ישי ריבו  חסידישקייט  שולי רנד  בית שמש
צפו: כולם התייצבו בברית לבנו של דוד עמרצפו: כולם התייצבו בברית לבנו של דוד עמריאיר טוקר8
רבני ערים, דיינים ואישי ציבור השתתפו אמש (חמישי) בשמחת ברית המילה לבנו של דוד עמר, יועץ שר הדתות ומקורבו של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף. ויקרא שמו: יצחק (ברנז'ה)
כ"ק האדמו"ר מגור וחיים לוינסוןהרבי מגור השפיע: עיתונאי 'הארץ' מתחזקיאיר טוקר14
חיים לוינסון, שנפגש אמש עם הרבי מגור ויצא נרגש מהשיחה, הודיע הבוקר כי קיבל על עצמו שלא לנסוע ברכב בשבת הקרובה: ידוע כמה האדמו"ר חשובה לו שמירת שבת (ברנז'ה)
לחיצת היד בגמר המונדיאלהיהודי שלחץ ידיים בגמר המונדיאל: פרופסור אפרים קרמרישראל כהן25
מאות אלפים שצפו בגמר המונדיאל תהו לפשר היהודי על המגרש שלחץ את ידי המאמן הצרפתי אחרי הניצחון • מדובר בפרופ' אפרים קרמר, רופא מיוהנסבורג, המתמחה ברפואת ספורט (אנשים, חדשות)
אחמד טיבי: "מילה של גפני זו מילה" • צפואחמד טיבי: "מילה של גפני זו מילה" • צפוכיכר השבת20
במהלך דיון בוועדת הכספים על נושא חוק הלאום וח"כ אחמד טיבי פרגן ליו"ר הוועדה ח"כ משה גפני בעקבות חוק המואזין שנקבר ואמר על גפני כי "מילה שלו זו מילה" • צפו (אנשים)
מוטי בסטודיו"הציבור החרדי יודע להעריך אמנות". ראיוןיוחנן בלייך5
יוחנן בלייך עלה לסטודיו של הצייר, הקריקטוריסט והמאייר כדי לקבל תובנות מאחורי הקלעים על אומנות, השראה ועמל • "אשתי היא הבום החזק בקריירה שלי" • ראיון (ברנז'ה, אנשים)
שכטר מקבל תעודת הצטיינות מראש אכ"אדובר צה"ל החרדי חזקי שכטר סיים את תפקידוכיכר השבת7
אחרי שנתיים ו-8 חודשים, השתחרר דובר צה"ל למגזר החרדי, חזקי שכטר מתפקידו. "גאה בתקופה הנפלאה שחוויתי ומלא גאווה שעלה בידי לייצג גוף כה מורכב וחשוב" (ברנז'ה, אנשים)
גפני ודרעי ברכבברכבו של אריה דרעי: ח"כ משה גפני • צפוישראל כהן17
לאחר סיום ישיבת ראשי הקואליציה תועדה נסיעה שמעוררת תהיות וסקרנות במסדרונות הפוליטיים. ח"כ משה גפני נכנס לרכבו של השר אריה דרעי והשניים נסעו יחד • צפו (ברנז'ה)
אחרי 25 יום: יהודה גליק הפסיק לשבות רעבאחרי 25 יום: יהודה גליק הפסיק לשבות רעבדניאל הרץ4
חבר הכנסת יהודה גליק שבחר לעשות שביתת רעב בניסיון להכריח להעלות את המס על טבק לגלגול, הודיע על סיומה של השביתה לאחר 25 ימים - מתוך דאגה לבריאותו (חדשות)
צפו בווידאו: העוזר של  ביבי מחקה את  הבוסצפו בווידאו: העוזר של ביבי מחקה את הבוסיאיר טוקר14
טופז לוק, אחראי ניו מדיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ביצע חיקוי מוצלח של הבוס ו"התנצל" באוזני לשכת השרה מירי רגב ש"נדחפה" לקצה השולחן עם רה"מ (ברנז'ה)
להשכרה ב-Airbnb: הלשכה של יאיר לפידלהשכרה ב-Airbnb: הלשכה של יאיר לפידיאיר טוקר1
לפני יומיים, נתגלתה על דלת לשכתו של לפיד בכנסת מודעה שעוררה עניין רב, בה נכתב בהלצה כי לשכתו של לפיד עומדת להשכרה. היום היא מצאת את דרכה לאתר Airbnb (ברנז'ה)
אהוד אולמרטאולמרט: "אני לא מניח תפילין; אלו שמועות"אלי רוטמן35
ראש הממשלה לשעבר, האסיר בדימוס אהוד אולמרט, מכחיש כי התחיל להניח תפילין בקביעות, ומבהיר כי רק נענה להתגייס למנייני תפילות של אסירים חרדים כשהיה ב'מעשיהו' (ברנז'ה)
כך דרש יאיר לפיד מאביו תוספת בדמי הכיסכך דרש יאיר לפיד מאביו תוספת בדמי הכיסיאיר טוקר22
מכתב רשמי ומשעשע במיוחד שנשלח לפני 43 שנה מיאיר לפיד לאביו טומי לפיד נחשף. במכתב דורש יאיר מאביו להגדיל את דמי הכיס שלו לנוכח העלייה במחירי הממתקים (אנשים)
בכירי עסקני גור בשמחת הנגיד  ורדיגר. צפובכירי עסקני גור בשמחת הנגיד ורדיגר. צפוישראל כהן7
הנגיד שלמה ורדיגר חגג הבוקר (שלישי) את שמחת בר המצווה לנכדו, ברחבת הכותל המערבי. בכירי עסקני חסידות גור הגיעו להשתתף, צפו (ברנז'ה)
נתן מאיר וזהר מורגנשטרן. ארכיוןבת ראשונה לנתן מאיר וזהר מורגנשטרןכיכר השבת7
נתן מאיר, שרעייתו הראשונה, דפנה הי"ד, נרצחה בפיגוע דקירה מזעזע בפתח ביתם בעתניאל, לפני כשנתיים וחצי, נולדה בת ראשונה מרעייתו השניה, זהר מורגנשטרן (אנשים)
מירי רגב וראש הממשלהמאבטחים מנעו ממירי רגב להיכנס לרוה"מיאיר טוקר10
שרת התרבות והספורט מירי רגב ביקשה להיכנס ללשכת ראש הממשלה עם אוזניה של חברת אפל. ראש הממשלה גיבה את המאבטחים לעיני רגב: "אתם עושים עבודה טובה" (ברנז'ה)
גפני שוב נצפה בקניית החלות השבועיתגפני שוב נצפה בקניית החלות השבועיתישראל כהן24
יו"ר יהדות התורה ויו"ר וועדת הכספים, ח"כ משה גפני, נצפה שוב בבני ברק כשהוא קונה את החלות השבועיות שלו לכבוד שבת קודש (ברנז'ה, אנשים)
המונים בחתונת איש החסד ישראל ירט • צפוהמונים בחתונת איש החסד ישראל ירט • צפוכיכר השבת2
איש החסד החתן ישראל ירט מתנדב איחוד הצלה המסור התחתן באולמי רויאל בבני ברק בחתונה השתתפו רבנים אישי ציבור עיתונאים והמוני חברים שהגיעו לשמוח ולשמח (אנשים)
מי אמר גראמען על הגראמער? • תמונותמי אמר גראמען על הגראמער? • תמונותישראל כהן1
החזן והגראמער ישראל אדלר חיתן השבוע את בתו הבכורה • בסידור חופה וקידושין כובד האדמו"ר מגור • במצווה טאנץ השתתפו הגראמער משה וינטרוב ורבי מיילך בידרמן (אנשים)
הזמר המתקרב ישוחרר מוקדם מהכלאהזמר המתקרב ישוחרר מוקדם מהכלאדניאל הרץ13
הזמר קובי פרץ - שהתקרב בשנים האחרונות ליהדות - ישוחרר בקרוב מהכלא לאחר שריצה מעט יותר מחצי שנה לאחר שהורשע בעבירות מס. פרץ זכה לחנינת הנשיא (אנשים)
שי קאהן, לאחר מתן הגטלאחר תשע שנים: שי קאהן הצליח לתת גטאבי רבינא9
במשך תשע שנים המתין איש התקשורת שי קאהן לגירושיו, עד שנקרתה לידו הזדמנות - שלם 50 אלף שקל ותוכל לתת גט. החברים בוואטספ התגייסו, הסכום נאסף והגט ניתן (אנשים)
שר החינוך חגג בר מצווה לבנו בכותל • צפושר החינוך חגג בר מצווה לבנו בכותל • צפוכיכר השבת50
שר החינוך נפתלי בנט חגג הבוקר (חמישי) בר מצווה לבנו הבכור, יוני, ברחבת הכותל המערבי, ואמר כי "זה המקום הכי יהודי והכי מיוחד, המקום של היהודים" • צפו בווידאו (ברנז'ה)
הכתבת הפוליטית צייצה על "הבחור החרדי המקסים"הכתבת הפוליטית צייצה על "הבחור החרדי המקסים"אלי רוטמן25
פציעתו של מגיש 'החדשות' דני קושמרו בתאונת אופנוע, נגעה ללבו של צעיר חרדי. הוא המתין שהכתבת דפנה ליאל תסיים את עיסוקיה, כדי לשאול: "מה שם אמו של דני" (ברנז'ה)
ההפתעה של שרה נתניהו בחתונה החרדיתההפתעה של שרה נתניהו בחתונה החרדיתאבי רבינא98
רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו, הפתיעה והגיעה לחתונת בנה של לאה וקסלשטיין, מנהלת בית הספר בו נתניהו משמשת כפסיכולוגית ויועצת ילדים. התמונות בפנים (ברנז'ה)
מקורבו של שר התורה חיתן את בנו • גלריהמקורבו של שר התורה חיתן את בנו • גלריהכיכר השבת3
הרב אברהם ישעיהו שטרן, נאמן ביתו ומקורבו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי חיתן אמש (שלישי) את בנו באולמי קונקורד בבני ברק, בהשתתפות שר התורה • צפו (ברנז'ה)
משה דוויק עם אמו המנוחה ע"האמא, אני אוהב ומתגעגע // משה דוויקמשה דוויק9
היום הזה הוא יום האזכרה השני בלעדייך, ולמרות שעל פניו הכל נראה אותו הדבר, אני יודע שהיום הזה הוא יום שלא ישכח לעולם. יום שלנצח יהיה עבורי כיום עם חור גדול (טור זיכרון)
משעשע: הילד שהביך את אברהם פריד. צפומשעשע: הילד שהביך את אברהם פריד. צפויאיר טוקר19
קטע משעשע במיוחד של גדול הזמר החסידי אברהם פריד, במופע שנערך אמש (שני) בהיכל התרבות בתל אביב. כנראה, ששאלות לילדים בקהל זה לא רעיון מוצלח כל כך (אנשים )

אנשים

הכל על אישים ואנשים בארץ ובעולם. כל מי שחשוב ונחשב, רבנים, שרים, כוכבים ושאר מפורסמים. כל העדכונים באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
איציק סודרי
איציק סודרי
הבישיץ שלי // איציק סודרי
כ"ט בסיון תשעז16
רולי דיקמן
רולי דיקמן
אוי לאותה בושה // רולי דיקמן
ב' באייר תשעז15