אאא

האם אנחנו לפני תופעה משיחית חדשה ביהדות?

אתר מעריצים חדש שמוקדש כולו לרב אמנון יצחק, רומז כי ייתכן שהרב אמנון יצחק הוא הגואל המושיע.

האתר שכולו מלא שירות, תשבחות והלל שואל שאלת תם: "האם הרב אמנון יצחק הוא האיש שלו עם ישראל ייחל אלפי שנים?"

בהמשך משווה הכותב בין הרב יצחק לבין ההגדרות של הרמב"ם למשיח: "הרמב"ם פוסק להלכה, המשיח יקבץ נדחי עמו ישראל אל ישראל" והכותב ממשיך: "הערה: הרב אמנון יצחק בהרצאות ברחבי העולם קורא ליהודים לעלות לארץ ישראל, ורבבות עם ישראל עשו זאת ממדינות ניכר ועלו לישראל"

כך נמשכת הסאגה שנגמרת (איך לא) בשאלה האם הרב יצחק יהיה ראש ממשלת ישראל...

אך לפני שהרב אמנון יצחק יוכתר כמשיח באופן רשמי, דאגו האוהדים להשוותו לגדולי האומה.

בצידו של דף האוהדים ישנה הפניה עליה נכתב 'כנגד מי שקול', קליק על ההפניה, שולחת את הגולשים לדף בו נכתב באופן מפורט כנגד מי שקול הרב יצחק.

כנגד משה רבנו. הסיבה? "משה רבינו הוריד תורה לעם ישראל, גם הרב אמנון יצחק חילק דיסק עם כל התורה כולה בכל תיבת דואר בישראל".

כנגד אלישע הנביא, מדוע? "תינוק שנולד לא חי, ללא דופק במשך יותר מ20 דקות. הרב אמנון יצחק ברך את התינוק וקיבל על עצמו להתענות 40 יום למען הצלת התינוק ותוך דקות ספורות חזר הדופק לילד והיום הוא חי בריא ושלם"

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

האתר לא חוסך דברי הלל והערצה, ומספר סיפורי ניסים מפליאים שקרו למאמינים. ההפניה ברוך אתה לה'שולחת אותנו לדף בו נרמז כי שלושת המפתחות שלא נתנו לבני האדם אלא נשארו בידי הקדוש ברוך הוא, נמסרו לרב אמנון.

לצד כל מפתח מן המפתחות מופיע סיפור נפלא שרומז כי בעצם הרב אמנון יצחק, קרוב להחיות מתים, להוריד גשמים ולפקוד עקרות.

 

כנגד מי שקול? אתר האוהדים (צילום: חדשות 24)

כנגד מי שקול? אתר האוהדים (צילום מסך)

האם הרב אמנון יצחק קשור לאתר האוהדים שלו?

באתר האוהדים טוענים כי האתר הוא יוזמה פרטית של אחד ממעריצי הרב אמנון יצחק, אולם, באתר 'שופר' הרשמי, התפרסמה מודעה הקוראת לגולשים שמעונינים לתמוך במפלגה בראשותו של הרב יצחק, להקליק על המודעה - שמובילה אותם היישר לאתר האוהדים החדש.

אך עדיין אי אפשר להתעלם מהדמיון לאתר שופר. העיצוב דומה מאוד, ישנה תמונה זהה של הרב יצחק המעטרת את הלוגו של שניהם. ויש גם לחצן ראש הדף של אתר האוהדים המציע לגולשים להפוך את אתר שופר לדף הבית שלהם.