אאא

בואו ליהנות מיום מלא חוויות לכל המשפחה באקטיביכיף בפארק מנחם בגין, תל אביב.

חול המועד פסח, תקופה נפלאה, חג המשפחה. והשנה, אתם הולכים להינות מחוויה מרנינה וכיפית. חוויה המתאימה בדיוק לכם, לכל המשפחה. פארק בגין המקום שלכם בחול המועד פסח. מאות דונמים של משטחי דשא מטופחים בין העצים נמצא מרכז האטרקציות אקטיביכיף.


פארק מופלא עם מתקני משחקים, מתנפחים ומתקני כושר מותאמים לטבע. פינת חי יפיפיה, מגרשי כדורגל וכדורסל. במקום נמצא גם אגם מים ובו תוכלו לשוט להנאתכם בסירות פידלים. ובין כרי הדשא והשבילים תוכלו להינות מנסיעה על אופניים ליחידים או אופניים למשפחה.
גם למבוגרים יש אין ספור אפשריות ומתקנים, קולנועיות חשמליות ורכבי קארטינג במסלולים מיוחדים ועוד ועוד.

חפ"ק הצלה ואיתור ילדים

בהנהלת הפארק ערוכים ומוכנים לקראת אלפי המבקרים המתעדים להגיע בימי החג, בישיבת ההכנה שנעשו בימים האחרונים בשיתוף סנ"צ אלון מגן, דנו הנהלת הפארק עם אנשי הבטחון בתרחישים ובהערכות לקראת ימי חול המועד.
אנשי המשטרה המלווים במסירות ובדאגה רבה את פעילות הפארק בשנים האחרונות מוכנים וערוכים לימי חול המועד כמסורת השנים האחרונות לאור הטיפול המסור של פקד רון קוניו.
הנהלת הפארק אשר עומדת בקשר רציף עם רס"ב גבי שושן מנהל רישוי עסקים במחוז ת"א מברכים את פעילות אנשי המשטרה בליווי הצמוד אשר נשמר במהלך כל השנה לטובת המבקרים.

בימי חול המועד, מוקם במרכז הפארק חפ"ק מיוחד בשיתוף יחידת איתור נעדרים של זק"א בהנהלת ברלה יעקובביץ וארגון איחוד הצלה אשר נועד לתת מענה לעזרה ראשונה במידת הצורך. ובנוסף מאפשר להורים ולילדים למצוא אחד את השני בקלות וללא בעיות.
מוטי בוקצ'ין דובר זק"א מברך את שיתוף הפעולה ומציין שבעזרת החפ"ק שהוקם בחול המועד סוכות נחסכו מהורים רבים צער ועוגמת נפש. וכן גם לקראת חג הפסח אנו ערוכים לעזור ולסייע למבקרים.

בהנהלת הפארק פעלו רבות כדי לעזור ולהקל על ההגעה למתחם באמצעות אוטובוסים של חברת מטרופלין בקו 97 שיעבור בתחנות המרכזיות ברחבי בני ברק.
שעות פעילות האוטובוסים בימי חול המועד:
יציאה מבני ברק, בין השעות: 13:30 – 17:30
יציאה מהפארק, בין השעות: 17:20 – 21:35
יתכנו שינויים במועדי הנסיעה, מומלץ לעקוב אחרי הפרסומים בעניין.