אאא

"קמפיין החרד"קים" נגד חיילי צה"ל החרדים ששב לאחרונה ללוחות המודעות עלה גם במהלך כינוס מרכז הליכוד בו השתתפו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון משה בוגי יעלון. חבר נשיאות המפלגה ויו"ר המטה החרדי יעקב וידר הציג את המודעות לעיני המשתתפים. 

"במשך יותר משנה, ברחובות הערים החרדיות מופצים כתבי השטנה האלה בהם מוצגים שלל תיאורים מזוויעים הלקוחים מהיסטוריה מאוד מאוד רעה של העם שלנו ומדינת ישראל לא עושה כלום כדי למנוע את הדבר הזה" טען וידר.

וידר קרא לראש הממשלה ושר הביטחון "להילחם בתופעה הזאת". לדבריו: "לא ייתכן שחייל ומשפחתו יחששו להסתובב ברחובות עירם רק בגלל שהם חרדים".

בקמפיין החרד"קים ששב בערב חג הסוכות נכתבו ציטוטים חריפים כנגד החיילים החרדים: "הם זקוקים לפרה חולבת, הם מחפשים בחורים כשרוניים, הם יודעים שגם אם את כאמא לא מאמינה בכישורים של יצחק, הרי שעם עוד קצת מוטיבציה אפשר להרים אותו לרמה גבוהה. אלא שבמקום להשקיע את זה בתורה, הם מעדיפים להשקיע את זה בלימודי בגרויות ואקדמיה, כיוון ששם יש הרבה כסף..."

עוד נכתב: "פעם יש להם בעיה עם הכובעים ופעם מתעופפים להם הספרים לכל רוח, במקום שהכובע יעמוד על הראש, עומד הוא על מקל נדודים, ואת מקומו של הכובע ממלא שער פוני של טמבל גלוי ראש "עם ציצית" ומעליון שלל הצעות לסייע לבנינו המתקשה..."