פינדרוס  ישי ריבו  חסידישקייט  בית שמש
אופניים חשמלייםרכיבה על אופניים חשמליים - מגיל 16תומר הדר
ועדת הכלכלה אישרה תקנות חדשות המסדירות לראשונה את השימוש בקורקינט חשמלי ובאופניים חשמליים. לפי התקנות, הרכיבה תותר מגיל 16, המהירות עד 25 קמ"ש והרוכב יחויב בחבישת קסדה (תחבורה)
זירת התאונה בכביש 6, השבועלא רק הגשר צר מאוד...עו"ד רוני פאלוך5
עקב התאונה המצערת השבוע בשולי כביש 6, עו"ד רוני פאלוך מבהיר מה אסור ומותר בעצירה על שוליים וקובע: "מציאות האסונות מוכיחה, את מה שהחוק קבע, אסור להעמיד רכב בשוליים" (דעות)
השתמשתם בסלולרי בנהיגה? הקנס יגדלהשתמשתם בסלולרי בנהיגה? הקנס יגדלכיכר השבת4
במשטרה מתכוונים להחמיר את הענישה לנהגים שישתמשו בסלולרי בזמן נהיגה, והקנס יגדל ל-1,500 שקל, ויעלה מספר הנקודות. במשטרה רוצים גם להעניש בהחמרת הסלולרי (חדשות, רכב)
צפו: למה לא כדאי להשתמש בצמיגי קיץ בשלגצפו: למה לא כדאי להשתמש בצמיגי קיץ בשלגשרון מנדל
דיוויד פטרסון, המכונה "הבחור בכחול" וידוע כאושיית רשת בכל הנוגע לרכבים, פרסם סרטון בו הוא מסביר מדוע אסור בשום אופן לנהוג ברכב עם צמיגי קיץ בשלג. צפו (חדשות, רכב)
מפחיד: פעוט רץ באמצע הלילה בכביש המהירמפחיד: פעוט רץ באמצע הלילה בכביש המהירשרון מנדל6
אנשי המשטרה המקומית במחוז לינקולן באורגון ארה"ב פרסמו תיעוד מפחיד של בן שנתיים שרץ לבד בכביש המהיר באמצע הלילה ורק בנס הוא ניצל על ידי שוטר שעבר במקום. צפו (חדשות, רכב)
הכן רכבך לחורףלקראת השלג: מדריך לנסיעה בטוחה בכבישיםשרון מנדל
מזג האוויר הכי מסוכן לנהיגה הוא ללא ספק השלג, בטח במדינה כמו ישראל בה הנהגים לא מורגלים לנהיגה בתנאים כאלו. אז לקראת בואו הצפוי לירושלים, קבלו את הכללים לנהיגה נכונה בשלג (רכב)
זה מה שקורה כשמשאירים שלג על גג הרכבזה מה שקורה כשמשאירים שלג על גג הרכבשרון מנדל3
נהג רכב בבוסטון, ארה"ב, לא ניקה את כל שאריות השלג שהיו על גג רכבו לפני שיצא לנסיעה. באמצע הנסיעה השלג התעופף ישירות אל הרכב שנסע מאחוריו. התוצאה: השמשה הקדמית נופצה. צפו (רכב)
מאזדהריקול במאזדה: 70 אלף מכוניות יזומנו למוסךתומר הדר
דלק מוטורס, יבואנית מאזדה תזמן למוסכיה כ-70 אלף בעלי מכוניות מאזדה מדגמים ישנים לביצוע ריקול. הסיבה: שחיקה של רכיבים במתג ההנעה של הרכב שעלולה להביא להתחממות המתג (רכב)
מחריד: הנערים תיעדו את מותם בתאונה. צפומחריד: הנערים תיעדו את מותם בתאונה. צפושרון מנדל15
מייקל אואן וקייל קרפורד יצאו לנסיעה פרועה ברחובות בריטניה ותיעדו את עצמם בסלולרי. מה שהם לא ידעו: הם תיעדו את מותם. המשפחות ביקשו לפרסם התיעוד בכדי להזהיר את הצעירים (רכב)
אדם התפרץ למסלול מירוץ הפורמולה 1אדם התפרץ למסלול מירוץ הפורמולה 1שרון מנדל1
במהלך ההקפה ה-40 בסבב מירוץ הפורמולה 1 בגראנד פרי של סינגפור התפרץ אלמוני אל מסלול המירוצים, זאת כאשר רכבי המירוץ "טסים" במהירות של מאות קמ"ש. זה הסתיים בטוב. צפו (רכב)
רוכב אופניים חשמליים נקנס על דיבור בסלולרירוכב אופניים חשמליים נקנס על דיבור בסלולריצביקה גרוניך
תושב חרדי מביתר עלית שרכב על אופניו החשמליים, ודיבר בסלולרי, נקנס ב-1,000 שקלים. "התחלתי להקפיד על כללי התנועה, חזרתי בתשובה בדרך הקשה" ומה המסר לגולשים? (רכב)
חשד: שוחד תמורת העברת מבחני נהיגהחשד: שוחד תמורת העברת מבחני נהיגהצביקה גרוניך1
בוחן נהיגה, תושב הגליל העליון, נעצר על ידי מפלג ההונאה של המשטרה בחשד שנטל שוחד מנבחנים בתמורה להעברתם במבחן הנהיגה. בנוסף נעצרו בני זוג ומורה נהיגה בחשד למעורבות (רכב)
מזווית הנהג: התהפכות של מכונית על קרחמזווית הנהג: התהפכות של מכונית על קרחשרון מנדל
סרטון המתעד התהפכות של רכב בכביש עליו הצטבר קרח רב עלה לרשת והפך לויראלי. הנוסעים יצאו בשלום. אז איך נראית התהפכות של רכב בגלל קרח על הכביש מזווית הנהג? צפו (רכב, בטיחות)
אילוסטרציהאגף התנועה עם טיפים לפתיחת שנת הלימודיםשרון מנדל
אגף התנועה במשטרת ישראל פרסם מספר עצות בטיחות לקראת החזרה של ילדי ישראל ללימודים: מעברי חציה, הורדת הילדים בגנים והסברה על הסכנות בדרכים. כל העצות (רכב, בטיחות)
נהגי משאיות מחאת המובילים נתיבי אילוןארבע בדיקות בשנה לבעלי רכב כבד?תומר הדר
בעלי רכבים שמשקלם הוא מעל 10 טונות עשויים להידרש לבצע בדיקות תקינות רבעוניות במשרד הרישוי. כך עולה מתוכנו של מסמך שנשלח לפני מספר ימים ממשרד התחבורה (תחבורה, בטיחות)
רוכב הקורקינט נפגע מרכב ועף באוויררוכב הקורקינט נפגע מרכב ועף באווירכיכר השבת9
רוכב קורקינט חשמלי שנסע על הכביש בצומת בראשון לציון נפגע מרכב חולף עף באוויר והתגלגל אך בנס כמעט ולא נפגע. המצלמות הוכיחו כי רוכב הקורקינט נסע נגד כיוון התנועה • צפו בווידאו (רכב)
סובארו2,400 מכוניות סובארו יזומנו למוסכים בישראלתומר הדר
2,400 מכוניות סובארו - אימפרזה ורכב השטח פורסטר, יזומנו בעת הקרובה אל מוסכי היבואנית בישראל לצורך ביצוע ריקול - כך מדווחת היום סוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית סובארו (רכב, בטיחות)
שדרג אופנוע הארלי דוידסון ונתפס במכס. צפושדרג אופנוע הארלי דוידסון ונתפס במכס. צפוקובי רוזן4
תושב הרצליה ששלח לחו"ל אופנוע הארלי דוידסון יוקרתי, הובא לחקירה במכס חיפה בחשד שהחזיר את האופנוע לאחר שעבר שיפוץ מאסיבי בשווי עשרות אלפי שקלים, מבלי להצהיר למכס (רכב)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהילד ששוחח בסלולרי בנסיעה באופניים נקנסצביקה גרוניך37
שוטר שהבחין בילד בן 12 ששוחח בסלולרי תוך כדי נסיעה באופנים בעיר אלעד, כתב לו דו"ח וקנס אותו ב-1000 ש"ח. הילד סירב לחתום בטענה שאין לו כסף. עו"ד מסביר מה הכללים החדשים (רכב)
הילד התפרץ לכביש ונחבל בראשו מרכב חולף • צפוהילד התפרץ לכביש ונחבל בראשו מרכב חולף • צפוקובי רוזן30
ביום שישי האחרון, בשעה 16:30 אחר הצהריים, ילד כבן 12 יצא מחנות ברחוב הטורים בירושלים והתפרץ בריצה לכביש. רכב שחלף במקום פגע והילד נחבל בראשו. בחסדי שמים מצבו הוגדר קל • צפו בתאונה (בטיחות)
רוכב אופנוע נתפס כשהוא נוסע במהירות של 188 קמ"שרוכב אופנוע נתפס כשהוא נוסע במהירות של 188 קמ"שצביקה גרוניך4
שוטרי אגף התנועה במרחב אילת עצרו רוכב אופנוע צעיר בן 27, שנסע בכביש הערבה במהירות של 188 קמ"ש. השוטרים שללו את רשיונו במקום והוא יזומן לדיון בבית המשפט (חדשות, רכב)
האם סירבה לחלץ את בנה מהרכב הלוהט מחשש שהרכב ייפגעהאם סירבה לחלץ את בנה מהרכב הלוהט מחשש שהרכב ייפגעשרון מנדל25
בכל קיץ מתרחשים אסונות כאשר הורים שוכחים את תינוקם ברכב הלוהט. הפעם, למרבה הפתעת המחלצים, אם התינוק סירבה לחלץ את בנה מחשש שייגרם נזק לרכבה (חדשות)
אילוסטרציהמשרד התחבורה מקדם הקמת רשת "אוטוסטרדות לאופניים" בגוש דןתומר הדר
משרד התחבורה מקדם תכנית להקמת "אוטוסטראדות לאופניים" בגוש דן. בשלב ראשון יוקמו 10 "אוטוסטראדות" באורך כולל של כ- 150 ק"מ, בתל אביב, רמת גן, חולון פתח תקווה ובני ברק (רכב)
הרכב שיגן על האוזניים בתאונההרכב שיגן על האוזניים בתאונהשרון מנדל2
יצרנית הרכב הגרמנית מרצדס משיקה את ה-"E קלאס" החדשה, שמצויידת במערכות בטיחות מתקדמות, ביניהן גם מערכת להגנה על האוזניים של הנוסעים בזמן תאונה. כל הפרטים. צפו (חדשות, רכב)
אכיפה מוגברת על אופנים חשמלייםאכיפה מוגברת על אופנים חשמלייםצביקה גרוניך2
הצעת חוק של ח"כ מרב בן ארי, שאומצה על ידי המשרד לביטחון פנים, מבקשת להגביר את האכיפה על רוכבי האופנים החשמליים ולאפשר גם לפקח רשות מקומית לתת להם קנס (רכב)
מאזדה 6"ריקול" ל-20 אלף מכוניות מאזדהתומר הדר1
לאחר שטויוטה, ניסאן וסובארו זימנו נהגים לבדיקה במוסכיהן - גם דלק מוטורס, יבואנית מאזדה, מצטרפת לקריאה; המכנה המשותף - יצרנית כריות האוויר היפנית TAKATA (רכב)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5