כשדנקנר התייצב לצד דרעי • צפוכשדנקנר התייצב לצד דרעי • צפוקובי רוזן17
העיתונאי אמנון דנקנר ז"ל, חברו הטוב של ח"כ אריה דרעי, הלך לעולמו בסוף השבוע שעבר. הפרשן אבישי בן חיים חזר אל ימי "שאגת אריה" שהולידו את החברות המפתיעה (בארץ)
הברית בבית מדרשו של הרב עובדיהויקרא שמו בישראל: מאור ישראלכיכר השבת23
הזמר והמפיק המוזיקלי אביעד גיל הכניס את בנו בכורו בבריתו של אברהם אבינו. מעמד הברית התקיים בשעות הבוקר המוקדמות בירושלים, בבית מרן הרב עובדיה יוסף (ברנז'ה)
ישי, גפני מיכאלי, בלום ודרעי, בבריתסדר חדש בשלישיית ש"סשאול כהנא36
בערב חג שביעי של פסח התייצבה צמרת הפוליטיקה החרדית בברית לבנו של הפרשן הפוליטי של רשת 'קו עיתונות' ומגיש תוכנית 'פילפוליטיקה', עו"ד אבי בלום • גלריה (ברנז'ה)
השחקן כריסטוף וולץמה עושה כריסטוף וולץ בהר-נוף?שושי מילר21
מה עושה שחקן קולנוע אוסטרי זוכה אוסקר בשכונה חרדית? השחקן כריסטוף וולץ שמו, הוא גם גוי גמור, אך יש לו קשר עם ארץ הקודש. ביתו מרים חרדית למהדרין מתחתנת
צפו: בכירי ש"ס חגגו עם המנכ"לצפו: בכירי ש"ס חגגו עם המנכ"לישי כהן8
אמש התקיימה שמחת בר המצווה לבנו של מנכ"ל ש"ס נתי לסרי, בשכונת בית וגן בירושלים. השתתפו: ראשי ש"ס אריה דרעי, אלי ישי ואריאל אטיאס ואישי ציבור. צפו (מעניין)
מוטי זוננפלדהכירו: הנגיד שהביא את בנט ל'מיר'ישראל כהן8
ח"כ נפתלי בנט הגיע בשעות הבוקר לביקור מיוחד בהיכלי הישיבות בירושלים. כתב 'כיכר השבת' שוחח עם מקורביו של הנגיד הרב מוטי זוננפלד שאירגן את הביקור בישיבות (מיוחד)
ח"כ יעקב אשר, הכיסא נמוך לך מדי?ח"כ יעקב אשר, הכיסא נמוך לך מדי?ישי כהן20
תעיתי כשה אובד - גרסת מליאת הכנסת: צפו ביעקב אשר מתבלבל במקום מושבו, תוהה להיכן נעלם לוח ההצבעה, פונה בבקשת עזרה לגפני, ונזקק לסיוע בכוונון כורסת העור (ברנז'ה)
כלף לצד מרן הגר"ע יוסףביום הבחירות: ברית לבנו של כלףישי כהן6
בתוך סערת יום הבחירות, יו"ר מטה דרעי, יוסף חיים חלף הכניס את בנו בבריתו של אברהם אבינו, על כס הסנדקאות ישב מרן הרב עובדיה יוסף • גלריה משמחת הברית (ברנז'ה)
צבי חקק ומרן הגר"ע יוסףהמשב"ק של הרב עובדיה חגג בריתישי כהן14
בשמחת הברית לבנו של הרב צבי חקק, משמשו בקודש של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף השתתפו רבנים ואישי ציבור. ויקרא שמו בישראל: יוסף. צפו בתיעוד (אקטואליה, מעניין)
כשאריה דרעי התיישב על הרצפהכשאריה דרעי התיישב על הרצפהישי כהן23
יו"ר ש"ס בפועל אריה דרעי יצא היום לסיור בחירות בדרום הארץ. בין היתר, הוא נפגש עם נציגים מהמגזר הבדואי • צפו בתמונות לא שגרתיות מהביקור בדרום (בכיכר, אנשים)
צפו: מנחמים את הרב שלמה בניזריצפו: מנחמים את הרב שלמה בניזריקובי רוזן4
מאות אישי ציבור ותלמידים הגיעו לנחם במהלך השבוע האחרון את השר לשעבר הרב שלמה בניזרי (ש"ס) בפטירת אימו הגברת עישה אליס ע"ה. צפו בגלריה מניחום האבלים. (גלריות)
נפתלי בנטנפתלי בנטנפתלי בנט4
נפתלי בנט, אולי הדמות הרעננה בפוליטיקה הדתית-לאומית, נולד בחיפה ב-1972 לזוג הורים שעלו מארה"ב וחזרו בתשובה. בארבעים שנותיו עד כה הספיק לעשות רבות. לחם בסיירת מטכ"ל, שימש כמפקד פלוגה ביחידת מגלן. השתתף במבצעים רבים בלבנון, ביניהם מבצע ענבי זעם
יעקב ליצמןיעקב ליצמןיעקב ליצמן2
יעקב ליצמן (65) הוא חבר-כנסת מטעם אגודת ישראל. ליצמן, נשוי ואב לחמישה משמש מזה 14 שנים כחבר הכנסת בסיעת יהדות התורה
אלי ישיאלי ישיאלי ישי
אלי ישי, יו"ר ש"ס לשעבר. משמש כסגן ראש הממשלה ושר הפנים. עקב חזרתו של אריה דרעי להנהגת ש"ס, ישי משמש כיום כצלע בהנהגה המשולשת של ש"ס הכוללת יחד איתו את אריה דרעי ואריאל אטיאס.
אביגדור ליברמןאביגדור ליברמןאביגדור ליברמן1
אביגדור ליברמן, יו"ר מפלגת ישראל ביתינו נולד ב-5 ביוני 1958. הוא נולד בקישינב שבמולדובה. בצעירותו כסטודנט באוניברסיטה המקומית שימש כאיש ביטחון וכתב מחזה תיאטרון שזיכה אותו בפרס
יאיר לפידיאיר לפידיאיר לפיד
יאיר לפיד נולד בשנת תשכ"ג למשפחה תקשורתית מפורסמת. אביו יוסף (טומי) טומי היה עיתונאי, סבו דוד גלעדי היה ממייסדי "מעריב", ואמו שולמית הינה סופרת
בנימין נתניהובנימין נתניהובנימין נתניהו1
בנימין נתניהו נולד בכ"ח תשרי תש"י, לאביו ההיסטוריון בן ציון נתניהו ואמו צילה לבית סגל. אביו היה ממנהיגי התנועה הציונית בארה"ב וממקורבי זאב ז'בוטינסקי, אביו האידאולוגי של הליכוד
שלי יחימוביץשלי יחימוביץשלי יחימוביץ1
שלי (רחל) יחימוביץ‘, יושבת-ראש מפלגת העבודה, נולדה ב-28 במרץ 1960. יחימוביץ' היא סופרת פוליטיקאית ישראלית, והיתה עד לפני שנים אחדות לאחת העיתונאיות ונשות התקשורת המשפיעות בישראל
אריה דרעיאריה דרעי - העמוד האישיאריה דרעי106
אריה דרעי – נחשב בעיני רבים לבולט שבעסקני יהדות ספרד, ומי שחתום על הצלחתה הפוליטית של ש"ס • אריה דרעי היה השר הצעיר בישראל, אבל עזב בעל כורחו את הפוליטיקה – בדרך אל הכלא, לא לפני שהצליח להביא לש"ס 17 מנדטים בבחירות • דרעי יושב ראש תנועת ש"ס ושר הפנים • פרופיל
משה גפנימשה גפנימשה גפני2
משה גפני משמש כיו"ר התנועה הליטאית דגל התורה וכיו"ר ועדת הכספים בכנסת ישראל. גפני כיהן במהלך פעילותו הפוליטית כסגן שר הדתות וכיו"ר וועדת הפנים ואיכות הסביבה של הכנסת. בין היתר, סייע לארגונים הירוקים. כל מה שתרצו לדעת על משה גפני מיהדות התורה
אלי ישי בגן יבנההפיסטוקים: אטיאס שר, ישי מרקדאפרים גלעד7
אלי ישי רקד עם ספר התורה, אטיאס תפס פיקוד על השירה, הרב בעדני קפץ לביקור, החברים מחזקים את יו"ר התנועה, נין נוסף מצטרף למשפחת יוסף • הפיסטוקים של השבוע
צפו: שוטרים חוסמים כניסת סגן שרצפו: שוטרים חוסמים כניסת סגן שרישי כהן17
סגן שר האוצר יצחק כהן ביקש להיכנס אל בימת הכבוד בעצרת הסליחות בכותל, כמו שאר בכירי ש"ס, אלא שאז הוא נתקל בהתנגדות של קציני המשטרה. "צא החוצה", אמרו לו. צפו (ברנז'ה)
חכם בן ציון, הגר"ע יוסף, וחסידים14 שנה ל'חכם בן ציון' • הסודות נחשפיםישי כהן30
מרדכי חסידים, האיש הכי קרוב לרב אבא שאול בעשור האחרון לחייו, חושף סיפורים מיוחדים על אישיותו • כך גורשו החולקים על הרב עובדיה מביתו • מרתק (בכיכר)
אריאל דרעי. עוזב, בתקופת שיאעו"ד דרעי עוזב את המכללה החרדיתכיכר השבת15
עו"ד אריאל דרעי מנכ"ל המכללה החרדית ירושלים הודיע אתמול: אני פורש מהתפקיד. שימש כמנכ"ל מזה כשלש שנים, ובתקופתו נרשמה פריחה משמעותית (בלימודים)
חברון גרנביץבבוקר חשוך אחד גיליתי שחשבוני מעוקלחברון גרנביץ12
שבועיים ימים טרטרו אותי באגף הגביה, ים של מכתבים ופקסים בקו ירושלים-בני ברק, אני - מוכיח תשלום, והם - "אבל כתוב במחשב..." ובנתיים - חשבוני מעוקל (בכיכר)
קשור מאחור. עובד בכריכיה לאחר ההוראהעובדי הכריכיה נצטוו: להסתיר את הפאותיוסי וייס11
פאותיו של עובד חרדי בכריכיה נתפסו במסוע ורק בנס נחלץ בלא פגע. בעקבות כך נצטוו עובדי המקום החרדים להסתיר את פיאותיהם וזקנם. צפו בתמונות (בכיכר)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16