4 דקות עם הרב אהרן לוי: כשהתקשורת צודקת4 דקות עם הרב אהרן לוי: כשהתקשורת צודקתכיכר השבת2
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: כשהתקשורת צודקת. צפו (אקטואלי, יהדות)
אילוסטרציה"יום הצימאון" במקום "יום העצמאות"הרב אברהם בורודיאנסקי4
לולי שיום העצמאות הפך בחלקו ללא תואם את רוח ההלכה, יש להניח שגם חלק גדול מהציבור החרדי היו חשים ביום זה שבח לבורא על פריחת של עולם התורה והישיבות (יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: שירת הכיסאות4 דקות עם הרב אהרן לוי: שירת הכיסאותכיכר השבת2
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: שירת הכיסאות . צפו (אקטואלי, יהדות)
מצה וביצהתזכורת: לפני החג יש לעשות עירוב תבשיליןכיכר השבת
שביעי של פסח חל בערב שבת, לכן עלינו להכין על פי ההלכה 'עירוב תבשילין', כדי שאפשר יהיה להכין אוכל מהחג לצורך השבת ולהניחו על הפלטה. מה עושים ומה מברכים? (פסח)
מתוך העלון הפופולאריהבטאון הפופולארי 'ממלכת התורה מישקולץ'כיכר בשיתוף מוסדות מישקולץ4
יצירת המופת היוצאת לאור מידי חג ומועד ע"י מרכז מוסדות מישקולץ – ישיבת 'זכרון אליעזר' – מבצר התורה הגדול בפתח תקוה, מוגשת לקוראי 'כיכר השבת' לקריאה והורדה (יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: הצבע שבמרור4 דקות עם הרב אהרן לוי: הצבע שבמרורכיכר השבת1
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: הצבע שבמרור. צפו (אקטואלי, יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: צביעות על כוס תה4 דקות עם הרב אהרן לוי: צביעות על כוס תהכיכר השבת
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: צביעות על כוס תה. צפו (אקטואלי, יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: לו הייתי אסטרונאוט4 דקות עם הרב אהרן לוי: לו הייתי אסטרונאוטכיכר השבת1
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: לו הייתי אסטרונאוט. צפו (אקטואלי, יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: לרקוד עם תרנגול4 דקות עם הרב אהרן לוי: לרקוד עם תרנגולכיכר השבת2
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: לרקוד עם תרנגול. צפו (אקטואלי, יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: מדריך לראיית לילה4 דקות עם הרב אהרן לוי: מדריך לראיית לילהכיכר השבת1
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: מדריך לראיית לילה. צפו (אקטואלי, יהדות)
סכנת ההתבוללות החדשה. בית ספר דו-לשוניהמדינה וההתבוללות - פועלת נגד אך גם מתקצבתאסף מגידו1
נתוני גדילה במספר התלמידים הלומדים בבתי הספר המשלבים יהודים וערבים, "אל תיתנו יד לתופעה שעלולה להביא להתבוללות" (יהדות, שיווקי)
אילוסטרציההרב ששובר מוסכמות במנהטן: "הנוף בחופה שלי היה העשן מהתאומים"כיכר השבת8
זוג הרבנים הצעיר דובי ואסתי שיינר הפכו את בית הכנסת הניו יורקי בראשו הם עומדים, למקום בילוי יהודי נוטף סטייל, שכולם רוצים להגיע אליו - היכן עובר הגבול? (יהדות, אקטואלי)
הגאון הרב דוד לאוהפודקסט התורני הפופולרי ביותר בארה"בכיכר השבת7
הרב הראשי הגר"ד לאו ואשת התקשורת סיון רהב מאיר מספרים בראיון לרב בנימין גולדשמידט, על שיעורי התורה, קירוב רחוקים וסינון דברי תורה בשיעורים • האזינו (אקטואלי)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: כסף זה לא הכל4 דקות עם הרב אהרן לוי: כסף זה לא הכלכיכר השבת
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: כסף זה לא הכל. צפו (אקטואלי, יהדות)
הרב שלמה זביחי עם סגולות 'פורים קטן'. צפוהרב שלמה זביחי עם סגולות 'פורים קטן'. צפוכיכר השבת
היום, יום שלישי, י"ד באדר א' - הוא יום 'פורים קטן'. הרב שלמה זביחי, מראשי הקהילה המשהדית, מונה את הסגולות המיוחדות של היום - להתברך לטובה ולברכה. צפו (אקטואלי)
יין. אילוסטרציה"יש לשתות יין ולהשתכר ביום שלישי הקרוב"כיכר השבת15
המשפיע החסידי הרב הגאון רבי מנשה ישראל רייזמן קבע בסוף השבוע בשיעורו כי לעניין המצוה לשתות יין ולהשתכר בפורים, יש עניין לעשות זאת דווקא באדר ראשון, השבוע (ארץ)
המשפיע: "תעטוף לי בבקשה 3 מנות אושר"המשפיע: "תעטוף לי בבקשה 3 מנות אושר"כיכר השבת7
"כשם שמשנכנס אב ממעטין בשמחה, כך משנכנס אדר מרבין בשמחה": איך אנחנו אמורים להפוך לשמחים? הרי אי אפשר לקנות שמחה! ר' יענקוש זילברמן מסביר • צפו (יהדות)
הנערים שהשתתפו במסע, בסעודת המצווה שנערכה ברובע היהודי20 נערים שחולצו מכפרים ערביים השתתפו ב"מסע בר מצווה" בכותלאסף מגידו
פרויקט ראשון מסוגו נחנך השבוע: מסע בר מצווה לנערים ונערות שחולצו עם אמותיהם מכפרים ערביים • שיאו של המסע - 3 נערים בקרו לראשונה בכותל (יהדות, שיווקי)
הבני ברקים מאיגוד בני הישיבות באו לצפות בסרטהבני ברקים מאיגוד בני הישיבות באו לצפות בסרטכיכר השבת
מאות בחורים נטלו חלק בערב בו הוקרן הסרט "אביר הרועים" על חייו התורניים של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל בבית הכנסת 'ישועה ליהודה' (יהדות, שיווקי)
האם ה"סתירות" שבתורה מערערות על אמיתותה?האם ה"סתירות" שבתורה מערערות על אמיתותה?כיכר השבת4
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: האם ה"סתירות" שבתורה מערערות על אמיתותה?. צפו (אקטואלי, יהדות)
לשאול למה, מה ואיך? // הרב אבי אברהםלשאול למה, מה ואיך? // הרב אבי אברהםהרב אבי אברהם2
כיצד שלושת השאלות הללו, בסדר הנכון, יכולות לשפוך אור על עצמינו ועל סיפור חיינו, על יכולת השכנוע שלנו וגם על משמעות הדת היהודית בעיניי עצמנו וילדינו (אקטואלי, יהדות)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: כשהמוסר שובת רעב4 דקות עם הרב אהרן לוי: כשהמוסר שובת רעבכיכר השבת
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: כשהמוסר שובת רעב. צפו (אקטואלי, יהדות)
אלפי גליונות 'מחפשים' שיצא לאור לפני חודשיים, עם הגיעם מבית הדפוס ליד לאחיםיד לאחים גרם לאנשינו לנטוש את הנצרות ולחזור ליהדותכיכר בשיתוף יד לאחים
מגזין מיוחד שמוציא יד לאחים כבר חמש שנים גרם ליהודים החברים בכת הנוצרית "היהודים המשיחיים" לעזוב אותה • בפרסום פנימי מודים המיסיונרים: יד לאחים מחזיר מיסיונרים ליהדות (יהדות, שיווקי)
4 דקות עם הרב אהרן לוי: מישהו צוחק בשמיים4 דקות עם הרב אהרן לוי: מישהו צוחק בשמייםכיכר השבת
הרב אהרן לוי, מרצה למחשבת היהדות ב'ערכים' ומחבר הספרים "לא בשמים היא" ו"לחזור עם תשובה", בפינה אקטואלית שבועית • והשבוע: מישהו צוחק בשמיים. צפו (אקטואלי, יהדות)
אילוסטרציהאתה יכול להיות חלק מהיהדות בבלארוס!כיכר בשיתוף 'יד ישראל'
הארגון הייחודי שמספק בית יהודי חם ליתומים, לקשישים ולזוגות צעירים בבלארוס - לשעבר ב'חבר העמים' הסובייטי, צריך את עזרתנו בהעמקת הזהות היהודית במדינה (שיווקי)
אילוסטרציהסגולה לפרנסה: בואו לקרוא את 'פרשת המן'כיכר השבת2
ביום שלישי של פרשת בשלח - היום! - יש סגולה מיוחדת לומר את פרשת המן - שניים מקרא ואחד תרגום, כסגולה גדולה לפרנסה טובה | בפנים: פרשת המן ותפילה לפרנסה (יהדות)

אקטואלי

אקטואליה יהודית, השקפה ויהדות באתר כיכר השבת, כאן תמצאו חדשות, ניתוחים מרתקים ומאמרים מעמיקים בסוגיות הלכתיות והשקפתיות העומדות על הפרק.

כיכר facebook