רישיון נהיגה מגיל 16 ו-9 חודשיםרישיון נהיגה מגיל 16 ו-9 חודשיםכלכליסט8
ועדת הכלכלה של הכנסת היום אישרה את התוכנית להנהגת רישיון נהיגה מדורג שתיכנס לתוקף ב-1 יולי, לפיה, יהיה ניתן להוציא רישיון נהיגה מגיל 16 ותשעה חודשים (חדשות, רכב)
כרית אוויר4,800 רכבים בישראל זקוקים לתיקוןתומר הדר1
טויוטה, הונדה וניסאן יזמנו מיליוני רכבים ברחבי העולם לבדיקה של מנגנון הכרית. 4,800 רכבי טויוטה בישראל זומנו, לא ידוע עדיין כמה רכבי הונדה וניסאן יזומנו (רכב)
טויוטה לנדקרוזרתביעה: טויוטה מוכרת רכבים פגומיםיצחק דנון
תביעה ייצוגית נגד טויוטה: מוכרת רכבים פגומים. התובע טוען כי פגם בלנד קרוזר פראדו עלול להביא לאובדן שליטה על הרכב ולתאונה. ודורש פיצויים על הנזק ועל עוגמת נפש (רכב)
מה עושים שמאבדים את הבלמים?איך נוהגים כשמאבדים את הבלמים?כיכר השבת2
במסגרת תהליך הפקת לקחים בעקבות התאונה הקטלנית בה נהרגו שמונת בני משפחת אטיאס ז"ל, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מפרסמת הוראות לנהיגה במצבי חירום (רכב)
נוהגים בזהירותסוער בחוץ: הנחיות בטיחות לנהגיםשושי מילר1
מזג האוויר הסוער שמלווה אותנו בימים האחרונים אמור להמשך לאורך כל השבוע, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עם הנחיות לנהיגה בטחוה במזג האוויר הסוער (רכב)
ממחר: חובה להדליק אורות גם ביוםממחר: חובה להדליק אורות גם ביוםשאול כהנא
החורף כבר כאן, החל ממחר (חמישי) חייבים נהגי ישראל לנסוע באורות דלוקים בכבישים בינעירוניים, הקנס למי שלא ידליק אורות עומד על מאה שקלים, בתוספת 2 נקודות חובה (רכב)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5