אאא

"יש דתיים רשעים שצריך לשבור להם ידיים ורגליים, לרסק להם את העצמות" - האחראי למשפט הזה הוא לא אחר מאשר ראש ישיבת "אור דוד" אור-יהודה, הרב רפאל זר, הנחשב למחזיר בתשובה פופולארי.

"הם אנשים הכי רשעים, הרבה יותר רשעים מהחילוני הכי גדול. אם הייתי יכול, הייתי מרסק להם ידיים ורגליים. לא אני, חז"ל. יורקים על נשים", כך התבטא הרב זר במהלך שיעור שמסר לאחרונה, ועסק, בין היתר, בסערת "הדרת נשים".

"יורקים על נשים? אני מוקיע את זה. בן תורה אמיתי מוקיע את הזבל הזה. אנשים זבל. מבאישים את ריח התורה בעולם. גועל נפש. לירוק על בחורה בת ישראל? י'חתיכת טיפש, אפס. מי אתה בכלל? אתם חושבים שבאמת הוא צדיק?".

עוד אמר הרב זר, "תעשו מה שאתם רוצים, אדם שמקולקל במידות בין אדם לחברו הוא גוי בעיניי. יראת שמים לא שוכנת באדם כזה, זה בהמה".

הרב תקף גם את העליהום בתקשורת, ואמר: "אתם יודעים מה? כל החילונים שודדים, כל החילונים מרביצים לנשים שלהם. למה? ראיתי חילוני עשה את זה. אם אתה חילוני, אתה כמוהו. מה זה ההכללות האלה?

"מה חשבתם שאין חרדים מטומטים? בכל בית יש בית-שימוש, גם לנו בתוך החרדים יש בית שימוש, והוא ענק. מלא מפגרים יש אצלנו. מפגרים עם זקן ארוך. ראיתי אנשים, הייתי מוכן לשלם כסף שיגלחו להם את הזקן, לתת למישהו כסף שיגלח אותו, אתה יכול גם ת'אף תוריד לו חתיכה. אם אתה יכול, תוריד לו גם את הכיפה".