גלעד ארדןיוזמת ארדן: עונש מאסר לעברייני תנועהקובי רוזן4
השר ארדן מבקש להחמיר עם נהגים עבריינים שנוסעים באור אדום, במהירות מופרזת או מדברים בסלולרי תוך כדי נהיגה באמצעות העמדתם לדין. המשמעות: עלולים להיאסר (בארץ)
נקלעתם לתאונה? הרכב יזעיק את כוחות ההצלהנקלעתם לתאונה? הרכב יזעיק את כוחות ההצלהכיכר השבת
המערכת החדשנית שמותקנת בכל הרכבים החדשים באירופה עושה את דרכה לישראל.שר התחבורה כץ אמר כי "מדובר במערכת מצילת חיים ממדרגה ראשונה שתחסוך בחיי אדם רבים"(תחבורה)
בני ברק ביום המסוכן ביותר בשנה - פוריםסקר תושבים: זו העיר הבטוחה ביותר בדרכיםכיכר השבת4
סקר שנערך בקרב תושבי הערים מצא כי הציון הממוצע בישראל עומד על 5.6 מתוך 10 בתחושת הביטחון של התושבים. בסקר השתתפו גם כמה מהערים החרדיות (רכב)
אילוסטרציהשריפה - בעקבות הנחה בעייתית של חנוכייהאלי רוטמן1
רבים מדיירי בנין מגורים בשכונת פסגת זאב בירושלים נלכדו אמש בשריפה גדולה שהשתוללה במקום, חלקם אף נפגעו. הנחה בטיחותית של חנוכייה יכלה למנוע את המקרה (בארץ)
הרכבים שנתפסורכבי השטח המאולתרים נתפסו והועברו לגריטהכיכר השבת1
משטרת ישראל תפסה והחרימה רכבי שטח מאולתרים (באגי) שהוסלקו בתוך תעלת מעבר המים בנחל שחמון (גשר עליון) באילת, הרכבים שנתפסו הועברו לגריטה • תמונות (רכב)
ממחר: חובה לנסוע עם אורות דולקים - גם ביוםממחר: חובה לנסוע עם אורות דולקים - גם ביוםכיכר השבת3
החל ממחר, ה-1 בנובמבר, החוק מחייב הדלקה של אורות ברכב פרטי גם בשעות היום בעת נסיעות בינעירוניות. מוניות ואוטובוסים כמו גם אופנועים מחויבים באורות גם בעיר (רכב)
אחד הרכבים שהוחרםתיעוד: המשטרה החרימה רכבים משופריםכיכר השבת15
המשטרה החרימה בשבוע האחרון 31 רכבים משופרים שנתפסו בכפרים ערבים ורשמה דו"חות לנהגים • צפו בתיעוד מהרכבים שתפסה המשטה, וגם: מהו רכב משופר? (חדשות)
סכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפותסכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפותדניאל הרץ
מחקר חדש שהתפרסם בימים אלו על כמות וסוגי הפציעות לאחר תאונות באופניים חשמליים עם מידע מבתי החולים בישראל חושף את הפציעות המסוכנות שנגרמות מהכלי (רכב)
רוכבי אופנוע? בטיחות בנסיעה. אילוסטרציהרוכבים על אופנוע? ככה תגבירו את הבטיחות בנסיעהkikar.co.il בשיתוף helite1
תאונת דרכים בעת רכיבה על אופנוע בתל אביב, הביאה להקמת שלוחה ישראלית של חברת HELITE הצרפתית, היצרנית האירופית הגדולה והמובילה במוצרי כריות אוויר לבישות עבור רוכבים. מייסדי החברה: גו'אן גולדברג, יונתן סימון סלם וסמואל סלם מביאים לכם את המוצרים שישפרו את הבטיחות עבור רוכבי האופנוע (רכב, שיווקי)
אליחי, נהג המשאיתבתו של נהג המשאית: 'אבא היה זהיר מאוד'אלי רוטמן30
בעוד של'נתיבי ישראל' ברור כי האשם הבלעדי בתאונה בה קרס אתמול גשר רמת אלחנן הוא נהג המשאית, ילדיו יוצאים להגנתו: "משהו לא הגיוני בסיפור הזה", הם אומרים (חדשות)
החיפושים בכנרתהקוריאני שנעלם נמצא בעומק מימי הכנרתאלי רוטמן4
תייר קוריאני שקפץ אל הכנרת לפני כיומיים, הקפיץ את כוחות השיטור המקומי והימי - שהיום מצאו את גופתו. בהזדמנות זו, כדאי לשנן שוב את כללי הבטיחות במי האגם המסוכן (בארץ)
בין הזמנים • כללי זהירות בעת נהיגה ברכבבין הזמנים • כללי זהירות בעת נהיגה ברכבכיכר השבת
"כיכר השבת" בפרויקט מיוחד לימי בין הזמנים במטרה להגביר את הזהירות בקרב הציבור, למנוע אסונות ולחזור הביתה בשלום • כללי הזהירות של המשטרה לנהיגה בטוחה (רכב)
שני מנופי משאית הושבתו על-ידי המשטרהשני מנופי משאית הושבתו על-ידי המשטרהכיכר השבת
המשטרה השביתה שני מנופי משאית של חברת 'תעבורה' בעקבות ליקויי בטיחות ומשקלי יתר שנתגלו. נהגי המשאיות נעצרו לחקירה ובכירים נוספים צפויים להיחקר (רכב, תחבורה)
אילוסטרציהאוסטרליה: כרית האוויר התנפחה והנהג מתכיכר השבת
זהירות - כרית אוויר מסוכנת • נהג בן 58 עשה תאונה עם רכב ההונדה שלו, מדגם CR-V ונהרג במקום כתוצאה מרסיסי מתכת שיצאו במהלך ניפוח כרית האוויר לאחר תאונה (רכב)
האוטובוסים שנלקחו לבדיקההמשטרה פשטה על האוטובוסים של 'קווים'אלי רוטמן15
עשרות שוטרים "השתלטו" פתאומית על האוטובוסים של חברת קווים באלעד, הובילו אותם לחניון סמוך, וערכו בהם בדיקות מקיפות שחשפו שלל ליקויי בטיחות חמורים (חרדים)
הקנגורו שמבלבל את הרכבים האוטונומייםהקנגורו שמבלבל את הרכבים האוטונומייםבני סולומון1
חברת וולוו שלחה צוות מיוחד לאוסטרליה כדי לנסות לגרום למערכת הנהיגה האוטונומית שלה לזהות את החיה המקפצת, אך המפתחים, בנתיים, לא התגברו על הבעיה הבטיחותית (רכב)
5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכב. אילוסטרציה5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכבkikar.co.il בשיתוף AIG
בחירה נכונה של ביטוח רכב מחייבת התייחסות לשורה ארוכה של פרמטרים. החל מהבדלים בין סוגי ביטוחים, דרך הוזלת השתתפות עצמית ועד מדד השירות של משרד האוצר – כל הדברים שתצטרכו לקחת בחשבון (רכב, שיווקי)
מבחני ריסוק של רכב פורשה GT3 מ... לגומבחני ריסוק של רכב פורשה GT3 מ... לגודניאל הרץ3
מועדון הנהגים הגדול באירופה ADAC הגרמני, המחזיק במתקני ניסוי כלי רכב מהגדולים, המושקעים והמשוכללים בעולם ביצע ניסיון ריסוק לרכב מלגו במהירות 46 קמ"ש (רכב)
הרכב שהתהפך וגרם למותו של עוזי גדישהכבישים שלא כדאי לכם להיתקע בהםדניאל הרץ1
כבישים רבים בצפון, בדרום ובאיו"ש הם ללא קליטה סלולרית מה שהופך אותם למסוכנים פי כמה במקרה של היתקעות או תאונה כפי שאירע אתמול בכביש ליד מעלה עקרבים (בטיחות)
מטוסי ההרקולס במטס יום העצמאות, אתמול'תקרית המטס': קורקעו כל מטוסי ההרקולסאלי רוטמן2
בחיל האוויר מתייחסים בחומרה יתרה להתרחשות החמורה, במהלכה כנפי שניים מהמטוסים שנטלו חלק במטס שפשפו האחד את השני: כל ההרקולסים הושבתו ליום אחד (חדשות)
מטס חיל האוויר. אילוסטרציהשני מטוסים כמעט התנגשו במהלך המטסאלי רוטמן5
תקרית בטיחות חמורה ביותר אירעה אתמול תוך כדי היעף החגיגי שנערך כבכל יום העצמאות. כנפיים של שני מטוסי תובלה התקרבו האחד לשני ממש במרחק נגיעה (חדשות ארץ)
רכב טסלה דגם סדאןתביעה ייצוגית נגד טסלה: 'נהיגה לא בטוחה'דניאל הרץ1
תביעה שהוגשה על ידי לקוחות החברה טוענת כי הרכבים האוטונומיים של החברה אינם בטוחים מספיק ומסכנים את הלקוחות שמשתמשים בתכונת הנהיגה האוטונומית (רכב)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבההמשטרה ממליצה: כך תטיילו באופן בטוחכיכר השבת1
לנוכח ימי בין הזמנים במשטרה יוצאים ברשימת המלצות כיצד לטייל בצורה נכונה ובטוחה שתמנע מקרים של איבוד דרך, פציעות או מצבים מסוכנים שנגרמים מהכנה לקויה (תיירות)
משאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפומשאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפודניאל הרץ3
האירוע המפתיע נקלט במצלמת הרכב שנסע מאחורי המשאית הסינית שהייתה עמוסה ככל הנראה במשקל יתר רב ובצורה לא מאוזנת מה שהביא לתוצאה ההזויה (בטיחות, רכב)
בפעם השניה: רכב אוטונומי של אובר התהפך בתאונהבפעם השניה: רכב אוטונומי של אובר התהפך בתאונהכיכר השבת
מחקירת התאונה עולה כי האשם בתאונה הוא הנהג האנושי ברכב השני שלא נתן לרכב זכות קדימה. אובר מצידה הודיעה על הקפאה זמנית של בדיקות כלי הרכב באריזונה ופיטסבורג (רכב)
צפו בתיעוד המדהיםרוכב אופניים ניצל מדריסה ברגע האחרון. צפואלי רוטמן11
בערך אלפית שנייה הפרידה בין רוכב האופניים החשמליים, הפזיז, שחצה כביש באופן אסור, לבין מה שנראה כמוות בטוח מדריסה של מכונית שנדמה שהיא מתנגשת בו. צפו (תחבורה)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5