אאא

ראש האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', קוראת למצביעי העבודה בירושלים להצביע עבור ניר ברקת לראשות העיר.

יחימוביץ' אומרת, כי חשיבות בחירתו של ברקת גוברת כעת משמולו מתמודד משה לאון, משרתם של מושחתים.

במכתב ששלחו היום יחימוביץ', מזכ"ל המפלגה חיליק בר ויו"ר ועדת הבחירות של העבודה, ראש עיריית יוקנעם, סימון אלפסי, לחברי מפלגת העבודה בירושלים הם מבקשים להצביע בפתק אחד עבור הרשימה המשותפת של מפלגת העבודה ומרצ ובפתק לראשות העיר - לראש העיר ניר ברקת.

 (צילום: פלאש 90)
ברקת, בעל סיכויים גדולי לנצח במירוץ (צילום: פלאש 90)
הגדלה

השלושה כותבים: "אנו מבקשים להביע את תמיכתנו בניר ברקת לכהונה שנייה לראשות העיר ומבקשים גם מכם להתגייס לבחירתו. ומיותר לציין שלא בכל הנושאים אשר אנו מאמינים בהם אנו רואים את הדברים עין בעין, אבל אין ספק שהוא ראש עיר טוב, ובוודאי עדיף פי כמה וכמה על המתמודד מולו". 

"החשיבות של בחירתו מחדש גוברת כעת כאשר מולו מתמודד משה לאון, שליחו האישי של איווט ליברמן ומי ששולחיו ומפעיליו, רחוקים מאוד, בלשון המעטה, מטוהר מידות" נאמר במכתב שמילותיו האחרונות כוונו כלפי יו"ר ש"ס אריה דרעי וח"כ אביגדור ליברמן. 

בסוף השבוע פורסמו ב'כיכר השבת' תוצאות סקר שהוזמן על ידי רשימת מרצ-העבודה בירושלים, ומהן עולה כי ניר ברקת הינו בעל סיכויים גבוהים לניצחון במירוץ, והפער בינו לבין משה ליאון הנו גדול מאוד.

הנסקרים נשאלו: "אם הבחירות היו נערכות היום, למי היית מצביע לראשות העיר ירושלים? ניר ברקת מול משה ליאון". ופילוח הנתונים כדלהלן:

במגזר הכללי - ברקת 87, ליאון 4, לא החליטו 5, סירבו לענות 4. במגזר הדתי - ברקת 77, ליאון 7, לא החליטו 12, סירבו לענות 4. במגזר המסורתי - ברקת 83, ליאון 7, לא החליטו 8, סירבו לענות 1. במגזר החרדי - ברקת 15, ליאון 37, לא החליטו 43, סירבו לענות 5.