אאא

ההערכה הרבה שרוחש שר הרווחה לראש עיריית מודיעין עילית באה לידי ביטוי בדבריו בסיום ביקורו בעיר: "במודיעין עילית מתבצעת המהפכה החברתית כלכלית הגדולה ביותר בישראל".

זה לא נדיר לשמוע גורמי ממשלה ובעיקר את הפקידות הבכירה במשרדי הממשלה משבחים את ראשי הערים החרדיות. אבל בביקורו של שר הרווחה, יצחק הרצוג, שנערך אתמול בעיר מודיעין עילית, נכחו בכירי משרדו שלא הפסיקו לשבח ולהלל את הפעילות הברוכה של העירייה.

השר ופמלייתו השתתפו בטקס חנוכת מרכז תעסוקה חדש של חברת 'טאקט בדיקות' וסיירו במרכז 'בת נדיב' באשכול הפיס, ונחשפו לפעילות הברוכה של מחלקת הרווחה. פעילות עליה הם זוכים לקרוא במכתבים המתקבלים מהעירייה.

המגע הישיר עם הפעילות, הביא את המבקרים לשלל תגובות התפעלות, שהגיעו לשיא כאמור, בסיכומו של הסיור מפיו של שר הרווחה שהתבטא במילים חמות על פעילות הרווחה ואף הצהיר כי "במודיעין עילית מתבצעת המהפכה החברתית הגדולה ביותר בישראל". לא פחות ואולי הרבה יותר.

השר הורה לבכירי משרדו לסייע בכל דרישה של העיר החרדית הצעירה ואף אישר במועד הסיור את מה שהיה ידוע קודם לכך לראש העיר ולמנהלת מחלקת הרווחה. משרד הרווחה יוסיף תקנים למחלקת הרווחה של מודיעין עילית.