ראש הממשלה על רקע המעון בבלפורהגברת ביטחון ושדרוג פנים: התכנית לשיפוץ הבית בבלפור
י"א בכסלו תשפב | 15.11.21
בעקבות דרישת השב"כ, מעון ראש הממשלה הרשמי בבלפור צפוי לעבור בקרוב שיפוץ נרחב בעלות של מיליונים • האבטחה תוגבר וכן יעבור הבית עבודות תשתית נרחבות • השיפוץ ימשך כשנה (ארץ)
אילוסטרציהספטמבר קטלני בכבישים: עלייה בנפגעיםבני סולומון
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מפרסמת היום את נתוני תאונות הדרכים לחודש האחרון. עלייה נוספת בכמות ההרוגים והנפגעים בתאונות - ביחס לתקופה המקבילה אשתקד (רכב)
כך תוודאו שהחורף שלכם יהיה באמת בריאכך תוודאו שהחורף שלכם יהיה באמת בריאיעל קלצקין
מודעות היא המפתח. בידינו הכוח למנוע אסונות מיותרים העלולים להתרחש בעונה הקרה, באמצעות פעולות פשוטות לביצוע. הנה כמה נקודות שיש לשים אליהן לב בימות הגשמים (עיצוב הבית)
ונשמרתם מאד: המדריך המלא לבית בטוחונשמרתם מאד: המדריך המלא לבית בטוחיעל קלצקין
בין אם אתם עוברים דירה ובין אם לא, חשוב שתערכו כמה בדיקות בביתכם ותוודאו שאין בו סכנות נסתרות, חלילה. אז הנה כל הדברים שיש לשים אליהם לב (עיצוב הבית)
כאן נשכח תינוק ונפטרנדחתה חובת התקנת מערכות בטיחות ילדיםרפאל כהן
שרת התחבורה מיכאלי הפכה את החלטת השרה לשעבר רגב, לאחר שעלו טענות על ההוצאה הבלתי צפויה למשפחות • רגב תקפה: "כל פעוט שימות ברכב יהיה על שם מיכאלי" (תחבורה)
770אלו הלקחים של חב"ד מהאסונות האחרוניםשימי שפר16
איסור על הנחת דברים באזורים שיועדו למעבר המונים ופינוי קורקינטים וחפצים שכבר ישנם שם; ב-770 מודיעים על דגש בנושאי הבטיחות - בעקבות האסונות במירון וב'קרלין' (חרדים)
הצפיפות במירון, טרם האסוןהאסון מזכיר לכולנו: אשמה - לא. אחריות, כן!אלי דן11
בהלכות כשרות, לדוגמה, אף אחד אינו מחפש קיצורי דרך. כולנו מבקשים 'מהדרין'. אבל בענייני סכנה, שכידוע חמורה מאיסור, לא פעם נחטא בזלזול. אז די • הלקח מאסון מירון (טור)
הרכב האוטונומי התנגש בעץ; שניים נשרפוהרכב האוטונומי התנגש בעץ; שניים נשרפוכיכר השבת1
רכב אוטונומי של טסלה התנגש בעץ בטקסס שבארה"ב ושני הנוסעים ברכב נהרגו כשהרכב עלה כולו בלהבות. מושב הנהג היה ריק וככל הנראה נעשה שימוש בנהג האוטונומי (בטיחות)
למרות הסגרים: 302 הרוגים בתאונות דרכיםלמרות הסגרים: 302 הרוגים בתאונות דרכיםרפאל כהן1
מגיפת הקורונה והסגרים הרבים במהלך השנה הלועזית החולפת, הביאו לירידה מתונה בלבד במספר ההרוגים כתוצאה מתאונות הדרכים, וזאת בניגוד לשאר מדינות אירופה (חדשות)
אילוסטרציההגשמים יגיעו לרוב הארץ; כך תישמרוקובי רוזן6
בעוד מספר שעות תיכנס מדינת ישראל למערכת חורפית ראשונה - שכבר החלה בדרום ותמשיך לרוב הארץ. על הנוסעים לשמור על כללי הבטיחות, ולהיזהר משיטפונות (ארץ)
5 דרכים לשמירה על מטבח בטוח לילדים5 דרכים לשמירה על מטבח בטוח לילדיםיעל קלצקין
המטבח הוא לב הבית (ובמיוחד בימים אלו). זהו אזור מעולה ליצירת קשרים משפחתיים, אבל גם מקום מפתה שהקטנטנים שלכם ירצו לשהות בו. הנה חמישה טיפים להפוך אותו לבטוח (בבית)
5 דרכים להפוך את הבית לבטוח יותר בימים אלו5 דרכים להפוך את הבית לבטוח יותר בימים אלויעל קלצקין
רובנו עדיין מעבירים את רוב הזמן בבית וההסגר גורם לנו לא רק לעצב אותו מחדש, אלא גם לבדוק כמה בטוח הוא. יש כמה דרכים קלות להגביר את בטיחותו וכדי ליישם אותן נדרשות גג שלושים דקות (נקיון וארגון)
רבנים: בטיחות הילדים, תמורת אי לימודי חולרבנים: בטיחות הילדים, תמורת אי לימודי חולאריאל ליבא4
מנהיגי הקהילה החרדית בלונדון, הסכימו לשלב את תוכניות הבטיחות לתמלמידים, אחרי שעשרות מהם כמעט טבעו - אך רק בכפוף לכך שהישיבות לא ייאלצו ללמד לימודי חול (חרדים)
הטריק שימנע תאונות בעת חציית כבישהטריק שימנע תאונות בעת חציית כבישאביטל לוי8
מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)
הפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכםהפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכםיעל קלצקין1
מחקר מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס מראה כי שמירה נאותה על מרחק בין מכוניות, מלפנים ומאחור, תוכל לגרום לפקקים להיעלם כמעט לחלוטין. אוקיי, להפחית אותם. זה גם משהו, לא? (רכב)
אילוסטרציהת"א: רכבה ללא קסדה ונפצעה באורח קשהדניאל הרץ1
תיירת שרכבה על קורקינט - ברחובות תל אביב, ללא קסדה, התהפכה ככל הנראה בשל המדרכות החלקות מימי הגשמים ונפצעה. היא פונתה במצב קשה לבית החולים (חדשות, בארץ)
כך נראו רגעי החרדהשוטרים דחפו את ילדי הקהילה ל'מיגון' • צפודוד הכהן2
מטח טילים שנורה לעבר העיר נתיבות, מצא כמה מילדי הקהילה החרדית כשהם ברחוב; כוחות משטרה שהיו במקום, דחפו אותם במהירות לתוך אחת ה'מיגוניות' • תיעוד (חרדים)
בושה: העירייה הורתה לפקחים לפרק סוכותבושה: העירייה הורתה לפקחים לפרק סוכותאיציק אוחנה40
עיריית רמת גן הורתה לפקחיה לפרק סוכות ב"פארק הלאומי" בטענה כי הן לא בטיחותיות. בני ישראלוביץ, שהקים את הסוכה, מתאר ל'כיכר השבת' את השתלשלות המקרה (בארץ)
למה אסור לעקוב אחרי מכונית של חבר בכבישלמה אסור לעקוב אחרי מכונית של חבר בכבישכיכר השבת6
אתם וחבר אמורים להגיע לאותו מקום וכדי לא ללכת לאיבוד, אתם עוקבים אחריו במכונית שלכם. אך מחקר מצא כי המאמץ להשאיר את הרכב של עמיתכם בטווח הראיה שלכם, יכול להיות מסוכן (רכב)
אילוסטרציההדו"ח חושף: מאות ילדי גנים חרדים - בסכנהדוד הכהן2
דו"ח מבקר המדינה המתפרסם כעת, חושף כי גני הילדים החרדים בישוב רכסים לא היו תחת פיקוח מינימלי מצד המועצה המקומית, בכל הקשור לאכיפת נהלי בטיחות (חרדים)
אחת הילדות מחולצתמשפחה חרדית חולצה - על ידי לוחמי מג"בקובי רוזן35
משפחה בת 5 נפשות, בהן פעוט בן 4 חודשים, לא הצליחה למצוא את דרכה אל מחוץ למסלול הטיול סמוך לנחל שורק, בו צעדה. פניית המצוקה הזעיקה לוחמים, שחילצו אותה (חרדים)
אילוסטרציהניסנקורן מאיים: ביום ראשון - שביתה כלליתיוני גבאי5
יושב ראש הסתדרות העובדים, אבי ניסנקורן, הודיע כי ביום ראשון הקרוב תתקיים שביתה במשק הישראלי, מאחר ולא הושגו הבנות בענין רפורמת בטיחות הפיגומים שנדחתה (ארץ)
בן 19 עם מאסר על תנאי נהג ללא רישיון. צפובן 19 עם מאסר על תנאי נהג ללא רישיון. צפוכיכר השבת4
בכביש 31 צומת להבים נעצר נהג בן 19 שנראה באופן נסיעתו כשהוא נע עם רכבו תוך סטייה מהנתיב מספר פעמים. הנהג לא הוציא רישיון מעולם והתגלה כי הוא בגילופין (בטיחות)
כך תעברו את הנהיגה בחורף - בשלוםכך תעברו את הנהיגה בחורף - בשלוםכיכר השבת
לקראת הגשמים שצפויים לרדת מחר מפרסמת המשטרה הנחיות לציבור הנהגים כיצד לנהוג בצורה בטוחה יותר ומה עליהם לשים לב לפני הכניסה לרכב, בכניסה ובנהיגה (רכב)
ג'אסטין שווארץ"שונא יהודים": פוטר מפקד כיבוי האש הדתייוחנן בלייך7
ג'אסטין שווארץ, יהודי שומר תורה ומצוות ששימש כמפקד בכוחות הכיבוי של המחוז הכולל את מונסי, פוטר לצמיתות • תושבים טענו נגדו: "התנכל למוסדות שלנו" (חדשות, חרדים)
למבורגיניתייר עם למבורגיני ביצע 33 עבירות ב-4 שעותכיכר השבת11
תייר בריטי שכר בדובאי מכונית למבורגיני תמורת 1,600 דולר אך הותיר את החברה עם קנסות בגובה עשרות אלפי דולרים לאחר שבתוך 4 שעות ביצע יותר מ-30 עבירות תנועה (רכב)

עוד כתבות

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5
הכי פופולריים