שוליים, ברור ששוליים. צילום: פלאש 90
תוכן גולשים
שוליים, ברור ששוליים. צילום: פלאש 90
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

מה לא נאמר כבר על הפגנות השבת בירושלים, על כך שהרוב החרדי השפוי מסתייג ממעשי אלימות, על כך שאסור לתת לכמה בריונים להכפיש את שמה של החברה כולה ועל כך שמעשים אלימים גורמים יותר נזק מתועלת.

לאחרונה, המלחמה באותם פורעים עלתה מדרגה ודומה שאינה עוד ב"עצימות נמוכה", אפשר להבחין כי מתחוללת איזו תחרות סמויה מי מקצין את התבטאויותיו יותר ויותר על אותם "פוחזים וריקים","נוער שוליים", "שבאבניקים" ואפילו את התואר המפוקפק "ערסים חרדים" היה מי שהדביק להם.

ואני הקטן, שבכל הרקורד העשיר שלו אין אפילו אבוקדו רקוב שהכתים מדים תכולים, עצה טובה לי עבור כל אותם הכותבים והאומרים,ההוגים והמתבטאים; גם אם בליבכם אתם חושבים כי אלו נערי שוליים, אל לכם להדביק להם כינויים מעליבים, אל לכם לפגוע בכבודם ובטח לא תחת שמכם המלא.

וכל כך למה? מפני שלא יעברו יותר משנים ספורות עד שאותם משליכי טיטולים ואבנים, שורפי הפחים ומגדפי השוטרים – יהיו העסקנים שיקימו את "וועדת הרבנים לענייני טיטולי שבת", את "וועדת הרבנים לענייני צינים ופחים", ואולי אפילו את וועדת הרבנים לענייני הפרדה בין צייונים ל"שומרי החומות" בתור למכולת.

אז אם אתה בונה על איזה דמי תיווך מאחד מבעלי העסקים בישראל תמורת פגישה עם וועדת הרבנים, אל לך לפגוע עכשיו באותם עסקנים עתידיים.

הם יבואו חשבון. בדוק!

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.