אאא

כאוס באגודת ישראל בעיר אלעד: בשבועות האחרונים החלו המפלגות השונות בעיר אלעד להיערך לקראת הבחירות המונציפאליות בעיר, כשמתברר כי ההתמהמהות של ראשי ש״ס בנוגע לזהותו של המועמד מטעמה לראשות העיר החלה ליצור ציפיות בקרב גורמים שונים באגודת ישראל ובדגל התורה לגבי הסיכוי שלהם לקבל את התפקיד.

אחד העסקנים הבולטים ששמו עלה במרוץ הוא שרוליק פרוש המכהן כיום כסגן ראש העיר ומייצג את סיעת שלומי אמונים. סביב פרוש המייצג את מרבית הציבור ה'כלל חסידי' החלה להתגבש קבוצת תומכים שגילו אהדה ונכונות לתמוך במועמדותו האפשרית שהחלה להיות 'איום' של ממש על ש״ס ומפלגות אחרות.

אלא, שבימים האחרונים החליטו גורמים בכירים המזוהים עם הסיעה המאוחדת להודיע לנציג סיעת שלומי אמונים כי הם אינם תומכים במרוץ העצמאי שלו לראשות העיר.

לדבריהם, יש מספר חסידויות גדולות שמסרבות להודיע על תמיכה, ומבחינתם כל האופציות מונחות על השולחן - כולל לסגור עם ש"ס על תמיכה במועמדם.

יצויין, כי מקורביו של פרוש מגחכים על העניין ומודיעים כי מדובר בעורבא פרח. "שרוליק פרוש לא הודיע על ריצתו לראשות העיר ובשלב זה כלל לא מתכנן לעשות זאת, כך שהכל שמועות וספקולציות שאין בינם לבין המציאות שום דבר".

למרות זאת, בסיעה המאוחדת מסרבים לקבל את ההכחשה, ושם מספרים כי בימים האחרונים ניסה פרוש לסגור דילים עם סיעת הבית היהודי וחלקים מדגל התורה על מנת ולהבטיח את מועמדותו. "בכל אופן" הם מבהירים, "הודענו לו בנחרצות כי אנחנו לא מונחים בכיסו של איש".