הזמרת מפתיעה: אם הרב פירר רוצה - שידירהזמרת מפתיעה: אם הרב פירר רוצה - שידיריאיר טוקר29
עלמה זהר פרסמה על מקרים בהם סייע הרב פירר לנשים ממשפחתה הקרובה והביעה תמיכה בעריכת אירוע ההתרמה בלי שירת נשים. גם הזמר עידן עמדי יצא בתמיכה משלו (ארץ)
הרב פירר ושלמה ארצי"בעקבות הסערה - יש זמרים שרוצים להגיע"איציק אוחנה26
סערת איסור שמיעת קול אישה במופע המחווה לשלמה ארצי: בניגוד לדיווחים, מנחם גשייד, דוברו של הרב אלימלך פירר מספר בראיון ל'כיכר השבת' כי האירוע יתקיים כמתוכנן (בארץ)
הדרת נשים: הזמר ינסה לשכנע את הרב פיררהדרת נשים: הזמר ינסה לשכנע את הרב פירריאיר טוקר4
שלמה ארצי, שערב בו ישירו משיריו אמור להערך ללא שירת נשים, הודיע כי ינסה לשכנע את הרב אלימלך פירר, שההופעה תתקיים כערב התרמה לארגונו, לשנות את החלטתו (חדשות)
שלמה ארצי'שירת נשים': סערה מהמחווה לשלמה ארצייאיר טוקר8
שורה של אמנים ישראלים אמורים להופיע במחווה לציון שבעים שנה לזמר, באירוע שיתקיים בתל אביב במסגרת אירוע לכבוד "עזרה למרפא". הדרת הזמרות מעורר סערה (ברנז'ה)
קושנר מספר על סעודות השבת עם טראמפקושנר מספר על סעודות השבת עם טראמפאיציק אוחנה1
יועצו הבכיר של הנשיא טראמפ, חתנו ואיש סודו, ג'ארד קושנר, התראיין לברק רביד ב'חדשות 13' ובין היתר סיפר על חייו עם איוונקה טראמפ ועל השבת והקידוש עם הנשיא. צפו (ברנז'ה)
ההשוואה בין נתניהו ל... שלמה המלך. צפוההשוואה בין נתניהו ל... שלמה המלך. צפויאיר טוקר9
בניו ורעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בירכו אותו לרגל יום הולדתו ה-70. יאיר אמר שהוא אחד האנשים החכמים בעולם, ואילו אבנר סיפר על ההרגלים הקטנים של אביו (אנשים)
צפו: המסע אל הסמטאות והנשמות של ירושליםצפו: המסע אל הסמטאות והנשמות של ירושליםכיכר השבת
לרגל הוצאת הספר "נשמת ירושלים" של הסופר אריה ארליך והצלם ברוך יערי, התארח ארליך בערוץ 20 וסיפר מה מטרת הספר שמציג את הנשמה הטהורה של מאה שערים (ברנז'ה)
כל המי ומי בחתונתו של רפי פרלשטיין • צפוכל המי ומי בחתונתו של רפי פרלשטיין • צפוכיכר השבת18
איש התקשורת רפי פרלשטיין, דוברה של הח"כית עומר ינקלביץ', נישא לבחירת ליבו אלישבע, בהשתתפות רבנים, אדמו"רים, ח"כים, ראשי ערים ואנשי תקשורת רבים (ברנז'ה)
ביום הולדת: הרב לאו סיפר איך הכיר את ביביביום הולדת: הרב לאו סיפר איך הכיר את ביביאיציק אוחנה6
במסיבת יום הולדת מיוחדת לראש הממשלה בנימין נניהו, אצל מיליונר בריטי בת"א, השתתף גם הרה"ר הרב ישראל מאיר לאו, בראיון ל'כיכר', מספר הרב איך הכיר את הזוג נתניהו (ארץ)
כך חגגו ב'דגל' שבע ברכות למנחם שפיראכך חגגו ב'דגל' שבע ברכות למנחם שפיראכיכר השבת13
נציגי 'דגל התורה' ברחבי הארץ, בראשות היו"ר משה גפני והח"כים אורי מקלב ויעקב אשר, חגגו אמש שבע ברכות לבתו של מנחם שפירא, מנהל המחלקה המוניציפלית. צפו (ברנז'ה)
דניאל סירוטיכתב "ישראל היום" הותקף בקריית אתאכיכר השבת9
דניאל סיריוטי, כתב 'ישראל היום' באזור חיפה, הגיע לקריית אתא במסגרת עבודתו. צעירים, ככל הנראה חוזרים בתשובה, שזיהו שמדובר בעיתונאי החלו להכותו ופצעו אותו (ברנז'ה)
מנחם שפירא חיתן את בתו - כולם התייצבו • צפומנחם שפירא חיתן את בתו - כולם התייצבו • צפוכיכר השבת8
ראשי ישיבות, רבנים, ח"כים, ראשי ערים ונציגי 'דגל התורה' ברחבי הארץ השתתפו בשמחת נישואי בתו של מנחם שפירא, מנהל המחלקה המוניציפלית של דגל התורה וסגן ראש עיריית בני ברק • צפו בגלריה (ברנז'ה)
עמית סגל בהופעההכוכב בהופעה של ישי ריבו: עמית סגל • צפואיציק אוחנה12
אלפי בני ישיבות השתתפו בהופעה של הזמר ישי ריבו בבנייני האומה, לצד צוות צילום של ערוץ 12 שמכין כתבה על ריבו. גם העיתונאי עמית סגל השתתף והפך לכוכב הערב. צפו (ברנז'ה)
אבוטבול: פתחו חשבון טוויטר מתחזה בשמיאבוטבול: פתחו חשבון טוויטר מתחזה בשמייאיר טוקר
מתחזה פתח הערב חשבון טוויטר בשמו של ח"כ משה אבוטבול מש"ס, שמיהר להתלונן בפני קצין הכנסת והודיע על כוונתו להגיש תלונה במשטרה. בינתיים, החשבון נמחק (בארץ)
סגן ראש עיריית בני ברק אירח והתארחסגן ראש עיריית בני ברק אירח והתארחיאיר טוקר7
סגן ראש עיריית בני ברק, עו"ד גדליהו בן שמעון, אירח והתארח בסוכת רבני העיר שליט"א ואישי ציבור ובכירי עולם המשפט (אנשים, ברנז'ה)
הפרשן והמגישלאחר הקדיש: עודד בן עמי מתנצל בשידוריאיר טוקר28
לאחר הסערה הגדולה שחוללו על 'הקדיש' לראש הממשלה, הערב, התנצל המגיש עודד בן עמי על הדברים וטען כי הוא רק תירגם את הדברים של אברמוביץ' לארמית. צפו בדברים (ארץ)
מורטון מנדלהמיליארדר היהודי מורטון מנדל הלך לעולמויאיר טוקר4
הפילנטרופ היהודי, מורטון מנדל, הלך לעולמו בארה"ב כשהוא בן 98. מנדל תרם במהלך השנים יחד עם שני אחיו למדינת ישראל ואזרחיה מאות מיליוני דולרים לפרויקטים שונים (ברנז'ה)
"טאטע! זה ברכה": גשמים - במופע של פריד"טאטע! זה ברכה": גשמים - במופע של פרידאיציק אוחנה9
גדול הזמר החסידי, שהופיע ב'לייב פארק' בראשון לציון, לצד הזמר הישראלי רמי קליינשטיין, הופרע בידי מטח גשמים שניתך על ראשי החוגגים והניס רבים • כך פריד הגיב (ברנז'ה)
הקדיש של יואליש בסיום של חיים גולדברגהקדיש של יואליש בסיום של חיים גולדברגיאיר טוקר1
חיים גולדברג ניצל את ימי חול המועד על מנת סיום מסכת אותו למד בין עוד חשיפה וסקופ לצילום של אירוע מעניין נוסף. בסיום השתתפו ראש ישיבת רש"י ויואלי'ש קרויס. צפו (ברנז'ה)
עורכי דין חרדים נפגשו עם השר אמיר אוחנהעורכי דין חרדים נפגשו עם השר אמיר אוחנהיענקי כץ2
מפגש מיוחד של עורכי דין חרדים ודתיים נערך הבוקר בבני ברק, בהשתתפות שר המשפטים אמיר אוחנה, ראש לשכת עורכי הדין עו"ד אבי חימי וכשישים עורכי דין. תיעוד (ברנז'ה)
עזריאת שילת ואוריה כהן בחידון התנ"ךחתן התנ"ך העולמי התארס עם... סגניתוכיכר השבת29
עזריאל שילת, חתן חידון התנ"ך לנוער יהודי לשנת תשע"ח - 2018, התארס אמש (שלישי) עם סגניתו באותו חידון, אוריה כהן - אותו ניצח ב"שאלת הזהב" בשלב הראש בראש (ברנז'ה)
צפו: השחקן עמרי כספי מסביר על ד' מיניםצפו: השחקן עמרי כספי מסביר על ד' מיניםאיציק אוחנה9
השחקן הישראלי הבכיר שחזר לא מכבר לארץ, עצר באמצע האימון של הקבוצה והסביר לשחקנים הלא יהודים על החשיבות הגדולה של ארבעת המינים ושל סוכות. צפו (ספורט)
ליפא על ההתחזקות: "יש זמנים שלא קל לי"ליפא על ההתחזקות: "יש זמנים שלא קל לי"איציק אוחנה16
כוכב הזמר החסידי ליפא שמלצר, בראיון חג ל'כיכר השבת', מתייחס בגילוי לב להליך ההתחזקות שעבר, ההתמודדות, וחושף מדוע יציאת האלבום החדש - התעכבה • צפו (ברנז'ה)
שטיינמץ עם אליה אלקוביהאמן החסידי שמצליח גם להחזיר בתשובהאיציק אוחנה61
אמן הרגש מוטי שטיינמץ הופיע בשמחת בית השואבה בתל אביב והופתע כאשר ניגש אליו בחור ספרדי בלבוש חסידי וסיפר לו כי בזכות המוזיקה שלו החליט להפוך לבחור חסידי (ברנז'ה)
האתרוג התימני של הראשון לציון • תיעודהאתרוג התימני של הראשון לציון • תיעודיאיר טוקר11
מקורבם של גדולי ישראל, רב הסלבס מרדכי חסידים, הגיע למעונו של הראשון לציון הגר"י יוסף והעניק לו אתרוג תימני גדול לצד אתרוג מרוקאי, וזכה בספר עם הקדשה אישית (ארץ)
זה מה שהגיב בני גנץ בזמן שקיבל ד' מיניםזה מה שהגיב בני גנץ בזמן שקיבל ד' מיניםאיציק אוחנה40
יו"ר מפלגת 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ, המחכה בימים אלו להעברת מנדט הרכבת הממשלה מנתניהו אליו, שמע את הרעיון הטמון בד' מינים - והיה לו מה לומר על זה. צפו (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16