אאא

אל על חברה אל משרד התיירות ומקיימת השבוע, בדרום אמריקה, סדנאות לסוכני נסיעות ומובילי דעה. במסגרת הסדנאות תוצג ישראל, על כל יתרונותיה כיעד תיירותי מובחר, ואל על כמוביל היחיד המציע טיסה ישירה בין דרום אמריקה לישראל. בנוסף, במסגרת הסדנאות מארגני תיירות מקומיים המוכרים את ישראל יציעו לסוכנים את מרכולתם בשירותי קרקע.

מטרת הסדנאות להזמין את הסוכנים הדרום אמריקאים להיכרות חוויתית עם ישראל ואל על, במסגרתה יראו וישמעו על ישראל, על המקומות הקדושים ליהדות, על אתרים היסטוריים ועל אל על.

דוד מימון, סמנכ"ל לקוחות באל על: "קו הטיסות הסדיר הישיר של אל על לסאו פאולו, שהושק השנה, זוכה לפופולריות רבה ומקרב את ישראל ליבשת דרום אמריקה ולהיפך. מטרת הסדנאות, לפתוח בפני הסוכנים בדרום אמריקה את הפוטנציאל התיירותי העצום של ישראל, ולחשוף חבילות נופש מגוונות יותר לאזור. אנו רואים בקיום הסדנאות בדרום אמריקה הזדמנות להיכרות מעמיקה יותר עם תעשיית התיירות המקומית לטובת כל הצדדים. בדרום אמריקה קיימת קהילה יהודית לא מבוטלת וסקרים הצביעו על כך, שרבים מהם טרם ביקרו בארץ".

דוד מימון הוסיף: "אנו רואים ביקוש גובר והולך של ישראלים לטיסות לדרום אמריקה ומקווים, שהסדנאות יפתחו גם בפני התיירים מדרום אמריקה את האפשרויות התיירותיות הגלומות בישראל."

לסדנאות יוזמנו מובילי דעה וגורמי ממשל מקומיים כגון: ראשי קהילות וארגונים יהודיים מרכזיים, משרדי התיירות המקומיים ועוד. הסדנאות יתקיימו בסאו פאולו, בואנוס איירס, סנטיאגו דה צ'ילה וריו דה ז'נרו.