אאא

מרכז המבקרים החדש של שוקולד "דה קרינה" נפתח השבוע לקהל הרחב וכבר חוגג עם המבקר ה-10.000 שלו.

מרכז המבקרים החדש של 'דה קרינה' נפתח לקהל לקראת גל המבקרים הגדול שצפוי להגיע לגולן במהלך ימי "בין הזמנים" וחופשת הקיץ.

מרכז המבקרים התחדש במרכז הדרכות אור קולי מתקדם, בחדר טעימות מקצועי היוצר חווית חושים וטעמים הייחודית ל'דה קרינה', ובחדר סדנאות מקצועי המציע מגוון פעילויות לכל הגילאים. גם בית הקפה של 'דה קרינה' שודרג וורנדה מוצלת נוספה בחצר לרווחת המבקרים. בימים אלו ציינו במרכז המבקרים 'דה קרינה' את הביקור המשמח של המבקר ה-10,000 במקום, האורח המאושר הוא קרל פרימל ממונטריאול קנדה שהגיע עם משפחתו לטיול בגולן.

בוטיק השוקולד 'דה קרינה' הוקם בידי בני הזוג גיורא וקרינה צ'פלינסקי לפני כשלוש שנים בקיבוץ עין זיוון בצפון הגולן, מאז עבר המקום גלגולים רבים והיקף הפעילות בו התרחב מאוד. קרינה עולה חדשה מארגנטינה, דור שלישי למשפחת שוקולטיירים, בחרה להמשיך במסורת המשפחתית בישראל "מאז ומעולם שוקולד היה חלק בלתי נפרד מחיי, כשעלינו ארצה ובחרנו להקים את ביתנו בגולן היה לי ברור ששוקולד משובח ימשיך להיות מרכיב מרכזי בחיי, ואכן כך השוקולד ומגוון הפעילויות שאנו יוצרים במרכז המבקרים סביבו מהווים את מרכז העשייה בחיי משפתנו. אני מזמינה את הציבור הרחב להגיע למרכז המבקרים שלנו וליהנות מחוויית יצירה וטעמים לכל המשפחה".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

שעות פתיחה: בימים א-ה 9:00- 17:00 ימי שישי 9:00- 15:00. (מרכז המבקרים סגור בשבתות וחגים, מוצרי 'דה-קרינה' בכשרות מהודרת, חלב ישראל).

מחירים: ביקור מודרך: בוגר - 20 ₪, ילד- 16 ₪, סדנת ילדים מתוק לי- 35 ₪. חדש – מבצע קיץ : ביקור מודרך + סדנת ילדים- 39 ₪

נשמח לקבל מכם הערות או המלצות על מקומות ואתרים שיכולים לעניין את ציבור הגולשים. את הפניות יש לשלוח למיייל: ik@kikar.net