אאא

תוך כדי דיבורים על הקפאת הבנייה, אטיאס פועל למען ביתר עילית. בתום יום סיורים מיוחד שקיים היום שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס בבית"ר עילית, הבטיח השר להעביר עוד 35 מיליון שקלים לטובת פיתוח תשתיות בעיר ולקדם תוכניות מתאר ותב"ע לאלפי יחידות דיור נוספות.

את הסיור המיוחד אליו התלוו בכירים במשרד השיכון ובעיריית בית"ר ובהם מ"מ רה"ע שלמה שרעבי וסגן רה"ע יוסי שטרית, יהושע פולק יהודה גרליץ ושלמה איינשטין חברי הפקידות הבכירה בעירייה, פתחו ראש העיר רובנשטיין והשר אטיאס בכמה בתי ספר, ישיבות ומקוואות טהרה בעיר.

כמו כן סייר אטיאס באזורי התעשייה והתעסוקה בעיר ועמד מקרוב אחר ההיערכות לקליטת חברות היי טק נוספות שיעסיקו את נשות העיר במסגרתן.

לכתב "כיכר השבת" נודע, כי במהלך סיורו של השר באתרי הבנייה הורתה היחידה לאבטחת אישים בשב"כ להשבית את כל כלי העבודה הכבדים שפעלו באזור ולפנות אותם ממקום ביקורו של השר. אלו אשר לא פונו נחסמו על ידי רכבי אבטחה ככל הנראה במסגרת החשש הביטחוני מפגיעה אפשרית בשר במהלך ביקורו בעיר.

גזבר עיריית ביתר עילית יהושע פולק הביע הערב שביעות רצון גדולה מתוצאות ביקורו של אטיאס בבית"ר עילית ואמר, “הביקור של אטיאס היה ללא ספק אחד הביקורים המוצלחים ביותר של שר בישראל בביתר עילית".