אאא

בחודשים האחרונים נראה שהשטח בש"ס שקט משהו, הדיווחים על עימותים בצמרת ש"ס פסקו והמחלקות בין המחנות נכנסו ל"הפסקת אש", אך כעת נראה כי השטח חוזר לבעור בעקבות מסיבה שערך ח"כ אלי ישי בהשתתפות קומץ מקורביו.

אתמול (שני), במהלך יום שושן פורים שנחגג בירושלים, התקיימה מסיבה פרטית של ח"כ ישי, מצלמות התקשורת הגיעו לתעד את החגיגה של ישי ומקורביו. והכל היה נראה רגיל וסביר, אך מיד עם צאת התקשורת מהאולם, צולמה לה תמונה שעוררה את הסערה והמתח בתנועה.

אחד מנאמניו של ישי התחפש לאריה, כאשר על התחפושת הוא כתב את שם משפחתו של יו"ר ש"ס: "דרעי", לאחר שכלי התקשורת יצאו מן המקום שבו נערכה החגיגה, ח"כ אלי ישי "רכב" על בובת האריה עם הכיתוב "דרעי".

כיתוב נוסף שהופיע על התחפושת ומעיד יותר מכל על הכוונה שמאחוריה - השפלת יו"ר תנועתו של ישי ח"כ אריה דרעי הוא: "גם את הארי (אריה דרעי), גם את הדוב (אריאל אטיאס) הכה עבדך (אלי ישי)"

בתוך דקות, התמונה פורסמה באפליקצית המסרים המידיים וואטסאפ, ועוררה סערה. קרוב משפחתו של ח"כ ישי וכן מקורבים נוספים לח"כ טענו בפני עיתונאים כי התמונה שייכת להם, ורמזו כי מי שיפרסם אותה מסתכן בתביעה.

במחנה ישי הבינו את הטעות בצילומה של התמונה הפרובוקטיבית בה נראה אלי ישי "רוכב על אריה דרעי", וניסו למנוע את פרסומה. בכלי התקשורת התמונה אמנם לא פורסמה, אולם ברשתות החברתיות היא הפכה לויראלית. 

מקורביו של יו"ר ש"ס זעמו על ח"כ ישי ומשפחתו: "יש דברים שגם בפורים לא עושים. אריה והצוות שלו עובדים שעות נוספות בכדי להשאיר את השטח שקט בלי מחלוקות בצמרת. כנראה שאנשיו של ישי הבינו ששקט לא טוב להם, הם מנסים בכל הכוח לעורר את הזירה ולייצר מחלוקות עם דרעי. הפעם זה לא יעבור בשתיקה". 

מלשכת ח"כ אלי ישי נמסר: "כפי שניתן להבחין בלי שום קושי, התמונה צולמה במסיבת פורים והיא משקפת את אוירת החג. אנחנו ממליצים מאוד לא לייחס לתמונה הנ"ל שום משמעות אחרת".