רייכמן  חתונה  טראמפ  בית שמש
נתניהו עם חנניה - היועץ החדש של ביבי: "אני יהודי אוהב יש"ו"היועץ החדש של ביבי: "אני יהודי אוהב יש"ו"אלי רוטמן77
חנניה נפתלי, יועץ הניו-מדיה החדש של ראש הממשלה, מוגדר בפי מכריו כ"כוכב"; מוכשר בתחומו. במקביל, נפתלי למרבה ההפתעה לא מסתיר את אמונתו באותו האיש (ברנז'ה)
שולי רנד מגלה: אני סובל  עד שהשירים באיםשולי רנד מגלה: אני סובל עד שהשירים באיםיאיר טוקר17
הזמר והיוצר שולי רנד מפתיע שוב בקטע סטנד-אפ משעשע על חיי היצירה שלו וההתמודדות עם הקריירה המדשדשת והיחסים המורכבים עם השירים הבאים והולכים (אנשים)
הווילה ברחוב גוטמכר - לב לבייב מכר את הווילה שלו בבני ברקלב לבייב מכר את הווילה שלו בבני ברקכיכר השבת16
איש העסקים לב לבייב עוזב את בני ברק, ומכר את הווילה ברחוב גוטמכר לאיש העסקים שמוליק הלפרין ולשותף נוסף, תמורת 13 מיליון שקלים. במקום ייבנה פרויקט מגורים (אנשים)
חבר המועצה 'בירמץ', כולם התייצבו לברךחבר המועצה 'בירמץ', כולם התייצבו לברךכיכר השבת2
חבר מועצת העיר ירושלים מטעם ש"ס, אברהם בצלאל, הכניס אמש את בנו בעול תורה ומצוות, המונים עלו לאחל מזל טוב בהם רבנים, ראשי ישיבות, ראשי מוסדות ואישי ציבור (אנשים)
מנדלבליט באמירת הקדיש - מנדלבליט התפלל 'מעריב' עם החרדים • צפומנדלבליט התפלל 'מעריב' עם החרדים • צפוכיכר השבת27
את תפילת 'מעריב' של ליל יום העצמאות, התפלל היועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט עם החרדים בבית המדרש 'אבי עזרי' בפתח תקווה. צפו בתיעוד (ברנז'ה, אנשים)
עם כיפה, בשם ומלכות: ה'שהחיינו' של רווחעם כיפה, בשם ומלכות: ה'שהחיינו' של רווחכיכר השבת60
השחקן זאב רווח הדליק משואה, אולם באמצע דבריו עצר הכל, הוציא כיפה מהכיס, ובירך בשם ומלכות יחד עם הקהל הרב: 'שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה'. צפו ברגע הברכה (ברנז'ה)
עמירן דביר בירמץ - הברנז'ה התייצבה • גלריהעמירן דביר בירמץ - הברנז'ה התייצבה • גלריהכיכר השבת19
עמירן דביר ורעייתו רותי חגגו אמש (ראשון) את שמחת בר המצווה לבנם שהתקיימה באולמי "כתר הרימון" בני ברק. מיטב אמני הזמר החסידי לדורותיהם השתתפו • גלריה (ברנז'ה)
ליפא שמלצר. ארכיון - ליפא מגיב: "בפירסט קלאס יושבים 3 אחוז"ליפא מגיב: "בפירסט קלאס יושבים 3 אחוז"ישראל כהן45
הסקר של 'קו הסקופים' שפורסם ב'כיכר השבת' בו קיבל ליפא שמלצר רק שלושה אחוזי הערצה, הביא את האמן המוזיקלי לתגובה חריגה על מעירצים, פירסט קלאס ופיקאסו (ברנז'ה)
ארד, שקד, בנט וקלוגנפט - שמחת הברית לבנו של משה קלוגהפט • גלריהשמחת הברית לבנו של משה קלוגהפט • גלריהישראל כהן11
שרים, ח"כים ואישי ציבור השתתפו בברית המילה לבנו של היועץ האסטרטגי משה קלוגהפט בכפר המכביה • השתתפו: בנט, שקד, ארדן, אביב גפן ורני רהב • צפו בגלריה (אנשים)
ברכת האילנות של הנשיא ריבלין • תיעודברכת האילנות של הנשיא ריבלין • תיעודכיכר השבת10
נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, יצא אל גינת בית הנשיא יחד עם מנכ"ל בית הנשיא הראל טובי, ויועצו ד"ר חיים נריה וברך את ברכת האילנות, כמדי שנה בחודש ניסן • תיעוד (ברנז'ה)
היחצ"ן הכניס ספר תורה, הפוליטיקאים התייצבו • גלריההיחצ"ן הכניס ספר תורה, הפוליטיקאים התייצבו • גלריהכיכר השבת21
בביתר עילית נחגגה אמש (רביעי) הכנסת ספר תורה לבית הכנסת "בית יעקב חיים" דחסידי קרלין בביתר על ידי איש היח"צ יוסי רוזנבוים, לעילוי נשמת אביו זצ"ל • גלריה (ברנז'ה)
טס מהצבא - כוכב הרשת החרדי רק התגייס וכבר טס לחו"לכוכב הרשת החרדי רק התגייס וכבר טס לחו"ליאיר טוקר33
פייק גיוס? רק אתמול (שלישי) עלה כוכב הרשת החרדי מיילך זילברשלג על מדים והתגייס לצה״ל כשהוא ממשיך לעבוד במקביל בתאגיד, והיום כבר נצפה כשהוא טס לחו״ל (אנשים)
זילברשלג במדים - יש מלך בצה"ל: הכוכב החרדי עלה על מדיםיש מלך בצה"ל: הכוכב החרדי עלה על מדיםיאיר טוקר69
מלך זילברשלג, אושיית הרשת והכוכב החרדי של תאגיד השידור הישראלי "כאן", עלה על מדים וישרת בדובר צה"ל במקביל להמשך עבודתו בתאגיד השידור הציבורי (ברנז'ה)
ליווי החתן בכותל הפך ל"פריצה להר הבית"ליווי החתן בכותל הפך ל"פריצה להר הבית"כיכר השבת6
פיני איינהורן והמקהלה שלו ליוו אתמול (שני) חתן בר מצווה בכותל המערבי, בשירה, זמרה וריקודים, אך התקשורת הערבית הפכה את זה לפרובוקציה "בדרך להר הבית" (ברנז'ה)
הזיכרון החרדי: ישראל כהן וח"כ שטרן התעמתו • צפוהזיכרון החרדי: ישראל כהן וח"כ שטרן התעמתו • צפוכיכר השבת68
בעקבות הסערה שעורר הפוסט של כתב 'כיכר השבת' ישראל כהן על עמדת החרדים על יום הזיכרון, התארח כהן בתוכניתו של ניב רסקין, שם התעמת עם ח"כ אלעזר שטרן. צפו (אנשים)
קובי מידן הודח מהנחיית טקס יום הזיכרוןקובי מידן הודח מהנחיית טקס יום הזיכרוןיאיר טוקר6
עיריית ראשון לציון החליטה להדיח את שדרן גלי צה"ל מהנחיית טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל בעיר, בעקבות דבריו לפני כשבועיים: "אני מתבייש להיות ישראלי" (אנשים, ברנז'ה)
ליפא שר בבית הכנסת - ליפא שמלצר מעמיד למכירה את ביה"כ שלוליפא שמלצר מעמיד למכירה את ביה"כ שלוישראל כהן31
הזמר החסידי ליפא שמלצר מעמיד למכירה בימים אלו את ביתו ואת בית הכנסת המפואר הצמוד לו שהוא עומד בראשו. ביה"כ היה אחד מגולות הכותרת של פעילות הזמר (אנשים, ברנז'ה)
אושיית הרשת הגדולה בציבור הדתי בראיוןאושיית הרשת הגדולה בציבור הדתי בראיוןנח טוניק9
הוא איש הייטק שכותב ספרי ילדים, ומצליח לשלב בין הומור עצמי מושחז לחידודי לשון. אמיר מויאל - האיש שמוכיח שגם דתיים יודעים לעשות סטנדאפ בראיון שופע פאנצ'ים (ברנז'ה)
כשהח"כ האשכנזי בא לח"כ המרוקאי • צפוכשהח"כ האשכנזי בא לח"כ המרוקאי • צפוכיכר השבת7
ח"כ ינון אזולאי אירח בביתו שבאשדוד חגיגת מימונה כמיטב המסורת • בין החוגגים: מנכ"ל הכנסת סחרוביץ, ח"כ בצלאל סמוטריץ' והרל"ש של סגן השר מאיר פרוש • תיעוד (ברנז'ה)
נשיא המדינה ריבלין, הערב - תיעוד: כך הפוליטיקאים חוגגים את  המימונהתיעוד: כך הפוליטיקאים חוגגים את המימונהישי כהן22
חג המימונה הנחגג במוצאי פסח, הפך לערב בו הפוליטיקאים עוברים בין בתיהם של פעילי מפלגתם, שם הם טועמים חמץ ראשון לאחר הפסח • צפו בחגיגת הפוליטיקאים (ברנז'ה)
צפו: כך ראש הממשלה נופש בחול המועדצפו: כך ראש הממשלה נופש בחול המועדיאיר טוקר35
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה יצאו הצהריים לחופשת חול המועד והתיישבו על שפת הכנרת • נתניהו: "רגע של נחת. מול גולן על שפת הכנרת. חג שמח לכולכם" (ברנז'ה)
נכדו החרדי של שגריר ארה"ב נחשף בכותלנכדו החרדי של שגריר ארה"ב נחשף בכותליאיר טוקר17
שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן מוכר לציבור כיהודי שומר תורה ומצות ואוהב ישראל, אך אתמול (שני) בבוקר, במהלך ברכת הכהנים בכותל, נחשפה משפחתו החרדית. צפו (ברנז'ה)
המצבה של נתניהו על קבר הכלבה קאיההמצבה של נתניהו על קבר הכלבה קאיהדניאל הרץ72
בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, פרסם בדף הפייסבוק שלו את תמונת המצבה שהקימה משפחת נתניהו על קברה של כלבת המשפחה קאיה. "נזכור אותך תמיד", נכתב בה (אנשים)
תיעוד: רב הסלבס העניק מצות לראשון לציוןתיעוד: רב הסלבס העניק מצות לראשון לציוןיאיר טוקר19
רב הסלבס מרדכי חסידים הגיע למעונו של הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף והעניק לו מצות עבודת יד מהודרות, כפי שהיה נוהג להביא לאביו - מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל (ברנז'ה)
להיכן נעלם הזמר שולי רנד והאם הוא תקוע?להיכן נעלם הזמר שולי רנד והאם הוא תקוע?יאיר טוקר17
רצוא ושוב: הזמר והיוצר שולי רנד העלה סרטון לדף הפייסבוק שלו לקראת חג הפסח, בו הוא משיב על השאלות - להיכן הוא נעלם ומתי כבר ייצא האלבום שלו? רמז: בקרוב ממש (ברנז'ה)
ישי לפידות וישרל גוטסדינר - גם בגיל 70: השפם של ישראל גוטסדינר נגזזגם בגיל 70: השפם של ישראל גוטסדינר נגזזישראל כהן12
בחגיגת יום הולדת 30 הדביקו החברים עוגה לפניו של ישראל גוטסדינר מ'צמד רעים', ותוך כדי גילחו את זקנו המפורסם. השבוע, הגזיזה חזרה על עצמה ביום הולדת 70 • צפו (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14