מטוס  מצווה טאנ  מצווה טאנצ  מקהלת..
הנגידים חיים משה פלדנמן, אליש אנגלנדר ובעריש ברגרפיוס היסטורי במשפחת האצולהישראל כהן8
זהו סיפור על סכסוך משפחתי קשה ומר בו מעורבים כוח, משפחה, רבנים, עסקנים ומיליארדרים. "כיכר השבת" מביא לראשונה את כל הפרטים על המר והפיוס ההיסטורי (אנשים)
צפו בתיעוד: ברית לנכד של ח"כ אשרצפו בתיעוד: ברית לנכד של ח"כ אשרישראל כהן3
רבנים, פוליטיקאים ואישי ציבור השתתפו בברית לנכדו של ח"כ יעקב אשר. השתתפו: ח"כי "דגל התורה" משה גפני ואורי מקלב, ואנשי מערכת 'יתד נאמן' זליג אורלנסקי ובני רבינוביץ (ברנז'ה)
ארקדי גאידמק לב לבייבמכה: גאידמק תבע את לבייב והפסידשירות כלכליסט2
איש העסקים ארקדי גאידמאק הפסיד בשלב המכריע של תביעה בת 2 מיליארד דולר שהוגשה בלונדון נגד שותפו העסקי לשעבר ומי שמכונה "מלך היהלומים" - לב לבייב (אנשים)
גלריה: שמחת הברית לבן יחיאל סברגלריה: שמחת הברית לבן יחיאל סברישראל כהן8
רבנים, עסקנים, ח"כים, חברי מועצות, אישי ציבור עיתונאים השתתפו אמש (ראשון) בשמחת הברית לבנו של העיתונאי יחיאל סבר כתב "יתד נאמן" • משה גולדשטיין תיעד (ברנז'ה, אנשים)
תמונות • מנחמים את ח"כ משה גפניתמונות • מנחמים את ח"כ משה גפניישראל כהן, צילום: משה גולדשטיין15
רבנים, פוליטיקאים ואישי ציבור הגיעו לנחם את יו"ר תנועת "דגל התורה" ח"כ משה גפני היושב שבעה על פטירת אחותו. מי שהפתיע בבואו היה השר נפתלי בנט • צפו בתמונות (אנשים)
מזל טוב: השפית מורן פינטו ילדה בןמזל טוב: השפית מורן פינטו ילדה בןכיכר השבת13
השפית ועורכת מדור האוכל המושקע באתר "כיכר השבת" ילדה היום בן בשעה טובה • מערכת האתר משגרת צרור ברכות לבביות למשפחת פינטו ולמורן היקרה (ברנז'ה)
אטיאס בחצר רבי פנחסמה עשה אטיאס בחצר רבי פנחס?אפרים גלעד3
התחפושת של משי זהב, האופניים של אמסלם, סודרי חוזר מחו"ל, אריאל אטיאס בחצר רבי פנחס בבאר שבע ולמה הלכו מאות איש אחרי הראש"ל בבני ברק? הפיסטוקים (ברנז'ה)
סבא. ח"כ יעקב אשרמזל טוב: נכד שלישי לח"כ אשרצביקה גרוניך1
בבית החולים "מעייני הישועה" בבני ברק, נולד הבוקר נכד נוסף לחבר-הכנסת יעקב אשר ("יהדות התורה") בן לבנו שלמה בוגר ישיבת "בית מתתיהו" בבני ברק. מזל טוב (ברנז'ה)
החגיגות בלשכת קלרמן, הצהרייםצפו בגלריה: קלרמן חנך לשכה חדשהישי כהן19
סגן ראש עיריית ירושלים ישראל קלרמן חנך את לשכתו החדשה, לצדו חגגו חברי הכנסת מ'דגל התורה' ועמיתיו. הסגן הקודם, יצחק פינדרוס, נעדר משום מה מהאירוע. צפו בגלריה (ברנז'ה)
ראש ממשלת רומניה בכותל, הבוקרמרומניה לכותל המערבי • תמונותיוני גבאי
ראש ממשלת רומניה ויקטור פונטה הגיע הבוקר (ראשון) לביקור מיוחד ברחבת הכותל המערבי בירושלים ונשא תפילה כשהוא מלווה ברב הכותל הרב שמואל רבינוביץ (אנשים)
אביב גפן, ארכיוןגפן: אם בני יחזור בתשובה אתמוך בויאיר טוקר15
בראיון שהעניק השבוע אמר הזמר אביב גפן המסמל יותר מכל את החילוניות כי במידה ובנו יחזור בתשובה מתוך חוזק באלוקים, הוא יתמוך בו. והייתה גם ביקורת על אביתר בנאי (ברנז'ה)
אדלשטיין, אתמולאדלשטיין בירך "ברכת האילנות"ישי כהן2
יו"ר הכנסת יואל (יולי) אדלשטיין יצא אתמול (שלישי), ראש חודש ניסן, לברך את 'ברכת האילנות' בגן הכנסת. אדלשטיין, שומר מצוות, בירך את הברכה יחד עם עובדי הכנסת (בארץ)
עו"ד רבקה שורץהחרדית של דירקטוריון 'מאוחדת'צביקה גרוניך18
שרת הבריאות פיזרה את חברי הדירקטוריון של 'מאוחדת' ומינתה חדשים, בהם, עו"ד רבקה שורץ, חרדית תושבת י-ם. מקורביה מספרים על השליחות אותה היא רואה בתפקיד (אנשים)
אברהם פרידרבני סאטמר נגד אברהם פרידישראל כהן17
הופעתו המתוכננת של הזמר החסידי אברהם פריד בלונדון מחוללת סערה. רבני קהילת סאטמר יוצאים נגדו בחריפות רבה ודורשים מהציבור החרדי להחרים את האירוע (ברנז'ה)
גפני עם מקלב וליצמן, הבוקרגלריה: שמחת הברית לנכד ח"כ גפנייאיר טוקר3
שמחת הברית לנכדו של ח"כ משה גפני, יו"ר 'דגל התורה', נערכה הבוקר בבני-ברק, בהשתתפות רבנים, חברי כנסת ואישי ציבור. רה"מ נתניהו התקשר לאחל מזל טוב (אנשים)
דרעי בתוכנית הסאטיריתאחרי ביבי: דרעי ינסה להצחיקישי כהן2
לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף בתוכנית טלוויזיה סאטירית, גם יו"ר ש"ס אריה דרעי ישתתף הערב בתוכנית וינסה להצחיק. את הגיגיו כתב בעצה אחת עם קובי אריאלי (אנשים)
ראשי חב"ד מסתופפים בצלו של נתניהוצפו: נתניהו הצטלם עם חב"דניקיםישי כהן89
לאחר שהפך עצמו לאויב הציבור החרדי בשל אחריותו להטלת הסנקציות הפליליות, התקבל רה"מ בנימין נתניהו בכפר-חב"ד על-ידי ראשי חסידות חב"ד. בחב"ד דוחים את הביקורת של גורמים חרדים עלומי-שם. דובר חב"ד ל'כיכר השבת': "חב"ד סבורה כי הדרך להשפיע על יהודי איננה על-ידי חרמות ועלבונות" (חרדים)
ישעיהו וייןימות המשיח: עורך הפלס בבית חב"דצביקה גרוניך11
מסעיר את הביצה הליטאית: סגן עורך "הפלס", ישעיהו ויין, ביקר במהלך סוף השבוע האחרון בבית חב"ד בויניצה שבאוקראינה. לצדו שהו בביקור מספר עיתונאים חרדים (ברנז'ה,אנשים)
שמואל אבואבשמואל אבואבכיכר השבת
כאן תוכלו לקרא הכל שמואל אבואב, הפעילות באור ירוק, בטיחות בדרכים והמאבק של שמואל אבואב בתאונות הדרכים. עידכונים שוטפים על שמואל אבואב בכיכר השבת • שמואל אבואב הדף האישי (אנשים)
הח"כ שהתרגש ב"אתר המשכן"הח"כ שהתרגש ב"אתר המשכן"ישי כהן1
יו"ר הוועדה לביקורת המדינה ח"כ אמנון כהן ערך סיור באזור בנימין וכאשר הגיע לשילה הקדומה ולאתר המשכן עמד להתפלל מנחה ובירך את המשתתפים ב"ברכת כהנים" (אנשים)
תיעוד: שמחת אירוסי דוצי גוטשטייןתיעוד: שמחת אירוסי דוצי גוטשטייןיאיר טוקר24
דוצי גוטשטיין, הניצול היחיד מאסון תאונת הרכבת בשנת 2010, חגג אמש את שמחת אירוסיו עם הצלמת רינה קליין, בהשתתפות עשרות חברים ואישי ציבור • גלריה (ברנז'ה)
פרוש ואבוטבול, אמשתיעוד: 'כח' חוגגים ניצחון בבית שמשישי כהן2
עשרות פעילי הסיעה החרדית 'כח', סיעת הכלל חסידית בבית שמש, חגגו אמש את ניצחונם בבחירות בסיבוב השני בעיר, עם זכייתם בשני מנדטים במועצת העיר • צפו בגלריה (אנשים)
דרעי בחתונת בן מנכ"ל אל המעייןהמנכ"ל חיתן, דדון גזראפרים גלעד7
מה עשו הח"כים בביתו של נתי נחום, הקדיש של יעקובזון, העגלה של איציק כהן, מי עזב את הארץ, מי השתתף בחתונת בן מנכ"ל אל המעיין ואיזה סרט גזר אלי דדון? הפיסטוקים (ברנז'ה)
תיעוד: משה אבוטבול אופה מצותתיעוד: משה אבוטבול אופה מצותכיכר השבת5
הבחירות מאחוריו, פסח לפניו: ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול הגיע היום למאפית מצות בעיר ונטל חלק פעיל באפיית מצות לקראת חג הפסח • יעקב לדרמן היה שם ותיעד (אנשים)
צפו: שמשון דלבקוביץ מברך חבריםצפו: שמשון דלבקוביץ מברך חבריםיוסי נכטיגל5
שלומי שטרן, שליווה בכל החודשים האחרונים את הזמר שמשון דלבקוביץ ז"ל, תיעד אותו בחג פורים האחרון נושא תפילה בעבור כל אותם שהעתירו בתפילה לרפואתו • צפו (אנשים)
הרב דוד לאו עם בנו ידידיהיש המשך? ידידיה לאו נבחן ברבנותצביקה גרוניך15
ידידיה לאו, בנו בכורו של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, ונכדו של הרב ישראל מאיר לאו, נבחן אמש במבחן הראשון של הרבנות הראשית. האם ימשיך את השושלת? (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16