אאא

היום, מסתבר כי שיפוץ חדר האמבט הוא משימה קלה יחסית, וכי אין עוד צורך בשיפוץ מסיבי כדי לרענן את המראה כולו.

 גם בתקציב כספי מינימאלי תוכלי ליצור רושם ואווירה שונים בחדר האמבט שיקרינו על הבית כולו.

"חדר האמבט מכיל בתוכו מספר אלמנטים שהם כביכול ברורים מאליהם, מסבירה רוית ליפשיץ- ציון, מנהלת שווק  ב'נגב', אך דווקא פריטים אלו הם אלו שיכולים לחולל את ההבדל הגדול".

"אם ניקח כדוגמא  את הכיור או אפילו את הברז בחדר הרחצה, מסתבר שבשדרוג פשוט כבר נקבל  תחושה אחרת המשפיעה על החדר כולו." לכיור האמבטיה תפקיד חשוב ביותר. מעבר לשימוש הפשוט והפונקציונאלי שלו, נוכחותו דומיננטית ביותר בחלל החדר.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

את הכיור לחדר אמבטיה ניתן למצוא היום בקלות במגוון רב מאוד של עיצובים, צבעים וצורות מעניינות לעין. כשגם, התקנתו הינה פשוטה ביותר. נסו לדמיין במרחב כיור בצורות מעוין, מרובע, או בגוון זהב מלכותי, כמו לדוגמא, בקולקציית 'אואזיס' והמלכותית של 'נגב',  כיור שכזה יצור בקלות אווירה שלמה של יוקרה, אופנה וחדשנות במרחב כולו. 

גם בעיצוב הברזים, אנו עדים לשינוי בקונספט הבסיסי ביותר. הברז אינו נתפס עוד כאמצעי פונקציונאלי, אלא כמשדר יוקרה וזרימה - העומד במרכז חדר האמבט ומושך אליו תשומת לב רבה. קחו לדוגמא את סדרת הברזים  'WOLO' של 'נגב', המצטיינת בעיצוב אווירודינמי מושלם, או את סדרת AZETA CRYSTAL המשלבת אבני סברובסקי אמיתיות בברזים, אלו ועוד משלבים עיצוב פונקציונאלי ומתוחכם עם נוכחות עיצובית מהפנטת, המשנה את האווירה בחלל חדר האמבט.

אז לאלו מכן שכבר "בנו" על שיפוץ מרחיק לכת בבית כולו, קחו אויר, היכנסו עוד היום לאולמות התצוגה המפוארים של 'נגב' ברח' הלח"י בבני ברק וברחוב הסדנא בי-ם, התרשמו מההיצע הגדול של האביזרים המשלימים לחדר האמבט, ותיווכחו בעצמכם כי דווקא לפריטים ה 'קטנים' קיימת השפעה רבה למראה חדר האמבטיה והבית כולו. אמנם התייחסנו לכיורים בעיקר, אך אפשרי בהחלט לעשות זאת גם עם המראה, עם האמבט עצמה או עם כל פריט אחר מחדר הרחצה.