אאא

בטקס חנוכת בית הספר 'מרכז וואהל' בבני ברק, אומר ראש העיר, הרב יעקב אשר, כי "אנו עושים הכל כדי לסיים, לראשונה, את שנת הכספים באיזון תקציבי". הוא הדגיש את המאמץ הרב שהעירייה משקיעה בגיוס תרומות מבחוץ, לדבריו, "המטרה אינה רק להגיע לאיזון תקציבי, כי אם להביא לגייס משאבים נוספים, יחד עם ארגוני החסד, ולפתח את השירותים לנוער בסיכון, לתלמידים בעלי לקויי למידה ואת החינוך המיוחד".

בטקס נחנך בית הספר "מרכז וואהל" המפואר והמאובזר, שבו הושקעו זמן רב של תכנון איכותי ומשאבים מיוחדים כדי שיותאמו באופן מיטבי לצרכים המיוחדים של אוכלוסיות התלמידים שביה"ס מאכלס. החל מתלמידים עם פיגור בינוני וקשה, אוטיזם ועד תלמידים בעלי הפרעות התנהגותיות.

אשר ציין כי הוא רואה ב'אוהל שרה' שותפים לעבודת העירייה וכי כל הארגונים הרבים הקיימים בעיר ועסוקים בפעילות חינוך וחסד, הינם שותפים לעבודת העירייה. "אני רואה היום ב"אוהל שרה" שותפים ראוים להמשך עשיה מבורכת לקידום ופיתוח השירותים לאוכלוסיית האנשים עם פיגור שכלי. נעשה ככל יכולתנו, ובעזרת ה' נצליח", אמר ראש העיר.

אחד הנואמים בטקס, אביה של אחת מתלמידות בית הספר, סיפר לנוכחים את הסיפור על ה'חזון איש' שקם בפני אורח שהגיע לביתו יחד עם בנו הלוקה בפיגור שכלי. החזון איש הסביר כי הוא קם בפני האב לכבדו, ובפני הבן כי הוא נשמה מיוחדת.