בית מאיר  חסידיסטוק  אמנון יצחק  עימות
ח"כ אלי ישיח"כ ישי מכר ספר תורה ב-300,000ישי כהן16
יו"ר ש"ס לשעבר ח"כ אלי ישי מכר את הזכויות בספר תורה לע"נ הרב עובדיה יוסף בסכום של שלוש מאות אלף שקלים. את המכירה ביצע ישי במהלך הילולה שערכה "כסא רחמים" (ברנז'ה)
אלי ישי חוגג יום הולדת בשנה שעברה, לצד דרעי ואטיאסמסיבת ההפתעה לאלי ישי בוטלהישי כהן9
מקורביו של ח"כ אלי ישי עמלו בימים האחרונים לארגון לו מסיבת יום הולדת בהפתעה, לרגל הגיעו הערב לגיל 51, אך נאלצו לבטלה בשל פטירת הרב בנימין בצרי זצ"ל (ברנז'ה, אנשים)
סגן השר בן דהן מחלץ, הבוקרצפו: סגן השר בן דהן מחלץ בשלגישי כהן22
המצור שהוטל על ירושלים בשל השלג הכבד, הוציא אזרחים רבים אל הרחוב שביקשו לסייע לזקוקים לכך • צפו בסגן השר אלי בן דהן, יורד אל העם ומחלץ את המשוועים לעזרה (אנשים)
רכבים בכניסה לירושלים, בסוף השבועהמצור • תלאותיו של דוד חכםדוד חכם3
אלפי בני אדם נתקעו במהלך הסופה הגדולה בשל השלג שנערם וסיכן את חיי הנוסעים בכבישי ירושלים • דוד חכם מגולל בטור מיוחד את תלאותיו שעות ארוכות בקור העז (אנשים)
אהרון גרנות בשלגגרנות מחתן את בתו ותקוע בשלגצביקה ליברמן4
אהרן גרנות, עיתונאי "משפחה", מחתן הערב את בתו בפ"ת, אלא שבעקבות השלג בקריית ארבע, נמנע ממנו לצאת לחתונה. "כולם מוזמנים לבוא לשמח", הוא מבקש (ברנז'ה)
שמחה באמצע הסופהרובינשטיין חיתן, אלפים הגיעו לשמוחקובי רוזן3
ראש עיריית ביתר הרב מאיר רובינשטיין חיתן אמש את בנו. אלפי אורחים, בהם רבנים, אישי ציבור ועסקנים, הגיעו להשתתף בשמחה. בחוץ הייתה סופה, בפנים בערה אש (ברנז'ה, אנשים)
אריה דרעי, אחה"צתיעוד: ישי ודרעי תרמו דם בכנסתישי כהן2
ח"כ אלי ישי הגיע לעמדת התרמת הדם במשכן הכנסת בכדי להשתתף בהתרמה, אחריו, הגיע גם יו"ר ש"ס אריה דרעי שתרם דם גם הוא, מי "יזכה" בדם של הפוליטיקאים? תמונות (ברנז'ה)
נפתלי זאבי בפעולההנכד החרדי של רחבעם זאביישי כהן4
נפתלי זאבי, צעיר בן 25, נכדו החרדי של השר רחבעם זהבי הי"ד, נבחר לכהן כיו"ר המינהל הקהילתי שמואל הנביא בירושלים, ובכך קבע תקדים ארצי בתפקיד בשל גילו הצעיר (אנשים)
הרב ובנובר מצווה לבנו של הגר"ב שמואלייאיר טוקר2
בר מצווה לבנו של המקובל הרב בניהו שמואלי, ראש ישיבת המקובלים 'נהר השלום' • כיבדו הרבנים הראשל"צ הגר"י יוסף, הראשל"צ הרב בקשי דורון והראשל"צ הגר"ש עמר (ברנז'ה)
ההדלקה בחסידות גורריבלין על הדלקת גור: מעמד מרגשישי כהן4
ח"כ רובי ריבלין השתתף בהדלקת נרות חנוכה בגור, והביע את רשמיו: "נפעמתי ממראה אלפי החסידים, מאזינים למנהיגם, הרבי מגור, שגדולתו טמונה באצילותו וענוותנותו" (אנשים)
אומג(ה)ד: דרעי בן שמים וארץבין שמיים לארץ: דרעי גולש באומגהישי כהן15
יו"ר ש"ס אריה דרעי ערך ביקור רציני בגוש עציון, אבל היו גם רגעים פחות מעונבים כשדרעי גלש באומגה הכי ארוכה בארץ וקצת פחד • צפו ברגעים המשעשעים (ברנז'ה)
תיעוד: צביקה כהן חנך את לשכתותיעוד: צביקה כהן חנך את לשכתוישי כהן11
סגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן חנך את לשכתו בעירייה, בהשתתפות ראש העיר ניר ברקת, יו"ר ש"ס אריה דרעי, ח"כ יעקב ליצמן, חברי מועצה וסגני ראש העיר. תיעוד (ברנז'ה)
ליברמן באוהל, אמשתיעוד: ליברמן בציון הרבי מחב"דשאול כהנא3
שר החוץ אביגדור ליברמן הגיע אמש (שלישי) להעתיר תפילה על ציונו הק' של הרבי מליובאוויטש זצוק"ל בבית העלמין בקווינס, שבועות ספורים לאחר זיכויו בביהמ"ש (ברנז'ה)
קניה וסטהראפר המפורסם מקנא בקשר היהודייאיר טוקר2
קניה וסט, זמר ראפ מפורסם בארה"ב, השמיע אמירות אנטישמיות במהלך ראיון לתחנת רדיו, "לאנשים השחורים אין אותה רמת קשרים כמו היהודים או כמו אנשי הנפט". צפו בוידאו (עולם)
הרב בניהו שמואלי והראשל"צ הרב יצחק יוסף, הצהרייםצפו: הרב שמואלי מזמין לבר מצווהיאיר טוקר5
המקובל רבי בניהו שמואלי, ראש ישיבת "נהר שלום" הגיע למעונו של הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף בכדי להזמינו לשמחת בר המצווה לבנו - בן ציון • צפו בתמונות (חדשות, ברנז'ה)
חגיגת יום ההולדת של הטייקון החרדיחגיגת יום ההולדת של הטייקון החרדיישראל כהן9
בניגוד לאירועי היוקרה ומסיבות הראווה הנהוגים במחוזות הטייקונים, הנגיד החרדי דן גרטלר בחר לחגוג את יום הולדתו ה-40 בהכנסת ספר תורה • סיקור ותיעוד (ברנז'ה)
הרב אורי זוהר על קברו של איינשטיין, הבוקראני ואתה: הרב זוהר בקבר איינשטייןיאיר טוקר6
הרב אורי זוהר, חברו, מחותנו וידידו של הזמר אריק איינשטיין, שנפטר לפני שבוע, עלה לקברו הטרי בבית העלמין טרומפלדור במלאות שבעה למותו ונשא תפילה לעילוי נשמתו (ברנז'ה)
ההדלקה אמשצפו: "המכבים" הדליקו נרות חנוכהיאיר טוקר4
דווקא במרכז ההתייוונות - אצטדיון בלומפילד - נרשם רגע יהודי שגירש את החושך וחימם את הלב. חברי קבוצת מכבי תל-אביב הדליקו נר שישי של חנוכה, עם ר' יעקב גלויברמן (ברנז'ה)
מזל טוב. שר הפנים גדעון סערמזל טוב: לשר הפנים נולד בןיאיר טוקר
לשר הפנים גדעון סער (הליכוד) ורעייתו אשת התקשורת גאולה אבן (ערוץ 1) נולד לפנות בוקר בן. "בשעה שלוש וחצי לפנות בוקר נולד בני, בננו. יפה, מתוק ושלו", עדכן סער (ברנז'ה)
כשמיכאלי חבשה כיפה והדליקה נרותכשמיכאלי חבשה כיפה והדליקה נרותישראל כהן22
חברי מפלגת 'העבודה' התכנסו למסיבת חנוכה חגיגית בתל אביב, היו"ר החדש בוז'י הרצוג סיפר על פגישתו עם אבו מאזן, והח"כית מרב מיכאלי הדליקה נרות כשלראשה כיפה לבנה (ברנז'ה)
הזוג החדש. יקי אדמקר ותמר קאהןמזל"ט: העיתונאי יקי אדמקר התארסשאול כהנא19
העיתונאי יקי אדמקר, כתב אתר 'וואלה' לענייני חרדים, התארס אמש עם בחירת לבו תמר קאהן, מבית שמש. "אני שמח ומאושר, תודה לכל המברכים", אומר יקי אדמקר (ברנז'ה)
היחסים האמיתיים בין ר' אורי ואריקהיחסים האמיתיים בין ר' אורי ואריקיוני גבאי12
לכאורה, הם חיו בשני עולמות שונים. בפועל, הם היו קרובים. ערוץ 2 סיכם את שנות חברותם של הרב אורי זוהר והזמר אריק איינשטיין והביא דברים שאמרה בתו של אריק, שירי (ברנז'ה)
הראשון לציון מתרשם מהשופרלאן נעלם השופר העתיק של מרן?אפרים גלעד4
הראש"ל מופתע מהשופר העתיק של מרן זצוק"ל, הש"סניקים יורדים למרוקו, דדון מארס, מימרן מכניס לברית, ומה עשה הרב גרוסמן בפיצוציה? הפיסטוקים של השבוע (ברנז'ה)
אריה דרעי נפרד מאריק איינשטייןאריה דרעי נפרד מאריק איינשטייןאריה דרעי28
לאחר הביקורת שהוטחה בח"כ אלי ישי מצד גורמים בש"ס על הודעת האבל שהוציא עם פטירת הזמר החילוני אריק איינשטיין, יו"ר ש"ס אריה דרעי נפרד בטור מיוחד מהזמר (מאמר)
אריק איינשטיין ז"להרב אורי זוהר יספיד את איינשטייןיאיר טוקר18
הלוויתו של הזמר החילוני אריק איינשטיין יצאה בשעות הצהריים מכיכר רבין לבית הקברות טרומפלדור, שם יספיד אותו מחותנו הרב אורי זוהר שהסביר כי "ההלכה מחייבת" (ברנז'ה)
צפו: משחק הכדורגל של הרב גרוסמןצפו: משחק הכדורגל של הרב גרוסמןיוסי נכטיגל29
הרב יצחק דוד גרוסמן, צעד אמש בדרכו לתפילת 'מעריב', כאשר עבר ליד קיוסק בו צפו עשרות צעירים במשחק כדורגל, נכנס והתיישב יחד איתם • ומה קרה כשנכנס גול? צפו (מדיה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז15