אאא

בין כסה לעשור בזמן שכל יהודי חש כי זה הזמן להוסיף במעשים טובים, התכנסה הצמרת העסקית אישי ציבור וראשי זרועות הבטחון במיל' ובדימ' לאירוע חגיגי ומפואר בהצדעה ובתרומה ל"רפואה ושמחה" על פועלה הרב למען חולים רבים שאין ידם משגת להגעה לטיפולים רפואיים. מטרת האירוע - להמשיך לתחזק ולהרחיב את מערך האמבולנסים המסיע מידי יום חולים רבים חינם אין כסף לבתי החולים ולטיפולים רפואיים.

בין כ – 500 איש שהגיעו להצדיע ולתמוך ניתן היה את הרב הראשי הגאון רבי ישראל מאיר לאו שליט"א, יו"ר בנק הפועלים, יו"ר הבנק הבינלאומי, הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, רו"ח ראובן שיף שהיה מראשי האירוע, איש העסקים ר' שלמה איזנברג יו"ר ובעלים של קבוצת ישרס – רסקו מלם-תים, מר משה טרי יו"ר יו"ר טריפל מ. – תחנות כח, לשעבר יו"ר הרשות לניי"ע, רו"ח מוטי פרידמן יו"ר קבוצת אלקטרה, יו"ר מועצת ידידי "רפואה ושמחה" רו"ח שמעון הייבלום המשמש יו"ר ודירקטור בחברות מובילות במשק ובניהים קרסו נדל"ן, שפע ימים, אימפקט, ישרס ועוד, מר שלום חיים יו"ר קבוצת טעמן ועוד רבים.

את החסות הראשית לאירוע נתנה קבוצת איילון בראשותו של איש החסד מר לוי יצחק רחמני אשר כיהן גם כנשיא האירוע ובראש הערב פיקד על המלאכה היועץ האסטרטגי תא"ל במיל' אבי בניהו דובר צה"ל לשעבר ואיתו אנשי התקשורת אברי גלעד, מנחם הורביץ ומנחם טוקר.

מי שכבש את הקהל בשירת אבינו מלכנו ובקטעי חזנות מיוחדים ברוח הימים היה בעל המנגן החסידי הנודע הרב ישראל אדלר אשר שימש גם כחזן וכזמר באומנות מופלאה.

מימין: יו"ר בנק הפועלים, אבי בניהו, גבי אשכנזי, מוטי פרידמן, רו"ח ראובן שיף, הרב צישינסקי יו"ר רפואה ושמחה
מימין: יו"ר בנק הפועלים, אבי בניהו, גבי אשכנזי, מוטי פרידמן, רו"ח ראובן שיף, הרב צישינסקי יו"ר רפואה ושמחה