תוכן גולשים
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

פרשיית חילולי הקברים בארץ הקודש, לא עוברת מסדר היום של היהדות החרדית בארץ הקודש ובחו´´ל, עוד לא נתרפאו הפצעים שלנו מחפירות היהודים הקדושים והטהורים בעיר יפו, וכבר המכונות הכבדות כבר מתחילות במלא המרץ לפעול ולחפור בקברים עתיקי יומין בעיר {הדרומית} יבנה, יהיו אנשים שיקראו את מאמרי ויזלזלו...נו, כדרכם בקודש, אבל יהיו אנשים מסוג אחר, אנשים שבאמת רוצים לדעת ולהבין ולהיכנס לעובי הקורה של פרשיית חילולי הקברים בארץ הקודש, להבין, איך? ומדוע? מתי? ואיפה? ולא לאכול ´´רק´´ מהתקשורת אשר בטיבעה ובדרכה מקררת את הבריכה היהודית, וכהרגלה... מנסה לחנוק את המאבקים שלנו, כן שלך, כן שלה, כן...של כל בני התורה בארץ הקודש, לא משנה אם אתה ספרדי, אשכנזי, חסידי ותימני.

הכל התחיל עם שיסוע ועקירת האמת של התקשורת כנגד הארגון אתרא קדישא אשר מנוהל ביד רמה ע´´י הגאון הגדול ר´ דוד שמידל שליט´´א, התקשורת העויינת נתנו את ידם לגל השמועות המחוצפות של אנשי רשות העתיקות והעומד בראשה, ´´שגילו´´ ארונות קבורה ביפו עם צורות צלב ותמונות אשר מתעדות את זה.

רשות העתיקות הביאו מומחים מאונברסיטאות שונות כדי שיגלו את שנת העצמות הטמונות וכולם דיברו על למעלה מ...3.000 שנה, והם נוצרים, פגאנים, האיך יכול להיות שלפני 3.000 שנה קבורים פגאנים??? והרי הנצרות קמה רק לפני 2000´ שנה???

כל אחד שיחפש בגוגל יראה שמסעות הצלב הגיעו לארץ הקודש והעיר הראשונה שמסע הצלב הגיע זה בעיר יפו, אז האיך זה לא יהודים???

בתקופה האחרונה קמים להם עסקנים שאינם יודעים מימינם ומשמאלם, מטעים את גדולי ישראל ומטעים את הציבור כנגד הארגון אתרא קדישא שמציל את קברי ישראל ללא שום תמורה, עכשיו...בעיר יבנה החלו חפירות במלא עוצמתן, תוך כדי ניתוץ עצמות אבותינו הקדושים, תוך כדי ריסוק העצמות אשר היו שרפי מעלה, אוי לעיניים שכך רואות, אוי לדור שכל כך מוטעה.

´´התקשורת זה הכלי הכי משחית...כמובן אם אוכלים את הדברים הקלוקלים אשר הם מנסים להאכיל את הצביור, תוך מגמה ברורה, והיא? להשתיק את הזעקה של היהדות הנאמנה, לזלזל באבותינו הקדושים ובמסורת הנפלאה אשר מסורה לנו מדור דור. ידידי ואחי היקרים התעוררו והשמיעו זעקה גדולה ומרה על חיטוטי השיכבי בכל רחבי ארץ הקודש.

שקר גמור! ושקר גס!

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.