אאא

- שלום, תודה שהתקשרתם לשרתון, להזמנות לחצו 1.

- שרתון פלאזה, שלום. מדברת הילה, במה אוכל לעזור?

- רגע, הגעתי לשרתון?

- כן, שרתון פלאזה, ירושלים.

- אבל שמעתי שאתם כבר לא ´שרתון´?

- אין לי מושג מה שמעת, זו הפעם הראשונה שאני שומעת שאנחנו לא אנחנו. אתה רוצה להזמין אדוני?

- לא תודה. רק רציתי לברר.

מלונות תאגיד ´סטאר ווד´ המנהלות גם את המותג ´שרתון´, מסירות את השם שרתון ממספר מלונות בישראל. מדובר במלונות הנמצאות עדיין בבעלותו של איש העסקים החרדי, שעיה ביומלגרין. את הפעולה הרשמית מתעתדת הנהלת הרשת לעשות בסוף החודש הקרוב. לטענתם מדובר ב"שמירה על ערך המותג"...

האמת כנראה קצת פחות עדינה. לא מדובר ברמת ניהול ונראות שאינה עומדת בסטנדרטים המחמירים של ´סטאר ווד´, שמועה עקשנית טוענת כי ביומלגרין לא שילם את דמי הזכיינות שהתחייב להעביר לרשת.

הקשיים הכלכליים אליהם נקלעה חברת האחזקות של ביומלגרין, כבר נתנו את אותותיהם בעסקים רבים שבבעלותו, כך מתנהל משא ומתן מתקדם לרכישת אחזקותיו של ביומלגרין באזורים, ובמספר מגרשים באזורים מבוקשים ויוקרתיים.

בהודעה שפרסמה הנהלת תאגיד ´סטאר ווד´, נכתב כי המלונות: שרתון טבריה, שרתון פלאזה ירושלים, שרתון אילת ושרתון מוריה תל-אביב, יוסרו בסוף יוני ממערכת ההזמנות של המותג ואורחיהם לא יהיו זכאים להטבות הניתנות לחברי מועדון הלקוחות של שרתון.

בדיקה שערכנו בשעות האחרונות, גילתה כי המלונות האמורים מופיעים באתר הרשמי של ´סטאר ווד´ ו´שרתון´ העולמי, וכי מערכת ההזמנות המשותפת לכל מלונות המותג עדיין מקבלת הזמנות בשם המלונות האמורים.

בדיקה מעמיקה יותר מול גורמים בהנהלת אחד המלונות, העלתה כי חרושת השמועות הגיעה גם אליהם, אבל עדיין לא נמסר להם מידע מוסמך משום גורם רשמי.