אילוסטרציה - צפו: ה'כמעט-תאונות' הכי מפחידותצפו: ה'כמעט-תאונות' הכי מפחידותשרון מנדל18
נהיגה ברכב אמורה להיות דבר מהנה, אך לצערנו לעיתים קרובות מתרחשות על הכביש גם תאונות קשות. ישנם כאלו שהיו הכי קרובים לתאונה קטלנית ואיכשהו יצאו ממנה. צפו (רכב)
נער ישראלי תופס מחסה בעת האזעקה - צפו: כך תתגוננו באזעקה בזמן נהיגהצפו: כך תתגוננו באזעקה בזמן נהיגהקובי רוזן3
בפיקוד העורף ממשיכים להזכיר לתושבים להישמע להוראות ולתפוס מחסה בעת הישמע אזעקה. בעת נהיגה, מטבע הדברים, אפשרויות ההתגוננות הן מעטות. צפו במדריך (רכב)
אילוסטרציה - מהירות גבוהה גורמת ליותר תאונות?מהירות גבוהה גורמת ליותר תאונות?שרון מנדל3
נתוני המשטרה על תאונות הדרכים ב-2013 מעלים כי מהירות גבוהה גורמת למספר קטן של תאונות. המשרד לביטחון פנים: מהירות גבוהה גורמת ל-50 אחוז מהתאונות. מי צודק? (רכב)
שברולט קובאלט - תקלה בשברולט גרמה ל-17 הרוגיםתקלה בשברולט גרמה ל-17 הרוגיםשרון מנדל
קונצרן הרכב האמריקני ג'נרל מוטורס הודיע כי כתוצאה מהכשל במתג ההנעה בדגמי שברולט וסאטורן נהרגו עד כה 17 בני אדם. כ-30 מיליון מכוניות הוזמנו השנה למוסך (רכב, בטיחות)
מרצדס וסמארט מתנגשות - כשסמארט מתנגשת במרצדס יקרהכשסמארט מתנגשת במרצדס יקרהשרון מנדל4
יצרנית הרכב 'דיימלר' רצתה להוכיח שמכונית הסמארט שלה בטוחה. החברה ערכה סרטון בו המסארט מתנגשת במכונית הדגל של החברה, מרצדס S קלאס. איך זה נגמר? צפו (בטיחות)
תאונה ב"נסקר" - 10 התאונות 'המפוארות' בנסקר10 התאונות 'המפוארות' בנסקרשרון מנדל8
מירוץ המכוניות 'נסקר' בארה"ב נחשב למירוץ המסוכן בעולם - תאונות קשות מתרחשות שם באופן תדיר. צפו ב-10 התאונות הקשות במירוץ. וגם, איך זה נשמע ביפנית? רמז: מצחיק (רכב)
טויוטה סיינה - צפו: מבחן הריסוק של 'הרכב החרדי'צפו: מבחן הריסוק של 'הרכב החרדי'שרון מנדל9
טויוטה סיינה הפך בשנים האחרונות ל"רכב החרדי", זאת בעקבות הגודל והנוחות שלו המתאימים למשפחה ברוכת ילדים. אז איך הוא עבר את מבחן הבטיחות? צפו (רכב, בטיחות)
ח"כ אורי מקלב - ח"כ מקלב נגד הנהגים המסוכניםח"כ מקלב נגד הנהגים המסוכניםישי כהן
הוועדה לפניות הציבור התכנסה לדיון המשך בנושא יישום החוק לפיו "יוקם מאגר מידע שיכלול את פרטי הנהגים שרישיונם נפסל". ח"כ מקלב תקף את אי יישום החוק (רכב, בטיחות)
6,300 מכוניות טויוטה יזומנו לתיקון6,300 מכוניות טויוטה יזומנו לתיקוןתומר הדר
6,300 מכוניות טויוטה פריוס היברידיות, שיוצרו בין 2009 ל-2013, יזומנו למוסכי היבואנית יוניון מוטורס לביצועו של ריקול ועדכון תוכנה ביחידת הבקרה של מערכת ממיר המתח (רכב, בארץ)
יבואני הרכב: "למה שיבואו אלינו?"יבואני הרכב: "למה שיבואו אלינו?"שושי מילר5
המהפכה בענף הרכב גררה את השוק כולו לסחרחורת ופוגעת ביבואנים. רועי נחמיאס, מנכ"ל רוזנטל רכבים אומר כי "החסמים שהקשו מאוד על מכירת רכב - חלפו מן העולם" (רכב)
רישיון נהיגה מגיל 16 ו-9 חודשיםרישיון נהיגה מגיל 16 ו-9 חודשיםכלכליסט8
ועדת הכלכלה של הכנסת היום אישרה את התוכנית להנהגת רישיון נהיגה מדורג שתיכנס לתוקף ב-1 יולי, לפיה, יהיה ניתן להוציא רישיון נהיגה מגיל 16 ותשעה חודשים (חדשות, רכב)
כרית אוויר - 4,800 רכבים בישראל זקוקים לתיקון4,800 רכבים בישראל זקוקים לתיקוןתומר הדר1
טויוטה, הונדה וניסאן יזמנו מיליוני רכבים ברחבי העולם לבדיקה של מנגנון הכרית. 4,800 רכבי טויוטה בישראל זומנו, לא ידוע עדיין כמה רכבי הונדה וניסאן יזומנו (רכב)
טויוטה לנדקרוזר - תביעה: טויוטה מוכרת רכבים פגומיםתביעה: טויוטה מוכרת רכבים פגומיםיצחק דנון
תביעה ייצוגית נגד טויוטה: מוכרת רכבים פגומים. התובע טוען כי פגם בלנד קרוזר פראדו עלול להביא לאובדן שליטה על הרכב ולתאונה. ודורש פיצויים על הנזק ועל עוגמת נפש (רכב)
מה עושים שמאבדים את הבלמים? - איך נוהגים כשמאבדים את הבלמים?איך נוהגים כשמאבדים את הבלמים?כיכר השבת2
במסגרת תהליך הפקת לקחים בעקבות התאונה הקטלנית בה נהרגו שמונת בני משפחת אטיאס ז"ל, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מפרסמת הוראות לנהיגה במצבי חירום (רכב)
נוהגים בזהירות - סוער בחוץ: הנחיות בטיחות לנהגיםסוער בחוץ: הנחיות בטיחות לנהגיםשושי מילר1
מזג האוויר הסוער שמלווה אותנו בימים האחרונים אמור להמשך לאורך כל השבוע, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עם הנחיות לנהיגה בטחוה במזג האוויר הסוער (רכב)
ממחר: חובה להדליק אורות גם ביוםממחר: חובה להדליק אורות גם ביוםשאול כהנא
החורף כבר כאן, החל ממחר (חמישי) חייבים נהגי ישראל לנסוע באורות דלוקים בכבישים בינעירוניים, הקנס למי שלא ידליק אורות עומד על מאה שקלים, בתוספת 2 נקודות חובה (רכב)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5