מקום רביעי..  מרק אפונה  משגיח  נהריה
אילוסטרציה | צילום: פלאש 90טיפים: כך תשמרו על המראות בביתאיטל קציר2
מראה נקייה מוסיפה אור ויופי לבית. היא מגיעה בכל צורה ובכל גודל, עם מסגרת וללא מסגרת. אז איך שומרים על נקיונה? טיפים (משפחה, בית)
סופגניות (צילום: פלאש 90)כתמי שמן מסופגניות? כך תנקו היטבאיטל קציר4
לקראת חנוכה: מגוון טיפים שיעזרו לכם לשמור על הבגדים נקיים כמו חדשים, גם במהלך החג הרווי סופגניות ולביבות. מדריך לחג חנוכה נקי (בבית)
(צילום: יח"צ)הספא האישי שליאיטל קציר3
חדר האמבטיה מקבל מקום של כבוד. הפינה הזו מעניקה לנו את השלווה השקט והמנוחה שאחרי המולת יום העבודה. קונים חדש? טיפים (בארץ)
(צילום: יח"צ)רוכשים דק עץ לגינה? קבלו טיפיםאיטל קציר
המראה החיצוני של הדק הוא שיקול מכריע בבחירה, ובצדק. דק עם מראה רענן ומיוחד מעניק נופך ייחודי לגינה. ממה יש להיזהר? המדריך המלא, חובה (בבית)
(צילום: פלאש 90)מה אתם חושבים על המשבר במים?איטל קציר8
רוב הישראלים (54%) מודאגים מהמחסור במים או מבצורת, אך 2% בלבד מצהירים שהם חוסכים במים - כך עולה מסקר חדש. כל הנתונים (בריא)
ידיים (צילום: פלאש 90)חורף: איך מתמודדים עם יובש בעור?איטל קציר9
בעיות של עור יבש שכיחות יותר במהלך החורף. כדי למנוע אותן, כדאי לאמץ שגרת טיפול שתגן על העור. טיפים מומלצים בקור (משפחה, בית)
(צילום: פלאש 90)התינוק לא נרדם? יש לנו טיפים בשבילךשירה קראוטהמר2
סדר יום קבוע, חשיפה לאור השמש והקפדה על ארוחה במהלך היום הם תנאים חשובים, בדרך לשינה טובה של תינוקך > מדריך מלא (משפחה)
כלי כסףאיך נשמור על הכסף שלנו טוב יותר?איטל קציר
שולחן החג קרוב מתמיד, וכולנו מתכוונים לפאר ולרומם אותו עם כלי הכסף. זה הזמן להוציאם מן המחבוא, לשפשף ולהבריק. כך תעשו זאת (טיפ)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)הרב שמחה הכהן: "הנשים שולטות"הרב שמחה הכהן83
הרב שמחה הכהן, מחבר הספר הפופולרי "הבית היהודי" במאמר מפתיע: 'לא נכון להשלים עם מצב שהולך ומחמיר, באיבוד מעמדו של הבעל' (בבית)
(צילום: פלאש 90)הקיץ מלא סכנות. איך נשמרים? טיפיםד"ר הדר ירדני2
מדי שנה נהרגים בישראל כ-170 ילדים בעקבות תאונות ביתיות. בקיץ, המספר גבוה יותר. איך נשמרים? וגם: זהירות, נחשים. מדריך (משפחה)
(צילום: פלאש 90)הקיץ לוהט מדי? טיפים לצינון מיידיאסתר ארליך
אנחנו נמצאים בחיפוש מתמיד אחר מקורות צינון, כבר מהבוקר. איך מתאימים את התזונה לחום בקיץ? טיפים בריאים וטעימים להפליא (משפחה)
(צילום: פלאש 90)עם הספר: לקרוא, ולשמור על הראייהד"ר יוסף פיקל
לרגל שבוע הספר מסבירים במרכז הרפואה זיו: כיצד תשמרו על עיניכם ועדיין תקראו כאוות נפשכם? כל הטיפים, כל העצות. כנסו (משפחה)
אב ובנו בקניות (צילום: פלאש 90)איך לעבור את הקניות לחג בשלום?שפרה כהן
לא רק חשבון נפש מצפה לנו בחודש הקרוב, אלא גם חשבונות הולכים ותופחים עם שלל הקניות לחג. כיכר השבת מציג: המדריך המלא (משפחה)
(צילום: פלאש 90)פרשת השבוע: לוותר, לקבליהודית דיאמנט1
ה´ לא מחפש את הנוצץ ולא את מנקר העיניים. את רצון הלב. את הויתורים שאנו עושים בחדרי חדרים. לקח מהפרשה, מיוחד לנשים (משפחה)
לא לרחם על מוצצי הדםלא לרחם על מוצצי הדםכיכר השבת2
הם מוצצים את דמנו, ניזונים על חשבוננו, ונהנים על חשבון סבלנו. הם קטנים ודוחים, ובמילה אחת... כינים. כל הפתרונות (למשפחה)
אילוסטרציה, צילום: פלאש 90תמונות ילדות של פילים או של דיגיטלידורית לביא1
האם באמת הנגישות הגבוהה, השפע והמגוון של התמונות, הוידיואים, והמצלמות שיש כיום הוא רק חיובי, והאם אכן כך טוב יותר? (משפחה)

בבית

הבית החרדי הוא הלב של הכל. בבית החרדי הכל קורה, חינוך הילדים, הערכים וההשקפה. כיכר השבת מגיש לכם כתבות עומק, ותוכן מרתק על בית חרדי והמשפחה החרדית.

כיכר facebook
האם אתם יודעים מי יהיה האושפיזין שלכם?
אברהם רקובסקי
האם אתם יודעים מי יהיה האושפיזין שלכם?
י"ג בתשרי תשעח4
יעל מזרחי
יעל מזרחי
האירוע של חיי / יעל מזרחי בטור אישי
י"ח בשבט תשעו60