דגל התורה  ישי ריבו  יעקב שוואקי  פינדרוס
הונדה ג'אז, אחד הדגמים שיוזמן לריקול35 אלף רכבי הונדה יוזמנו לריקול במוסכיםדניאל הרץ
חברת הונדה תבצע ריקול ענק לכ-35 אלף רכבים שיש צורך להחליף את כריות האוויר המסוכנות שלהם. החברה תבצע את ההחלפה על חשבונה אך הנהגים חייבים לבצעה (בטיחות)
כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?דניאל הרץ
מחקר חדש חושף את המספרים הסטטיסטיים של הסיכון לתאונה כאשר עושים דברים נוספים מלבד נהיגה והמספרים מלחיצים. כמה מסוכן לאכול, לדבר או לשלוח הודעה? (רכב)
2016: 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונות2016: 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונותדניאל הרץ4
מספר ההרוגים עלה בשנת 2016 ב-17 הרוגים יותר מאשר השנה שקדמה לה. 373 בני אדם נהרגו ב-314 תאונות דרכים קטלניות. כביש 431 הכביש המסוכן ביותר בארץ (בטיחות רכב)
המכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםהמכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםבני סולומון4
זרוע החקירות של ארגון חברות הביטוח האמריקאיות חשף מכשיר חדש שמשמש את גנבי הרכב שבאמצעות תכסיס פשוט מצליחים לגנוב רכבי יוקרה חדשים (בטיחות, רכב)
ריקול בטיחות ענק לכ-50 אלף רכבי טויוטהריקול בטיחות ענק לכ-50 אלף רכבי טויוטהדניאל הרץ1
בקרוב יוזמנו למוסכים המורשים כמעט 50 אלף בעלי רכבי טויוטה זאת בשל חשש לתקלה בכריות האוויר שסופקו על ידי חברת טאקאטה והתגלו כפגומים ומסוכנים (בטיחות רכב)
טויוטה פריוסטויוטה זימנה כ-1400 רכבים מחשש לתקלותנתנאל לייפר1
יבואנית טויוטה בישראל זימנה כ-1400 רכבים מדגם פריוס וקורולה להחלפת בלם חניה בשל חשש לבעיה ברכבי הפריוס והחלפת כריות אוויר בדגם הקורולה (בטיחות, רכב)
חיים סיבוני מנכ"ל מגנאפורסייט: הסכם מסחור חדש עם חברה צרפתיתגיל קליאן
החברה הישראלית שמפתחת מערכות לנהיגה אוטונומית דיווחה כי תנסה להחדיר את הטכנולוגיה שלה לשוק האירופי באמצעות ההסכם. עם זאת, ההסכם אינו בלעדי
סמל החברהריקול לעשרות אלפי רכבי "מאזדה" בישראלקובי רוזן
כשל חמור שעלול לגרום להתנתקות הדלת האחורית תוך כדי נסיעה, בחלק מהרכבים המיוצרים על ידי 'מאזדה', מוביל את החברה היפנית להודעה על הצורך הדחוף בריקול מיידי (רכב)
שברולט מבצעת ריקול לכ-1600 רכביםשברולט מבצעת ריקול לכ-1600 רכביםדניאל הרץ
יבואנית שברולט הודיעה כי החברה תבצע ריקול לכ-1600 רכבים שיצטרכו להגיע למוסך לעדכון תוכנה כדי למנוע בעייה בכריות האוויר של הרכבים (בטיחות, רכב)
צפו: עגלת הקניות המהירה בעולם מתרסקתצפו: עגלת הקניות המהירה בעולם מתרסקתדניאל הרץ
מבחני ריסוק מספקים מראות מרתקים תמיד. הפעם מדובר במבחן ריסוק חסר משמעות בטיחותית אמיתית, אך עדיין מרתק: מה יקרה כאשר עגלת קניות תרוסק במהירות (רכב)
קשה לצפיה: מבחן הריסוק של טנדר טויוטהקשה לצפיה: מבחן הריסוק של טנדר טויוטהדניאל הרץ5
מבחני הריסוק שנעשו על ידי ארגון הבטיחות יורו NCAP קבעו כי גרסת הטנדר טויוטה שנמכרת בישראל אינה מספיק בטיחותית. צפו במחבן הריסוק של הטנדר (רכב, בטיחות)
התקינו מערכת בטיחות וקבלו 1500 ש"חהתקינו מערכת בטיחות וקבלו 1500 ש"חדניאל הרץ
מהלך התקנת מערכות בטיחות מתקדמות במכוניות משומשות, יוצא לדרך. בעל רכב שירכוש מערכת התרעה יזכה להנחה של 500 שקלים בשנה למשך 3 שנים על אגרת הרישוי (בטיחות)
רכבים שנמסרו לגריטהכך עוקרה התוכנית לגריטת הרכבים הישניםאלי רוטמן
אם חשבתם 'לעשות' מעט כסף על מסירת רכב ישן לגריטה, ולהתרחק מהסיכון שבשימוש בו - תתאכזבו לדעת כי התכנית הממשלתית הוותיקה כנראה לא תיושם בשנה הזאת (רכב)
הטרקטורון המתלקח"הרכב מסוכן, הפסיקו מיד להשתמש בו"דניאל הרץ
120 ישראלים שרכשו טרקטורון ספורטיבי ייחודי של חברת פולאריס קיבלו השבוע את ההודעה המלחיצה מהחברה בשל חשש התלקחות במהלך נסיעה (בטיחות, רכב)
אילוסטרציההצעת חוק: ברכב בו יש תינוק תותקן מערכתדניאל הרץ1
אחרי גל האסונות של שכחת תינוקות ברכב, יוזמים חברי הכנסת הצעת חוק חדשה שתחייב התקנת מערכת נגד שכחת תינוקות בכל רכב בו יש תינוק מתחת לגיל 4 (בטיחות, רכב)
כריות האוויר הבטיחותיות של טויוטה גרמו למוות?כריות האוויר הבטיחותיות של טויוטה גרמו למוות?דניאל הרץ
צוות של משרד התחבורה והיצרנית טיוטה יבדוק פשרות לכשלים בכריות אוויר במכוניות טויוטה קורולה, שיוצרו בסוף 2002 ועלו על הכביש ב-2003 (בטיחות)
הדמייה הפיתוחגם למכונית יש רגש? הפיתוח החדש של הונדהאלי רוטמן1
מעניין יהיה לעקוב האם החברה היפנית תעמוד בציפיות הגבוהות שהיא יוצרת מעצמה, כשהיא מודיעה היום על כוונתה לפתח רכב שיזהה רגשות ויפעל בהתאם. איך זה יעבוד ולמה זה יועיל? (רכב)
מרכז ניסוי לרכבים אוטונומיים יוקם ליד נתניהמרכז ניסוי לרכבים אוטונומיים יוקם ליד נתניהדניאל הרץ
המרכז החדש יוקם בשיתוף משרד התחבורה הישראלי והאמריקאי ובהשקעה של 20 מיליון דולר. לדעת המומחים העתיד של הרכבים נמצא שם וישראל רוצה להיות בחוד החנית (רכב)
האם ניתן היה למנוע את התאונה בקו 402?האם ניתן היה למנוע את התאונה בקו 402?דניאל הרץ3
מערכת חדשה אותה מחייב משרד התחבורה להתקין על אוטובוסים אמורה להתריע בפני הנהג במקרה של סטיה מהנתיב דוגמת התאונה בקו 402 של 'אגד' בה קיפחו את חייהם 6 נוסעים (רכב)
סקודה ופולקסווגן: תקלה במנגנון 'נעילת ילדים'סקודה ופולקסווגן: תקלה במנגנון 'נעילת ילדים'דניאל הרץ
יבואנית הרכב צ'מפיון מוטורוס תזמן 2500 נהגים שרכשו מדגמי סקודה ופולקסווגן בשנת 2015 לתיקון מנגון נעילת הילדים ברכב שלעתים אינו עובד בצורה תקינה ומאפשר את פתיחת הדלתות (בטיחות, רכב)
יש לכם רכב חדש? הוא בסכנת גניבהיש לכם רכב חדש? הוא בסכנת גניבהדניאל הרץ1
דוחות של המשטרה והחברות השונות מציג תמונת מצב עגומה בכל הקשור לגניבת רכבים. איזה רכב נגנב הכי הרבה, היכן הכי מסוכן לרכב שלכם ומה דרך הפעולה השכיחה ביותר של הגנבים? (רכב)
החסיד הנלהב של רכב הטסלה S הוא גם הקרבן הראשון שלוהחסיד הנלהב של רכב הטסלה S הוא גם הקרבן הראשון שלודניאל הרץ
ג'שועה בראון היה תומך נלהב של המכונית האוטונומית של טסלה. לפני כחודשיים בעת שצפה בסרט תוך כדי נהיגה נכנסה המכונית במשאית ענק והוא הראשון שמצא את מותו ברכב החדיש (רכב)
התקנות על רוכבי אופניים לא נאכפותהתקנות על רוכבי אופניים לא נאכפותדניאל הרץ2
למרות שתוקנו תקנות לרוכבי אופניים חשמליים ורגילים ולרוכבי הקורקינט בפועל הן לא נאכפות בעיקר בשל מחסור בכוח אדם של המשטרה • משרד התחבורה: האחריות על משטרת ישראל (רכב)
Mercedes-Benz 2017 E-Classמכונית מתקדמת עם מערכת נהיגה אוטומטית • צפודניאל הרץ
דגם ה-E קלאס החדש של מרצדס מצויד במערכות נהיגה עצמיות ועם שיפורי ביטחון רבים שמאפשרים לנהג כמעט ורק לפקח על הנסיעה (רכב)
אופניים חשמליים. אילוסטרציההמשטרה תאכוף נסיעת אופניים על המדרכותתומר הדר1
לנוכח העלייה ברוכבי האופניים החשמליים בעיר, הוחלט לנקוט צעדים נגד רוכבים שלא יסעו בנתיב המסומן לאופניים, כמו קנס של מאות שקלים, הוצאת אוויר והחרמת הסוללה (רכב)
BMW ולקסוסצפו: כיצד שרדו רכבי היוקרה את מבחני הריסוקשרון מנדל9
לקסוס, מרצדס, האמר, ריינג'רובר, יגואר ואפילו מודל S של טסלה: כיצד הם ישרדו התנגדות בקיר בטון? צפו במבחני הריסוק של מיטב רכבי הפאר היקרים בעולם. הבוחנים: בובות מפלסטיק (רכב, וידאו)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5