בין הזמנים • כללי זהירות בעת נהיגה ברכבבין הזמנים • כללי זהירות בעת נהיגה ברכבכיכר השבת
"כיכר השבת" בפרויקט מיוחד לימי בין הזמנים במטרה להגביר את הזהירות בקרב הציבור, למנוע אסונות ולחזור הביתה בשלום • כללי הזהירות של המשטרה לנהיגה בטוחה (רכב)
רוכבי אופנוע? בטיחות בנסיעה. אילוסטרציהרוכבים על אופנוע? ככה תגבירו את הבטיחות בנסיעהkikar.co.il בשיתוף helite1
תאונת דרכים בעת רכיבה על אופנוע בתל אביב, הביאה להקמת שלוחה ישראלית של חברת HELITE הצרפתית, היצרנית האירופית הגדולה והמובילה במוצרי כריות אוויר לבישות עבור רוכבים. מייסדי החברה: גו'אן גולדברג, יונתן סימון סלם וסמואל סלם מביאים לכם את המוצרים שישפרו את הבטיחות עבור רוכבי האופנוע (רכב, שיווקי)
שני מנופי משאית הושבתו על-ידי המשטרהשני מנופי משאית הושבתו על-ידי המשטרהכיכר השבת
המשטרה השביתה שני מנופי משאית של חברת 'תעבורה' בעקבות ליקויי בטיחות ומשקלי יתר שנתגלו. נהגי המשאיות נעצרו לחקירה ובכירים נוספים צפויים להיחקר (רכב, תחבורה)
אילוסטרציהאוסטרליה: כרית האוויר התנפחה והנהג מתכיכר השבת
זהירות - כרית אוויר מסוכנת • נהג בן 58 עשה תאונה עם רכב ההונדה שלו, מדגם CR-V ונהרג במקום כתוצאה מרסיסי מתכת שיצאו במהלך ניפוח כרית האוויר לאחר תאונה (רכב)
הקנגורו שמבלבל את הרכבים האוטונומייםהקנגורו שמבלבל את הרכבים האוטונומייםבני סולומון1
חברת וולוו שלחה צוות מיוחד לאוסטרליה כדי לנסות לגרום למערכת הנהיגה האוטונומית שלה לזהות את החיה המקפצת, אך המפתחים, בנתיים, לא התגברו על הבעיה הבטיחותית (רכב)
5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכב. אילוסטרציה5 דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח רכבkikar.co.il בשיתוף AIG
בחירה נכונה של ביטוח רכב מחייבת התייחסות לשורה ארוכה של פרמטרים. החל מהבדלים בין סוגי ביטוחים, דרך הוזלת השתתפות עצמית ועד מדד השירות של משרד האוצר – כל הדברים שתצטרכו לקחת בחשבון (רכב, שיווקי)
מבחני ריסוק של רכב פורשה GT3 מ... לגומבחני ריסוק של רכב פורשה GT3 מ... לגודניאל הרץ3
מועדון הנהגים הגדול באירופה ADAC הגרמני, המחזיק במתקני ניסוי כלי רכב מהגדולים, המושקעים והמשוכללים בעולם ביצע ניסיון ריסוק לרכב מלגו במהירות 46 קמ"ש (רכב)
הרכב שהתהפך וגרם למותו של עוזי גדישהכבישים שלא כדאי לכם להיתקע בהםדניאל הרץ1
כבישים רבים בצפון, בדרום ובאיו"ש הם ללא קליטה סלולרית מה שהופך אותם למסוכנים פי כמה במקרה של היתקעות או תאונה כפי שאירע אתמול בכביש ליד מעלה עקרבים (בטיחות)
רכב טסלה דגם סדאןתביעה ייצוגית נגד טסלה: 'נהיגה לא בטוחה'דניאל הרץ1
תביעה שהוגשה על ידי לקוחות החברה טוענת כי הרכבים האוטונומיים של החברה אינם בטוחים מספיק ומסכנים את הלקוחות שמשתמשים בתכונת הנהיגה האוטונומית (רכב)
משאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפומשאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפודניאל הרץ3
האירוע המפתיע נקלט במצלמת הרכב שנסע מאחורי המשאית הסינית שהייתה עמוסה ככל הנראה במשקל יתר רב ובצורה לא מאוזנת מה שהביא לתוצאה ההזויה (בטיחות, רכב)
עשרות אלפי טויוטות למוסך בגלל כריות אווירעשרות אלפי טויוטות למוסך בגלל כריות אווירתומר הדר
34,484 קורולות שיוצרו בין ינואר 2010 לדצמבר 2012 יזומנו למוסך בשל כריות האוויר של טקאטה. בנוסף יזומנו גם 909 טויוטה אוריס שיוצרו בין ספטמבר 2010 לספטמבר 2012 (רכב)
בפעם השניה: רכב אוטונומי של אובר התהפך בתאונהבפעם השניה: רכב אוטונומי של אובר התהפך בתאונהכיכר השבת
מחקירת התאונה עולה כי האשם בתאונה הוא הנהג האנושי ברכב השני שלא נתן לרכב זכות קדימה. אובר מצידה הודיעה על הקפאה זמנית של בדיקות כלי הרכב באריזונה ופיטסבורג (רכב)
צפו בתיעוד המדהיםרוכב אופניים ניצל מדריסה ברגע האחרון. צפואלי רוטמן11
בערך אלפית שנייה הפרידה בין רוכב האופניים החשמליים, הפזיז, שחצה כביש באופן אסור, לבין מה שנראה כמוות בטוח מדריסה של מכונית שנדמה שהיא מתנגשת בו. צפו (תחבורה)
רכב טויוטה CHR מבחן רכבמבחני ריסוק: אאודי, לנדרוב או טויוטה?תומר הדר1
מניתוח תוצאות מבחן הריסוק של טויוטה CHR עולה כי תא הנוסעים נותר יציב הן בריסוק חזיתי והן בריסוק צידי. זאת לעומת פיאט 500 שקיבלה ציון מאכזב של שלושה כוכבים (רכב)
הונדה ג'אז, אחד הדגמים שיוזמן לריקול35 אלף רכבי הונדה יוזמנו לריקול במוסכיםדניאל הרץ
חברת הונדה תבצע ריקול ענק לכ-35 אלף רכבים שיש צורך להחליף את כריות האוויר המסוכנות שלהם. החברה תבצע את ההחלפה על חשבונה אך הנהגים חייבים לבצעה (בטיחות)
כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?דניאל הרץ
מחקר חדש חושף את המספרים הסטטיסטיים של הסיכון לתאונה כאשר עושים דברים נוספים מלבד נהיגה והמספרים מלחיצים. כמה מסוכן לאכול, לדבר או לשלוח הודעה? (רכב)
2016: 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונות2016: 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונותדניאל הרץ4
מספר ההרוגים עלה בשנת 2016 ב-17 הרוגים יותר מאשר השנה שקדמה לה. 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונות דרכים קטלניות. כביש 431 הכביש המסוכן ביותר בארץ (בטיחות רכב)
המכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםהמכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםבני סולומון4
זרוע החקירות של ארגון חברות הביטוח האמריקאיות חשף מכשיר חדש שמשמש את גנבי הרכב שבאמצעות תכסיס פשוט מצליחים לגנוב רכבי יוקרה חדשים (בטיחות, רכב)
ריקול בטיחות ענק לכ-50 אלף רכבי טויוטהריקול בטיחות ענק לכ-50 אלף רכבי טויוטהדניאל הרץ1
בקרוב יוזמנו למוסכים המורשים כמעט 50 אלף בעלי רכבי טויוטה זאת בשל חשש לתקלה בכריות האוויר שסופקו על ידי חברת טאקאטה והתגלו כפגומים ומסוכנים (בטיחות רכב)
טויוטה פריוסטויוטה זימנה כ-1400 רכבים מחשש לתקלותנתנאל לייפר1
יבואנית טויוטה בישראל זימנה כ-1400 רכבים מדגם פריוס וקורולה להחלפת בלם חניה בשל חשש לבעיה ברכבי הפריוס והחלפת כריות אוויר בדגם הקורולה (בטיחות, רכב)
חיים סיבוני מנכ"ל מגנאפורסייט: הסכם מסחור חדש עם חברה צרפתיתגיל קליאן
החברה הישראלית שמפתחת מערכות לנהיגה אוטונומית דיווחה כי תנסה להחדיר את הטכנולוגיה שלה לשוק האירופי באמצעות ההסכם. עם זאת, ההסכם אינו בלעדי
סמל החברהריקול לעשרות אלפי רכבי "מאזדה" בישראלקובי רוזן
כשל חמור שעלול לגרום להתנתקות הדלת האחורית תוך כדי נסיעה, בחלק מהרכבים המיוצרים על ידי 'מאזדה', מוביל את החברה היפנית להודעה על הצורך הדחוף בריקול מיידי (רכב)
שברולט מבצעת ריקול לכ-1600 רכביםשברולט מבצעת ריקול לכ-1600 רכביםדניאל הרץ
יבואנית שברולט הודיעה כי החברה תבצע ריקול לכ-1600 רכבים שיצטרכו להגיע למוסך לעדכון תוכנה כדי למנוע בעייה בכריות האוויר של הרכבים (בטיחות, רכב)
צפו: עגלת הקניות המהירה בעולם מתרסקתצפו: עגלת הקניות המהירה בעולם מתרסקתדניאל הרץ
מבחני ריסוק מספקים מראות מרתקים תמיד. הפעם מדובר במבחן ריסוק חסר משמעות בטיחותית אמיתית, אך עדיין מרתק: מה יקרה כאשר עגלת קניות תרוסק במהירות (רכב)
קשה לצפיה: מבחן הריסוק של טנדר טויוטהקשה לצפיה: מבחן הריסוק של טנדר טויוטהדניאל הרץ5
מבחני הריסוק שנעשו על ידי ארגון הבטיחות יורו NCAP קבעו כי גרסת הטנדר טויוטה שנמכרת בישראל אינה מספיק בטיחותית. צפו במחבן הריסוק של הטנדר (רכב, בטיחות)
התקינו מערכת בטיחות וקבלו 1500 ש"חהתקינו מערכת בטיחות וקבלו 1500 ש"חדניאל הרץ
מהלך התקנת מערכות בטיחות מתקדמות במכוניות משומשות, יוצא לדרך. בעל רכב שירכוש מערכת התרעה יזכה להנחה של 500 שקלים בשנה למשך 3 שנים על אגרת הרישוי (בטיחות)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5