(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)הרב שמחה הכהן: "הנשים שולטות"הרב שמחה הכהן84
הרב שמחה הכהן, מחבר הספר הפופולרי "הבית היהודי" במאמר מפתיע: 'לא נכון להשלים עם מצב שהולך ומחמיר, באיבוד מעמדו של הבעל' (בבית)
(צילום: פלאש 90)הקיץ מלא סכנות. איך נשמרים? טיפיםד"ר הדר ירדני2
מדי שנה נהרגים בישראל כ-170 ילדים בעקבות תאונות ביתיות. בקיץ, המספר גבוה יותר. איך נשמרים? וגם: זהירות, נחשים. מדריך (משפחה)
(צילום: פלאש 90)הקיץ לוהט מדי? טיפים לצינון מיידיאסתר ארליך
אנחנו נמצאים בחיפוש מתמיד אחר מקורות צינון, כבר מהבוקר. איך מתאימים את התזונה לחום בקיץ? טיפים בריאים וטעימים להפליא (משפחה)
(צילום: פלאש 90)עם הספר: לקרוא, ולשמור על הראייהד"ר יוסף פיקל
לרגל שבוע הספר מסבירים במרכז הרפואה זיו: כיצד תשמרו על עיניכם ועדיין תקראו כאוות נפשכם? כל הטיפים, כל העצות. כנסו (משפחה)
אב ובנו בקניות (צילום: פלאש 90)איך לעבור את הקניות לחג בשלום?שפרה כהן
לא רק חשבון נפש מצפה לנו בחודש הקרוב, אלא גם חשבונות הולכים ותופחים עם שלל הקניות לחג. כיכר השבת מציג: המדריך המלא (משפחה)
(צילום: פלאש 90)פרשת השבוע: לוותר, לקבליהודית דיאמנט1
ה´ לא מחפש את הנוצץ ולא את מנקר העיניים. את רצון הלב. את הויתורים שאנו עושים בחדרי חדרים. לקח מהפרשה, מיוחד לנשים (משפחה)
לא לרחם על מוצצי הדםלא לרחם על מוצצי הדםכיכר השבת2
הם מוצצים את דמנו, ניזונים על חשבוננו, ונהנים על חשבון סבלנו. הם קטנים ודוחים, ובמילה אחת... כינים. כל הפתרונות (למשפחה)
אילוסטרציה, צילום: פלאש 90תמונות ילדות של פילים או של דיגיטלידורית לביא1
האם באמת הנגישות הגבוהה, השפע והמגוון של התמונות, הוידיואים, והמצלמות שיש כיום הוא רק חיובי, והאם אכן כך טוב יותר? (משפחה)

בבית

הבית החרדי הוא הלב של הכל. בבית החרדי הכל קורה, חינוך הילדים, הערכים וההשקפה. כיכר השבת מגיש לכם כתבות עומק, ותוכן מרתק על בית חרדי והמשפחה החרדית.

עדכונים
כיכר facebook