ישראל..  נחום  ניצחון דגל..
העיתונאי דרור אידר מונה לשגריר ברומאהעיתונאי דרור אידר מונה לשגריר ברומאיאיר טוקר3
חוקר ההיסטוריה ועורך מדור הדעות של "ישראל היום" ייכנס לתפקיד בקיץ הבא. "כפי שעשיתי בעיתונות ובתפקידים אחרים, אשתדל להשקיע את כל מרצי וידיעותיי" (אנשים)
פלאטו שרון. ארכיוןאיש העסקים פלאטו שרון במצב קשהכיכר השבת4
איש העסקים שמואל פלאטו שרון, בן ה-88, אושפז אמש (ראשון) במצב קשה בבית החולים 'איכילוב' בתל אביב כשהוא מורדם ומונשם לאחר שלקה באירוע לבבי (ברנז'ה, אנשים)
הברנז'ה אמרה סליחות ראשונות בהאדיטש • צפוהברנז'ה אמרה סליחות ראשונות בהאדיטש • צפוכיכר השבת5
לרגל שבת יום הולדתו של כ"ק מרנא האדמו"ר הזקן-בעל התניא זי"ע, התקבצו המונים בהאדיטש, ובמוצאי שבת נערכה במקום אמירת הסליחות הראשונות. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
שמחת הווארט, אמששמחת הווארט לבנו של יו"ר 'יחד' אלי ישיישי כהן30
אמש (חמישי) התקיימה שמחת הווארט ליאיר ישי, בנו של יו"ר 'יחד' אלי ישי עם בתו של הרב שבתי דיין, מבכירי המועצה הדתית י-ם. בין המשתתפים: הראשל"צ הגר"ש עמאר (ברנז'ה)
החזן הראשי הגיע להתברך בבית שר התורההחזן הראשי הגיע להתברך בבית שר התורהיאיר טוקר
החזן הוותיק והמוערך, ר' חיים אדלר הגיע עם הנהלת בית הכנסת הגדול בתל אביב להתברך ממרן הגר"ח קנייבסקי. אדלר חוזר לת"א לאחר שנים רבות בירושלים ובחו"ל (אנשים)
בציון רבי נחמן באומן: מוטי שטיינמץ • תיעודבציון רבי נחמן באומן: מוטי שטיינמץ • תיעודכיכר השבת21
אמן הרגש החסידי מוטי שטיינמץ נצפה בתפילה בציון רבי נחמן מברסלב זצ"ל בעיר אומן שבאוקראינה, כשלראשו קסקט כמנהג המקומיים. בין היתר אמר את התיקון הכללי (ברנז'ה)
שר הביטחון חבש כיפה ובירך: "יוצר האדם"שר הביטחון חבש כיפה ובירך: "יוצר האדם"אבי רבינא14
שר הביטחון אביגדור ליברמן כובד אמש לברך את ברכת 'יוצר האדם' מתחת לחופת בנו של יו"ר סיעת 'ישראל ביתנו' בחדרה. בסידור הקידושין כובד הרב בנצי נורדמן • צפו בווידאו (ברנז'ה)
יחיאל אברהםדובר סיעת ש"ס בעיריית י-ם פורש מתפקידואבי רבינא9
לאחר שלוש שנים בתפקידו כדובר סיעת ש"ס ירושלים, יחיאל אברהם, הודיע על פרישתו מהתפקיד - חודשיים לפני הבחירות המקומיות • יחיאל אברהם: "פניי לאפיקים חדשים" (אנשים)
סטלה הנדלר מנכ"לית בזקמנכ"לית בזק סטלה הנדלר עוזבת את החברהיואב סטולר, כלכליסט3
הנדלר הודיעה על פרישתה כבר בחודש מרץ, בעקבות החשדות החמורים בפרשת בזק. היא תסיים את תפקידה באופן רשמי בסוף אוגוסט, ותקבל פיצויי פיטורים בסך 950 אלף שקל. עפ"י הערכות שכרה המצטבר של הנדלר הסתכם בכ-24.5 מיליון שקל (אנשים)
המעריצים שאגו ודרעי הזמין את עומר אדםהמעריצים שאגו ודרעי הזמין את עומר אדםישי כהן81
"יש לי את הכבוד להזמין, את מי שאתם מחכים ומחכות לו כל כך הרבה, את עומר אדם!" הודיע דרעי והקפיץ את אלפי המשתתפים, השר שיבח את הזמר על שמירת השבת (ברנז'ה)
ניסים אצל הגר"חהגר"ח: "להיות כהה עור - יתרון, לא חיסרון"יוחנן בלייך6
הראפר החסידי האפרו-אמריקאי התקבל לביקור אצל מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, שבירך אותו במאור פנים • ניסים בלאק סיפר: "זה הרגיש לי כאילו העולם עצר מלכת" (אנשים)
קוסטליץ חיתן, אדמו"רים ורבנים השתתפוקוסטליץ חיתן, אדמו"רים ורבנים השתתפואבי רבינא
אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות, אישי ציבור וקהל רב השתתפו בשמחת החתונה לבן הרב שלמה קוסטליץ, יו"ר הסיעה הכלל חסידית בעיריית בני ברק ומנכ"ל ישיבת חזון נחום (ברנז'ה)
וייס. מדווח מהשטחאלימות לאחר הדקירה: הכתב החרדי הותקףאלי רוטמן57
בחורים מישיבת 'ר' הלל', בה אירעה היום הדקירה, כילו את זעמם בכתב החרדי של תאגיד השידור הציבורי 'כאן', עקיבא וייס, על כך ש"העז" לצלם מחוץ לזירת ההתרחשות (ברנז'ה)
אורי אבנרי והרב איקא ישראליכשהרב איקא ישראלי ואורי אבנרי התעמתוכיכר השבת28
חזרתו בתשובה של הרב איקא ישראלי ז"ל הכתה בהלם את עולם הבידור. ראיון שנערך איתו הוציא את אורי אבנרי מכליו, אך למרות זאת פרסם את תגובתו • חילופי הדברים (אנשים)
מני גירא שורץ. ארכיוןמני גירא שורץ מונה לדוברו ויועצו של דייטשיאיר טוקר21
איש התקשורת מני גירא שורץ, מונה ליועץ התקשורת ודוברו האישי של המועמד לראשות העיר ירושלים, יוסי דייטש • דייטש: "שמח ומברך" • שורץ: "הזדמנות אדירה" (ברנז'ה)
זירת התאונהעוזרו של רב הכותל נפצע בתאונת דרכיםישראל כהן24
בתאונה שהתרחשה הבוקר בכביש רמות בירושלים נפצע יוסי בלוך, עוזרו הקרוב של רב הכותל והמקומות הקדושים, הגאון רבי שמואל רבינוביץ. הוא פונה במצב קל עד בינוני (חדשות)
צפו: כשיוסי דייטש "הותקף" בשירי ירושליםצפו: כשיוסי דייטש "הותקף" בשירי ירושליםאבי רבינא24
במהלך חתונת אחייניתו, הקדישו הזמר זאנוויל ויינברגר ומקהלת "יחד" בליווי הקלידן שמוליק לוטרמן, מחרוזת שירי ירושלים, לכבודו של המועמד החרדי יוסי דייטש • צפו (ברנז'ה)
ידידיה וסיון: "אנחנו לא הסלבס הכי גדולים"ידידיה וסיון: "אנחנו לא הסלבס הכי גדולים"ישראל כהן25
אנשי התקשורת בני הזוג ידידיה וסיון רהב מאיר קיבלו את פני השרים דרעי ובנט בביקור בת"ת 'דברות משה' וסיפרו על הסיבה בה בחרו בת"ת ומה מפריע להם במקום • צפו (אנדים)
כך חגגו יום הולדת 57 לצביקה כהן • צפוכך חגגו יום הולדת 57 לצביקה כהן • צפואבי רבינא9
בכירי תנועת ש"ס הפתיעו את יו"ר ש"ס בירושלים, סגן ראש העיר, צביקה כהן, במהלך פתיחת מטה הבחירות של ש"ס בירושלים בחגיגת יום הולדתו לרגל מלאות לו 57 • צפו (אנשים9
מי השתתף בשבע ברכות של הנגיד מצרפת?מי השתתף בשבע ברכות של הנגיד מצרפת?כיכר השבת2
בירושלים נחוגה אמש (שני) שמחת שבע ברכות מרכזית לבנו של הנגיד הרב מקסים בן איבגי מפריז, צרפת, בהשתתפות רבנים ואישי ציבור • קובי הר צבי עם גלריה מהשמחה (ברנז'ה)
נתניהומתי נתניהו משלים שינה ואיך הוא עם פסטה?יאיר טוקר12
"תשאלו אותי כל שאילה שאתם רוצים", פנה אמש ראש הממשלה בנימין נתניהו לעוקביו הרבים ברשת החברתית אינסטגרם, וספג מטר שאלות חטטניות - עליהן השיב (ברשת)
ח"כ מיכאל מלכיאליבת נולדה לחבר-הכנסת מיכאל מלכיאליכיכר השבת12
חבר-הכנסת מיכאל מלכיאלי, מתנועת ש"ס, חגג הלילה את הולדת בתו במזל טוב, בבית החולים 'הדסה הר הצופים'. מלכיאלי, בן 35 ואב לארבעה בנים ושתי בנות (אנשים)
שבע ברכות לסורוצקין: רובשקין הפתיע • צפושבע ברכות לסורוצקין: רובשקין הפתיע • צפוכיכר השבת13
האסיר המשוחרר המפורסם המבקר בישראל הפתיע את הרב אליעזר סורוצקין בשבע הברכות שנערך לבנו על ידי לב לאחים בירושלים. "באתי להודות לקב"ה ולמי שהתפלל עליי" (חרדים)
הרב אליעזר סורוצקין חיתן את בנו • צפו  בגלריההרב אליעזר סורוצקין חיתן את בנו • צפו בגלריהכיכר השבת27
בבני ברק נערכה אמש (שלישי) חתונת בנו של הרב אליעזר סורוצקין, מנכ"ל 'החינוך העצמאי' ו'לב לאחים', וחתנו של הגאון רבי ישראל מאיר לאו • צפו בתיעוד ענק (ברנז'ה)
פדידה: פעם הייתי משתלח יותר, התבגרתיפדידה: פעם הייתי משתלח יותר, התבגרתינתנאל לייפר25
המפיק דוד פדידה בראיון נטול כפפות בו הוא מספר על תחילת הדרך שלו בתחום, על המאבקים ועל הטמפרמנט הסוער שהתמתן לאחרונה. "אנשים נפגעו ברמה האישית" (אנשים)
קיוי הס ברמץ, הברנז'ה התייצבה • גלריהקיוי הס ברמץ, הברנז'ה התייצבה • גלריהכיכר השבת9
הפרסומאי והיועץ האסטרטגי קיוי הס חגג בליל שישי האחרון שמחת בר מצווה לבנו, בהשתתפות רבנים, ראשי ערים, בכירי עיריית בני ברק, עסקנים ואנשי פרסום ותקשורת • צפו (אנשים)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16