אילוסטרציההצעת חוק: ברכב בו יש תינוק תותקן מערכתדניאל הרץ1
אחרי גל האסונות של שכחת תינוקות ברכב, יוזמים חברי הכנסת הצעת חוק חדשה שתחייב התקנת מערכת נגד שכחת תינוקות בכל רכב בו יש תינוק מתחת לגיל 4 (בטיחות, רכב)
כריות האוויר הבטיחותיות של טויוטה גרמו למוות?כריות האוויר הבטיחותיות של טויוטה גרמו למוות?דניאל הרץ
צוות של משרד התחבורה והיצרנית טיוטה יבדוק פשרות לכשלים בכריות אוויר במכוניות טויוטה קורולה, שיוצרו בסוף 2002 ועלו על הכביש ב-2003 (בטיחות)
הדמייה הפיתוחגם למכונית יש רגש? הפיתוח החדש של הונדהאלי רוטמן1
מעניין יהיה לעקוב האם החברה היפנית תעמוד בציפיות הגבוהות שהיא יוצרת מעצמה, כשהיא מודיעה היום על כוונתה לפתח רכב שיזהה רגשות ויפעל בהתאם. איך זה יעבוד ולמה זה יועיל? (רכב)
מרכז ניסוי לרכבים אוטונומיים יוקם ליד נתניהמרכז ניסוי לרכבים אוטונומיים יוקם ליד נתניהדניאל הרץ
המרכז החדש יוקם בשיתוף משרד התחבורה הישראלי והאמריקאי ובהשקעה של 20 מיליון דולר. לדעת המומחים העתיד של הרכבים נמצא שם וישראל רוצה להיות בחוד החנית (רכב)
האם ניתן היה למנוע את התאונה בקו 402?האם ניתן היה למנוע את התאונה בקו 402?דניאל הרץ3
מערכת חדשה אותה מחייב משרד התחבורה להתקין על אוטובוסים אמורה להתריע בפני הנהג במקרה של סטיה מהנתיב דוגמת התאונה בקו 402 של 'אגד' בה קיפחו את חייהם 6 נוסעים (רכב)
סקודה ופולקסווגן: תקלה במנגנון 'נעילת ילדים'סקודה ופולקסווגן: תקלה במנגנון 'נעילת ילדים'דניאל הרץ
יבואנית הרכב צ'מפיון מוטורוס תזמן 2500 נהגים שרכשו מדגמי סקודה ופולקסווגן בשנת 2015 לתיקון מנגון נעילת הילדים ברכב שלעתים אינו עובד בצורה תקינה ומאפשר את פתיחת הדלתות (בטיחות, רכב)
יש לכם רכב חדש? הוא בסכנת גניבהיש לכם רכב חדש? הוא בסכנת גניבהדניאל הרץ1
דוחות של המשטרה והחברות השונות מציג תמונת מצב עגומה בכל הקשור לגניבת רכבים. איזה רכב נגנב הכי הרבה, היכן הכי מסוכן לרכב שלכם ומה דרך הפעולה השכיחה ביותר של הגנבים? (רכב)
החסיד הנלהב של רכב הטסלה S הוא גם הקרבן הראשון שלוהחסיד הנלהב של רכב הטסלה S הוא גם הקרבן הראשון שלודניאל הרץ
ג'שועה בראון היה תומך נלהב של המכונית האוטונומית של טסלה. לפני כחודשיים בעת שצפה בסרט תוך כדי נהיגה נכנסה המכונית במשאית ענק והוא הראשון שמצא את מותו ברכב החדיש (רכב)
התקנות על רוכבי אופניים לא נאכפותהתקנות על רוכבי אופניים לא נאכפותדניאל הרץ2
למרות שתוקנו תקנות לרוכבי אופניים חשמליים ורגילים ולרוכבי הקורקינט בפועל הן לא נאכפות בעיקר בשל מחסור בכוח אדם של המשטרה • משרד התחבורה: האחריות על משטרת ישראל (רכב)
Mercedes-Benz 2017 E-Classמכונית מתקדמת עם מערכת נהיגה אוטומטית • צפודניאל הרץ
דגם ה-E קלאס החדש של מרצדס מצויד במערכות נהיגה עצמיות ועם שיפורי ביטחון רבים שמאפשרים לנהג כמעט ורק לפקח על הנסיעה (רכב)
הדלקת מדורה. אילוסטרציהמדליקים מדורה? כללי הזהירות של המשטרהכיכר השבת
מדי שנה מגיעים בליל ל"ג בעומר נפגעים רבים לחדרי המיון כתוצאה מהתעסקות באש • אם אתם מדליקים מדורה או סתם חוגגים בקרבתה, קבלו את כללי הזהירות והבטיחות של המשטרה (חדשות)
BMW ולקסוסצפו: כיצד שרדו רכבי היוקרה את מבחני הריסוקשרון מנדל10
לקסוס, מרצדס, האמר, ריינג'רובר, יגואר ואפילו מודל S של טסלה: כיצד הם ישרדו התנגדות בקיר בטון? צפו במבחני הריסוק של מיטב רכבי הפאר היקרים בעולם. הבוחנים: בובות מפלסטיק (רכב, וידאו)
שילוט חדש: 'לא לשכוח את הילדים ברכב'מאמע
חג הפסח וחודשי הקיץ החמים בפתח ועל מנת למנוע את תופעת שכחת והשארת ילדים ברכב, פנתה ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון לרשת 'ביג' בבקשה להציב שלטים למניעת המקרים. ברשת נענו לבקשתה ובקרוב יוצבו השלטים בחניות של 19 המרכזים * ד"ר יפעת שאשא-ביטון: "זה צעד משמעותי במניעת המוות המיותר של פעוטות וילדים" * אורלי סילבינגר: "אל תשאירו ילד ברכב סגור, גם לא לדקה" (ילדים)
זירת התאונה בכביש 6, השבועלא רק הגשר צר מאוד...עו"ד רוני פאלוך5
עקב התאונה המצערת השבוע בשולי כביש 6, עו"ד רוני פאלוך מבהיר מה אסור ומותר בעצירה על שוליים וקובע: "מציאות האסונות מוכיחה, את מה שהחוק קבע, אסור להעמיד רכב בשוליים" (דעות)
השתמשתם בסלולרי בנהיגה? הקנס יגדלהשתמשתם בסלולרי בנהיגה? הקנס יגדלכיכר השבת4
במשטרה מתכוונים להחמיר את הענישה לנהגים שישתמשו בסלולרי בזמן נהיגה, והקנס יגדל ל-1,500 שקל, ויעלה מספר הנקודות. במשטרה רוצים גם להעניש בהחמרת הסלולרי (חדשות, רכב)
כיצד נשמור על ילדינו מפגיעה מיותרת?מאמע
פגיעה בלתי מכוונת של ילדים היא מכת מדינה. משנה הזהירות שעלינו לנקוט על מנת לשמור ולהגן עליהם, ושימת הלב לדברים הקטנים שעלולים להוות פוטנציאל לפגיעה בלתי מכוונת בילדינו, אינם צרובים די בתודעה שלנו, איך עלינו לשמור עליהם? (בטיחות ילדים)
צפו: למה לא כדאי להשתמש בצמיגי קיץ בשלגצפו: למה לא כדאי להשתמש בצמיגי קיץ בשלגשרון מנדל
דיוויד פטרסון, המכונה "הבחור בכחול" וידוע כאושיית רשת בכל הנוגע לרכבים, פרסם סרטון בו הוא מסביר מדוע אסור בשום אופן לנהוג ברכב עם צמיגי קיץ בשלג. צפו (חדשות, רכב)
ישי רוסלס ז"לחקירת מות ישי רוסלס: לא נשמרו נהלי בטיחותכיכר השבת1
מפרטים ראשונים של חקירת תאונת האימונים בצאלים בה נהרג הקצין החרדי ישי רוסלס, עולה כי לא נשמרו נהלי בטיחות וכי פצצת המרגמה נורתה לכיוון הלא נכון. חקירת מצ"ח עדיין מתנהלת (צבא)
מפחיד: פעוט רץ באמצע הלילה בכביש המהירמפחיד: פעוט רץ באמצע הלילה בכביש המהירשרון מנדל6
אנשי המשטרה המקומית במחוז לינקולן באורגון ארה"ב פרסמו תיעוד מפחיד של בן שנתיים שרץ לבד בכביש המהיר באמצע הלילה ורק בנס הוא ניצל על ידי שוטר שעבר במקום. צפו (חדשות, רכב)
הכן רכבך לחורףלקראת השלג: מדריך לנסיעה בטוחה בכבישיםשרון מנדל
מזג האוויר הכי מסוכן לנהיגה הוא ללא ספק השלג, בטח במדינה כמו ישראל בה הנהגים לא מורגלים לנהיגה בתנאים כאלו. אז לקראת בואו הצפוי לירושלים, קבלו את הכללים לנהיגה נכונה בשלג (רכב)
זה מה שקורה כשמשאירים שלג על גג הרכבזה מה שקורה כשמשאירים שלג על גג הרכבשרון מנדל3
נהג רכב בבוסטון, ארה"ב, לא ניקה את כל שאריות השלג שהיו על גג רכבו לפני שיצא לנסיעה. באמצע הנסיעה השלג התעופף ישירות אל הרכב שנסע מאחוריו. התוצאה: השמשה הקדמית נופצה. צפו (רכב)
הסתפקה בהדרכה הלכתית ונמצאה אחראית לשריפההסתפקה בהדרכה הלכתית ונמצאה אחראית לשריפהכיכר השבת1
משגיח הכשרות של המועצה הדתית בבאר שבע הכשיר מסעדה וגרם לשריפה שכילתה והרסה את המקום. כעת, בית המשפט חייב את המועצה לשלם פיצויים לחברת הביטוח (בלוגל)
מחריד: הנערים תיעדו את מותם בתאונה. צפומחריד: הנערים תיעדו את מותם בתאונה. צפושרון מנדל15
מייקל אואן וקייל קרפורד יצאו לנסיעה פרועה ברחובות בריטניה ותיעדו את עצמם בסלולרי. מה שהם לא ידעו: הם תיעדו את מותם. המשפחות ביקשו לפרסם התיעוד בכדי להזהיר את הצעירים (רכב)
אדם התפרץ למסלול מירוץ הפורמולה 1אדם התפרץ למסלול מירוץ הפורמולה 1שרון מנדל1
במהלך ההקפה ה-40 בסבב מירוץ הפורמולה 1 בגראנד פרי של סינגפור התפרץ אלמוני אל מסלול המירוצים, זאת כאשר רכבי המירוץ "טסים" במהירות של מאות קמ"ש. זה הסתיים בטוב. צפו (רכב)
רוכב אופניים חשמליים נקנס על דיבור בסלולרירוכב אופניים חשמליים נקנס על דיבור בסלולריצביקה גרוניך
תושב חרדי מביתר עלית שרכב על אופניו החשמליים, ודיבר בסלולרי, נקנס ב-1,000 שקלים. "התחלתי להקפיד על כללי התנועה, חזרתי בתשובה בדרך הקשה" ומה המסר לגולשים? (רכב)
חשד: שוחד תמורת העברת מבחני נהיגהחשד: שוחד תמורת העברת מבחני נהיגהצביקה גרוניך1
בוחן נהיגה, תושב הגליל העליון, נעצר על ידי מפלג ההונאה של המשטרה בחשד שנטל שוחד מנבחנים בתמורה להעברתם במבחן הנהיגה. בנוסף נעצרו בני זוג ומורה נהיגה בחשד למעורבות (רכב)

בטיחות

בטיחות בדרכים היא נושא חשוב מאין כמהו. נסיעה נכונה ובטוחה תציל את חייכם בשעת מבחן. מדור רכב מביא לכם את המילה האחרונה בבטיחות, מבחני ריסוק והוראות בטיחות.

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
לא רק הגשר צר מאוד...
כ"ג באדר א' תשעו5