תוכן גולשים
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

לי זיתוני, בת 25, הייתה ”ילדה-טובה אריזונה“, עד שהגיע יומה. משאית שועטת שדהרה ברחוב תל-אביבי סואן בסמוך למכון הכושר בו עבדה, מחץ וקיפד את חייה באחת. לנו נותר רק למחות דמעה או שניים.

אלא, שהיו כאלו שמצאו אצבע מאשימה למאורע בעקבות ’סטאטוס‘ שפרסמה בעמוד הפייסבוק שלה שחקקה המנוחה אך חודש ימים טרם האסון. היה זה כשנקלעה לזירה דומה כשכמעט נהרגה מהתאונה הזו בצפון ויצאה חייה בלא פגע, נעדרת שריטה. "אני שמחה לבשר שאני עדיין חיה!! אז מי ששם למעלה - לא הצליח לך", היא כתבה-הכריזה ביוהרה ניכרת,

והנסיון שלה לנוס בחפזה מאת האלוקים, כך התברר כעת, נחל כישלון צורב ומר - או אז הבליח באחת ה“דג הגדול“ והאימתני של יונה בדמות רכב שועט ובלע אותה בבטנו.

יונה הנביא נצטווה מאת האלוקים לייסר את עיר החטאים נינווה במוסר ותוכחה קשה בעקבות העוולות שהם מבצעים, אך הוא מבכר לברוח מתחום שיפוטו של המקום המדובר, הוא נס אל הים הגדול. אלא, שמזלו הורע לו והאוניה מחשבת כל הרגע להישבר, כשזה קורה והוא במצולות, מפציע לו דג גדול ואימתני, פוער את פיו ומכניס את יונה חי לתוך לועו, אחרי שהאלוקים שב ומרתיע בו כי יסוג, הוא שב לנינווה ומבצע את אשר נצטווה.

מהאלוקים, כך למדנו מיונה הנביא שניסה לברוח מהאלוקים, לא ניתן לנוס בחפזה. לא ניתן להצפין ולהיעלם. הכל בשליטה בשלט רחוק. אין לאן לברוח! אחי החילונים: הסכיתו!

החגיגות של לי זיתוני היו כנראה אפוא מיותרות בעליל. מוקדמות מידי.

ושוב סליחה: לאחי מהציבור הדתי לאומי, שלא אחת היו נשואי מאמרי, ואולי אופי ההתבטאות שלי היה בוטה מידי, עימכם הסליחה.

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.