אאא

אנחת רווחה: האם כעת ישוב השקט לעיר התורה, והילדים יוכלו מעתה ללכת בביטחה גם בשעות הלילה? אם לשפוט על פי מפקדי המשטרה, התשובה היא כן.

אמש (ראשון), לאחר מאמץ מודיעיני מורכב שנמשך מזה מספר חודשים, הגיעו שוטרי יס"מ אל מקום מגוריו של אחד החשודים המרכזיים בהתעללות בילדים בתקופה האחרונה בבני ברק ועצרו אותו.

לדברי גורמים בכירים במשטרה ובארגון השומרים המקומי, בחודשים האחרונים נוצר גל של תלונות כלפי אותו אדם שככל הנראה הספיק לפגוע במספר גדול יחסית של ילדים ונערים.

יצויין כי החשוד כבר נעצר בעבר וגם בזמן היותו במעצר בית הפר את צו המעצר, הגיע לעיר ועל פי החשד הוא המשיך לבצע את זממו לפגוע בילדים.

כעת מקווים בארגון השומרים כי תשוב השלווה לתושבי עיר התורה והחסידות. לדברי עסקני הארגון, מדובר באדם בעל תשובה שאינו תושב העיר. "מדובר בבעל תשובה שאינו תושב העיר הפועל בדרכי פעולה מתוחכמות בכדי לפגוע בילדים" אמרו.

לדבריהם, "נערכו בעקבותיו מעקבים רבים אולם עד עתה הוא הצליח להתל בשוטרים ובמתנדבים ולהימלט בכל פעם. אנחנו מקווים שההורים לילדים תושבי העיר יוכלו לישון החל מהערב בצורה יותר רגועה כאשר הם יודעים שאותו פושע נתפס ואיננו חופשי יותר לבצע את מעשיו האפלים".

שמעון לביא, ממ"ר דן, אמר הערב ל"כיכר השבת" כי "מדובר באדם שכבר היה עצור בעבר על מקרים בעלי מאפיינים זהים, גם בבני ברק וגם בפתח תקווה".

לדבריו, "אתמול בלילה, לאחר שניצברו נגדו מספיק ראיות ולאחר חקירה סמויה בשיתוף עם הפרקליטות, נעצר האיש בביתו בהוד השרון. כרגע אנו מייחסים לו ארבעה עבירות מתוכם 3 בבני ברק, בהם יש לנו ראיות למעורבותו במקרים הקשים הללו".

לביא הוסיף כי "נכון להיום הוארך מעצרו ב-4 ימים. החקירה הוטלה על צוות חקירה מיוחד בפיקודו של רב-פקד יעקב גטניו וכולנו מקווים שנמצה איתו את הדין".