אאא

'סידור לילדים': אפליקציה חינוכית-יהודית הראשונה מסוגה, המשלבת תפילה באנימציה ומשחק פעיל, הושקה היום בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל.

באפליקציית 'סידור לילדים' מוגשת חוויית התפילה כסרט מצויר, כאשר כוכב האפליקציה - דודי, מזמין את המשתמש הצעיר לחבור אליו לעולמו, לשגרת יומו ולחוויית התפילה שלו, החל מהשכמת הבוקר והארוחה המשפחתית ועד קריאת שמע על המיטה.

כאשר דודי שר 'מודה אני' או מזמין את אחותו שירה לשיר עמו 'אדון עולם', מתחיל קליפ מרהיב באנימציה, סידור וירטואלי עולה למסך, וטקסט התפילה מוצג עם מילים מודגשות (כמו בקריוקי) בליווי מוזיקה מקורית בעיבודים חדשים לשירי התפילה המסורתיים.

את השירה הקליט לא אחר מאשר כוכב הראליטי הטרי שלמה זיכל מתכנית בי"ס למוזיקה.

באפליקציית 'סידור לילדים' מבית iShtik המשתמש הצעיר לומד את מילות התפילה ונגינותיה בשילוב משחקים אינטראקטיביים, ושאלות טריוויה אשר מאתגרים את הילד, ומסייעים לו בלימוד הקריאה.

מפתח האפליקציה נתנאל הרשטיק מארה"ב (דודו של זיכל) מספר: "מדובר במוצר מהפכני הנותן מענה לצרכים החינוכיים והערכיים של ההורה והילד הדתי / מסורתי בפלטפורמת מסכי המגע של הסמארטפון והטאבלט. ומבדיקות שערכנו, ילדים נראו מרותקים לאפליקציה ותוך כדי שימוש, אף מתפללים ושרים את התפילה". 

באפליקציית 'סידור לילדים' שהושקה השבוע נמצאים ברכות השחר, ברכת המזון וקריאת שמע, כאשר בהמשך עובדים ב- iShtik על אפליקציות נוספות בנושאי שבת, מועדי ישראל, פרשת השבוע ועוד.

האפליקציה תומכת בשפות: אנגלית ועברית והיא זמינה להורדה בחנויות: App Store ו- Google Play