אאא

ריבונו של עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, ממשיך להוביל את העולם כולו, חוץ ממדינת ישראל - לתוהו ובוהו וכל שבוע מעלה רף קשה יותר!

יימשכו רעידות האדמה והשיטפונות, במקומות קרים יהיה חום ובמקומות חמים יהיה קור, מקומות שאין בהם גשם יגיע גשם, יהיו רוחות עזות וקשות, שריפות קשות, התפרצויות הרי געש, ירדו גם מטאורים בכל מיני מקומות בעולם, ואסונות טבע. יהיו התנגשויות והתהפכויות של רכבות, אוניות ימשיכו לטבוע ולהסתבך, צוללת תתנגש באוניה, בעיות של זמנים וניווט במטוסים וסכסוכים ומלחמות עם בתוך עמו. הקדוש-ברוך-הוא כבר התחיל לפעול לבדו, לטפל בכדור הארץ בכבודו ובעצמו, בלי לתת פקודות למלאכים.

האנטישמיות תתגבר ותתגבר. ממשלת ישראל חייבת לאשר דחוף תקציבים, לעידוד יהודים להגיע לישראל ולקליטתם. יהיה כסף לכל העניין הזה בלי סוף.

הכלכלה של מדינת ישראל טובה, יפה וחזקה מאוד, אין שום חששות. לא חסרים ולא יחסרו מקומות עבודה לעולם, לכל מי שרוצה לעבוד יש עבודה בשפע - רק שירצה, כל עבודה מכבדת את בעליה. ממשלת ישראל צריכה לשמור על עצמה ולא לזלזל במדינת ישראל! להישען על ריבונו של עולם ולא לעשות שום צעד פזיז! ממשלת ישראל, לחשוב פעמיים-שלוש על כל צעד! אף אחד בעולם לא יכול ללחוץ על כפתור ולשלוח טיל אטום, האטום נוצר רק כדי להפחיד. אם חס ושלום, מדינה אחת תשתמש באטום, גם מדינה אחרת תשתמש באטום ולא יישאר אף אחד בעולם. בורא עולם משגיח מלמעלה על כל חיידק, בהמה, חיה, עוף ובני האדם.

איראן לא יכולה לעשות כלום מול ישראל. הם מדברים בפחד כי הם יודעים שישראל חזקה, יודעים שהקדוש-ברוך-הוא עם עַם ישראל ואם, חס ושלום, הם ירצו לעשות משהו - הכל יתהפך עליהם!

סוריה נמחקת ותמשיך להימחק, הם בעצמם הורגים זה את זה. סוריה נלחמת עם החיזבאללה, והמורדים בינתיים נחים. החיזבאללה רוצים לגנוב טילים כימיים מסוריה וצבא-הגנה-לישראל שומר שלא יצליחו.

החיזבאללה הולכים ונגמרים, סוריה מסובכת ואיראן פוחדת לשלוח להם נשק ותחמושת כי ישראל בודקת כל צעד שיוצא מאיראן לכיוון נסראללה ולבנון.

במצרים התחילו להתחזק ההסתבכויות, כל צעד שהם עושים יוצא הפוך. המדינה מחולקת לשניים – שלושה חלקים ויש בתוכם שתיים-שלוש דעות. יש רעב כבד במצרים.

בתורכיה יש בלאגן, חלק מפרסמים, חלק לא וחלק ארדואן מוחק כדי שלא תהיה מהפכה בתורכיה.

בירדן, המלך נמצא בדיכאון עמוק, כל השמחה שהייתה לו נפלה לתהום. הוא נמצא בלחץ אטומי, מסובך עם הפליטים והחמאס, והפליטים ממשיכים לזרום מסוריה לירדן. הוא חשב מחשבות רבות וה' הפך אותן!

לפלסטינאים, החמאס והפתח, יש תוכניות רעות, צריך להיזהר מהם! יש לחץ מהחמאס על אבו-מאזן לפעול מול ישראל ולפגוע ביהודים. אבו מאזן מתאפק, 'משחק אותה', הוא שחקן טוב ויפה נפש - הכל הצגה אחת גדולה.

בגדה המערבית, בצפון הארץ ובדרומה, יש חוליות שרוצות, חס ושלום, לחטוף חיילי צבא-הגנה-לישראל, לפגוע ולהרוס את כבוד צבא-הגנה-לישראל ואת כבוד היהודים בארץ ישראל. הקצינים בכל הבסיסים ימשיכו להזהיר את חייליהם - לא לעלות על טרמפים!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בנות ישראל, בבקשה מכן, תשמרו על עצמכן! אתן יהודיות, אסור לכן להתבולל עם הגויים, קחו אחריות! כוונת הגויים להרוס את מדינת ישראל, בעזרת ההתבוללות, השתייה החריפה, הסמים וההימורים. בנות ישראל אל תתפתו ממכוניות, כסף, פרגון ומחמאות. זו מלכודת של הנחש! לא חסר בחורים יהודים לנישואין. זו מלכודת קשה ביותר, להרוס לכן את הנשמה והרוח ואת היהודי שבכן. אין יהודי אחד או יהודייה, שהתערבבו עם גויים וגויות, והם מאושרים, הם בסבל נוראי וקשה ביותר, הם מרגיזים את בורא עולם.

ימשיכו להתגלות אנשים בכירים במשק, מהדתיים והלא דתיים, מהצבא, ממשרד החינוך, בקיצור כל הבכירים של מדינת ישראל יתגלו כולם במערומיהם. המשחדים והמשוחדים, הרמאים, הגנבים, בעלי הזימה והבוגדים, מהצווארון הלבן והצווארון השחור, אנשים בתפקידים בכירים. הם הולכים נגד בורא עולם ונגד עשרת הדיברות. הקדוש-ברוך-הוא בזמן הזה לא מוותר! יש דין קשה בעולם, כל העולם בתוהו ובוהו, והיהודים צריכים ללכת בדרך היושר, האמת ואהבת חינם, לתת צדקות ומעשרות ולהתחזק ביראת שמיים.

הקטל בדרכים - זה לא מריבונו של עולם. הנהגים פשוט לא מוותרים, הם חושבים שהכל מותר ונהרגים יהודים יקרים לחינם – חבל! נהגים, לחשוב פעמיים, לא לשמוע מוזיקה בקול רם, להיכנס לגאווה ולחשוב שאתם גיבורי העולם.

ל"ג בעומר זו שמחה. הקדוש-ברוך-הוא נותן בל"ג בעומר לזכור את מה שהיה באותה תקופה, גם הטוב וגם הרע. צריך לזכור את מה שקרה, לזכור את המגיפה שהייתה, כל פעם ייזכרו, יזדעזעו ויחזרו בתשובה - זה לא יחזור על עצמו לעולם! יש לנו מדינת ישראל, תורת ישראל, תפילות, לימוד תורה ויש ניסים מופלאים! צריך להמשיך להתפלל בכל רגע ולבקש את משיח בן דוד ברחמים! שעם ישראל יבינו חזק ביותר: יש את הקדוש-ברוך-הוא למעלה ומשיח למטה!