בני אלבז: אני לא זמר הבית "לשעבר" של ש"סבני אלבז: אני לא זמר הבית "לשעבר" של ש"סשלומי זייבלד16
אחרי תקופה של נתק, בני אלבז חוזר ובגדול: מה הסיכוי שהוא יהיה זה שילחין את הג'ינגל הבא של ש"ס? "המפלגה היא שלי, כמו שהיא של אריה דרעי וכמו שהיא של הרבנים". צפו (ברנז'ה)
הברכה של מרן שר התורה למרדכי בן דודהברכה של מרן שר התורה למרדכי בן דודאיציק אוחנה5
גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, הגיע אמש (שלישי) למעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי, כדי להתברך לקראת השנה החדשה: "הוא משמח הרבה אנשים", הציגו את בן דוד • צפו (ברנז'ה)
נותי פוקס התארס ושימח את אורחיו • צפונותי פוקס התארס ושימח את אורחיו • צפואיציק אוחנה3
הזמר הצעיר נותי פוקס, שפרץ בזמנו כילד פלא בלהיט "ואפילו בהסתרה" התארס בשבוע שעבר. במסיבת האירוסין שימח פוקס את אורחיו וביצע כמה שירים שאהובים עליו (ברנז'ה)
מנחם טוקר: "בשם טיבי, מודה לך בן גביר"מנחם טוקר: "בשם טיבי, מודה לך בן גביר"יאיר טוקר104
איש התקשורת מנחם טוקר, תקף את עורך הדין איתמר בן גביר שעמד בראש רשימת 'עוצמה יהודית' וטען כי גרע לפחות שלושה מנדטים קריטיים מרשימת מפלגות הימין (אנשים)
בן דוד: 'אם הייתי יכול - הייתי מצביע פעמיים'בן דוד: 'אם הייתי יכול - הייתי מצביע פעמיים'איציק אוחנה5
מ.ב.ד, גדול הזמר החסידי שביטול הופעתו לגברים בלבד המחישה לציבור החרדי את סכנת הכפייה החילונית, קרא לחרדים שעדיין לא הצביעו: 'תשמעו לגדול הדור'. צפו (ברנז'ה)
העיתונאי התבדח והפיל בפח את יחצני ג'העיתונאי התבדח והפיל בפח את יחצני ג'מישאל לוי17
העיתונאי גיא לרר שידוע כאחד שנלחם בסגן שר הבריאות יעקב ליצמן על נושא הקאנביס לחולים, פרסם את תמונתו בקלפי עם פתק של ג', לאחר מכן הבהיר כי התבדח (אנשים)
שוקי סלומון שאל את הגר"ח: למי להצביע?שוקי סלומון שאל את הגר"ח: למי להצביע?איציק אוחנה16
כוכב הרשת החרדי שוקי סלומון נכנס למעונו של מרן הגר"ח קניבסקי לשאול עבור ציבור החרדים העובדים, למי עליהם להצביע בבחירות. מה ענה מרן? ולמה הם יזכו? • צפו (ברנז'ה)
צפו: אורן חזן, עופר כסיף ובן גביר מתעמתיםצפו: אורן חזן, עופר כסיף ובן גביר מתעמתיםיאיר טוקר18
ח"כ עופר כסיף מהרשימה המשותפת, איתמר בן גביר מעוצמה יהודית והח"כ לשעבר אורן חזן נפגשו מחוץ לאולפן 'כיכר השבת' • זה הסתיים באלימות מילולית ובדחיפות. צפו (ברנז'ה)
פינדרוס נשאל: כמה מנדטים תקבל ג'? • צפופינדרוס נשאל: כמה מנדטים תקבל ג'? • צפוכיכר השבת4
ח"כ יצחק פינדרוס נשאל במהלך משדר הבחירות באולפן 'כיכר השבת' מה ההימור שלו על תוצאות הבחירות. לאחר שענה, התפתח דיון סביב הרוגע המפורסם של פינדרוס • צפו (ברנז'ה)
הנשיא זכה לכבוד בברית לילד ה-12 של רביץהנשיא זכה לכבוד בברית לילד ה-12 של רביץאיציק אוחנה17
בשמחת הברית לבנם של רבקה רביץ, ראש הסגל בלשכת נשיא המדינה, ויצחק רביץ ראש מועצת קרית יערים, השתתפו רבני הישוב, הנשיא ריבלין, ח"כים ועיתונאים • גלריה (ברנז'ה)
צפו: מדוע השווה ביבי עיתונאי חרדי לדוד המלךצפו: מדוע השווה ביבי עיתונאי חרדי לדוד המלךאיציק אוחנה6
יצחק פלדמן החליט לבצע הטרלה חמודה ושאל את ראש הממשלה למי הוא משווה את עצמו, אחרי ההשוואה של בני גנץ למשה רבינו. עם חיוך רחב, החליט נתניהו להגיב בהומור (ברנז'ה)
תיעוד: חתונת בת המשנה לראש העיר ירושליםתיעוד: חתונת בת המשנה לראש העיר ירושליםיאיר טוקר4
אמש התקיימה שמחת חתונת בתו של המשנה לראש העיר ירושלים חיים כהן עם בנו של הרב ליאור גבאי מנכ"ל נאות מרגלית • רבנים ואישי ציבור הגיעו להשתתף בשמחה. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
נס: העסקן הרפואי ניצל מתאונה מחרידהנס: העסקן הרפואי ניצל מתאונה מחרידהאיציק אוחנה6
מוטי פריד נאלץ לעצור את רכבו עקב פנצ'ר בגלגל, אך בשל העובדה שזה קרה בכביש סואן, העדיף להזמין ניידת משטרה. בהמשך, משאית שחלפה, נכנסה בתוך הניידת. צפו (ברנז'ה)
ואפילו בהסתרה: הזמר נותי פוקס התארסואפילו בהסתרה: הזמר נותי פוקס התארסיאיר טוקר8
אחרי שריגש רבים משירתו בהיותו ילד, נתן פוקס שהפך לזמר ויוצר כבוגר, התארס הערב בשעה טובה עם בת למשפחת דביר מבית שמש (ברנז'ה)
טוקר, על שער המגזיןטוקר: 'הגרב"מ אזרחי מאזין לעתים לתכניתי'איציק אוחנה9
השיחה על המוזיקה החסידית עם היועץ המשפטי לממשלה, שתי הברירות שהציב בפניו ראש ישיבת 'עטרת' והפגישה בבית מרן הגראי"ל שטיינמן: מנחם טוקר בראיון שער ב'עמי' (ברנז'ה)
כך שכנע דיקמן את הנגנים להצביע לחרדיםכך שכנע דיקמן את הנגנים להצביע לחרדיםאיציק אוחנה36
המעבד והמנצח יואלי דיקמן, הצליח לשכנע כ-80 מנגני התזמורת הסימפונית המשתייכים למגזר הרוסי, שהצביעו כל חייהם ל'ישראל ביתנו' להצביע למפלגות חרדיות (אנשים)
הנשיא עם בני הזוג רביץרבקה רביץ ילדה; הנשיא שיגר ברכה בטוויטראיציק אוחנה17
ראש לשכת הנשיא הגברת רבקה רביץ, ילדה הבוקר את הילד ה-12 שלהם במזל טוב. נשיא המדינה שהיה מאושר הביע את את שמחתו וברכתו החמה ברשת החברתית - 'טוויטר' (ברנז'ה)
נפטר השחקן שהיה ממשפחתו של פוסק הדורנפטר השחקן שהיה ממשפחתו של פוסק הדוראיציק אוחנה10
שחקן התיאטרון הוותיק שלמה בר שביט, צאצא של המקובל מרן רבי שלמה אלישיב זצוק"ל בעל ה'לשם' ומקרובי משפחתו של הגרי"ש אלישיב, הלך היום לעולמו (ברנז'ה)
ינקי דרעי ואיווט ליברמןהטעות המביכה של איווט; דרעי ג'וניור עקץיאיר טוקר32
יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן התחייב היום כי ימנע העברת תקציבים למוסדות 'אל המעיין' עד שיתחייבו ללמוד ליבה, ינקי דרעי עקץ: "לא מדובר בבתי ספר" (חדשות, פוליטי)
אבי ברקוביץ'החברים החרדים של שליח טראמפ מדבריםאיציק אוחנה8
"כולם רצו בחברתו, כי איכשהו הבנאדם התארגן על ראוטר בפנימייה": אנשי הברנז'ה החרדים שלמדו עם אבי ברקוביץ' בישיבה, נזכרים כעת בימים לצד האיש שעלה לגדולה (אנשים)
כששר הדתות לקח גיטרה וניגן לחיים ישראלכששר הדתות לקח גיטרה וניגן לחיים ישראליאיר טוקר5
שר הדתות יצחק ועקנין תועד פורט על הגיטרה ושר עם גדול הזמר המזרחי חיים ישראל את השיר "שירו למלך" במלון "איילנד בנתניה" בכנס לעובדי המשרד • צפו בתיעוד (אנשים)
צפו: חיים ישראל ליווה את היתום ללימודיםצפו: חיים ישראל ליווה את היתום ללימודיםאיציק אוחנה25
אברהם, ילד יתום שאמו זנחה אותו כשהיה בן פחות משבועיים, פתח היום את שנת הלימודים במוסדות חב"ד באודסה שבאוקראינה, כאשר חיים ישראל מלווה אותו בשירה (ברנז'ה)
הילד התעלף בטיסה; המתנדב החרדי טיפל בוהילד התעלף בטיסה; המתנדב החרדי טיפל בואיציק אוחנה6
יו"ר איחוד הצלה בבני ברק הציל ילד שהתעלף מחוסר חמצן במהלך טיסה משדה התעופה רמון באילת לתל אביב, בעזרת המכשור הרפואי שהיה על המטוס (ברנז'ה)
צפו: פריד הפתיע והעלה את הקונסול לדואטצפו: פריד הפתיע והעלה את הקונסול לדואטיאיר טוקר5
אברהם פריד היה השבת בלונג איילנד לרגל בר מצווה לבנו של החזן נתנאל הרשטיק ונכד החזן נפתלי הרשטיק. בהופעה במוצ"ש, הזמין את דני דיין, הקונסול בניו יורק, לדואט (ברנז'ה)
יוסי ערבליךהידוענית הישראלית פירגנה לעסקן החרדיאיציק אוחנה6
אפילו בסטורי: הידוענים החילונים ביניהם גם בינלאומיים פירגנו ליועץ הרפואי החרדי, יוסי ערבליך ופרסמו לעשרות מיליוני העוקבים שלהם את פועלו למען החולים (אנשים)
דובר צה"ל, רונן מנליסדיווח: התפקיד הבא של דובר צה"ל מנליסכיכר השבת
דובר צה"ל, רונן מנליס, צפוי להתמודד על תפקיד מנהל מטה ההסברה במשרד רוה"מ, כך דיווח יניר קוזין, בגלי צה"ל. מדובר צה"ל נמסר: 'הקצין לא עוסק בהמשך דרכו בשלב זה' (ברנז'ה)

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסי דייטש
אבי רבינא
הבועה הברנז'אית מתפוצצת // אבי רבינא
כ"ב בחשוון תשעט66
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16