ישי ריבו  קרב מגע  חתונת..  קינדרלעך
שמחת הברית לנכדו של ח"כ יעקב אשר • צפושמחת הברית לנכדו של ח"כ יעקב אשר • צפוכיכר השבת6
רבנים ואישי ציבור השתתפו היום (ראשון) בשמחת הברית לנכדו של ח"כ יעקב אשר (דגל התורה) בן לחתנו הרב מרדכי כהן • ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין כובד בסנדקאות (ברנז'ה)
רב הסלבס בקביעת מזוזה בביתו של 'גדליה'. צפורב הסלבס בקביעת מזוזה בביתו של 'גדליה'. צפויאיר טוקר21
רב הסלבס מרדכי חסידים הגיע בסוף השבוע לביתו של חברו הטוב, כוכב הסדרה 'שבאבניקים', השחקן אורי לייזרוביץ' (גדליה) בכדי לקבוע מזוזה חדשה, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
עוזיה צדוק, לפני ואחרי - מזהים? "ילד הפלא" הסיר את פאות ראשומזהים? "ילד הפלא" הסיר את פאות ראשויאיר טוקר172
לוק מפתיע מציג היום "ילד הפלא" עוזיה צדוק, שבגר ומנסה להשיק קריירה כזמר מן השורה: ללא שתי הפאות הארוכות שהסתלסלו להן כל השנים מאחורי אוזניו (ברנז'ה, אנשים)
כך חגג ליפא שמלצר בר מצווה לבנו • תיעודכך חגג ליפא שמלצר בר מצווה לבנו • תיעודישראל כהן75
בני משפחה, חברים וידידים לצד גדולי הזמר החסידי חגגו יחד בשמחת בר המצווה לבנו של אמן המוזיקה החסידית ליפא שמלצר, שהיה נראה מרוגש במיוחד • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
הגיטריסט של חנן בן ארי: סייעו לי למצוא את הגניבההגיטריסט של חנן בן ארי: סייעו לי למצוא את הגניבהיאיר טוקר6
יעקב אסרף, הגיטריסט של חנן בן ארי ומפיק מוזיקאי מצליח בפני עצמו נדהם לגלות ששתי הגיטרות היקרות שלו נגנבו אמש מרכבו לאחר חזרה. קראו את הפוסט המרגש (אנשים)
אורי איגרא - אורי איגרא עוזב את גל"צ ועובר ליח"צאורי איגרא עוזב את גל"צ ועובר ליח"ציאיר טוקר2
כתב הדתות של גלי צה"ל, אורי איגרא, מסיים את שירותו בתחנה הצבאית ויצטרף אל משרד יחסי הציבור והאסטרגיה, "גל אורן לרנר", המתמחה בתחום הציבורי והפוליטי (ברנז'ה)
אורי מקלב לא הבין: "מי זה 'סופרמן'"? • צפואורי מקלב לא הבין: "מי זה 'סופרמן'"? • צפוכיכר השבת20
השחקן האמריקאי דין קיין, שהתפרסם בעיקר כמי ששיחק את דמותו של 'סופרמן' הכל-יכול, ביקר היום בכנסת והוצג בפני יו"ר ועדת המדע, שהגיב: "אצלנו סופרמן זה אחד שיושב בגיל 103 ולומד תורה" • צפו (ברנז'ה)
דלקת גרון: נתניהו לא חש בטוב וינוח במעונודלקת גרון: נתניהו לא חש בטוב וינוח במעונוכיכר השבת2
ראש הממשלה בנימין נתניהו נאלץ לנוח בביתו לאחר שלקה בדלקת גרון ובחום. רופאו האישי הורה לו לנוח לאחר שלא חש בטוב. נתניהו ימשיך לערוך פגישות חשובות במעונו (אנשים)
חנן בן ארי ועידן עמדי בסיום מסכת תעניתחנן בן ארי ועידן עמדי בסיום מסכת תעניתכיכר השבת4
הזמר והיוצר עידן עמדי קפץ לבקר את חברו חנן בן ארי, שמשרת בימים אלו במילואים. ויחד עם 'נצח ישראל', חגגו הזמרים סיום מסכת תענית עם קומזיץ מוזיקלי מיוחד (ברנז'ה)
עורך הדין החרדי שעושה היסטוריה בלשכהעורך הדין החרדי שעושה היסטוריה בלשכהכיכר השבת9
יו"ר חדש לוועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין, עו"ד מנחם מושקוביץ שמונה לתפקיד המשמעותי לאחר ששימש כסגן יו"ר הלשכה. מושקוביץ: "אחד התפקידים המאתגרים" (אנשים)
זוכה במקום הראשון - החרדית מהר נוף שניצחה במרתון ירושליםהחרדית מהר נוף שניצחה במרתון ירושליםאלי רוטמן98
בטי דויטש, חרדית תושבת הר נוף ואם לחמישה ילדים, ניצחה במקום הראשון במרתון ירושלים - מבין כל הנשים הישראליות • בטי ל'כיכר': "כל מה שהשגתי זה רק בעזרת הקב"ה" (אנשים)
צמרת הרפואה חגגה: בר מצווה לבן העסקן הרפואיצמרת הרפואה חגגה: בר מצווה לבן העסקן הרפואיכיכר השבת7
נכדו של היועץ הרפואי הרב שמעון ברוין יו"ר ביקור חולים יד אברהם חגג בר מצווה לנכדו בן לבנו העסקן חזקי ברוין מנכ"ל הארגון, בשמחה שנערכה באולמי בית ישראל בירושלים השתתפו רבנים, אדמו"רים, חכי"ם, אישי ציבור וצמרת עסקני הרפואה בישראל - צפו בגלריה (חרדים)
תעשיית המוזיקה חגגה עם רולי דיקמן • צפותעשיית המוזיקה חגגה עם רולי דיקמן • צפוכיכר השבת10
הזמר רולי דיקמן, הכניס את בנו בבריתו של אברהם אבינו ובכירי תעשיית המוזיקה התייצבו לחגוג עמו ולשמוח בשמחתו • צפו בגלריה (אנשים)
צפו בתיעוד: חתונת בתו של הרב בנצי נורדמןצפו בתיעוד: חתונת בתו של הרב בנצי נורדמןכיכר השבת6
​רבנים ואישי ציבור השתתפו בחתונת בתו של הרב בן ציון (בנצי) נורדמן, יו"ר יהדות התורה בחדרה ומנכ"ל מוסדות מדעים ויהדות, עם החתן אלחנן משה קצבורג • צפו (אנשים)
תמונת ארכיון - "את העודף זרוק לו בפנים": השיר של רש"י לפורים"את העודף זרוק לו בפנים": השיר של רש"י לפוריםכיכר השבת
"תפרוץ לדלת, קח מזומנים. את העודף זרוק לו בפנים. בא'לך ראסמי לא בא להרשים, סלפי עם קהל של משתוללים": אלו חלק ממילות שיר הומוריסטי שהפיקו תלמידים בישיבת רש"י לקראת פורים. טו מאץ'? (מוזיקה, פורים)
כך שלום פישר חגג את מסיבת הפורים • צפוכך שלום פישר חגג את מסיבת הפורים • צפוישראל כהן4
איש העסקים שלום פישר ערך את מסיבת פורים השנתית שלו בכפר חב"ד אצל מקורבו מיכאל וישצקי. כטוב ליבו ביין ביקש אחדות והבטיח להכפיל את סכום התרומה שלו • צפו (ברנז'ה)
במסעדה הכשרה: השרה, היועמ"ש ואפי נוהבמסעדה הכשרה: השרה, היועמ"ש ואפי נוהישראל כהן10
היועץ המשפטי לממשלה, שרת המשפטים וראש לשכת עורכי הדין תועדו מבלים במסעדה כשרה בתל אביב. "השיחה היתה נראית קולחת" סיפר אדם שנכח במקום באותה שעה (ברנז'ה)
בעזרת מקלב: יהודה גליק התחפש לחרדיבעזרת מקלב: יהודה גליק התחפש לחרדייאיר טוקר7
ח"כ יהודה גליק (הליכוד) ניגש במליאת הכנסת לח"כ אורי מקלב וביקש את המגבעת, וכך הפך לרגע ל"דמות חרדית" • בטוויטר הוא כבר צייץ בעד בחורי הישיבות לומדי התורה (ארץ)
הזמר-המתנדב הציל את חיי הצעיר המוגבלהזמר-המתנדב הציל את חיי הצעיר המוגבלדניאל הרץ14
במהלך חגיגת פורים של מוסד 'שיח סוד' התמוטט חניך, אחד המדריכים במקום המתנדב בהצלה יחד עם הזמר שרוליק הרשטיק - המתנדב אף הוא, הצילו את חייו של החניך (בארץ)
הצלם שלומי כהן חגג... סיום מסכת • גלריההצלם שלומי כהן חגג... סיום מסכת • גלריהכיכר השבת8
ביום כיפור קיבל על עצמו הצלם שלומי כהן לסיים מסכת עד פורים. אמש, הוא חגג את סיום מסכת מגילה יחד עם החברותא הרב צבי רענן, אותה למדו בחודשים האחרונים • צפו (אנשים)
דרעי האב, הבן והמדליות - משפחת דרעי הפתיעה את השר במסיבת יום הולדתמשפחת דרעי הפתיעה את השר במסיבת יום הולדתישי כהן24
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי חגג בסוף השבוע את יום הולדתו ה - 59 במסיבת הפתעה שהכינו לו בני משפחתו שהעניקו לו מדליות: "קודם כל אבא" (ברנזה')
בווידאו: נאומו של ארי גלהר באירוע - בכירים במשק ואנשי תקשורת: ריפבליק יועצים חגגה שנהבכירים במשק ואנשי תקשורת: ריפבליק יועצים חגגה שנהכיכר השבת2
בנוכחות רבה הראשי של תל אביב יפו, בכירים במשק הישראלי ואנשי תקשורת, חגגה השבוע חברת "ריפבליק יועצים" שנה לפתיחתה. צפו בווידאו ותמונות (ברנז'ה, אנשים)
גפני על גרינברג: "יצא ממנו משהו נורמלי" • צפוגפני על גרינברג: "יצא ממנו משהו נורמלי" • צפואבי רבינא5
על רקע המתיחות ב'דגל התורה' בבית שמש, מי יהיה מועמד התנועה לראשות העיר, נרשמו עקיצות חיבה בין סגן ראש העיר שמוליק גרינברג ליו"ר ועדת הכספים משה גפני (אנשים)
אריה דרעי העניק "שאטו דרעי" לרב הסלבסאריה דרעי העניק "שאטו דרעי" לרב הסלבסיאיר טוקר24
במהלך ברית לנכדו, העניק יו"ר ש"ס השר אריה דרעי את בקבוק היין המפורסם 'שאטו דרעי' לרב הסלבס מרדכי חסידים וכתב: "לידידי היקר רבי מרדכי חסידים, בברכה ובהוקרה, ובחופתך בקרוב. א.מ דרעי" • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
גפני: "אינסטוש? תגיד לה שתפסיק לצלם"גפני: "אינסטוש? תגיד לה שתפסיק לצלם"כיכר השבת18
השבוע, במהלך דיון בוועדת חוקה על חוק בתי הדין הרבניים, שאלה ח"כ מרב מיכאלי את ח"כ משה גפני אם הוא אכן לא יודע מהו "סלפי" • צפו בתגובת הח"כ החרדי (ברנז'ה, אנשים)
לאחר בדיקות רפואיות: כוכב הרשת יתגייסלאחר בדיקות רפואיות: כוכב הרשת יתגייסכיכר השבת39
אתם רגילים לראות אותו מככב בסרטונים של 'כאן', אך בקרוב מלך זילברשלג עולה על מדים, זאת במקביל לעבודתו בתאגיד השידור הציבורי (אנשים, ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן - אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז14