אאא

ריבונו של עולם, אבא של היהודים, מבקש מהיהודים שהם יהודים אמיתיים, הגרים מחוץ לארץ ישראל ומפוזרים בעולם, לעלות דחוף דחוף לארץ ישראל הקדושה. אבא שבשמיים הוא הרחמן הגדול ביותר בעולם, אבל הוא גם רחמים וגם דין.

השנאה והאנטישמיות נגד היהודים יימשכו במימדים אדירים, כדי לגרש את היהודים מכל מקום בו הם גרים בעולם, ממכוניותיהם, ממקום עבודתם ומבתיהם, לארץ ישראל הקדושה. אלו הם שליחים של ריבונו של עולם להעלות את היהודים לארץ ישראל הקדושה. אחרי חורבן בית המקדש, היו שליחים של ריבונו של עולם שגירשו את היהודים מארץ ישראל, היום יש שליחים שמגרשים אותם לארץ ישראל, כדי להתיישב בנגב, בשומרון, בצפון הארץ ובבנימין. זה יהיה וזה יקרה כי כך אמר הקדוש-ברוך-הוא! לא היה אדם או מלאך או כל דבר אחר, שכופף את הקדוש-ברוך-הוא!

כל מדינה, ארץ, מלך או ראש ממשלה, שינסו לפגוע בארץ ישראל, הקדוש-ברוך-הוא יושיט זרועו הארוכה ויהרוס אותם. מתעתע בהם ריבונו של עולם מכל כיוון, כדי שיתעסקו רק עם עצמם. מדינת ישראל זה היהלום שבכתר של בורא עולם!

יהיו רעידות אדמה קשות. איראן תקבל רעידת אדמה קשה ביותר שתפרק את מפעלי האטום.

הים וגליו לא יוותרו על הזכות לנקות ולזכך את העולם. בורא עולם ישלח בעלי חיים, לכל מקום בעולם בו יהיו מעשי זימה, תועבה, גנבה, שוחד וטובות הנאה, לכל חטא בעל חיים המתאים לו, או שהחוטא יתגלה בפרהסיה. נגמרו הימים בהם יכול היה אדם להסתתר מאחורי בגדים יפים וחיוך, כאילו הוא צדיק, הכל יתגלה במיידית, מהקטן ביותר עד הגדול ביותר. מי שיחליט לחזור בתשובה שלמה, יתקן את מעשיו הרעים ויקיים את עשרת הדיברות, לא יתגלה ולא יאונה לו כל רע. בורא עולם נותן הזדמנות אדירה: מי שיעשה תשובה מהלב, ישכח לו ריבונו של עולם את העבר ויוכל להתחיל מחדש - זוהי שעת רצון!

סוריה הולכת ונמחקת כי המורדים אוכלים אותה. לאסאד אין זמן, הוא עסוק בטיפול במורדים. אסאד יודע שאין פיתרון למורדים, הם עקשנים ועושים את עבודתם בחשק, רצון ומרץ. המורדים שמחים שצבא-הגנה-לישראל הפציץ את התחמושת שהייתה צריכה להגיע לחיזבאללה, הם חושבים שהתחמושת הייתה נגדם.

חיזבאללה לא יכול לעשות כלום, נסראללה - חתול נובח.

לא תהיה מלחמת טילים לכיוון ישראל, מדי פעם יהיה טיל פה טיל שם... בודדים מאוד.

חזק וברוך מהשמיים, לחיילי צבא-הגנה-לישראל, למוסד, לשרות הביטחון הכללי ולממשלת ישראל, על שהם פירקו ויפרקו את התחמושת שנשלחת מאיראן ללבנון, לפני שמגיעה לידי נסראללה!

החמאס וכל עדתו, לא עושים כלום. הם מחכים כביכול להידברות בין שתי המדינות, כמו שהבטיחו האמריקאים - שיחכו עד שיכחדו.

במצרים הבקבוק התחיל להיפתח והמהפכה התחילה טיפין טיפין. מבטיח בורא עולם שהמהפכה לא תעצור ותהיה לא פחות מסוריה, אין פרוטקציה.

באיראן, אחמדינג'אד עומד להתפוצץ, עוד מעט ישתגע. הוא לא יודע מה הוא עושה, לאט לאט הוא יורד מהעץ הגבוה. אחרי ההפצצה של חיל האוויר בסוריה, הוא מתחיל לעכל עם מי יש לו עסק. הוא יודע שעם היהודים לא מתעסקים, יודע יותר טוב מכולם שהקדוש-ברוך-הוא מגן על עם ישראל. נלמד ממנו ונבין שהקדוש-ברוך-הוא מגן על עם ישראל!

מלך ירדן נכנס לבלבול ומתפלל שהאדמה תפתח את פיה ותבלע את מיליון שבע מאות אלף הפליטים מסוריה. הוא לא יודע שעוד מעט הם, ביחד עם החמאס 'יאכלו' אותו. לא עוד הרבה זמן, ירדן תימחק בצורה אחרת מסוריה, מצרים ואיראן, בצורה של בלבול ותסבוכות ביניהם.

ארצות הברית סומכת על מדינת ישראל בעיניים עצומות, יודעת בוודאות שצבא-הגנה-לישראל הוא הצבא הכי חזק בעולם, אין עוד צבא כזה!

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערוך ולהבליט את עצמו, כך הוא מרתיע את האויב שחושב פעמיים אם 'להתעסק' איתו. חיילי צבא-הגנה-לישראל, צריך להיזהר כפל כפליים לא לעלות על טרמפים, הערבים המפוזרים מסביב ובתוך הארץ, עובדים 24 שעות ביממה בתכנון חטיפת חיילים, חס ושלום, שאי אפשר לתאר אותה במציאות. חיילים לא להתפתות לעלות על טרמפים!

את הסודנים צריך להתחיל לשלוח חזרה לארצם, באופן דחוף ועל פי החוק, לא לכלוא אותם! הם כמו שמן שנשפך ואי אפשר לאסוף אותו. הם הורסים את הדת, את הכשרות ואת בנות ישראל, הם מטמאים והורסים כל דבר שהם נוגעים בו.

יהודים יקרים, אין הבדל בין ימין לשמאל, בין שמאל לימין, כל היהודים צריכים להיות מלוכדים, מאוחדים ובלב אחד - אנחנו לבד בעולם מול שבעה מיליארד אנטישמים! יהודים, להתחיל לקרוא כמה פרקי תהילים בכל יום, אם בבית הכנסת במניין או לבד, קריאת תהילים יוצרת הגנה ושמירה על עם ישראל. כל מי שקורא תהילים יתברך בכל הברכות והמבקש על חברו נענה תחילה - חתום וסגור!

כל יהודי שיקפיד לאכול אוכל כשר למהדרין, על פי ההלכה של העם היהודי, תהיה לו רפואה שלמה  ובריאות איתנה וחזקה. אדם שחורג מההלכה ולא מקפיד על הכשרות, יהיה לו חולי וסבל בגוף. יהודי חולה שיקפיד על תזונה כשרה על פי ההלכה מא'-ת', ירקות, בשר ופירות - מבטיח לו בורא עולם לתקן את החולי בגופו!

אזהרה מריבונו של עולם: אם ממשלת ישראל לא תתאחד, תתאגד ותהיה בלב אחד, אם ממשלת ישראל תעשה דברים לא הגיוניים - היא תיפול. בממשלת ישראל צריכים להיות זהירים ומחושבים ולא לפגוע בחלשים. צריך לעזור לחלשים מבחינה כלכלית, כי מעַנִיְיך תצא תורה. אם לא יפגעו בכלכלתם של היהודים החלשים, הכלכלה של ישראל תפרח ותשגשג, אף מדינה לא תוכל להבין את ההתנהלות הכלכלית של ישראל ואף אחד לא יוכל להתחרות בה.

שוק הנדל"ן ימשיך להתפתח, בניית בתים, סלילת כבישים, חנויות ובתי עסק, אף אחד לא יוכל לעצור אותו. עשרות ומאות אלפי יהודים מארצות הגולה, משקיעים בישראל וקונים בתים.

התפתחות ישראל - מהלך אלוקי!

הריסת מדינות ערב והעולם כולו חוץ מישראל - מהלך אלוקי!

בניית ארץ ישראל הקדושה - מהלך אלוקי!

מראש חודש סיוון, ספרי התורה שהם כשרים, רוקדים ושמחים, זה החודש בו קיבלו היהודים את התורה! לכל ספר תורה יש נשמה, לא כמו של האדם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מראש חודש סיוון יהיה ניסים ענקיים לישראל ורחמים גדולים מבורא עולם על ארץ ישראל ועל היהודים. בכל העולם, בכל מדינה ומדינה יהיו סכסוכים, סיבוכים, מאבקי כח קשים ביותר ומלחמות בתוכן וביניהן - אין מה לעשות, אין פיתרון. מטוסים ימשיכו ליפול בכל העולם, יהיו תקלות קשות באוניות, תאונות רכבות ומטאורים שירדו משמיים לכדור הארץ.

בראש חודש סיוון תהיה לכל יהודי שהוא יהודי אמיתי, הרגשה, תחושה וידיעה על המלכת מלך המשיח!

מראש חודש סיוון לא יהיה שקט בעולם, המים, הרוח, האדמה והאש. יהיו פיגועים קשים בכל המדינות ואסונות טבע קשים, כדי לטהר את העולם, וארץ ישראל הקדושה, תהיה מוגנת ושמורה כמו כיפת השמיים!

משיח מופעל על ידי בורא עולם, כדי להגן ולשמור על עם ישראל ולפרק את כל הטומאה והרוע שיש בעולם! משיח יעשה את היהודים אוהבים, רחמנים, בעלי לב בשר ודם ואוהבים אהבת חינם! יגיעו כל היהודים לישראל ויבנו את בית המקדש השלישי!