פינדרוס  גינזבורג  יוסי דייטש  בית שמש
יו"ר ש"ס אריה דרעי לצדו של נתי לסרילסרי מסיים את תפקידו כמנכ"ל ש"סישי כהן35
יו"ר ש"ס אריה דרעי החליט לסיים את תפקידו של מנכ"ל התנועה נתי לסרי. בהודעה ששלח אל חברים בתנועה הודיע לסרי על סיום תפקידו. מחליפו כפי המסתמן: רל"ש ח"כ דרעי (ברנז'ה)
פנחסי במס הכנסהפנחסי מתאם, לסרי עולה על רכבתאפרים גלעד8
הרב זביחי מחתן, רפאל פנחסי ממתין במס ההכנסה, אריה דרעי חוגג 55, זליכה מעתיר באיזמיר, לסרי ברכבת הקלה, ומי דאג לעיתונאי החרדי? הפיסטוקים של השבוע (ברנז'ה)
בערל'ה יעקובוביץ עם הנשיא שמעון פרספרס חיבק את בערל'הישראל כהן6
בערל'ה יעקובוביץ, מוכר כמעט לכולם, בשל פעילותו הרבה כמתנדב זק"א. לרגל יום הולדתו, הוא הוזמן ללשכת נשיא המדינה שמעון פרס שהודה לו והביע את הערכתו (ברנז'ה)
הרב יאשיהו פינטונערך לקרב: הרב פינטו שכר יועציםצביקה גרוניך10
הרב יאשיהו פינטו, מתכונן להחלטת היועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה ויינשטין, בעניינו ושכר יועצים נוספים - עו"ד מעין נוה, ועופר גולן ממשרד הייעוץ Now You (ברנז'ה)
אסף אמדורסקי, מתקרב לדת?הזמר אסף אמדורסקי מתקרב לדת?צביקה גרוניך15
דיווח לפיו הזמר אסף אמדורסקי מתקרב לדת, מסעיר את תעשיית המוזיקה החילונית. חברו של הזמר ל'כיכר השבת': "הוא כן הולך לשיעורי תורה ושומר שבת אך לא מניח תפילין" (ברנז'ה)
בתענית דיבורדרעי: "הייתי שבוע בתענית דיבור"ישי כהן45
ברקע החלטת בג"ץ בעניין הפסקת התקציב לעולם הישיבות בלטה שתיקתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי. כעת מתברר, הח"כ החרדי היה בכלל ב'תענית דיבור' של שוב"בים (אנשים)
סיום מסכת בפיצהמה עשו הרבנים בחנות הפיצה?אפרים גלעד2
למי נולדו תאומות, מי נתקע בלי דלק, מי הפתיע את תלמידי חזון עובדיה, פתח תקווה מתמגנת, הבן והכד מתארס, ולמה הגיעו הרבנים לחנות הפיצה בירושלים? הפיסטוקים (ברנז'ה, אנשים)
המקובל ומ.ב.ד הקפיצו את החוגגיםהמקובל ומ.ב.ד הקפיצו את החוגגיםישראל כהן4
המונים השתתפו בשמחת נישואי בתו של האדמו"ר מקוז'מיר עם בנו של המקובל הרה"צ רבי יצחק מאיר מורגנשטרן. במשך שעה ארוכה רקדו החוגגים לשירתו של מרדכי בן דוד (מדיה)
שרון כידוןשרון כידון מתקרבת לדת?יאיר טוקר3
מנחת התוכנית הכלכלית של 'רשת', שרון כידון מתקרבת לדת? • בראיון למגזין 'נשים' סיפרה על הקשר שלה עם הדת והרבנים: "ברגעים הללו של הרע חיפשתי פתרון משמיים" (אנשים)
חכי"ם חרדיםהחרדים עמדו דום לזכרה של אלוניישי כהן9
במליאת הכנסת נערך דיון מיוחד לזכרה של השרה לשעבר שולמית אלוני. בפתח הדיון, נעמדו הח"כים בהם מאיר פרוש, אורי מקלב ומנחם מוזס, דקת דומייה לזכר אלוני (אנשים)
שלהבת חסדיאל"גדי אגמון, תקשיב; אין אצלנו סודות"יאיר טוקר22
פרשת האזנות הסתר: אשת הפרסום החרדית שלהבת חסדיאל, התייחסה לדיווחים, וצייצה בחשבון הטוויטר שלה: "הקשב! גדי אגמון, אם עוד לא הבנת, אין סודות במגזר הזה" (ברנז'ה)
המשרדים החדשים של נוחי דנקנרדנקנר עובר משרד: מעזריאלי ליעבץגולן חזני
איש העסקים נוחי דנקנר שאיבד לאחרונה את השליטה בקבוצת אי.די.בי ואת משרדיו בעזריאלי, התמקם בבניין המשרדים של עו"ד רם כספי ברחוב יעבץ 33 בת"א (ברנז'ה)
דאום על זילבר: "מטורף ופשיסט"דאום על זילבר: "מטורף ופשיסט"סרוגים
בדף הפייסבוק שלו התייחס העיתונאי חנוך דאום לפרשת החרמתו של אריאל זילבר: "באמת יצא מדעתו והפך בעיני למיסיונר פשטני ופאשיסט, ותומך נלעג ביגאל עמיר" (אנשים)
זילבר בקבלת הפרס "על תרומתו למוזיקה" יחד עם רעייתו שושנהזילבר: "לא קראתי לשחרר את עמיר"יאיר טוקר1
הזמר שחזר בתשובה, אריאל זילבר מגיב לאשמות נגדו שבגינם נשלל ממנו פרס על מפעל חיים של אקו"ם: "אם משחררים מחבלים למה שלא ישחררו את יגאל עמיר?" (אנשים)
דרעי בסנוקרדרעי בסנוקר, ניסים זאב נתקעאפרים גלעד10
יוסף כהן והמטאטא, עמי מימון מכניס ס"ת, אטיאס סנדק, רבי פנחס מארח, איציק כהן קובע, ולמה נפגש הרב גרוסמן עם חברי מועצת העיר פ"ת? הפיסטוקים של השבוע (ברנז'ה)
הנשיא מעניק את האות לרב גרוסמןעיטור הנשיא הוענק לרב גרוסמן ופיררישי כהן1
נשיא המדינה שמעון פרס העניק הבוקר את "עיטור הנשיא" לרב יצחק דוד גרוסמן ולרב אלימלך פירר ואמר: "אתם משמשים דוגמא לרבים אחרים וראויים להוקרה עמוקה" (אנשים)
יאיר נתניהו עם הוריונתניהו מכחיש הקשר הזוגי של בנוצביקה גרוניך7
לאחר שתיקת משפחת נתניהו, בכיר בלשכה שוחח עם יו"ר ש"ס אריה דרעי והכחיש את הקשר הזוגי של יאיר נתניהו כפי שפורסם. "הם בסך הכל מכירים באוניברסיטה", טען (ברנז'ה)
הרב יונתן מרקוביץ'החתונה הועתקה מאוקראינה לישראלישראל כהן3
המהומות באוקראינה והתקריות האנטישמיות בקייב גרמו להחלטה מפתיעה של שליח חב"ד בעיר ומרבני קייב, הרב יונתן מרקוביץ', להעתיק את אירוע החתונה של בתו לישראל (ברנז'ה)
אריה דרעילאחר ההתקפה: דרעי מבהיריאיר טוקר5
לאחר שתקף בחריפות את הקשר הזוגי של יאיר נתניהו עם הצעירה הנורווגית, עלה הבוקר יו"ר ש"ס אריה דרעי שוב לשידור וביקש להבהיר כי ראש הממשלה לא התגאה בכך. האזינו (מדיה)
יאיר נתניהוומי מגן על נתניהו? החרדי של הליכודצביקה גרוניך18
בליכוד שתיקה כמעט רועמת על הקשר של יאיר נתניהו עם נוכריה מנורווגיה, אך דווקא "החרדי" של הליכוד, יעקב וידר, מגן על ראש הממשלה ומכנה את העיסוק בבנושא: "צביעות" (ברנז'ה)
הרב שלמה עמאר והרב יצחק יוסףהנהג של דרעי ובת הרב התנגשוקובי רוזן23
שעות ספורות לפני שתחגוג בר מצווה לבנה, יהודית יוסף, בתו של הגר"ש עמאר וכלתו של הגר"י יוסף הייתה מעורבת בתאונה - בה לא נפגעה - עם הנהג של יו"ר ש"ס דרעי (ברנז'ה)
אריה דרעידרעי על יאיר נתניהו: אוי לנו, כאב לביאיר טוקר10
יו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס לדיווחים על בת זוגו החדשה של יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואמר: "אוי לנו אם זה נכון, זה הסמל של העם היהודי" (ברנז'ה)
יאיר נתניהו עם הוריובן ארצי: "יאיר יורק על קבר סבו"צביקה גרוניך74
ד"ר חגי בן ארצי, אחיה של שרה נתניהו, זועם על הקשר הזוגי של אחיינו יאיר, עם הנערה הנורווגית. "השתגעת?" הוא תוהה ומבטיח: "אמנע ממנו בכוח לעלות לקבר הוריי" (חדשות)
נתניהו ובנו יאיר"סבו של יאיר נתניהו מתהפך בקברו"צביקה גרוניך32
בארגון הימין הפועל נגד התבוללות תקפו את הקשר בין בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו וצעירה נכרית: "אביך," כתבו לרה"מ נתניהו, "מתהפך בקברו על מעשהו של בנך" (חדשות)
ראש הממשלה עם בנו יאירהאם לנתניהו יהיו נכדים "גויים"?ישראל כהן41
ראש הממשלה נתניהו מתעקש על זהותה היהודית של המדינה אך האם נכדיו יהיו גויים? בנו יאיר הכיר צעירה מנורווגיה בשם סנדרה לייקאנגר, במהלך לימודים משותפים (חדשות)
גלריה: ישי כהן התחתן, כולם באוגלריה: ישי כהן התחתן, כולם באוכיכר השבת26
כתב "כיכר השבת" ישי כהן התחתן אמש (רביעי) במזל-טוב באולמי "לה בל" בירושלים. רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ואנשי תקשורת באו לשמוח ולאחל מזל טוב • גלריה (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז15