אאא

כתב אישום חמור הוגש לבית-המשפט השלום בירושלים נגד אם (חרדית) מירושלים הנאשמת בתקיפה, איומים והתעללות בקטין.

על-פי האישומים, האם בת ה-57 ניתקה את ילדיה (כיום בן 18 ובת 27) מכל גורם חיצוני והתעללה בהם פיזית ונפשית.

על-פי עדותה של הבת בפני חוקרי המשטרה, כבר כשהיתה בגיל 8 התרגזה וצעקה עליה אימה ואף היכתה אותה במקל בצידי הגוף לאחר שסירבה לענות על שאלותיה.

לדברי הבת, אימה הייתה קושרת את גופה עם גרבי ניילון. "אני זוכרת שאמא הייתה יורקת עלי ואומרת לי שאני מגעילה אותה", היא מספרת.

הבת סיפרה עוד כי לפעמים הכריחה אותה אימה לצום 24 שעות ברציפות.

עוד אמרה הבת בעדותה: "לפעמים היא הייתה צועקת שאכנס ואעשה מקלחת קרה כדי לשטוף את השטן שבי, היא הייתה מקללת אותי וקוראת לי מפלצת וחיה. היא תמיד נתנה לי את ההרגשה שאני כלום.

"באיזשהו שלב היא  דרשה ממני שאחטיף לעצמי מכות. היו מקרים כאלה שהיא הייתה אומרת לי להרביץ לעצמי כי היא הייתה עייפה מידי והיא לא יכולה עכשיו להרביץ לי ואני הייתי צריכה לעשות את זה".

הבת מספרת עוד כי בעקבות מעשיה של האם היא אף תכננה לשים רץ לחייה, השם ישמור. "לפני שנתיים ניסיתי לשים קץ לחיי בעזרת שקית ניילון. קשרתי את השקית מסביב לראש כך שכמעט לא היה לי אוויר, אך לאחר מספר דקות הורדתי אותה, חשבת לעצמי שאני חייבת להישאר בחיים בשביל אח שלי".

עו"ד יאיר נהוראי המייצג את הבן והבת אומר ל'כיכר השבת': "מדובר בפרשה חמורה, אנחנו מקווים שההליך המשפטי יהיה מהיר על מנת שהאחים יוכלו להשאיר את העבר הנורא מאחוריהם ולהמשיך בחיים הלאה לעתיד טוב יותר".