אאא

תארו לעצמכם שאתם באים לקניון, לא בשביל לקנות, בשביל לקבל.

'רייסדור' באלעד, כל כך רוצים שתבואו, שהם מוכנים להעמיד לרשותכם אוטובוס שיאסוף אתכם מרחבי העיר, ואם תתעקשו לבוא עם הרכב, הם יתנו לכם מתנה. רק אם תחנו בחניון ולא תיצרו פקקים בחניה כפולה מסביב למרכז...

זה עוד לא הכל. הגרלות יומיות לילדים שיבואו עם ההורים כמובן. ואפילו הגרלה (לגדולים, לגדולים) על 25,000 שקל במזומן!

למי שלא מכיר נספר שרייסדור הוא מרכז קניות חדש באלעד שכבר הצליח לבנות תמהיל נכון של עסקים, רשתות וחנויות ללקוח החרדי. רשת 'פוקס'; 'בנק פאג"י'; 'כפר השעשועים'; 'עינית'; 'טרקלין יאקאב חשמל'; 'שפע שוק'; 'קופ"ח לאומית'; 'שובע שמחות' ועוד מגוון חנויות קונספט.

רייסדור גם הפך במידת מה למוקד התעסוקה של העיר , כאשר בתוך שבועות ספורים צפויים לעבוד בבניין לא פחות מ- 500(!) נשים עובדות. החברות: מוטורולה, מירס, מל"מ תים ומנפאואר יפעילו במקום את משרדיהם בשטח כולל של כ- 3,000 מ"ר.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

רגע לפני שאתם באים. נספר לכם מה הם התנאים להשתתפות בהגרלה. במסגרת המבצע שיחל בתאריך ה-1.7.09 ויסתיים ב-20.8.09 ייערכו בין הקונים הגרלות ענק יומיות ובסוף התקופה ההגרלה הגדולה על סכום של 25,000 שקל במזומן. כל שעליכם לעשות הוא, לרכוש בחנויות המרכז בסכום של 25 שקל לפחות. כל קניה כזו תזכה אתכם בכניסה להגרלה הגדולה ובהשתתפות בהגרלות היומיות הכוללות אופניים, קורקינט, פליימוביל ומגוון פרסים יקרי ערך.

קשה לכם להגיע עד רייסדור? אל תדאגו, הם מחזירים את 'אוטובוס רייסדור' שזכה לתגובות נלהבות של תושבי העיר בערב פסח האחרון. האוטובוס הממותג יפעל חינם כל יום בין השעות 16:00 - 21:00 ויסיע אתכם מכל קצוות העיר אל מרכז הקניות.

נ.ב. המתנה לחונים בחניון ניתנת רק בימים שישי וחמישי. אם הבנתם אחרת, עמכם הסליחה.