אאא

כללית הכי הטובה למשפחה, ממשיכה לחדש ולהעביר מידע חיוני בדרך חווייתית על מוקד *2700 ועל כל מוקדי הרפואה הדחופה שיפעלו בימי חג הסוכות הבאה עלינו לטובה. הכללית תעניק לכם ילדי החמד עבודת יצירה של ירושלים, תמונת ירושלים מרהיבה בתלת מימד, כאשר במרכז התמונה נראה חמודי חגיגי כשהוא שמח וחוגג את חג הסוכות.

הרעיון שעומד מאחורי היצירה, הינו העברת המידע החשוב על מוקד *2700 ועל כל מוקדי רפואה דחופה של כללית, שיפעלו בכל הארץ בימי חג הסוכות הקרוב כולל שעות פתיחה וטלפונים של המרפאות. היצירה מחולקת על ידי רופאי הילדים במרפאות, במטרה לחזק את הקשר של הרופא עם הילדים המבקרים במרפאה.

כאמור, מדובר ביצירת מופת של האמן הייחודי יואל וקסברגר שנבנתה במיוחד ללקוחות 'כללית'. הילדים יוכלו לתלות בסוכה היפה את היצירה הבנויה של שמחת ירושלים. כך גם, יהיה באפשרותם של הילדים להוסיף ליצירה יונים לבנות, כבשים לקרבן ומנורות חגיגיות. התוצאה הסופית היא: תמונה הממחישה את הבטחת הנביא בגאולה השלימה על העיר אשר רחובותיה ימלאו זקנים וזקנות וילדים וילדות. כי כל יהודי הוא מאבני הבניין של ירושלים, כך שעל ידי עבודת היצירה של הילדים מועבר מידע בריאותי וחיוני, יחד עם פיתוח המוטוריקה העדינה אצל הילדים.