מירון  גור  המודיע  נעדרת
גדלה "בבית אורתודוקסי מאמין": נשמה ואביה ר' שלמה קרליבך - נשמה קרליבך: נהייתי רפורמיתנשמה קרליבך: נהייתי רפורמיתיאיר טוקר64
נשמה קרליבך ביתו של "הרבי המרקד" - שלמה קרליבך נהייתה רפורמית • בטור דעה שפרסמה מתחה ביקורת על האורתודוקסיה: "אני עושה עלייה לתנועה הרפורמית" (ברנז'ה)
אלי ישי מאושר - צפו: חגיגת יום הולדת לאלי ישיצפו: חגיגת יום הולדת לאלי ישייאיר טוקר18
באחד האולמות בחולון התאספו אמש (מוצאי שבת) עשרות בני אדם לחגוג את יום הולדתו של ח"כ אלי ישי מש"ס • צפו בגלריה של הצלם ויקטור מזוז וגלו מי השתתף בחגיגה (ברנז'ה)
אנשי ישי מפיצים: "מרן אהב את אלי"אנשי ישי מפיצים: "מרן אהב את אלי"ישי כהן35
לרגל חגיגת יום ההולדת לח"כ אלי ישי, מפיצים מקורביו סרטון וידאו, בו נראה מרן הגר"ע יוסף מתבטא בשבחו ואומר: "בכל ביתי נאמן הוא, אני אוהב אותו כמו נפשי". צפו (ברנז'ה)
איזו מתנה הביא ניסים זאב לדרעי?איזו מתנה הביא ניסים זאב לדרעי?אפרים גלעד5
החילוץ של חכם שלום, המתנה של ניסים זאב, התנורים של דרעי, האב הטרי מגיע לבית יהב, ומה עשה חבר מועצת החכמים במוקד איחוד הצלה? הפיסטוקים של אפרים גלעד (ברנז'ה)
הרגיש באושוויץ: איציק סודרי - השווה את הסופה לשואה והתנצלהשווה את הסופה לשואה והתנצליאיר טוקר2
לדובר ש"ס לשעבר איציק סודרי היה מאוד קר בשלג, מה שגרם לו להשוות את קריסת הרכבת בירושלים, לשואה • תוך דקות הגיעה ההתנצלות: "התמונות עשו לי רע" (ברנז'ה)
האבטחה הצמודה לשר אורבך, אמש - באירוע ההצדעה: אבטחה לאורבךבאירוע ההצדעה: אבטחה לאורבךישי כהן
המחאה החרדית נגד השתתפות נציגי הבית היהודי באירוע ההצדעה של השירות האזרחי, גרמה ליחידה לאבטחת אישית לשלוח את השר אורבך עם שני מאבטחים צמודים (ברנז'ה)
צפו: אבי בניהו ומנחם הורביץ בדואטצפו: אבי בניהו ומנחם הורביץ בדואטישראל כהן2
במהלך שמחה יוקרתית שהתקיימה בבני ברק, עלו אל הבמה שני אנשי תקשורת - אבי בניהו ומנחם הורביץ, ופצחו בדואט לשיר "מי האיש". ומה ההסבר של אבי בניהו לשיר? צפו (ברנז'ה)
מימין עו"ד אבי וינרוט ועו"ד יעקב וינרוט - מתפצלים: האחים וינרוט נפרדיםמתפצלים: האחים וינרוט נפרדיםענת רואה ומשה גורלי1
עו"ד אבי וינרוט היה מספר שתיים במשרד שהקים אחיו, עו"ד יעקב וינרוט, ועבד בו מהיום שהוסמך כעו"ד. לאחרונה העכירו היחסים בין שני האחים ואבי וינרוט החליט לפרוש (ברנז'ה)
הגר"ר אלבז ונשיא האוניברסיטה הבינלאומית, הבוקר - תיעוד: קים ג'ו זאנג חוזר בתשובה?תיעוד: קים ג'ו זאנג חוזר בתשובה?יאיר טוקר
נשיא האוניברסיטה הבינלאומית פרופסור קים ג'ו זאנג התארח במרכז העולמי להחזרה בתשובה, וגילה התעניינות רבה בתלמוד בבלי. צפו בתמונות מהביקור המיוחד (ברנז'ה,מעניין)
ח"כ אלי ישי - ח"כ ישי מכר ספר תורה ב-300,000ח"כ ישי מכר ספר תורה ב-300,000ישי כהן16
יו"ר ש"ס לשעבר ח"כ אלי ישי מכר את הזכויות בספר תורה לע"נ הרב עובדיה יוסף בסכום של שלוש מאות אלף שקלים. את המכירה ביצע ישי במהלך הילולה שערכה "כסא רחמים" (ברנז'ה)
אלי ישי חוגג יום הולדת בשנה שעברה, לצד דרעי ואטיאס - מסיבת ההפתעה לאלי ישי בוטלהמסיבת ההפתעה לאלי ישי בוטלהישי כהן9
מקורביו של ח"כ אלי ישי עמלו בימים האחרונים לארגון לו מסיבת יום הולדת בהפתעה, לרגל הגיעו הערב לגיל 51, אך נאלצו לבטלה בשל פטירת הרב בנימין בצרי זצ"ל (ברנז'ה, אנשים)
סגן השר בן דהן מחלץ, הבוקר - צפו: סגן השר בן דהן מחלץ בשלגצפו: סגן השר בן דהן מחלץ בשלגישי כהן22
המצור שהוטל על ירושלים בשל השלג הכבד, הוציא אזרחים רבים אל הרחוב שביקשו לסייע לזקוקים לכך • צפו בסגן השר אלי בן דהן, יורד אל העם ומחלץ את המשוועים לעזרה (אנשים)
רכבים בכניסה לירושלים, בסוף השבוע - המצור • תלאותיו של דוד חכםהמצור • תלאותיו של דוד חכםדוד חכם3
אלפי בני אדם נתקעו במהלך הסופה הגדולה בשל השלג שנערם וסיכן את חיי הנוסעים בכבישי ירושלים • דוד חכם מגולל בטור מיוחד את תלאותיו שעות ארוכות בקור העז (אנשים)
אהרון גרנות בשלג - גרנות מחתן את בתו ותקוע בשלגגרנות מחתן את בתו ותקוע בשלגצביקה ליברמן4
אהרן גרנות, עיתונאי "משפחה", מחתן הערב את בתו בפ"ת, אלא שבעקבות השלג בקריית ארבע, נמנע ממנו לצאת לחתונה. "כולם מוזמנים לבוא לשמח", הוא מבקש (ברנז'ה)
שמחה באמצע הסופה - רובינשטיין חיתן, אלפים הגיעו לשמוחרובינשטיין חיתן, אלפים הגיעו לשמוחקובי רוזן3
ראש עיריית ביתר הרב מאיר רובינשטיין חיתן אמש את בנו. אלפי אורחים, בהם רבנים, אישי ציבור ועסקנים, הגיעו להשתתף בשמחה. בחוץ הייתה סופה, בפנים בערה אש (ברנז'ה, אנשים)
אריה דרעי, אחה"צ - תיעוד: ישי ודרעי תרמו דם בכנסתתיעוד: ישי ודרעי תרמו דם בכנסתישי כהן2
ח"כ אלי ישי הגיע לעמדת התרמת הדם במשכן הכנסת בכדי להשתתף בהתרמה, אחריו, הגיע גם יו"ר ש"ס אריה דרעי שתרם דם גם הוא, מי "יזכה" בדם של הפוליטיקאים? תמונות (ברנז'ה)
נפתלי זאבי בפעולה - הנכד החרדי של רחבעם זאביהנכד החרדי של רחבעם זאביישי כהן4
נפתלי זאבי, צעיר בן 25, נכדו החרדי של השר רחבעם זהבי הי"ד, נבחר לכהן כיו"ר המינהל הקהילתי שמואל הנביא בירושלים, ובכך קבע תקדים ארצי בתפקיד בשל גילו הצעיר (אנשים)
הרב ובנו - בר מצווה לבנו של הגר"ב שמואליבר מצווה לבנו של הגר"ב שמואלייאיר טוקר2
בר מצווה לבנו של המקובל הרב בניהו שמואלי, ראש ישיבת המקובלים 'נהר השלום' • כיבדו הרבנים הראשל"צ הגר"י יוסף, הראשל"צ הרב בקשי דורון והראשל"צ הגר"ש עמר (ברנז'ה)
ההדלקה בחסידות גור - ריבלין על הדלקת גור: מעמד מרגשריבלין על הדלקת גור: מעמד מרגשישי כהן4
ח"כ רובי ריבלין השתתף בהדלקת נרות חנוכה בגור, והביע את רשמיו: "נפעמתי ממראה אלפי החסידים, מאזינים למנהיגם, הרבי מגור, שגדולתו טמונה באצילותו וענוותנותו" (אנשים)
אומג(ה)ד: דרעי בן שמים וארץ - בין שמיים לארץ: דרעי גולש באומגהבין שמיים לארץ: דרעי גולש באומגהישי כהן15
יו"ר ש"ס אריה דרעי ערך ביקור רציני בגוש עציון, אבל היו גם רגעים פחות מעונבים כשדרעי גלש באומגה הכי ארוכה בארץ וקצת פחד • צפו ברגעים המשעשעים (ברנז'ה)
תיעוד: צביקה כהן חנך את לשכתותיעוד: צביקה כהן חנך את לשכתוישי כהן11
סגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן חנך את לשכתו בעירייה, בהשתתפות ראש העיר ניר ברקת, יו"ר ש"ס אריה דרעי, ח"כ יעקב ליצמן, חברי מועצה וסגני ראש העיר. תיעוד (ברנז'ה)
ליברמן באוהל, אמש - תיעוד: ליברמן בציון הרבי מחב"דתיעוד: ליברמן בציון הרבי מחב"דשאול כהנא3
שר החוץ אביגדור ליברמן הגיע אמש (שלישי) להעתיר תפילה על ציונו הק' של הרבי מליובאוויטש זצוק"ל בבית העלמין בקווינס, שבועות ספורים לאחר זיכויו בביהמ"ש (ברנז'ה)
קניה וסט - הראפר המפורסם מקנא בקשר היהודיהראפר המפורסם מקנא בקשר היהודייאיר טוקר2
קניה וסט, זמר ראפ מפורסם בארה"ב, השמיע אמירות אנטישמיות במהלך ראיון לתחנת רדיו, "לאנשים השחורים אין אותה רמת קשרים כמו היהודים או כמו אנשי הנפט". צפו בוידאו (עולם)
הרב בניהו שמואלי והראשל"צ הרב יצחק יוסף, הצהריים - צפו: הרב שמואלי מזמין לבר מצווהצפו: הרב שמואלי מזמין לבר מצווהיאיר טוקר5
המקובל רבי בניהו שמואלי, ראש ישיבת "נהר שלום" הגיע למעונו של הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף בכדי להזמינו לשמחת בר המצווה לבנו - בן ציון • צפו בתמונות (חדשות, ברנז'ה)
חגיגת יום ההולדת של הטייקון החרדיחגיגת יום ההולדת של הטייקון החרדיישראל כהן9
בניגוד לאירועי היוקרה ומסיבות הראווה הנהוגים במחוזות הטייקונים, הנגיד החרדי דן גרטלר בחר לחגוג את יום הולדתו ה-40 בהכנסת ספר תורה • סיקור ותיעוד (ברנז'ה)
הרב אורי זוהר על קברו של איינשטיין, הבוקר - אני ואתה: הרב זוהר בקבר איינשטייןאני ואתה: הרב זוהר בקבר איינשטייןיאיר טוקר6
הרב אורי זוהר, חברו, מחותנו וידידו של הזמר אריק איינשטיין, שנפטר לפני שבוע, עלה לקברו הטרי בבית העלמין טרומפלדור במלאות שבעה למותו ונשא תפילה לעילוי נשמתו (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14