אאא

עולה להתקפה: יו"ר 'הבית היהודי' השר נפתלי בנט, יוצא הערב (שני) במתקפה כנגד שותפיו, חברי מפלגת "יש עתיד", וזאת לאחר שהשר יעקב פרי הגיש ערער על החוק של ח"כ איילת שקד שעבר בוועדת שרים לענייני חקיקה ואמור למנוע את שחרורם של מחבלים רוצחים.

בדברים שכתב הערב בנט בעמוד הפייסבוק שלו, הוא תקף את אנשי 'יש עתיד': "אות קלון ליש עתיד - שעצרו כעת את קידום החוק למניעת שחרור מחבלים. יום לאחר שהחוק שהבאנו למניעת חנינה לרוצחים עבר בממשלה, יש עתיד באמצעות השר יעקב פרי הגישו ערר על החוק. כן, מה ששמעתם".

"המשמעות" הוסיף בנט: "עיכוב של החוק עד שאנשי יש עתיד יחזרו בהם או עד שהחוק ידון שוב בממשלה. זאת במקום שהחוק יבוא להצבעה כבר בעוד יומיים בכנסת". בנט הכריז: "אני מודיע כאן באופן ברור: החוק הזה יעבור. נקודה".

הפגנה נגד שחרור אסירים. בעבר (אלי מנדלבאום - ynet)

לקראת סיום דבריו איים יו"ר 'הבית היהודי לבלום חוקים של יש עתיד עד לשחרורו של החוק': "אנחנו נפעיל את כל הכלים העומדים לרשותנו ובכלל זה בלימת חוקים של יש עתיד עד שנעביר את החוק הזה".

"כל יום שהחוק הזה מתעכב יכול לסכן חיי אדם. פשוט ככה. אין ולא תהיה לי סובלנות וסבלנות למשחקים פוליטיים על חשבון חוקים חיוניים לבטחון אזרחי ישראל" סיים בנט.