל אבואבכיכר השבת
כאן תוכלו לקרא הכל שמואל אבואב, הפעילות באור ירוק, בטיחות בדרכים והמאבק של שמואל אבואב בתאונות הדרכים. עידכונים שוטפים על שמואל אבואב בכיכר השבת • שמואל אבואב הדף האישי (אנשים)
הח"כ שהתרגש ב"אתר המשכן"הח"כ שהתרגש ב"אתר המשכן"ישי כהן1
יו"ר הוועדה לביקורת המדינה ח"כ אמנון כהן ערך סיור באזור בנימין וכאשר הגיע לשילה הקדומה ולאתר המשכן עמד להתפלל מנחה ובירך את המשתתפים ב"ברכת כהנים" (אנשים)
תיעוד: שמחת אירוסי דוצי גוטשטייןתיעוד: שמחת אירוסי דוצי גוטשטייןיאיר טוקר24
דוצי גוטשטיין, הניצול היחיד מאסון תאונת הרכבת בשנת 2010, חגג אמש את שמחת אירוסיו עם הצלמת רינה קליין, בהשתתפות עשרות חברים ואישי ציבור • גלריה (ברנז'ה)
פרוש ואבוטבול, אמשתיעוד: 'כח' חוגגים ניצחון בבית שמשישי כהן2
עשרות פעילי הסיעה החרדית 'כח', סיעת הכלל חסידית בבית שמש, חגגו אמש את ניצחונם בבחירות בסיבוב השני בעיר, עם זכייתם בשני מנדטים במועצת העיר • צפו בגלריה (אנשים)
דרעי בחתונת בן מנכ"ל אל המעייןהמנכ"ל חיתן, דדון גזראפרים גלעד7
מה עשו הח"כים בביתו של נתי נחום, הקדיש של יעקובזון, העגלה של איציק כהן, מי עזב את הארץ, מי השתתף בחתונת בן מנכ"ל אל המעיין ואיזה סרט גזר אלי דדון? הפיסטוקים (ברנז'ה)
תיעוד: משה אבוטבול אופה מצותתיעוד: משה אבוטבול אופה מצותכיכר השבת5
הבחירות מאחוריו, פסח לפניו: ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול הגיע היום למאפית מצות בעיר ונטל חלק פעיל באפיית מצות לקראת חג הפסח • יעקב לדרמן היה שם ותיעד (אנשים)
צפו: שמשון דלבקוביץ מברך חבריםצפו: שמשון דלבקוביץ מברך חבריםיוסי נכטיגל5
שלומי שטרן, שליווה בכל החודשים האחרונים את הזמר שמשון דלבקוביץ ז"ל, תיעד אותו בחג פורים האחרון נושא תפילה בעבור כל אותם שהעתירו בתפילה לרפואתו • צפו (אנשים)
הרב דוד לאו עם בנו ידידיהיש המשך? ידידיה לאו נבחן ברבנותצביקה גרוניך15
ידידיה לאו, בנו בכורו של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, ונכדו של הרב ישראל מאיר לאו, נבחן אמש במבחן הראשון של הרבנות הראשית. האם ימשיך את השושלת? (אנשים)
וב"ירחי כלה": וינרוט ורבי אלימלךוב"ירחי כלה": וינרוט ורבי אלימלךיאיר טוקר5
במסגרת ה'ירחי כלה' - 'אורחות יושר' המתקיים זה היום השני בחפץ חיים השתתפו בין היתר רבי אלימלך בידרמן, עו"ד יעקב וינרוט, הרב שמחה הכהן קוק וחנניה צ'ולק • גלריה (ברנז'ה)
קובי אריאלינתניהו סיפר בדיחות של קובי אריאליצביקה גרוניך6
בניגוד למנהגו עד כה, ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף בתחילת השבוע בתוכנית סאטירית המשודרת בטלוויזיה. את הבדיחות של נתניהו כתב לא אחר מקובי אריאלי (ברנז'ה)
צביקה כהן נואם בכנססטף ורטהיימר נפרד מצביקה כהןישי כהן6
במועצת 'מגדל תפן' נפרדו מצביקה כהן . בין המשתתפים, המיליארדר זוכה פרס ישראל סטף ורטהיימר שהגיע להיפרד: "חששתי בגלל שהוא חרדי, אך גיליתי שמדובר באדם יקר" (ברנז'ה)
תיעוד: בכירי המשק ב"ירחי כלה"תיעוד: בכירי המשק ב"ירחי כלה"יוסי נכטיגל3
איש עסקים חרדי מבני ברק, יהלומן מירושלים, רופא מנתניה ועורך הדין מאלעד, אלו הם רק חלק מהמשתתפים במסגרת ה'ירחי כלה' - 'אורחות יושר' המתקיים בחפץ חיים (אנשים)
סקר רחוב: מה יותר מתוק מגמרא?סקר רחוב: מה יותר מתוק מגמרא?כיכר השבת46
"מה יותר מתוק מדף גמרא?", נשאלו עוברי אורח במדרחוב. והתשובות? היו מאוד משעשעות: החל מ"דף גמרא עם סוכר" וכלה ב"קוקאין נראה לי יותר סבבה" • צפו (אנשים)
יאיר נתניהו עם סנדרה לייקאנגרהטיול של יאיר נתניהו והנורבגיתישי כהן46
הקשר של יאיר נתניהו עם סנדרה לייקאנגר הנורבגית אותה הכיר בלימודים המשותפים נמשך. בשבת האחרונה טיילו השניים יחד בטיילת בתל אביב ואף הצטלמו למזכרת (בארץ)
נחום חגג שבע ברכות, כולם הגיעונחום חגג שבע ברכות, כולם הגיעוישראל כהן27
נתי נחום, מנהל אגף התברואה בעיריית ב"ב ערך טקס שבע ברכות מצומצם לבתו, בו לקחו חלק בכירים מש"ס, מיהדות התורה המקומית ואפילו מאגודת ישראל. צפו בגלריה (גלריות)
אבידן קיבל דמי פוריםאבידן קיבל דמי פוריםאפרים גלעד5
הבן של הדובר שהתחפש לראש העיר, מה הביא אמסלם לחיילים, מי התחפש לבנט במקום להמן, ואיזה עוגה מיוחדת קיבל הראש"ל? הפיסטוקים בעריכת אפרים גלעד (ברנז'ה)
ציפי חוטובלימזל טוב: ציפי חוטובלי ילדה בתיאיר טוקר27
סגנית שר התחבורה, ח"כ ציפי חוטובלי (הליכוד), שנישאה לפני כעשרה חודשים לאור אלון, ילדה הבוקר את בתה הבכורה בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים (ברנז'ה)
צפו: השיר של אבוטבול על הניצחוןצפו: השיר של אבוטבול על הניצחוןיאיר טוקר9
ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול, ממשיך לחגוג את ניצחונו. בראיון לתוכנית "חיידק פוליטי" בערוץ הכנסת הוא הקריא שיר שחיבר, לו קרא: "השמש מאירה לכולם" • צפו (אנשים)
אלי ישי 'רכב' על אריה, התיעוד צונזראלי ישי 'רכב' על אריה, התיעוד צונזרישי כהן81
תמונה שצולמה במהלך חגיגת פורים בביתו של ח"כ אלי ישי ובה הוא נראה רוכב על תחפושת של אריה דרעי - צונזרה. אנשיו של דרעי זעמו: "יש דברים שגם בפורים לא עושים" (ברנז'ה)
מבושם ביין חוזר לביתו • כך זה נראהמבושם ביין חוזר לביתו • כך זה נראהצילום: יענקי אריה24
מוצאי חג פורים, כאשר רחובות ירושלים כבר התרוקנו מחוגגים, צלם "כיכר השבת" תיעד וידאו מיוחד: כך נראה יהודי שקיים את המצווה והתבשם ביין כשהוא חוזר לביתו (אנשים)
צפו: פורים בחצר רבי בניהו שמואליצפו: פורים בחצר רבי בניהו שמואלייאיר טוקר9
מאות תלמידים וחסידים עלו במהלך שושן פורים לחצרו של המקובל הרב בניהו שמואלי, ראש ישיבת המקובלים "נהר שלום", והשתתפו בטיש פורים מיוחד שערך הרב • תמונות (חגי ישראל)
תמונות: יו"ר ש"ס אריה דרעי חוגגתמונות: יו"ר ש"ס אריה דרעי חוגגצילום: שלומי כהן18
חברי כנסת, אישי ציבור ותלמידי ישיבות פקדו את אולם בית הכנסת "תולדות אברהם יצחק", ברחוב קצנלבוגן בירושלים, לחגיגת פורים עם יו"ר ש"ס אריה דרעי • צפו בתמונות (אנשים)
תמונות: פורים אצל ח"כ אלי ישיתמונות: פורים אצל ח"כ אלי ישיצילום: שלומי כהן19
אישי ציבור לצד תלמידי ישיבות, באו כמדי שנה לרחוב קצנלבוגן בשכונת הר נוף בירושלים, לחגיגת פורים אצל ח"כ אלי ישי • צלם "כיכר השבת" שלומי כהן תיעד את החוגגים (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14