אאא

לא רק ב'דגל': מתברר כי גם באגף החסידי של הרשימה המאוחדת בבני-ברק בתנועת "אגודת ישראל" הוחלט לערוך ריענון שורות ולהכניס נציגים חדשים למערכת המוניציפאלית .

בסיעת 'שלומי אמונים' המייצגת את הציבור הכלל חסידי בעיר הוחלט להציב במקום הראשון את  יו"ר הרשימה שלמה קוסטליץ ולאחריו במקום השני את העסקן פרץ אברמוביץ מראשי חסידות ערלוי וזאת במקומו של הנציג הקודם יהודה מרמושטיין שהחליט לפרוש.

לדברי גורמים בסיעה, אברמוביץ מוכר בקרב הציבור החסידי בעיר כדמות אהודה ורבת פעלים ובשלומי אמונים בטוחים  כי הוא יסייע לכלל הציבור ללא הבדלי שייכות ומפלגתיות.

במקביל, גם בסיעה המאוחדת - ויז'ניץ הוחלט על חילופי משמרות כשבמקום הראשון יוצב כבעבר ראש הרשימה מנדל אייזנברג ואילו במקום שלאחריו יוצב אברומי גרין מהעסקנים הצעירים הבולטים של החסידות.

גרין, ממונה כמנהל הפרוייקט של הקמת בית המדרש הגדול החדש של החסידות וזוכה להערכה רבה בבית האדמו"ר מויז'ניץ.

בחסידות מציינים כי גרין ידוע בעזרתו לכלל ולפרט ולדבריהם אין ספק שימשיך לעשות זאת גם במסגרת תפקידו החדש כשהוא מנצל את מעמדו לסייע לכלל התושבים בעיר.

במקביל גם בירושלים עורכת הסיעה המרכזית רענון בשורותיה כשהנציג הוותיק יוסף לוק הודיע על פרישה ואת מקומו ברשימה יאייש יוחנן וייצמן. וייצמן בן ה-45 הינו איש עסקים מחסידות גור והוא מונה באחרונה לחבר צוות המו"מ של אגו"י בירושלים מול סיעת דגל התורה לצידם של ח"כ מאיר פרוש וחנוך זייברט.

לדברי גורמים בסיעה המרכזית, וייצמן הינו בחירה מצויינת. "מדובר ביהודי מאנ"ש, ממולח ופיקח שיידע לדאוג לצורכי הציבור החרדי במסגרת תפקידו ומעמדו החדש", הם מבטיחים.