אאא

מצבו הבריאותי של פוסק הדור מרן הגאון רבי יוסף שלום אלישיב משתפר והולך, אך עדיין הוא זקוק לרחמי שמים בשביל שישוב לאיתנו ולסדר יומו הרגיל.

בעקבות כך, הורה מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן לקיים יום תפילה עבור הגרי"ש, ביום חמישי הקרוב, ערב ראש חודש כסלו.

לפי ההוראה של ראש הישיבה, בכל הישיבות והכוללים, יקראו לאחר תפילת מנחה, שלושה פרקי תהילים, וכן בתלמודי התורה והסמינרים יקראו פרקי תהילים, לרפואתו של פוסק הדור.

במודעה המתפרסמת הבוקר ב'יתד נאמן', תחת הכותרת "יום תפילה רבתי", נכתב כי "עקב חולשתו הגדולה של רבן של ישראל עט"ר מרן הגרי"ש אלישיב שליט"א, בהוראתו של מרן ראש  הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א, נקראים כל בני הישיבות והכוללים ביום חמישי הבעל"ט, ער"ח כסלו (מוקדם), לומר אחרי תפילת מנחה שלושה פרקי תהילים לרפואתו השלימה ולהחלמתו ולחיזוקו של מרן רבי יוסף שלום בן חיה מושא שליט"א במהרה בתושח"י".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"וכן נקראים כל תלמידי הת"תים ובתי החינוך והסמינרים וכל בית ישראל בכל אתר ואתר להתפלל עבורו ובפרט ביום זה. והשי"ת יקבל ברחמים וברצון את תפילתנו", לשון המודעה.

מלבד זאת, בערבו של יום חמישי, תתקיים 'תפילת רבים' בבית מדרשו של מרן הגרי"ש, ברחוב אדמון בשכונת מאה שערים בירושלים, בשעה 19:45 לאחר תפילת 'מעריב'.

הציבור נקרא להרבות בתפילה עבור מורנו הגאון רבי יוסף שלום בן חיה מושא אלישיב, לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.

המודעה ב'יתד'
המודעה ב'יתד'