אאא

"אנחנו רואים ב´סאוטר´ מותג חשוב ובעל פוטנציאל צמיחה רחב, זו הסיבה שאנו משקיעים בהרחבת פעילות המותג בישראל". כך אמר מאיר סהר, מנהל חטיבת הסחר באלקטרה מוצרי צריכה.

מגוון המוצרים שמשווקת אלקטרה בישראל, נמצאים בן הסתם בכל בית. אך סדרת המדיחים החדשנית של מותג ´סאוטר´, לא מוכרת כפי הנראה לרוב האזרחים.

אלקטרה תשווק בקרוב סדרת מדיחי כלים בעלת טכנולוגיות חדשניות וייחודיות המאופיינת בעיצוב חדשני ומודרני.

בין החידושים בסדרה החדשה ניתן למנות את: התוכנית האוטומטית בכל ליין המדיחים, תוכניות ייחודיות נוספות: תוכנית קצרה כולל ייבוש, תוכנית לניקוי עצמי, ניצול מלא ואיכותי של הפעולה הכימית של חומר הניקוי, תא ייחודי וחדשני לחומר הניקוי המבטיח שטבליית הניקוי תתמוסס במלואה, רמת רעש נמוכה, סלסלות מתכווננות ומודולאריות, ציפוי פלזמה פנימי ועיצוב חדשני.

וברוח הימים האלה, איך אפשר בלי תוכניות חוסכות מים וחשמל, במדיחי SAUTER החדשים תוכנית קצרה בת 30 דקות המאפשרת הדחת כמות קטנה של כלים, הדחה בטמפרטורה של 45 מעלות, כולל ייבוש ותוכנית קדם הדחה/צבירת כלים המאפשרת תוכנית קצרה בת 15 דקות לשטיפה בלבד במים קרים.

ומה עושים עם המים הקשים בישראל? גם לכך נותנת הסדרה החדשה מענה, המדיחים החדשים של SAUTER מגיעים עם מערכת אלקטרונית לריכוך המים. בעת התקנת המדיח, הטכנאי בודק עם נייר לקמוס את רמת הקשיות של המים, ומתכנת את המדיח בהתאם לתוצאות במטרה להתאים את ביצועי המדיח לרמת קשיות המים באזור.